Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
lorenz kupuvam Fisher Simplex маск wave GOLD nokta Coil deus prodavam грунда нишани nexus VANQUISH mask TEKNETICS Майнлаб Minelab врътка 5000 miladinka голден Spectrum tesoro пират
 

 F-5 SEF 30X25

Go down 
+10
Ne6o
xp fan
Golden Mask
Трибал-М
pechkata
jordan_nenov
sdsds
Mladencho
ivanasen
BEKS
14 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Ne6o
Легионер
Легионер
Ne6o



F-5 SEF 30X25 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: F-5 SEF 30X25   F-5 SEF 30X25 - Page 2 EmptyНед Юли 28, 2013 5:58 am

За всеки клип може да се каже, че е манипулиран. Аз съм бил свидетел как АСЕ250 с голяма сонда 38см. засича 1л. на 44 см. във въздух и на 35см. в земята. Е, няма клип ама го видях с очите си и никой нищо не манипулираше.
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




F-5 SEF 30X25 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: F-5 SEF 30X25   F-5 SEF 30X25 - Page 2 EmptyНед Юли 28, 2013 8:43 am

Ne6o написа:
За всеки клип може да се каже, че е манипулиран. Аз съм бил свидетел как АСЕ250 с голяма сонда 38см. засича 1л. на 44 см. във въздух и на 35см. в земята. Е, няма клип ама го видях с очите си и никой нищо не манипулираше.
Гарета дълбокия сигнал го пее цвят а пък Фишера го пее черен - има разлика...И между дугото АЦЕ 350 е пет пъти по добро от Фишер Ф5...
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



F-5 SEF 30X25 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: F-5 SEF 30X25   F-5 SEF 30X25 - Page 2 EmptyНед Юли 28, 2013 9:23 am

pechkata написа:
Ne6o написа:
За всеки клип може да се каже, че е манипулиран. Аз съм бил свидетел как АСЕ250 с голяма сонда 38см. засича 1л. на 44 см. във въздух и на 35см. в земята. Е, няма клип ама го видях с очите си и никой нищо не манипулираше.
Гарета дълбокия сигнал го пее цвят а пък Фишера го пее черен - има разлика...И между дугото АЦЕ 350 е пет пъти по добро от Фишер Ф5...

Печка, за последен път ти пиша, щото явно по-скоро Искъра ще тръгне обратно, отколкото ти да разбереш как стоят нещата. Попитай колегата PITONAT от форума за дълбочина на работа и определяне на метала на фишера. Там дето му казах че има цветен сигнал, колегата с гарета го засече след като свалихме един бел почва. Нека да се включи в дискусията г-н Питонат и да каже така ли беше...
За дълбочината на работа също може да ти подшушне и колегата Lav Djoi, който също зарови стотинки в почвата и неговия апарат,както и този на колегата му изобщо не чуваха монетата.
Пожелавам ти много радостни моменти оттук насетне. Винаги да намираш това което търсиш. Късмет на всички фронтове ! И Наздраве !
Cool 


ОКО ЗА ДВЕ, ЗЪБ ЗА ЧЕНЕ...
Върнете се в началото Go down
BEKS
Консул
Консул
BEKS



F-5 SEF 30X25 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: F-5 SEF 30X25   F-5 SEF 30X25 - Page 2 EmptyНед Юли 28, 2013 10:04 am

pechkata написа:
Ne6o написа:
За всеки клип може да се каже, че е манипулиран. Аз съм бил свидетел как АСЕ250 с голяма сонда 38см. засича 1л. на 44 см. във въздух и на 35см. в земята. Е, няма клип ама го видях с очите си и никой нищо не манипулираше.
Гарета дълбокия сигнал го пее цвят а пък Фишера го пее черен - има разлика...И между дугото АЦЕ 350 е пет пъти по добро от Фишер Ф5...
Печка за Фишер разбрахме ,че не си виждал сега разбираме,че и Гарет не си виждал щом така се изказваш,явно нищо не си виждал а само дразниш и осираш на хората темите.Прояви малко самоуважение и не се излагай,Йордан ти хвърли Ръкавица в лицето(на крака ще ти дойде),ако си пич приеми ако не ,то е ясно какъв ще си.
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




F-5 SEF 30X25 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: F-5 SEF 30X25   F-5 SEF 30X25 - Page 2 EmptyНед Юли 28, 2013 12:46 pm

BEKS написа:
pechkata написа:
Ne6o написа:
За всеки клип може да се каже, че е манипулиран. Аз съм бил свидетел как АСЕ250 с голяма сонда 38см. засича 1л. на 44 см. във въздух и на 35см. в земята. Е, няма клип ама го видях с очите си и никой нищо не манипулираше.
Гарета дълбокия сигнал го пее цвят а пък Фишера го пее черен - има разлика...И между дугото АЦЕ 350 е пет пъти по добро от Фишер Ф5...
Печка за Фишер разбрахме ,че не си виждал сега разбираме,че и Гарет не си виждал щом така се изказваш,явно нищо не си виждал а само дразниш и осираш на хората темите.Прояви малко самоуважение и не се излагай,Йордан ти хвърли Ръкавица в лицето(на крака ще ти дойде),ако си пич приеми ако не ,то е ясно какъв ще си.

Здравейте.Колегата Печката може би иска да знае за чия сметка ще са разходите по пътуването и почерпката.Ако стане ясно,че няма той да бърка в кесията си,вече няма накъде да отстъпва.


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
Mladencho
Цезар
Цезар
Mladencho



F-5 SEF 30X25 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: F-5 SEF 30X25   F-5 SEF 30X25 - Page 2 EmptyНед Юли 28, 2013 1:12 pm

Абе не разбрахте ли,че с тоа никой неможе да се разбере....
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




F-5 SEF 30X25 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: F-5 SEF 30X25   F-5 SEF 30X25 - Page 2 EmptyНед Юли 28, 2013 1:52 pm

Mladencho написа:
Абе не разбрахте ли,че с тоа никой неможе да се разбере....

Младенчо,разбирателството е присъщо на разумните хора.Усилията за постигането му,обаче, никога не отиват напразно!В крайна сметка,поставят всеки на полагащото му се място!
Поздрави и късмет на всички колеги.


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



F-5 SEF 30X25 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: F-5 SEF 30X25   F-5 SEF 30X25 - Page 2 EmptyНед Юли 28, 2013 2:08 pm

Трибал-М написа:
Mladencho написа:
Абе не разбрахте ли,че с тоа никой неможе да се разбере....

Младенчо,разбирателството е присъщо на разумните хора.Усилията за постигането му,обаче, никога не отиват напразно!В крайна сметка,поставят всеки на полагащото му се място!
Поздрави и късмет на всички колеги.

Колеги, нека направим всеобщи усилия да попросветим колегата, дето тъй тъне в мрачните поля на незнанието. А нашата награда после ще бъде на небето! Късмет !


ОКО ЗА ДВЕ, ЗЪБ ЗА ЧЕНЕ...
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




F-5 SEF 30X25 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: F-5 SEF 30X25   F-5 SEF 30X25 - Page 2 EmptyНед Юли 28, 2013 5:54 pm

И кво толкова невероятно видяхте на този клип.?Да бяха 10 ст.,разбирам,ма за тоя лев толкоз гюрултия....Razz То моя пинпойнтер го хваща на толковаRazz Razz Razz cheers 
Върнете се в началото Go down
kvinar
Новобранец
Новобранец




F-5 SEF 30X25 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: F-5 SEF 30X25   F-5 SEF 30X25 - Page 2 EmptyНед Юли 28, 2013 6:09 pm

бобо написа:
И кво толкова невероятно видяхте на този клип.?Да бяха 10 ст.,разбирам,ма за тоя лев толкоз гюрултия....:P То моя пинпойнтер го хваща на толкова:P :P :P :cheers: 
Не видя ли що Печката им бръкна в гъза с кибритена клечка
Върнете се в началото Go down
BEKS
Консул
Консул
BEKS



F-5 SEF 30X25 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: F-5 SEF 30X25   F-5 SEF 30X25 - Page 2 EmptyНед Юли 28, 2013 6:33 pm

бобо,Нищо невероятно няма наистина за който разбира.Тъй като Печката в продължение на няколко месеца Троли във всяка тема ,колко е слаб Фишера и как 1 лв. на 20см. не хваща,а пък аз бях свидетел как Ф-5 ни направи смешни 2 машини едната е прословутата Маска и една друга.Та продадох си машината и си взех Ф-5,който ми донесе много радости до сега,определено модела е подценен,и е доста години пред БГ машините.Мога да му направя клип и на 35см. с 1лв. на дискриминация ама пак няма да повярва,Явно доста са му изгорели котлоните на Печката от яд,за него никоя машина не може да бие Маската.И благородно ти завиждам за пинтойнтераCool 
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



F-5 SEF 30X25 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: F-5 SEF 30X25   F-5 SEF 30X25 - Page 2 EmptyНед Юли 28, 2013 6:53 pm

BEKS написа:
бобо,Нищо невероятно няма наистина за който разбира.Тъй като Печката в продължение на няколко месеца Троли във всяка тема ,колко е слаб Фишера и как 1 лв. на 20см. не хваща,а пък аз бях свидетел как Ф-5 ни направи смешни 2 машини  едната е прословутата  Маска и една друга.Та продадох си машината и си взех Ф-5,който ми донесе много радости до сега,определено модела е подценен,и е доста години пред БГ машините.Мога да му направя клип и на 35см. с 1лв. на дискриминация ама пак няма да повярва,Явно доста са му изгорели котлоните на Печката от яд,за него никоя машина не може да бие Маската.И благородно ти завиждам за пинтойнтераCool 


Колега не само дълбочината е важна, сложи малко пирони около монета и тествай Ф5, гарантирам че ще мълчи като гъз, под орудени камъни е същото ! Ето така - https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=uGfMAxpRqjc
На пловдивския събор ще има чисто нов Ф5 с оригинална сонда и ULTIMATE, паралелните тестове ще покажат много неща .
Върнете се в началото Go down
BEKS
Консул
Консул
BEKS



F-5 SEF 30X25 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: F-5 SEF 30X25   F-5 SEF 30X25 - Page 2 EmptyНед Юли 28, 2013 9:04 pm

Golden Mask написа:
BEKS написа:
бобо,Нищо невероятно няма наистина за който разбира.Тъй като Печката в продължение на няколко месеца Троли във всяка тема ,колко е слаб Фишера и как 1 лв. на 20см. не хваща,а пък аз бях свидетел как Ф-5 ни направи смешни 2 машини  едната е прословутата  Маска и една друга.Та продадох си машината и си взех Ф-5,който ми донесе много радости до сега,определено модела е подценен,и е доста години пред БГ машините.Мога да му направя клип и на 35см. с 1лв. на дискриминация ама пак няма да повярва,Явно доста са му изгорели котлоните на Печката от яд,за него никоя машина не може да бие Маската.И благородно ти завиждам за пинтойнтераCool 


Колега не само дълбочината е важна, сложи малко пирони около монета и тествай Ф5, гарантирам че ще мълчи като гъз, под орудени камъни е същото ! Ето така - https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=uGfMAxpRqjc
На пловдивския събор ще има чисто нов Ф5 с оригинална сонда и ULTIMATE, паралелните тестове ще покажат много неща .
Щом та си мислиш само,че Маската ти и тя по каманите е голям гъз.Има един баир където камъните маската си ги свири цвят(не може да работиш и на ауто),там Ф-5 се грундира на около90 и скалата за минерализация е пълна.Фишера под тези камъни наистина не чува,но лови монети до и върху камъка(но със СЕФ само ,с огиналната не може) а Маска3 и 2 не могат.Направете си тестовете на събора,за мен са без значение вече всеки си прави сам избора с какъв уред да работи,аз си избрах за сега.
Върнете се в началото Go down
atina
Про-Консул
Про-Консул




F-5 SEF 30X25 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: F-5 SEF 30X25   F-5 SEF 30X25 - Page 2 EmptyНед Юли 28, 2013 9:29 pm

Е същия тест го правя с технетикса и забелязах че ако почвата е трудна БГ уредите куцат!!!
Върнете се в началото Go down
Mladencho
Цезар
Цезар
Mladencho



F-5 SEF 30X25 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: F-5 SEF 30X25   F-5 SEF 30X25 - Page 2 EmptyНед Юли 28, 2013 10:49 pm

atina написа:
Е същия тест го правя с технетикса и забелязах че ако почвата е трудна БГ уредите куцат!!!

Аз пък мисля,че е точно обратното,правил съм си какви ли не тестове със тежка почва м/у Голд макс пауър и една БГ машина на 8 кХц със фикс грунд и Бг машината се справя по-добре.
Пауъра и той работи на тежката почва,но доста по-плитко,ама пък за сметка на това в замърсено е екстра.

п.п. Всички уреди си имат недостатъци и няма универсални....
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



F-5 SEF 30X25 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: F-5 SEF 30X25   F-5 SEF 30X25 - Page 2 EmptyНед Юли 28, 2013 10:49 pm

Пичове , що се дразните , че някои викат на бялото черно и обратното. НОРМАЛНО Е ТЕ СА ПРОИЗВОДИТЕЛИ! А ни е сме търсачи. Те искат на всяка цена да си продадат уредите и да вземат колко се може повече мангизи и затова рекламират така агресивно. Ние се интересуваме да си вземем качествен уред с който да изпитаме удоволствието да търкаме . Това е разликата. Колкото и клипове да правим и да говорим за повечето възможности , които имат като цяло западните уреди / не визирам само фишер , а и други марки/, те все повече ще лаят и плюят , защото им намалява продаваемостта на уредите им. За сравнение фишер 5 с ултимейт е по-евтин от някой български, а пък в качество е с класа над тях , така , че е нормално да се плюе толкова ожесточено. Успех в хобито и си ги сложете на о......я си работа! Very Happy 


Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!
Върнете се в началото Go down
BEKS
Консул
Консул
BEKS



F-5 SEF 30X25 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: F-5 SEF 30X25   F-5 SEF 30X25 - Page 2 EmptyНед Юли 28, 2013 10:54 pm

ivanasen написа:
Пичове , що се дразните , че някои викат на бялото черно и обратното. НОРМАЛНО Е ТЕ СА ПРОИЗВОДИТЕЛИ!  А ни е сме търсачи. Те  искат на всяка цена да си продадат уредите и да вземат колко се може повече мангизи и затова рекламират така агресивно. Ние се интересуваме да си вземем качествен уред с който да изпитаме удоволствието да търкаме . Това е разликата. Колкото и  клипове да правим и да говорим за повечето възможности , които имат като цяло западните уреди / не визирам само фишер ,  а и други марки/, те все повече ще лаят и плюят , защото им намалява продаваемостта на уредите им. За сравнение фишер 5 с ултимейт е по-евтин от някой български, а пък в качество е с  класа над тях , така , че е нормално да се плюе толкова ожесточено.  Успех в хобито и си ги сложете на о......я  си работа! Very Happy 
super21 super21 Cool Cool Cool Много точно казано!!!
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



F-5 SEF 30X25 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: F-5 SEF 30X25   F-5 SEF 30X25 - Page 2 EmptyНед Юли 28, 2013 11:43 pm

BEKS написа:
Golden Mask написа:
BEKS написа:
бобо,Нищо невероятно няма наистина за който разбира.Тъй като Печката в продължение на няколко месеца Троли във всяка тема ,колко е слаб Фишера и как 1 лв. на 20см. не хваща,а пък аз бях свидетел как Ф-5 ни направи смешни 2 машини  едната е прословутата  Маска и една друга.Та продадох си машината и си взех Ф-5,който ми донесе много радости до сега,определено модела е подценен,и е доста години пред БГ машините.Мога да му направя клип и на 35см. с 1лв. на дискриминация ама пак няма да повярва,Явно доста са му изгорели котлоните на Печката от яд,за него никоя машина не може да бие Маската.И благородно ти завиждам за пинтойнтераCool 


Колега не само дълбочината е важна, сложи малко пирони около монета и тествай Ф5, гарантирам че ще мълчи като гъз, под орудени камъни е същото ! Ето така - https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=uGfMAxpRqjc
На пловдивския събор ще има чисто нов Ф5 с оригинална сонда и ULTIMATE, паралелните тестове ще покажат много неща .
Щом та си мислиш само,че Маската ти и тя по каманите е голям гъз.Има един баир където камъните маската си ги свири  цвят(не може да работиш и на ауто),там Ф-5 се грундира на около90 и скалата за минерализация е пълна.Фишера под тези камъни наистина не чува,но лови монети до и върху камъка(но със СЕФ само ,с огиналната не може) а Маска3 и 2 не могат.Направете си тестовете на събора,за мен са без значение вече всеки си прави сам избора с какъв уред да работи,аз си избрах за сега.

Щото съм я пробвал, колеги също и то не само на едно орудено място !
Не говоря на ГМ3, която си имал (виждал) и която е на 5-6 години и е с антена с черен кабел, от тогава нещата се промениха !
Говоря за ГМ1+ и ГМ4 че имат същата дълбочина като на Ф5 но са по-бързи и работят по-добре на орудено .
Пробвал съм многократно, на събора който иска на живо ще види че не говоря празни приказки като някои драскачи тука !
Да не забравяме и че Ф5 се захранва от две батерии по 9в, което също е голям плюс Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



F-5 SEF 30X25 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: F-5 SEF 30X25   F-5 SEF 30X25 - Page 2 EmptyНед Юли 28, 2013 11:57 pm

Ето така те харесвам Владо! Да признаваш някой неща. Не казвам , че уредите са ти лоши, дори твърдя че са от най-добрите БГ апарати. Мисля , че маската 2 , Ти е най сполучливият. Хубавото е , че се развиваш , за разлика от някой изкуфели самовлюбени и живеещи в славното си минало нарциси. На тях Бог да им е на помощ! Успех! Very Happy 


Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




F-5 SEF 30X25 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: F-5 SEF 30X25   F-5 SEF 30X25 - Page 2 EmptyПон Юли 29, 2013 10:43 am

империя цър-пър търкане мечта 


Последната промяна е направена от pechkata на Пон Юли 29, 2013 7:53 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



F-5 SEF 30X25 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: F-5 SEF 30X25   F-5 SEF 30X25 - Page 2 EmptyПон Юли 29, 2013 10:49 am

pechkata написа:
ivanasen написа:
Пичове , що се дразните , че някои викат на бялото черно и обратното. НОРМАЛНО Е ТЕ СА ПРОИЗВОДИТЕЛИ!  А ни е сме търсачи. Те  искат на всяка цена да си продадат уредите и да вземат колко се може повече мангизи и затова рекламират така агресивно. Ние се интересуваме да си вземем качествен уред с който да изпитаме удоволствието да търкаме . Това е разликата. Колкото и  клипове да правим и да говорим за повечето възможности , които имат като цяло западните уреди / не визирам само фишер ,  а и други марки/, те все повече ще лаят и плюят , защото им намалява продаваемостта на уредите им. За сравнение фишер 5 с ултимейт е по-евтин от някой български, а пък в качество е с  класа над тях , така , че е нормално да се плюе толкова ожесточено.  Успех в хобито и си ги сложете на о......я  си работа! Very Happy 
Иване през 2007-8г. и аз бях на същото мнение след като една Маска ме направи луд докато не я усуках в близкия ел.стълб...След това изпотроших една камара пари за западни детектори и на края се върнах в семейството на Голден маск - не че западните бяха лоши ама Голден маск си е Голден маск...

Винаги говориш иносказателно, я кажи по-точно ако може с кои западни детектори си работил?
И кажи поне едно нещо с което маската е по-добра от западните си събратя...
Късмет !


ОКО ЗА ДВЕ, ЗЪБ ЗА ЧЕНЕ...
Върнете се в началото Go down
sdsds
Про-Консул
Про-Консул
sdsds



F-5 SEF 30X25 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: F-5 SEF 30X25   F-5 SEF 30X25 - Page 2 EmptyПон Юли 29, 2013 11:05 am

само дето е почти невъзможно да чуеш повреден фишер.Качествените елементи и споики също са от значение за добрата работа .а пък какво става цената е една и съща с бг
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




F-5 SEF 30X25 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: F-5 SEF 30X25   F-5 SEF 30X25 - Page 2 EmptyПон Юли 29, 2013 11:15 am

super21 lol! Cool 


Последната промяна е направена от pechkata на Пон Юли 29, 2013 7:50 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
sdsds
Про-Консул
Про-Консул
sdsds



F-5 SEF 30X25 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: F-5 SEF 30X25   F-5 SEF 30X25 - Page 2 EmptyПон Юли 29, 2013 11:43 am

тогава можеш да направиш разлика в качеството на платката.Може да настъпи първоначално объркване като поставиш една до друга -20 годишна платка от марков апарат и платка от съвременен бг .Защото са почти същите... всъщност веднага се вижда разликатастена 
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



F-5 SEF 30X25 - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: F-5 SEF 30X25   F-5 SEF 30X25 - Page 2 EmptyПон Юли 29, 2013 12:04 pm

Съвременните БГ апарати на 95% са по схеми именно на фишер, ама отпреди 20-ина години. Нашите родни производители това го знаят най-добре. Или Владо сега ще каже, че схемата на Маските я е измислил неговия екип...
Тука само доработват някакви козметични промени, издуват машините и заявяват, че са открили топлата вода. Да ама не !
Късмет колеги !


ОКО ЗА ДВЕ, ЗЪБ ЗА ЧЕНЕ...
Върнете се в началото Go down
 
F-5 SEF 30X25
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Продавам за F-5 SEF 30x25

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Fisher Металотърсачи-
Идете на: