Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
 

 Мнение за металдетектор

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
savata_15
Новобранец
Новобранец




Мнение за металдетектор Empty
ПисанеЗаглавие: Мнение за металдетектор   Мнение за металдетектор EmptyВто Юни 25, 2013 11:05 am

Привет на всички!
Предстои ми ходене на море и обмислям варианта за евтин метал-детектор, с който да запълня свободните си часове, а и кой знае-може да попадна на нещо интересно Мнение за металдетектор Icon_e_wink 
Нямам опит с такива неща до сега, но ми трябва нещо което да работи на плажа и да е лесно за употреба Мнение за металдетектор Icon_e_smile 
Засега дилемата ми е м/у Garrett ACE 250 и Fisher F2,(цена около 350лв) като засега май клоня към фишера, тъй като изглежда по прост, а и има някакъв филтър за метали до колкото разбирам с който може да го прави да не намира желязо(и/или други метали) например, а гарета има само опции какво да търси всички метали/бижута/монети, но май не може да се изключва да не търси само желязо.
Какво ви е мнението за този детектор(фишер ф2), на каква дълбочина търси? Всякаква информация ще ми е полезна. Може ли да се закупи от магазин(от къде) или може само онлайн? 
Благодаря предварително за информацията Мнение за металдетектор Icon_e_smile
Върнете се в началото Go down
JENTIX
Легионер
Легионер




Мнение за металдетектор Empty
ПисанеЗаглавие: .   Мнение за металдетектор EmptyВто Юни 25, 2013 2:38 pm

гарета има ноч дискриминация.можеш да направиш да чуваш или да не чуваш каквото си пожелаеш.
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



Мнение за металдетектор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за металдетектор   Мнение за металдетектор EmptyВто Юни 25, 2013 10:24 pm

savata_15 написа:
Привет на всички!
Предстои ми ходене на море и обмислям варианта за евтин метал-детектор, с който да запълня свободните си часове, а и кой знае-може да попадна на нещо интересно Мнение за металдетектор Icon_e_wink 
Нямам опит с такива неща до сега, но ми трябва нещо което да работи на плажа и да е лесно за употреба Мнение за металдетектор Icon_e_smile 
Засега дилемата ми е м/у Garrett ACE 250 и Fisher F2,(цена около 350лв) като засега май клоня към фишера, тъй като изглежда по прост, а и има някакъв филтър за метали до колкото разбирам с който може да го прави да не намира желязо(и/или други метали) например, а гарета има само опции какво да търси всички метали/бижута/монети, но май не може да се изключва да не търси само желязо.
Какво ви е мнението за този детектор(фишер ф2), на каква дълбочина търси? Всякаква информация ще ми е полезна. Може ли да се закупи от магазин(от къде) или може само онлайн? 
Благодаря предварително за информацията Мнение за металдетектор Icon_e_smile

Магазина е в София ня ул.Странджа 89, те са официални представители на почти нсичко за България. 0889197820
Ето я картата
http://weekend-shop.com/shop5/contact_us.php?language=bg
Върнете се в началото Go down
savata_15
Новобранец
Новобранец




Мнение за металдетектор Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Мнение за металдетектор   Мнение за металдетектор EmptyВто Юни 25, 2013 10:52 pm

А от сайта на империо може ли да се поръчва? Гледам че от там Garret ace 250 е 340 лева, а в weekend-shop е 250 евро, което е почти 500 лева Shocked Голяма разлика confused
Върнете се в началото Go down
 
Мнение за металдетектор
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Металдетектор Impulse PRO моля за мнение
» мнение за ф4 и ф5
» GM 1+HF - мнение

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Форум за търсене на злато и Метеорити :: Пособия за добив на злато-
Идете на: