Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
VANQUISH kupuvam lorenz врътка mask nexus Coil wave miladinka Майнлаб deus GOLD нишани Minelab nokta 5000 tesoro грунда голден Simplex Spectrum TEKNETICS prodavam Fisher маск пират
 

 Отново "ГЕРБ"

Go down 
+17
ferovo
miroslavmladenov
mdetectors.bg
Баир-Будала
бобо
handjata
stan960
ivangrozni
tepes
jordan_nenov
stil
buntar.1971
EXTERMINATE
pechkata
lomidol
ivanasen
Трибал-М
21 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Трибал-М
Джадай
Джадай




Отново "ГЕРБ" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отново "ГЕРБ"   Отново "ГЕРБ" - Page 2 EmptyПет Май 17, 2013 10:12 pm

www.mdetectors.com написа:
Лошото, е че чуждите модели у нас не сработват, по-скоро трябва да се сменят няколко поколения и да си го изживеем това.

Здравей,колега.
Няколко поколения означават 80-100 години.Почти един век...Не съм сигурен,че такова закъснение може да се компенсира.
Когато преоткрием и осмислим по нашенски "топлата вода",някой вече ще са я закарали на Марс и вече осмислили по марсиански...
Дано не съм прав!


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




Отново "ГЕРБ" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отново "ГЕРБ"   Отново "ГЕРБ" - Page 2 EmptyНед Май 19, 2013 1:38 pm

stan960 написа:
Баир-Будала написа:
Абе да ги питам тези, дето ореваха арталъка по отношение на ГЕРБ, толкова ли им е слаба паметта, че забравиха какво "НАПРАВИХА" БСП и ДПС за България последните 24 години? Че и ГЕРБ не са стока, верно е. Всеки реве а никой не отчита факта, в каква световна криза живеем. Европейците обедняха, ама ние, щото си бяхме най-бедните хептен се оголихме. И не виждате ли, че фактите са такива - Ако не е ГЕРБ, ще е БСП и ДПС. Имах надежда АТАКА да направят нещо, ама и те се пооосраха накрая. Да не говорим за СДС и другите десни партии. Костов, като верен член на Държавна сигурност получи адмирации по отношение на перфектно изиграната му роля в последните 15-на години за сриване и унищожаване на Дясната Идея. Тва е реалността. Поздрави!
-А пък ти и следващият след теб написал поста -Тая галимация герб беше създадена именно щото всички участващи в големото театро се уплашиха когато Атака за малко не спечели президентските избори -Тия червенотиквеничковчета гербери сплав от нереализирали се бивши ченгета и военни заедно с неква прослойка от задлъжнели фермерчета бяха естествено поредната група употребени -Лошото е че в един момент обаче си повярваха че са нещо и започнаха не само да правят магистрали еднодневки и да лапат евросубсидий ми по лошо да разпродават не само България ми и Стратегическите и Интереси............................................................................ lol!

Здравей,колега,Стан-960.
...Всичките последни "галимации"(повечето от партиите),включително и атака,съществуват,защото някои добре плащат,има амбициозни изпълнители на платената воля и-"съответните гласоподаватели".


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
stil
Легионер
Легионер
stil



Отново "ГЕРБ" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отново "ГЕРБ"   Отново "ГЕРБ" - Page 2 EmptyПон Май 20, 2013 4:00 pm

Партии не са ни нужни!
Утре като се събере 42-то народно събрание 10 човека да ги чакат отвън като си тръгват. атака атака атака атака атака атака атака атака атака атака
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



Отново "ГЕРБ" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отново "ГЕРБ"   Отново "ГЕРБ" - Page 2 EmptyВто Май 21, 2013 12:07 am

Трибал-М написа:
stan960 написа:
Баир-Будала написа:
Абе да ги питам тези, дето ореваха арталъка по отношение на ГЕРБ, толкова ли им е слаба паметта, че забравиха какво "НАПРАВИХА" БСП и ДПС за България последните 24 години? Че и ГЕРБ не са стока, верно е. Всеки реве а никой не отчита факта, в каква световна криза живеем. Европейците обедняха, ама ние, щото си бяхме най-бедните хептен се оголихме. И не виждате ли, че фактите са такива - Ако не е ГЕРБ, ще е БСП и ДПС. Имах надежда АТАКА да направят нещо, ама и те се пооосраха накрая. Да не говорим за СДС и другите десни партии. Костов, като верен член на Държавна сигурност получи адмирации по отношение на перфектно изиграната му роля в последните 15-на години за сриване и унищожаване на Дясната Идея. Тва е реалността. Поздрави!
-А пък ти и следващият след теб написал поста -Тая галимация герб беше създадена именно щото всички участващи в големото театро се уплашиха когато Атака за малко не спечели президентските избори -Тия червенотиквеничковчета гербери сплав от нереализирали се бивши ченгета и военни заедно с неква прослойка от задлъжнели фермерчета бяха естествено поредната група употребени -Лошото е че в един момент обаче си повярваха че са нещо и започнаха не само да правят магистрали еднодневки и да лапат евросубсидий ми по лошо да разпродават не само България ми и Стратегическите и Интереси............................................................................ lol!

Здравей,колега,Стан-960.
...Всичките последни "галимации"(повечето от партиите),включително и атака,съществуват,защото някои добре плащат,има амбициозни изпълнители на платената воля и-"съответните гласоподаватели".
-Между другото чувал съм я тая тъпня от родъ на -Абе ти знаеш ли че и Доган налял некой и друг милион та да се създаде АТАКА -Като го чуя това и не ми се ще дори да си мисля в переспектива за България щото това показва как само за двайсет и нещо години направиха от българите тъпаци и промиха съзнанието им................................................. Mad ps-И пак между другото приятелю така се случи че по времето когато се създаваше Атака имах приятели участвали в това начинание и парите се наливаха Главно от Българи Родолюбци живеещи в чужбина -Така че не ми размахвай българските журналистически тъпи и продажни версий. Cool
Върнете се в началото Go down
miroslavmladenov
Про-Консул
Про-Консул




Отново "ГЕРБ" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отново "ГЕРБ"   Отново "ГЕРБ" - Page 2 EmptyВто Май 21, 2013 9:19 am

имам приятели в столицата и в два региона на България,и на трите места си направих лична анкета,и от 10 анкетирани средно 8 ми казаха,че са гласували за атака...не излиза аритметиката с изборните резултати,има грандиозна манипулация,а наи страшното е,че от атака си траят...
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



Отново "ГЕРБ" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отново "ГЕРБ"   Отново "ГЕРБ" - Page 2 EmptyВто Май 21, 2013 9:32 am

-Е то се разбра че освен 350 000 хванати е имало и още толкова нехванати знаем вече къде са наляти - Очевидно всички се страхуват от нови избори респективно и от Атака щото ако същата увеличи гласовете си поне още един път пропорционално ша им обърка сметките на всичките така наречени играчи-Като гледам обаче кадрите по тивито с основните гласоподаватели от махалите жална и майка на тая страна и на наследниците ни.................................
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




Отново "ГЕРБ" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отново "ГЕРБ"   Отново "ГЕРБ" - Page 2 EmptyВто Май 21, 2013 1:47 pm

Точно от днес нататък пред" Атака"стоят две аритметични действия-изваждане и деление.
А аз,приятелю Стан-960(ако не си усетил до сега),съм максимален-според цивилизованите норми-националист.Поздрави!


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




Отново "ГЕРБ" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отново "ГЕРБ"   Отново "ГЕРБ" - Page 2 EmptyВто Май 21, 2013 9:54 pm

Парламентарните паразити са най-лесно откриваеми...После на ход са медицината и фармацията.


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




Отново "ГЕРБ" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отново "ГЕРБ"   Отново "ГЕРБ" - Page 2 EmptyВто Май 21, 2013 10:58 pm

Трибал-М написа:
Парламентарните паразити са най-лесно откриваеми...После на ход са медицината и фармацията.
За ПАВ ли говорим Razz ?
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




Отново "ГЕРБ" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отново "ГЕРБ"   Отново "ГЕРБ" - Page 2 EmptyСря Май 22, 2013 11:06 am

бобо написа:
Трибал-М написа:
Парламентарните паразити са най-лесно откриваеми...После на ход са медицината и фармацията.
За ПАВ ли говорим Razz ?
Искам да кажа,че след подходящата химична и термична преработка,от тези индивиди се получава много качествено ПАВ,поради високото съдържание на мазнини,от които съответно се получава ......сапуна Razz Razz Razz
Върнете се в началото Go down
ferovo
Новобранец
Новобранец
ferovo



Отново "ГЕРБ" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отново "ГЕРБ"   Отново "ГЕРБ" - Page 2 EmptyСря Май 22, 2013 10:24 pm

miroslavmladenov написа:
имам приятели в столицата и в два региона на България,и на трите места си направих лична анкета,и от 10 анкетирани средно 8 ми казаха,че са гласували за атака...не излиза аритметиката с изборните резултати,има грандиозна манипулация,а наи страшното е,че от атака си траят...
И мен ми се струва ,че има манипулация ,щото много мои приятели гласуваха за ДПС ,а тя е едва трета Basketball
Върнете се в началото Go down
кирката
Консул
Консул
кирката



Отново "ГЕРБ" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отново "ГЕРБ"   Отново "ГЕРБ" - Page 2 EmptyСря Май 22, 2013 10:33 pm

трибале ти ок ли си с тиквата????


Око да види,ръка да пипне. scratch
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




Отново "ГЕРБ" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отново "ГЕРБ"   Отново "ГЕРБ" - Page 2 EmptyСря Май 22, 2013 10:37 pm

А в мойта анкета никой не гласува за ГЕРБ,пък те пак са първи Razz
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




Отново "ГЕРБ" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отново "ГЕРБ"   Отново "ГЕРБ" - Page 2 EmptyЧет Май 23, 2013 1:12 pm

кирката написа:
трибале ти ок ли си с тиквата????

О,здравей,умнико!
Ти с плода на това растение ли оприличаваш "най-високата"част от тялото си?


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
Баир-Будала
Легионер
Легионер
Баир-Будала



Отново "ГЕРБ" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отново "ГЕРБ"   Отново "ГЕРБ" - Page 2 EmptyЧет Май 23, 2013 6:36 pm

Не знам дали "зарзаватчиите" с тиквите и краставиците дали осъзнават, че от днес нататък България ще бъде управлявана от тъй бленуваната от тях коалиция между турчин, руснак и явно психически нестабилен наркоман! Поздрави и...дупе да ви е яко!
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Отново "ГЕРБ" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отново "ГЕРБ"   Отново "ГЕРБ" - Page 2 EmptyЧет Май 23, 2013 7:04 pm

Баир-Будала написа:
Не знам дали "зарзаватчиите" с тиквите и краставиците дали осъзнават, че от днес нататък България ще бъде управлявана от тъй бленуваната от тях коалиция между турчин, руснак и явно психически нестабилен наркоман! Поздрави и...дупе да ви е яко!
Чесно казано много по-добре ще бъдем ако някой друг ни управлява от колкото ГЕРБ - 4 год. народа върна назад сецнаха чуждите инвеститори че да има парса за техните фирми и какво стана мизерия до гуша...
Средна класа няма има бедни и богати...
Върнете се в началото Go down
borislav123
Консул
Консул




Отново "ГЕРБ" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отново "ГЕРБ"   Отново "ГЕРБ" - Page 2 EmptyЧет Май 23, 2013 7:39 pm

По зле от Бат Бойковата група трудно може да има Shocked
Върнете се в началото Go down
Баир-Будала
Легионер
Легионер
Баир-Будала



Отново "ГЕРБ" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отново "ГЕРБ"   Отново "ГЕРБ" - Page 2 EmptyЧет Май 23, 2013 8:03 pm

Абе, хора...разбирам, че Българският народ си е принципно политически неграмотен, то това е следствие от липсата на добро образование, което личи от 90% неграмотно написани постове и изречения с по 5 правописни грешки на дума. НО,....но едно е да си неграмотен, друго е да си прост. Защо никой не прави изводи на база реална икономическа обстановка в държавата, и най-вече ЗАЩО, като храчите по последните 4 години управление не взимате в предвид най-тежката световна икономическа криза от 80 години насам? Богати и мощни държави като Италия, Испания, Франция и Гърция се сгромолясаха в икономически аспект! Вижте какво стана с Кипър преди месец! Към всички ревящи против Бойко...знаете ли какво ще стане, ако държавата ни банкрутира? Натам се е запътил сегашния кабинет на любимото ви русначе, подкрепяно от турчина. Не знаете, защото повтаряте като папагали онова, което слушате по медиите, които са си принципно яркочервени, а дори и не правите опити да си размърдате закърнялото сиво вещество, дето му казвате "Мозък". Айде, поздрави!
Върнете се в началото Go down
charon
Цезар
Цезар
charon



Отново "ГЕРБ" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отново "ГЕРБ"   Отново "ГЕРБ" - Page 2 EmptyЧет Май 23, 2013 8:42 pm

Колегата Баир-Дудала е много прав! На сергейчо и компания преди години им ядохме ла...та ама този път, ще е още по-страшно.Не подкрепям бойко, но и от тея няма да видим нищо добро.


Viver est militare!
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




Отново "ГЕРБ" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отново "ГЕРБ"   Отново "ГЕРБ" - Page 2 EmptyЧет Май 23, 2013 10:49 pm

Баир-Будала написа:
Абе, хора...разбирам, че Българският народ си е принципно политически неграмотен, то това е следствие от липсата на добро образование, което личи от 90% неграмотно написани постове и изречения с по 5 правописни грешки на дума. НО,....но едно е да си неграмотен, друго е да си прост. Защо никой не прави изводи на база реална икономическа обстановка в държавата, и най-вече ЗАЩО, като храчите по последните 4 години управление не взимате в предвид най-тежката световна икономическа криза от 80 години насам? Богати и мощни държави като Италия, Испания, Франция и Гърция се сгромолясаха в икономически аспект! Вижте какво стана с Кипър преди месец! Към всички ревящи против Бойко...знаете ли какво ще стане, ако държавата ни банкрутира? Натам се е запътил сегашния кабинет на любимото ви русначе, подкрепяно от турчина. Не знаете, защото повтаряте като папагали онова, което слушате по медиите, които са си принципно яркочервени, а дори и не правите опити да си размърдате закърнялото сиво вещество, дето му казвате "Мозък". Айде, поздрави!
Ти въобще,ама въобще не си наясно с темите които дискутираш.Тройната коалиция,колкото и да е зла е много,ома МНОГО по-добра от абсолютно НЕГРАМОТНОТО управление на ББ и ЦЦ.И не от глупавия народ,както казваш ти сме на това дередже,а от такива умници като тебе,и мене,щото на предните избори и аз като теб....Политически неграмотен си ти,приятелю,или си прекалил с новините,които се излъчваха по времето на ГЕРБ...... стига Тиш просто не знаеш в какъв батак превърнаха държавата тез неграмотници... пълен батак.Ама кво ли си хабя да ти обяснявам.,като хал хабер си нямаш!
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




Отново "ГЕРБ" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отново "ГЕРБ"   Отново "ГЕРБ" - Page 2 EmptyЧет Май 23, 2013 10:52 pm

Баир-Будала написа:
Абе, хора...разбирам, че Българският народ си е принципно политически неграмотен, то това е следствие от липсата на добро образование, което личи от 90% неграмотно написани постове и изречения с по 5 правописни грешки на дума. НО,....но едно е да си неграмотен, друго е да си прост. Защо никой не прави изводи на база реална икономическа обстановка в държавата, и най-вече ЗАЩО, като храчите по последните 4 години управление не взимате в предвид най-тежката световна икономическа криза от 80 години насам? Богати и мощни държави като Италия, Испания, Франция и Гърция се сгромолясаха в икономически аспект! Вижте какво стана с Кипър преди месец! Към всички ревящи против Бойко...знаете ли какво ще стане, ако държавата ни банкрутира? Натам се е запътил сегашния кабинет на любимото ви русначе, подкрепяно от турчина. Не знаете, защото повтаряте като папагали онова, което слушате по медиите, които са си принципно яркочервени, а дори и не правите опити да си размърдате закърнялото сиво вещество, дето му казвате "Мозък". Айде, поздрави!

Поздрави!След този блестящ пост може да се появят загрижени за психичното ти здраве,колега...
Ако съм прав,ще бъдат точно от тези,за които написаното от теб и непостижимо за тях и не до край разбираемо.


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




Отново "ГЕРБ" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отново "ГЕРБ"   Отново "ГЕРБ" - Page 2 EmptyПет Май 24, 2013 9:49 am

Трибал-М написа:
Баир-Будала написа:
Абе, хора...разбирам, че Българският народ си е принципно политически неграмотен, то това е следствие от липсата на добро образование, което личи от 90% неграмотно написани постове и изречения с по 5 правописни грешки на дума. НО,....но едно е да си неграмотен, друго е да си прост. Защо никой не прави изводи на база реална икономическа обстановка в държавата, и най-вече ЗАЩО, като храчите по последните 4 години управление не взимате в предвид най-тежката световна икономическа криза от 80 години насам? Богати и мощни държави като Италия, Испания, Франция и Гърция се сгромолясаха в икономически аспект! Вижте какво стана с Кипър преди месец! Към всички ревящи против Бойко...знаете ли какво ще стане, ако държавата ни банкрутира? Натам се е запътил сегашния кабинет на любимото ви русначе, подкрепяно от турчина. Не знаете, защото повтаряте като папагали онова, което слушате по медиите, които са си принципно яркочервени, а дори и не правите опити да си размърдате закърнялото сиво вещество, дето му казвате "Мозък". Айде, поздрави!

Поздрави!След този блестящ пост може да се появят загрижени за психичното ти здраве,колега...
Ако съм прав,ще бъдат точно от тези,за които написаното от теб и непостижимо за тях и не до край разбираемо.
Аз него го разбрах,ама с тебе ми е трудно Very Happy
Върнете се в началото Go down
Баир-Будала
Легионер
Легионер
Баир-Будала



Отново "ГЕРБ" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отново "ГЕРБ"   Отново "ГЕРБ" - Page 2 EmptyПет Май 24, 2013 12:44 pm

бобо написа:
Баир-Будала написа:
Абе, хора...разбирам, че Българският народ си е принципно политически неграмотен, то това е следствие от липсата на добро образование, което личи от 90% неграмотно написани постове и изречения с по 5 правописни грешки на дума. НО,....но едно е да си неграмотен, друго е да си прост. Защо никой не прави изводи на база реална икономическа обстановка в държавата, и най-вече ЗАЩО, като храчите по последните 4 години управление не взимате в предвид най-тежката световна икономическа криза от 80 години насам? Богати и мощни държави като Италия, Испания, Франция и Гърция се сгромолясаха в икономически аспект! Вижте какво стана с Кипър преди месец! Към всички ревящи против Бойко...знаете ли какво ще стане, ако държавата ни банкрутира? Натам се е запътил сегашния кабинет на любимото ви русначе, подкрепяно от турчина. Не знаете, защото повтаряте като папагали онова, което слушате по медиите, които са си принципно яркочервени, а дори и не правите опити да си размърдате закърнялото сиво вещество, дето му казвате "Мозък". Айде, поздрави!
Ти въобще,ама въобще не си наясно с темите които дискутираш.Тройната коалиция,колкото и да е зла е много,ома МНОГО по-добра от абсолютно НЕГРАМОТНОТО управление на ББ и ЦЦ.И не от глупавия народ,както казваш ти сме на това дередже,а от такива умници като тебе,и мене,щото на предните избори и аз като теб....Политически неграмотен си ти,приятелю,или си прекалил с новините,които се излъчваха по времето на ГЕРБ...... стига Тиш просто не знаеш в какъв батак превърнаха държавата тез неграмотници... пълен батак.Ама кво ли си хабя да ти обяснявам.,като хал хабер си нямаш!

Колега, съветвам те да не прибързваш със заключенията спрямо хора, като мен, които нито познаваш, нито имаш и най-малка представа колко "хал-хабер" си имат. Но ти е простено, ти не си виновен за това, че си част от стадото и мислиш в едно цяло с него Smile Поздрави!
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




Отново "ГЕРБ" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отново "ГЕРБ"   Отново "ГЕРБ" - Page 2 EmptyПет Май 24, 2013 1:43 pm

бобо написа:
Трибал-М написа:
Баир-Будала написа:
Абе, хора...разбирам, че Българският народ си е принципно политически неграмотен, то това е следствие от липсата на добро образование, което личи от 90% неграмотно написани постове и изречения с по 5 правописни грешки на дума. НО,....но едно е да си неграмотен, друго е да си прост. Защо никой не прави изводи на база реална икономическа обстановка в държавата, и най-вече ЗАЩО, като храчите по последните 4 години управление не взимате в предвид най-тежката световна икономическа криза от 80 години насам? Богати и мощни държави като Италия, Испания, Франция и Гърция се сгромолясаха в икономически аспект! Вижте какво стана с Кипър преди месец! Към всички ревящи против Бойко...знаете ли какво ще стане, ако държавата ни банкрутира? Натам се е запътил сегашния кабинет на любимото ви русначе, подкрепяно от турчина. Не знаете, защото повтаряте като папагали онова, което слушате по медиите, които са си принципно яркочервени, а дори и не правите опити да си размърдате закърнялото сиво вещество, дето му казвате "Мозък". Айде, поздрави!

Поздрави!След този блестящ пост може да се появят загрижени за психичното ти здраве,колега...
Ако съм прав,ще бъдат точно от тези,за които написаното от теб и непостижимо за тях и не до край разбираемо.
Аз него го разбрах,ама с тебе ми е трудно Very Happy

...Жалко!За да се срещнеш с "преводачите",ти трябва машина на времето!Честит празник!


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
borislav123
Консул
Консул




Отново "ГЕРБ" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Отново "ГЕРБ"   Отново "ГЕРБ" - Page 2 EmptyПет Май 24, 2013 1:44 pm

Важното е 4е ве4е няма да ни управляват пожарникари. Колкото до кризата ,надали в другите държави вземат по 400 лева. Така 4е не ни сравнявай с Италия и други развити държави.
Върнете се в началото Go down
 
Отново "ГЕРБ"
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Идва краят на ПП Герб
» Отново партенка в медията
» отново за gti2500

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектинг Новини-
Идете на: