Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
Fisher nokta kupuvam miladinka маск врътка mask lorenz wave Minelab nexus Майнлаб Spectrum нишани голден грунда пират tesoro Simplex TEKNETICS deus 5000 prodavam Coil GOLD VANQUISH
 

 Fisher F75 ???

Go down 
+58
adminn
natov_88
TORNADO_HUNT
Aurelius
tatoos_dd
Zori72
стрела
valens60
кирката
titpulo
таратанций
mdetectors.bg
jorkata04
FELIX
Симпличио
hiddenhistory
sdsds
gyoksel
OMD Detectors
ivangrozni
unreal_66
Kiril62
kris1111
diony
Avrelian
Podlecii.avg
atina
koceto
borislav123
gog
mario321
didiooo
Трибал-М
buntar.1971
Ancient Hunter
B.K.
akulata88
pet1r90
evlogi84
Mladencho
kronos555
Golden Mask
adventurer
cska
miroslav
pavli_q
BEKS
comander
maslinata
pechkata
astervil
tepes
ivanasen
бобо
nasko75
jordan_nenov
Gandalf
ivaylo.minkov.5
62 posters
Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 19  Next
АвторСъобщение
gyoksel
Новобранец
Новобранец




Fisher F75 ??? - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F75 ???   Fisher F75 ??? - Page 14 EmptyПет Яну 31, 2014 8:18 pm

приятели искам да ви питам дали в леденена почва fishera губи дълбочина.
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



Fisher F75 ??? - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F75 ???   Fisher F75 ??? - Page 14 EmptyПет Яну 31, 2014 8:37 pm

gyoksel написа:
приятели искам да ви питам дали в леденена почва fishera губи дълбочина.  

Проводимостта на почвата пряко зависи от влажността й.
Колкото е по-влажна почвата, толкова по-висока е проводимостта и съответно дълбочината на детекция. Затова след като е имало валежи и рано сутрин по роса дълбочините на детекция са значителни. При лед обаче, влажността е по-ниска и съответно дълбочината по-малка...
Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



Fisher F75 ??? - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F75 ???   Fisher F75 ??? - Page 14 EmptyПет Яну 31, 2014 8:37 pm

gyoksel написа:
приятели искам да ви питам дали в леденена почва fishera губи дълбочина.  
това е слабото място на ф75!!! първия проблем с който се сблъсках е точно студеното време!!! поне при мен е така още от както съм го взел моя апарат. питах тук във форума за този проблем, след което ме посъветваха да си взема по-мощни батерий, пробвах всякакви варианти проблема си остана, сега съм със зарядни 2700-милиампера и пак е същото. колкото пъти съм излизал в студено време толкова пъти съм чоплил семки докато гледам Маските и останалите бангий как работят без проблеми! имам наблюдения и върху ф5, и той страда от същата болест ! издава звук а информацията на дисплея се появява след 2 секунди а след това му е нужно поне още 5 докато се изчисти дисплея! въобще апарата се държи доста странно при температури около 5-6 градуса над нулата!
колега да те питам, и при теб ли е така? Rolling Eyes 
Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



Fisher F75 ??? - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F75 ???   Fisher F75 ??? - Page 14 EmptyПет Яну 31, 2014 8:40 pm

gyoksel написа:
приятели искам да ви питам дали в леденена почва fishera губи дълбочина.  
току що разговарях с едно приятелче ! и той има същите проблеми  Sad 
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



Fisher F75 ??? - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F75 ???   Fisher F75 ??? - Page 14 EmptyПет Яну 31, 2014 8:44 pm

Podlecii.avg написа:
gyoksel написа:
приятели искам да ви питам дали в леденена почва fishera губи дълбочина.  
това е слабото място на ф75!!! първия проблем с който се сблъсках е точно студеното време!!! поне при мен е така още от както съм го взел моя апарат. питах тук във форума за този проблем, след което ме посъветваха да си взема по-мощни батерий, пробвах всякакви варианти проблема си остана, сега съм със зарядни 2700-милиампера и пак е същото.  колкото пъти съм излизал в студено време толкова пъти съм чоплил семки докато гледам Маските и останалите бангий как работят без проблеми!  имам наблюдения и върху ф5, и той страда от същата болест  ! издава звук а информацията на дисплея се появява след 2 секунди а след това му е нужно поне още  5 докато се изчисти дисплея! въобще апарата се държи доста странно при температури около 5-6 градуса над нулата!    
колега да те питам, и при теб  ли е така? Rolling Eyes 

Краси, при мен НИКОГА досега не съм имал проблеми с фишера при ниски температури. Бил съм на излет и при МИНУС 20 градуса...
Никога не съм имал забавяне в индикацията на сигнала. В понеделник отивам до Славяново и ако искаш на връщане ще дойда при теб с моята бангия, за да направим сравнение!
Върнете се в началото Go down
atina
Про-Консул
Про-Консул




Fisher F75 ??? - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F75 ???   Fisher F75 ??? - Page 14 EmptyПет Яну 31, 2014 9:09 pm

С технетикс омега никакъв проблем нямах при минус9,ако имаш предвид дисплеи и звук никакво лошо впечатление относно работата на машинката освен че на мен не ми беше много приятно може би защото имах сигнали затова се бях унел в търсене и поизмръзнах!
Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



Fisher F75 ??? - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F75 ???   Fisher F75 ??? - Page 14 EmptyПет Яну 31, 2014 9:10 pm

jordan_nenov написа:
Краси, при мен НИКОГА досега не съм имал проблеми с фишера при ниски температури. Бил съм на излет и при МИНУС 20 градуса...
Никога не съм имал забавяне в индикацията на сигнала. В понеделник отивам до Славяново и ако искаш на връщане ще дойда при теб с моята бангия, за да направим сравнение!
Данчо говоря за обекти!!! не просто ей така да пробваме с 1-левче на двора ! реални обекти на които ходиме да си практикуваме хобито! там е истината, точно там имам проблеми  Cool 
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




Fisher F75 ??? - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F75 ???   Fisher F75 ??? - Page 14 EmptyПет Яну 31, 2014 9:25 pm

Podlecii.avg написа:
jordan_nenov написа:
Краси, при мен НИКОГА досега не съм имал проблеми с фишера при ниски температури. Бил съм на излет и при МИНУС 20 градуса...
Никога не съм имал забавяне в индикацията на сигнала. В понеделник отивам до Славяново и ако искаш на връщане ще дойда при теб с моята бангия, за да направим сравнение!
Данчо говоря за обекти!!!  не просто ей така да пробваме с 1-левче на двора ! реални обекти на които ходиме да си практикуваме хобито!  там е истината, точно там имам проблеми  Cool 


Поздравления,колеги!Правите изключително красива тема!...Защото доминира истината!
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



Fisher F75 ??? - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F75 ???   Fisher F75 ??? - Page 14 EmptyПет Яну 31, 2014 9:27 pm

Podlecii.avg написа:
jordan_nenov написа:
Краси, при мен НИКОГА досега не съм имал проблеми с фишера при ниски температури. Бил съм на излет и при МИНУС 20 градуса...
Никога не съм имал забавяне в индикацията на сигнала. В понеделник отивам до Славяново и ако искаш на връщане ще дойда при теб с моята бангия, за да направим сравнение!
Данчо говоря за обекти!!!  не просто ей така да пробваме с 1-левче на двора ! реални обекти на които ходиме да си практикуваме хобито!  там е истината, точно там имам проблеми  Cool 
Та аз да не приказвам за кръчма бре братле?
Завеждаш ме на истински обект, аз ти показвам каква е разликата между 11' и 38х30 сефка, избършвам ти сълзите и сядаме на по кафе, както сме го правили досега...Апропо, какво стана с онази снимка дето я направи преди Боаза на Лукойла? Има ли интерес към обекта на снимката?
Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



Fisher F75 ??? - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F75 ???   Fisher F75 ??? - Page 14 EmptyПет Яну 31, 2014 9:33 pm

jordan_nenov написа:
Та аз да не приказвам за кръчма бре братле?
Завеждаш ме на истински обект, аз ти показвам каква е разликата между 11' и 38х30 сефка, избършвам ти сълзите и сядаме на по кафе, както сме го правили досега...Апропо, какво стана с онази снимка дето я направи преди Боаза на Лукойла? Има ли интерес към обекта на снимката?
ех голямо си куче, трай не думай де  Cool  иначе сега при нас има около 20см. сняг и е бая студеничко ! ама нека се стопи и се поотопли ще те заведа на едно прекрасно местенце  Cool 
Върнете се в началото Go down
gyoksel
Новобранец
Новобранец




Fisher F75 ??? - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F75 ???   Fisher F75 ??? - Page 14 EmptyПет Яну 31, 2014 9:33 pm

приятели днеска бях на обект с fisher cz 3d в студ и лед за мене няма разлика работих нормално без пречки от температура
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



Fisher F75 ??? - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F75 ???   Fisher F75 ??? - Page 14 EmptyПет Яну 31, 2014 9:40 pm

Podlecii.avg написа:
jordan_nenov написа:
Та аз да не приказвам за кръчма бре братле?
Завеждаш ме на истински обект, аз ти показвам каква е разликата между 11' и 38х30 сефка, избършвам ти сълзите и сядаме на по кафе, както сме го правили досега...Апропо, какво стана с онази снимка дето я направи преди Боаза на Лукойла? Има ли интерес към обекта на снимката?
ех голямо си куче, трай не думай де  Cool  иначе сега при нас има около 20см. сняг и е бая студеничко ! ама нека се стопи  и се поотопли ще те заведа на едно прекрасно местенце  Cool 

 Cool 

От 09.02 идва пролетта, бизнеса ми вече е на релси. Свободно време - на корем. Чакай тежко госте...
Върнете се в началото Go down
atina
Про-Консул
Про-Консул




Fisher F75 ??? - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F75 ???   Fisher F75 ??? - Page 14 EmptyПет Яну 31, 2014 9:45 pm

ЕИии и аз мога да пия каиве на боаза!
Върнете се в началото Go down
maslinata
Преторий
Преторий
maslinata



Fisher F75 ??? - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F75 ???   Fisher F75 ??? - Page 14 EmptyПет Яну 31, 2014 10:13 pm

И аз бях с колегата gyoksel с текнетикса нама проблеми само да държи човек на студ Cool 
Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



Fisher F75 ??? - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F75 ???   Fisher F75 ??? - Page 14 EmptyПет Яну 31, 2014 11:09 pm

atina написа:
ЕИии и аз мога да пия каиве на боаза!
e . то ако ще идваш само заради едното кафе, здраве му кажи  Laughing ако ще идваш, вземи си и цигулката та поне  бивака да направим както му е реда  Cool 
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



Fisher F75 ??? - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F75 ???   Fisher F75 ??? - Page 14 EmptyПет Яну 31, 2014 11:41 pm

Нящо ми се сговняса S4-ката. Батерията ми се е понадула като антената на известна марка БГ детектори на връх Синкавец в района на с. Гложене...
А иначе бих дошъл само заради кавето и компанията на Краси и неговата половинка. Наздраве!
Върнете се в началото Go down
unreal_66
Преторий
Преторий




Fisher F75 ??? - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F75 ???   Fisher F75 ??? - Page 14 EmptyСъб Фев 01, 2014 12:02 am

jordan_nenov написа:
Нящо ми се сговняса S4-ката. Батерията ми се е понадула като антената на известна марка БГ детектори на връх Синкавец в района на с. Гложене...
А иначе бих дошъл само заради кавето и компанията на Краси и неговата половинка. Наздраве!
Колега,ако говориш за samsung s4 това с батерията е проблем при всеки който го има.Аз очаквах ти да кажеш нещо по въпроса за настройките на F75.
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



Fisher F75 ??? - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F75 ???   Fisher F75 ??? - Page 14 EmptyСъб Фев 01, 2014 12:06 am

unreal_66 написа:
jordan_nenov написа:
Нящо ми се сговняса S4-ката. Батерията ми се е понадула като антената на известна марка БГ детектори на връх Синкавец в района на с. Гложене...
А иначе бих дошъл само заради кавето и компанията на Краси и неговата половинка. Наздраве!
Колега,ако говориш за samsung s4 това с батерията е проблем при всеки който го има.Аз очаквах ти да кажеш нещо по въпроса за настройките на F75.

За самсунг с4 става въпрос. Ебана работа. Изключва се когато той си реши.
Кажи какво те интересува за ф75. Сигурен съм, че ще мога да помогна.
Давай!
Върнете се в началото Go down
unreal_66
Преторий
Преторий




Fisher F75 ??? - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F75 ???   Fisher F75 ??? - Page 14 EmptyСъб Фев 01, 2014 12:34 am

jordan_nenov написа:
unreal_66 написа:
jordan_nenov написа:
Нящо ми се сговняса S4-ката. Батерията ми се е понадула като антената на известна марка БГ детектори на връх Синкавец в района на с. Гложене...
А иначе бих дошъл само заради кавето и компанията на Краси и неговата половинка. Наздраве!
Колега,ако говориш за samsung s4 това с батерията е проблем при всеки който го има.Аз очаквах ти да кажеш нещо по въпроса за настройките на F75.

За самсунг с4 става въпрос. Ебана работа. Изключва се когато той си реши.
Кажи какво те интересува за ф75. Сигурен съм, че ще мога да помогна.
Давай!
За батерията ще ти кажа на лични,а за фишера ме интересува(понеже го взех миналата седмица),кои са най-оптималните настройки за работа,аз горе-доло го поразучих в домашни условия но като се пооправи времето да го пускам в действие.
Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



Fisher F75 ??? - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F75 ???   Fisher F75 ??? - Page 14 EmptyСъб Фев 01, 2014 11:41 am

jordan_nenov написа:
Нящо ми се сговняса S4-ката. Батерията ми се е понадула като антената на известна марка БГ детектори на връх Синкавец в района на с. Гложене...
А иначе бих дошъл само заради кавето и компанията на Краси и неговата половинка. Наздраве!
eeе мерси Данчо  Cool  пак ще си бием мохабета, стига да има живот и здраве! иначе я ми разясни проблемите на топ модела на самсунг! щот аз съм с една ПРЪЧКА- 4 ядрен процесор 1,3 GHz абе всичо си му е като си требе само дето батерията много бързо пада когато съм в нета ! иначе съм адски доволен . правих сравнение с други далеч по-скъпи, по нищо не отстъпва на телефони от 1000 и кусур лв. няма да кажа цената и марката за да не правя реклама ! хах дано несе сетиш ква е марката, ти си го виждал моя тел  там на боаза Cool 
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




Fisher F75 ??? - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F75 ???   Fisher F75 ??? - Page 14 EmptyСъб Фев 01, 2014 8:29 pm

jordan_nenov написа:
Нящо ми се сговняса S4-ката. Батерията ми се е понадула като антената на известна марка БГ детектори на връх Синкавец в района на с. Гложене...
А иначе бих дошъл само заради кавето и компанията на Краси и неговата половинка. Наздраве!
Ааа,бе Данчо,гледам и с телефоните си на грешния полюс.За детекторите няма ти отварям очите,коя е правилната марка,ма за телефоните ша те упътя-за да нямаш ядове -земи си Sonim,и ще забравиш за проблемите!
Върнете се в началото Go down
hiddenhistory
Новобранец
Новобранец




Fisher F75 ??? - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F75 ???   Fisher F75 ??? - Page 14 EmptyСъб Фев 01, 2014 10:14 pm

Колега бобо, може поне на нас да отвориш очите за металотърсачите Shocked , Данчо го остави е не искам да ходя и да не виждам,нека и за нас да има малко радост cheers Cool  поздрави.
Върнете се в началото Go down
pavli_q
Про-Консул
Про-Консул
pavli_q



Fisher F75 ??? - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F75 ???   Fisher F75 ??? - Page 14 EmptyНед Фев 02, 2014 3:23 pm

hiddenhistory написа:
Колега бобо, може поне на нас да отвориш очите за металотърсачите Shocked , Данчо го остави е не искам да ходя и да не виждам,нека и за нас да има малко радост cheers Cool  поздрави.
 Shocked Shocked Ще чакаме да не светнеш нас не просветените  бобо  scratch
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Fisher F75 ??? - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F75 ???   Fisher F75 ??? - Page 14 EmptyНед Фев 02, 2014 5:00 pm

Rolling Eyes Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes  Rolling Eyes 
 super21 Cool :yes:
Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



Fisher F75 ??? - Page 14 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Fisher F75 ???   Fisher F75 ??? - Page 14 EmptyНед Фев 02, 2014 5:16 pm

Печка гледам сдобил си се с нов аватар!!! струва ми се че ще черпиш  Laughing 
Върнете се в началото Go down
 
Fisher F75 ???
Върнете се в началото 
Страница 14 от 19Иди на страница : Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 19  Next
 Similar topics
-
» ВЕЧЕ В БЪЛГАРИЯ Fisher F75 и Fisher F75LTD С НАЙ-НОВ СОФТУЕР DST (Digital Shield Technology)
» Fisher F5 или Fisher Gold Bug MEGA
» Купувам/11"/ DD28см.от FISHER F5,Fisher Gold Bug,Gold Bug PRO .

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Fisher Металотърсачи-
Идете на: