Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
Fisher VANQUISH miladinka Coil mask врътка tesoro GOLD wave 5000 пират deus nexus голден маск Simplex prodavam Майнлаб lorenz Spectrum TEKNETICS Minelab nokta нишани грунда kupuvam
 

 За Blisstool LTC48

Go down 
+23
Ne6o
jordan_nenov
stater
hristo0o0
Ancient Hunter
ivanasen
sdsds
Mladencho
borislav123
mdetectors.bg
pumata2003
B.K.
shark
nobody
adminn
Petronii
4орта
Kolio811
BLISSTООL
joro i
don
nasko75
zaq
27 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
Ancient Hunter
Цезар
Цезар
Ancient Hunter



За Blisstool LTC48 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За Blisstool LTC48   За Blisstool LTC48 - Page 3 EmptyСря Сеп 11, 2013 4:34 pm

____________________________За Blisstool LTC48 - Page 3 K025
BLISSTООL написа:
Но ти, първо се научи да произвеждаш работещи детектори, тогава давай съвети.
Оценявам чувството ти за хумор, но да си припомним какво си  ми писал на Е-маила:
BLISSTООL написа:
Търся доставчик на носеща конструкция за металдетектори ( тип монетарка).
Месечно ще правя поръчки от порядъка на 10-20 броя.
Устройва ме конструкцията която използвате при ...
(горна тръба с подлакътник (от какъв материал е?) и ръкохватка, средна тръба и долна част (тя от какъв материал е?).
На каква цена мога да купувам насещата конструкция от Вас и имате ли в наличност?
Интересува ме цената за поръчки от: 1брой, 5 броя, 10 броя, 20 броя.
От епоксидните смоли: Епокса АП-2 или Епокса АП-1 ползвате?
Какво бихте ми препоръчали като оцветител за смолата, така че да придобие черен цвят?
Имате ли носещи конструкции в наличност, от които мога да поръчам?
Какви корпуси за търсещи антени предлагате освен 28см DD от които закупих преди няколко месеца?
Какви други размери корпуси за DD антени имате?
Предлагате ли корпуси за концентрични сонди и с какви размери?
Необходим ми е и ширмован кабел (ползвам го за антените) на черен цвят (4проводника + медна ширмовка). Разполагате ли с такъв? На каква цена мога да го купувам от Вас?
Жилата на силиконовия кабел с какво сечение са? На каква цена за метър е този кабел?
Разполагате ли с комплекти букса петица и на каква цена е комплекта? (Моля приложете снимки на буксата и гнездото (за монтаж към кутия) ако имате такива).
Трябват ми да бъдат доставени на адрес в София.
Моля предложете начин за доставка в София (Кой куриер използвате?).
Каква е цената на буксите четворки?
Нито един свой собствен детайл нямаш и се наричаш производител!!! Какво произвеждаш? Компилации от схемите и детайлите на другитеIdea
Върнете се в началото Go down
Mladencho
Цезар
Цезар
Mladencho



За Blisstool LTC48 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За Blisstool LTC48   За Blisstool LTC48 - Page 3 EmptyСря Сеп 11, 2013 4:42 pm

Малеее,малеее. Срамммм.
Толкова много въпроси,на куп,не бях виждал някой да задава.
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



За Blisstool LTC48 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За Blisstool LTC48   За Blisstool LTC48 - Page 3 EmptyСря Сеп 11, 2013 5:15 pm

Ancient Hunter написа:
____________________________За Blisstool LTC48 - Page 3 K025
BLISSTООL написа:
Но ти, първо се научи да произвеждаш работещи детектори, тогава давай съвети.
Оценявам чувството ти за хумор, но да си припомним какво си  ми писал на Е-маила:
BLISSTООL написа:
Търся доставчик на носеща конструкция за металдетектори ( тип монетарка).
Месечно ще правя поръчки от порядъка на 10-20 броя.
Устройва ме конструкцията която използвате при ...
(горна тръба с подлакътник (от какъв материал е?) и ръкохватка, средна тръба и долна част (тя от какъв материал е?).
На каква цена мога да купувам насещата конструкция от Вас и имате ли в наличност?
Интересува ме цената за поръчки от: 1брой, 5 броя, 10 броя, 20 броя.
От епоксидните смоли: Епокса АП-2 или Епокса АП-1 ползвате?
Какво бихте ми препоръчали като оцветител за смолата, така че да придобие черен цвят?
Имате ли носещи конструкции в наличност, от които мога да поръчам?
Какви корпуси за търсещи антени предлагате освен 28см DD от които закупих преди няколко месеца?
Какви други размери корпуси за DD антени имате?
Предлагате ли корпуси за концентрични сонди и с какви размери?
Необходим ми е и ширмован кабел (ползвам го за антените) на черен цвят (4проводника + медна ширмовка). Разполагате ли с такъв? На каква цена мога да го купувам от Вас?
Жилата на силиконовия кабел с какво сечение са? На каква цена за метър е този кабел?
Разполагате ли с комплекти букса петица и на каква цена е комплекта? (Моля приложете снимки на буксата и гнездото (за монтаж към кутия) ако имате такива).
Трябват ми да бъдат доставени на адрес в София.
Моля предложете начин за доставка в София (Кой куриер използвате?).
Каква е цената на буксите четворки?
Нито един свой собствен детайл нямаш и се наричаш производител!!! Какво произвеждаш? Компилации от схемите и детайлите на другитеIdea
Стефчо, личната кореспонденция не трябва да става публично достояние. Не е хубаво така да доказваш правотата си.
Късмет колеги.
Върнете се в началото Go down
hristo0o0
Новобранец
Новобранец




За Blisstool LTC48 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За Blisstool LTC48   За Blisstool LTC48 - Page 3 EmptyСря Сеп 11, 2013 5:24 pm

Ancient Hunter написа:
____________________________За Blisstool LTC48 - Page 3 K025
BLISSTООL написа:
Но ти, първо се научи да произвеждаш работещи детектори, тогава давай съвети.
Оценявам чувството ти за хумор, но да си припомним какво си  ми писал на Е-маила:
BLISSTООL написа:
Търся доставчик на носеща конструкция за металдетектори ( тип монетарка).
Месечно ще правя поръчки от порядъка на 10-20 броя.
Устройва ме конструкцията която използвате при ...
(горна тръба с подлакътник (от какъв материал е?) и ръкохватка, средна тръба и долна част (тя от какъв материал е?).
На каква цена мога да купувам насещата конструкция от Вас и имате ли в наличност?
Интересува ме цената за поръчки от: 1брой, 5 броя, 10 броя, 20 броя.
От епоксидните смоли: Епокса АП-2 или Епокса АП-1 ползвате?
Какво бихте ми препоръчали като оцветител за смолата, така че да придобие черен цвят?
Имате ли носещи конструкции в наличност, от които мога да поръчам?
Какви корпуси за търсещи антени предлагате освен 28см DD от които закупих преди няколко месеца?
Какви други размери корпуси за DD антени имате?
Предлагате ли корпуси за концентрични сонди и с какви размери?
Необходим ми е и ширмован кабел (ползвам го за антените) на черен цвят (4проводника + медна ширмовка). Разполагате ли с такъв? На каква цена мога да го купувам от Вас?
Жилата на силиконовия кабел с какво сечение са? На каква цена за метър е този кабел?
Разполагате ли с комплекти букса петица и на каква цена е комплекта? (Моля приложете снимки на буксата и гнездото (за монтаж към кутия) ако имате такива).
Трябват ми да бъдат доставени на адрес в София.
Моля предложете начин за доставка в София (Кой куриер използвате?).
Каква е цената на буксите четворки?
Нито един свой собствен детайл нямаш и се наричаш производител!!! Какво произвеждаш? Компилации от схемите и детайлите на другитеIdea
Хората са казали с питане до Цариград се стига .
В случая до Келико
Наистина блисмола няма негов детайл .
Кореспонденцията е от времето когато фабриката беше в София.
Върнете се в началото Go down
Ancient Hunter
Цезар
Цезар
Ancient Hunter



За Blisstool LTC48 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За Blisstool LTC48   За Blisstool LTC48 - Page 3 EmptyСря Сеп 11, 2013 7:29 pm

jordan_nenov написа:
Стефчо, личната кореспонденция не трябва да става публично достояние. Не е хубаво така да доказваш правотата си.
Напълно съм съгласен с теб, но не съм съгласен със следната фраза:
BLISTOOL написа:
"Но ти, първо се научи да произвеждаш работещи детектори, тогава давай съвети."
от някой, който е започнал да се учи 17год. след като аз съм почнал да произвеждам детектори.
Хвърли едно око на чуждите форуми. Пълно е с мнения като това:
"Blisstool :(I was well and truly duped there. Pity you have, not got a donkeys head on the emoticons Gaz as I feel a complete donkey buying one. I was lucky I didnt loose out to much on the resale."
-> http://www.garysdetecting.co.uk/forum/index.php/topic,3039.0.html
Когато фактите говорят ... нали знаеш?
Нищо против нямам против Ахмед, нека работи и се развива, но прекалените хвалби без покритие на никой не се харесват, дори и господ рано или късно им взема данъка. Има още много да се учи това момче...
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



За Blisstool LTC48 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За Blisstool LTC48   За Blisstool LTC48 - Page 3 EmptyСря Сеп 11, 2013 8:26 pm

Ancient Hunter написа:
jordan_nenov написа:
Стефчо, личната кореспонденция не трябва да става публично достояние. Не е хубаво така да доказваш правотата си.
Напълно съм съгласен с теб, но не съм съгласен със следната фраза:
BLISTOOL написа:
"Но ти, първо се научи да произвеждаш работещи детектори, тогава давай съвети."
от някой, който е започнал да се учи 17год. след като аз съм почнал да произвеждам детектори.
Хвърли едно око на чуждите форуми. Пълно е с мнения като това:
"Blisstool :(I was well and truly duped there. Pity you have, not got a donkeys head on the emoticons Gaz as I feel a complete donkey buying one. I was lucky I didnt loose out to much on the resale."
-> http://www.garysdetecting.co.uk/forum/index.php/topic,3039.0.html
Когато фактите говорят ... нали знаеш?
Нищо против нямам против Ахмед, нека работи и се развива, но прекалените хвалби без покритие на никой не се харесват, дори и господ рано или късно им взема данъка. Има още много да се учи това момче...
Съгласен съм с теб на 100%. Така е. Но ти просто прояви благородство. Нали ти и Ахмед знаете истината. Оттам насетне всичко друго няма никакво значение.
Cool 
Върнете се в началото Go down
BLISSTООL
Консул
Консул




За Blisstool LTC48 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За Blisstool LTC48   За Blisstool LTC48 - Page 3 EmptyСря Сеп 11, 2013 10:15 pm

Ancient Hunter написа:

от някой, който е започнал да се учи 17год. след като аз съм почнал да произвеждам детектори.
- Стефан, компилацията от имейли която си цитирал е от 28 Март 2007 година. По това време проучвах актуалното положение при бг производителите и желаех да разбера евентуално с какво ти и останалите можете да ми бъдете полезни. Нищо повече. Тогава, на въпроса ми за носеща конструкция, ти отговори:

Стефан, Mikron, Ancient Hunter написа:

В момента самите ние изпитваме остър недостиг на такива конструкции.
Тези които ползваме в момента са от преработени патерици, но напоследък няма внос от тях и караме на последни резерви.
от което ми стана ясно че няма особена полза да се занимавам с теб предвид "напредналите" технологии които ползваш след 17 години производство Smile.

След това съм поръчвал от теб някакви дребни части (букси, кабел и т.н.), предвид че ги продаваш а мен са ме устройвали тогава (за много кратък период). Живеем в пазарна икономика. Ако продаваш нещо което ми трябва, и ако сделката е изгодна за мен, го купувам. За съжаление, напреднали технологии като преработени патерици не мога да си позволя Smile.

Може и да си си направил собствена кутия за електрониката, но от нея полза няма след като не можеш да проектираш и произведеш нещо стойностно което да сложиш в нея. Преди време си поръчах няколко бройки от нея. Ако ми потрябва пак, отново ще си поръчам, поне да има някаква полза от тази кутия...

Реално погледнато, до сега не съм срещнал човек, нито пък съм чул или прочел, някой да твърди че нещо е научил от теб. Обяснението за това е просто. От теб няма какво да се научи. Всъщност има: как не трябва да се произвеждат IB металдетектори. Нищо лично, но това е публична тайна.

Та в тази връзка, не е важно от колко време произвеждаш или се опитваш да произвеждаш детектори, а какво реално произвеждаш и с какви възможности и качество е то. Както се вижда, ти в момента, след дълги години производство Smile, си предимно продавач, т.е. дистрибутор на марката АКА и други, след трагичните ти разработки под собствените ти марки (Mikron и REX). Голям прогрес имаш. Добре че са детекторите на АКА, та имаше възможност да се появиш публично, например напоследък по съборите, да покажеш все пак горе-долу работещ детектор, макар и марка АКА, че ако чакахме такъв марка Mikron или REX едва ли щяхме да го доживеем.

А относно приятелчето ти Gary, има време и за него.

Спрете да се навирате в работата на другите и си гледайте вашата собствена. Тогава може и да постигнете нещо стойностно...

Със здраве!
Върнете се в началото Go down
Ancient Hunter
Цезар
Цезар
Ancient Hunter



За Blisstool LTC48 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За Blisstool LTC48   За Blisstool LTC48 - Page 3 EmptyСря Сеп 11, 2013 10:56 pm

Да ти имам самочувствието Smile
Само дето разликата е че за 23год. производство на детектори имам 1000 пъти по-малко оплаквания отколкото ти за 2-3 месеца. Това което е в собствената кутия е много по стойностно от копирана Енигма, която препродаваш, но ти това никога няма да го разбереш Idea 
Към съборите никога не съм имал интерес, тъй като не изпитвам нужда да се доказвам пред никого, а напоследък ходя само заради АКА. А на тях им съдействам поради причина която няма как да разбереш.
Като ти чета словоизлиянията винаги виждам само това:
За Blisstool LTC48 - Page 3 6551855D
P.S. не ти се навирам в никаква работа, но бях силно учуден как може 2 месеца да се сменя батерия и потенциометър. Нещо което се прави за 10-15 мин. После хората са ти виновни, че се оплаквали.


Последната промяна е направена от Ancient Hunter на Сря Сеп 11, 2013 11:12 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Mladencho
Цезар
Цезар
Mladencho



За Blisstool LTC48 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За Blisstool LTC48   За Blisstool LTC48 - Page 3 EmptyСря Сеп 11, 2013 11:08 pm

Абе аз ви казвам,ДжиПитата ряпа да ядат пред блистула,язък,че са толкоз скъпи тез ДжиПита,пък блистула къде къде по-евтин и ги бие по всички показатели.... Laughing Very Happy 
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



За Blisstool LTC48 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За Blisstool LTC48   За Blisstool LTC48 - Page 3 EmptyСря Сеп 11, 2013 11:09 pm

Ancient Hunter написа:
Да ти имам самочувствието Smile
Само дето разликата е че за 23год. производство на детектори имам 1000 пъти по-малко оплаквания отколкото ти за 2-3 месеца. Това което е в собствената кутия е много по стойностно от копирана Енигма, която препродаваш, но ти това никога няма да го разбереш Idea 
Като ти чета словоизлиянията винаги виждам само това:
За Blisstool LTC48 - Page 3 6551855D
super21  Много добре казано! Извинявам се , че се намесвам в спора , но искам да кажа следното с риск да се повторя. Микрон , Голд маск, пират, wawe, миладинка , станимирка съм виждал , но никога уредите на господин Мерчев! Разгледах ги един път в някакъв сайт и като видях цените загубих ума и дума. Толкова скъпи и в същото време никой в България не ги иска! Те са били само за износ. Пък ние работим и със западни детектори и то доста по-скъпи. Въпроса ми е , защо тук не ги искат? Very Happy 
Върнете се в началото Go down
shark
Легионер
Легионер
shark



За Blisstool LTC48 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За Blisstool LTC48   За Blisstool LTC48 - Page 3 EmptyСря Сеп 11, 2013 11:46 pm

Много бърз отговор ти давам,щот са много хубави.На нас тук в България не ни трябват чак толкова добри МД защото има много та отдолу,а в Америка се радват и на копчета.
Върнете се в началото Go down
nasko75
Джадай
Джадай
nasko75



За Blisstool LTC48 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За Blisstool LTC48   За Blisstool LTC48 - Page 3 EmptyСря Сеп 11, 2013 11:53 pm

ivanasen написа:
Ancient Hunter написа:
Да ти имам самочувствието Smile
Само дето разликата е че за 23год. производство на детектори имам 1000 пъти по-малко оплаквания отколкото ти за 2-3 месеца. Това което е в собствената кутия е много по стойностно от копирана Енигма, която препродаваш, но ти това никога няма да го разбереш Idea 
Като ти чета словоизлиянията винаги виждам само това:
За Blisstool LTC48 - Page 3 6551855D
super21  Много добре казано! Извинявам се , че се намесвам в спора , но искам да кажа следното с риск да се повторя. Микрон , Голд маск, пират, wawe, миладинка , станимирка съм виждал , но никога уредите на господин Мерчев! Разгледах ги един път в някакъв сайт и като видях цените загубих ума и дума. Толкова скъпи и в същото време никой в България не ги иска! Те са били само за износ. Пък ние работим и със западни детектори и то доста по-скъпи.  Въпроса ми е , защо тук не ги искат? Very Happy 
Защото тук хората в България си купуват ЕНИГМАТА НА КРАСИ която е оригиналът а не BLISSTООL за двойно повече пари и двойно по лошо качество и направа
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



За Blisstool LTC48 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За Blisstool LTC48   За Blisstool LTC48 - Page 3 EmptyЧет Сеп 12, 2013 12:04 am

nasko75 написа:
ivanasen написа:
Ancient Hunter написа:
Да ти имам самочувствието Smile
Само дето разликата е че за 23год. производство на детектори имам 1000 пъти по-малко оплаквания отколкото ти за 2-3 месеца. Това което е в собствената кутия е много по стойностно от копирана Енигма, която препродаваш, но ти това никога няма да го разбереш Idea 
Като ти чета словоизлиянията винаги виждам само това:
За Blisstool LTC48 - Page 3 6551855D
super21  Много добре казано! Извинявам се , че се намесвам в спора , но искам да кажа следното с риск да се повторя. Микрон , Голд маск, пират, wawe, миладинка , станимирка съм виждал , но никога уредите на господин Мерчев! Разгледах ги един път в някакъв сайт и като видях цените загубих ума и дума. Толкова скъпи и в същото време никой в България не ги иска! Те са били само за износ. Пък ние работим и със западни детектори и то доста по-скъпи.  Въпроса ми е , защо тук не ги искат? Very Happy 
Защото тук хората в България си купуват ЕНИГМАТА НА КРАСИ която е оригиналът  а не BLISSTООL за двойно повече пари и двойно по лошо качество и направа  


Тук Нака , 100% си прав! Но оня вагабонтин Краси нещо се изпокри, трябва да му дърпаме ушите. Дори ще призная пред Колегите , когато имах Миладинка , никога не излизах с колеги имащи енигма на Краси. Просто ме беше срам. Това е майстор, търсач и експериментатор. Но явно си има проблеми човека , щото почнаха да реват колегите. Дано си стъпи на краката.
Върнете се в началото Go down
nasko75
Джадай
Джадай
nasko75



За Blisstool LTC48 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За Blisstool LTC48   За Blisstool LTC48 - Page 3 EmptyЧет Сеп 12, 2013 12:11 am

ЕНИГМАТА  си остава класика в жанра нали знаеш ivanasenVery Happy  и двамата сме работили с такива Cool
А за Blisstool още не сме извадили толкова много пари scratch по добре XP Deus  да си вземе човек цената е  почти еднаква  ха,ха,ха и качеството е еднакво сигурно ааааCool
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



За Blisstool LTC48 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За Blisstool LTC48   За Blisstool LTC48 - Page 3 EmptyЧет Сеп 12, 2013 1:00 am

nasko75 написа:
ЕНИГМАТА  си остава класика в жанра нали знаеш ivanasenVery Happy  и двамата сме работили с такива Cool
А за Blisstool още не сме извадили толкова много пари scratch по добре XP Deus  да си вземе човек цената е  почти еднаква  ха,ха,ха и качеството е еднакво сигурно ааааCool
На 100% ще си взема XP Deus .Бъди сигурен! КЛАСИКАТА ПРЕД ПРОСТОТИЯТА ! Cool 
Върнете се в началото Go down
Ne6o
Легионер
Легионер
Ne6o



За Blisstool LTC48 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За Blisstool LTC48   За Blisstool LTC48 - Page 3 EmptyЧет Сеп 12, 2013 7:17 am

Защо изобщо обръщате внимание на тоя малоумник, помислил се за господ. Не виждате ли че главата не го слуша? Преди време мой познат също изгоря с негова тояга и едва се отърва от нея. Ужасна дискриминация и много нестабилен апарат. Поне два тона да беше направил, но сигурно няма от къде да копира Smile
Върнете се в началото Go down
hristo0o0
Новобранец
Новобранец




За Blisstool LTC48 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За Blisstool LTC48   За Blisstool LTC48 - Page 3 EmptyЧет Сеп 12, 2013 11:50 am

BLISSTООL написа:
Ancient Hunter написа:
Е как хем има защита, хем е сработила, хем батерията се е разредила под минимума? Значи няма надеждна защита? Между другото, Дейв и в Ловеч, и сега в Бургас много неласкаво се изказа за качеството на Блистул. Оплака се че постоянно имат проблеми с дефектирали ЦК-ключета. И беше много недоволен, че не им осигуряваш да поддържат там сервизното обслужване, а искаш всички апарати да се връщат за ремонт в БГ, което за тях е разход на пари и време. Няма да ти откраднат схемата, не се бой Smile
Като го питах тогава защо ги продавате, отговори: "Келико" е търговска фирма и има интерес да продава всеки детектор, от който може да спечели" Каза също, че имат голям интерес и към други БГ детектори, но имайки в предвид опита с Блистул, искат първо да са 100% уверени в качеството и в бързото сервизно обслужване...
Така, че не се хвали много с Келико!
- Стефан, в момента Kellyco са просто един от нашите дистрибутори ( http://www.kellycodetectors.com/blisstool ). Нищо повече. Евентуално те могат да са и изцяло оторизиран наш ремонтен център в USA, едва след като преминат целия цикъл от обучение което ние сме предвидили за целта. За постигане на 100% екстремна производителност, BLISSTOOL е специфичен за ремонт детектор. Не става само с желание, без значение какви общи компетенции имаш. В USA в момента имаме и друг дистрибутор - BLISSTOOL AMERICA ( http://www.blisstoolamerica.us ), като прекратихме договора на предишния ни дистрибутор - BLISSTOOL USA. Относно батерията - когато една батерия е дълбоко разредена и престои в това състояние дълго време, заради вътрешното и съпротивление (тъй като не е идеален източник на енергия) в нея протича определен ток на саморазряд който допълнително изтощава батерията. В следствие на това, батерията се разрежда под допустимия минимум (при който защитата е настроена да сработи) в резултат на което капацитета на батерията намалява безвъзвратно. Това се е случило в конкретния случай. Но ти, първо се научи да произвеждаш работещи детектори, тогава давай съвети. Дейв от Kellyco е много добър специалист който проявява загриженост и съдействие. Да, в края на миналата година, имахме проблем с една голяма партида за USA. Имаше проблем с качеството на някои ЦК ключета и потенциометри, и счупени детектори по време на транспорт, но отдавна отстранихме този проблем. Все пак това е техника и въпреки стремежа ни, понякога се появяват проблеми.

Поздрави.

Вие ли сте прекратили договора с BLISSTOOL USA ? На страницата която вече я няма пишеше друго че поради забавяне на доставките с повече от 2 месеца,поради многобройните дефекти на детекторите и поради тромавия ремонт /необходимост за разходка на детектора да Б-ия и обратно за сметка на купувача / BLISSTOOL USA започва да работи с друга българска фирма.

Върнете се в началото Go down
hristo0o0
Новобранец
Новобранец




За Blisstool LTC48 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За Blisstool LTC48   За Blisstool LTC48 - Page 3 EmptyЧет Сеп 12, 2013 11:57 am

BLISSTООL написа:
Mladencho написа:
Това по-горе не съм го писъл аз
- Коригирах го.

Mladencho написа:
Т'ва с "многото копчета" ако бачкаше на руда,както ти се иска на теб,хората нямаше да си вземат ДжиПи-та,а блистули.
- Някои точно това правят. Я попрочети тук: http://www.blisstoolukforum.com

Mladencho написа:
ами поне са измислили нещо за разлика от теб.
- Спора е безсмислен. Не си прав.

Поздрави.
В http://www.blisstoolukforum.com веднага след като напишеш нещо негативно за блисмол ти трият мнението и ти слагат БАН ! Нормално е да няма негативни мнения там, макар че попрочетох че някои са чакали по 4 месеца за детектори след като са платили.
Върнете се в началото Go down
stater
Про-Консул
Про-Консул
stater



За Blisstool LTC48 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За Blisstool LTC48   За Blisstool LTC48 - Page 3 EmptyЧет Сеп 12, 2013 1:08 pm

От всички мнения дотук следва ,че няма нито един българин ,който да си е купил Blisstool и да е останал доволен от него, а в същото време тези апарати се продават или по-точно предлагат, на доста западни пазари в това число и в САЩ.Еми в такъв случай излиза ,че или г-н Ахмед Мерчев ни предлага само боклуци ,а на вън продава само качествена стока, или пък че онези западняци които му купуват уредите изобщо не отиват да търкат с тях ,а просто си го слагат в къщи ей така заради красотата от многото копчалъци и превключватели, та да си го имат за споменстена В това разбира се няма как да има логика ,та за това предлагам г-н Мерчев да посочи поне един наш роден търсач ,на който да му е допаднал негов апарат.Да му пише името и телефона за да се можем да се видим и чуем лично с него ,пък белким се кандардисаме и ние да потъркаме с това чудо на инженерната мисъл.Cool 
Върнете се в началото Go down
hristo0o0
Новобранец
Новобранец




За Blisstool LTC48 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За Blisstool LTC48   За Blisstool LTC48 - Page 3 EmptyЧет Сеп 12, 2013 1:12 pm

stater написа:
От всички мнения дотук следва ,че няма нито един българин ,който да си е купил Blisstool и да е останал доволен от него, а в същото време тези апарати се продават или по-точно предлагат, на доста западни пазари в това число и в САЩ.Еми в такъв случай излиза ,че или г-н Ахмед Мерчев ни предлага само боклуци ,а на вън продава само качествена стока, или пък че онези западняци които му купуват уредите изобщо не отиват да търкат с тях ,а просто си го слагат в къщи ей така заради красотата от многото копчалъци и превключватели, та да си го имат за споменстена В това разбира се няма как да има логика ,та за това предлагам г-н Мерчев да посочи поне един наш роден търсач ,на който да му е допаднал негов апарат.Да му пише името и телефона за да се можем да се видим и чуем лично с него ,пък белким се кандардисаме и ние да потъркаме с това чудо на инженерната мисъл.Cool 
Аз познавам един който имаше блисмол- Радо от Враца,него го познават всички търсачи от северозападна България. Радо го праща на ремонт 5- 6 пъти и накрая го продаде.
Върнете се в началото Go down
nasko75
Джадай
Джадай
nasko75



За Blisstool LTC48 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За Blisstool LTC48   За Blisstool LTC48 - Page 3 EmptyЧет Сеп 12, 2013 2:27 pm

kopne От към дълбочина го е докарал но само това е  за сметка на другите параметри
1.работа на апарата /нервен/ оценка /0 /
2.дискриминация /почти нулева/оценка /0[/b/]железар-копаеш кат замаян kopne 
3.настройка трудна или много трудна зависи от терена на тежки почви хич го няма оценка/ [b]0
/на тежки терени само на автомат
Стига толкова някои друг да продължи нататък НЕ СИ ЗАСЛУЖАВА ПАРИТЕ С ДВЕ ДУМИ
Има други БГ.монетари които работят много по добре от прехваленият BLISSTООL и цената им е в пъти по евтина между 350 лв до 550 лв народни цени
Върнете се в началото Go down
Mladencho
Цезар
Цезар
Mladencho



За Blisstool LTC48 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За Blisstool LTC48   За Blisstool LTC48 - Page 3 EmptyЧет Сеп 12, 2013 3:12 pm

nasko75 написа:
kopne От към дълбочина го е докарал но само това е  за сметка на другите параметри
1.работа на апарата /нервен/ оценка /0 /
2.дискриминация /почти нулева/оценка /0[/b/]железар-копаеш кат замаян kopne 
3.настройка трудна или много трудна зависи от терена на тежки почви хич го няма оценка/ 0/на тежки терени само на автомат
Стига толкова някои друг да продължи нататък НЕ СИ ЗАСЛУЖАВА ПАРИТЕ С ДВЕ ДУМИ
Има други БГ.монетари които работят много по добре от прехваленият BLISSTООL и цената им е в пъти по евтина между 350 лв до 550 лв народни цени
Съгласен съм с мнението ти,напълно си прав .
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



За Blisstool LTC48 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За Blisstool LTC48   За Blisstool LTC48 - Page 3 EmptyЧет Сеп 12, 2013 4:21 pm

Мале тоя блистол много обществена енергия хаби, ама ако е за разтуха няма проблем. А и му правим реклама безплатно, защото в тая тема се пише, а тоя форум е най-големия и го гледат над 2500 души на ден.
Аз колега с две думи те направих известен Very Happy  и ми дължиш поне един тестов апарат. Very Happy  Very Happy  Very Happy съвсем сериозно ти казвам.
Очаквам покана от колегата за посещение на фабриката, когато е готов да пише.
Върнете се в началото Go down
Ne6o
Легионер
Легионер
Ne6o



За Blisstool LTC48 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За Blisstool LTC48   За Blisstool LTC48 - Page 3 EmptyЧет Сеп 12, 2013 10:26 pm

Поредния изгорял www.reviewdetector.ru/index.php?showtopic=189238&st=900
Върнете се в началото Go down
akulata88
Преторий
Преторий




За Blisstool LTC48 - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За Blisstool LTC48   За Blisstool LTC48 - Page 3 EmptyЧет Сеп 12, 2013 11:35 pm

Ще им дойде акъла в мозъка да си купуват западни реномирани марки металотърсачи, но късно...
Върнете се в началото Go down
 
За Blisstool LTC48
Върнете се в началото 
Страница 3 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» BLISTUUL-48
» BLISSTOOL предизвиква Nexus и Golden Mask, 08.06.2014, полигон ПЕРЕГРУЗКА, гр. Пловдив, България.
» Как се произвеждат BLISSTOOL металдетектори в BLISSTOOL фабриката в България

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Български металдетектори-
Идете на: