Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
маск пират врътка deus Coil Fisher lorenz miladinka prodavam Майнлаб грунда TEKNETICS голден 5000 нишани mask Minelab VANQUISH GOLD nexus tesoro Spectrum Simplex wave nokta kupuvam
 

 Деус с нов хардуер

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
batned
Про-Консул
Про-Консул
batned



Деус с нов хардуер Empty
ПисанеЗаглавие: Деус с нов хардуер   Деус с нов хардуер EmptyСря Авг 28, 2013 6:10 pm

Колеги подочух че ХР подготвят изцяло нов хардуер за модела си ДЕУС към края на годината Very Happy -така че тези които искат да си купуват апарата в този момент да си решават сами кога да сторят това.Отвярям темата с надеждата които имат инсталирани различните версии -2.0 3.0 3.1 и са ПОРАБОТИЛИ с тях да споделят плюсовете и минусите на всяка от версиите
Върнете се в началото Go down
madeyes
Новобранец
Новобранец
madeyes



Деус с нов хардуер Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Деус с нов хардуер   Деус с нов хардуер EmptyСря Авг 28, 2013 9:27 pm

batned написа:
Колеги подочух че ХР подготвят изцяло нов хардуер за модела си ДЕУС към края на годината Very Happy -така че тези които искат да си купуват апарата в този момент да си решават сами кога да сторят това.Отвярям темата с надеждата които имат инсталирани различните версии -2.0  3.0  3.1 и са ПОРАБОТИЛИ с тях да споделят плюсовете и минусите на всяка от версиите
Давайте мнения !
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



Деус с нов хардуер Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Деус с нов хардуер   Деус с нов хардуер EmptyСря Авг 28, 2013 9:52 pm

batned написа:
Колеги подочух че ХР подготвят изцяло нов хардуер за модела си ДЕУС към края на годината Very Happy -така че тези които искат да си купуват апарата в този момент да си решават сами кога да сторят това.Отвярям темата с надеждата които имат инсталирани различните версии -2.0  3.0  3.1 и са ПОРАБОТИЛИ с тях да споделят плюсовете и минусите на всяка от версиите
Явно нещо не си разбрал.
Няма да има нов апарат, а към съществуващия може да има и кантар - дълбочинна приставка, който да се добавя като нова сонда. Това според мене ще стане най-рано на пролет.
3.1 е най-добрия и около 50% от клиентите ни го инсталираха.
Това е просат най-добрия монетари, които са правени някога от човек.
Имам стотици примери, ама не са за по форум .....


Безплатна доставка до всяка точка на страната.
www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
Върнете се в началото Go down
batned
Про-Консул
Про-Консул
batned



Деус с нов хардуер Empty
ПисанеЗаглавие: Деус с нов хардуер   Деус с нов хардуер EmptyЧет Авг 29, 2013 10:19 am

Ще се постарая да бъда кратък . Отговарям на колегата от МДЕТЕКТОРС- Уважаеми колега в момента използваме един такъв деус по 12 часа на ден можеш да бъдеш сигурен че знаеме много добре предимствата и недостатъците на версията 2.0 - А че има недостатъци си има но просто не ми се влиза в излишни спорове. Ако някой си мисли че е създал перфектният апарат жестоко се заблуждава такъв не е създаден и никога няма да бъде създаден -Идеята ми беше колегите които имат различните версии да споделят своите впечатления.
Върнете се в началото Go down
Kolev
Цезар
Цезар
Kolev



Деус с нов хардуер Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Деус с нов хардуер   Деус с нов хардуер EmptyЧет Авг 29, 2013 11:13 am

Аз знам само, че много от търсачите свикнали с версия 2 и минали на 3.1, после пак си минават на версия 2 с аргументът, че е по-чувствителна.
Върнете се в началото Go down
axil
Новобранец
Новобранец




Деус с нов хардуер Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Деус с нов хардуер   Деус с нов хардуер EmptyЧет Авг 29, 2013 12:44 pm

перфектен на върба в сряда вчера бях за 2ч. на определено петно където бах го минавал пролета с деуса на много по оправено от сега и няма да ви казвам колко цвят изкарах с русенкта и че миналта година при една мъгла чаках сигнал от космоса да се свърже вярно мъглата беше много гъста и влажна ама понякога се налага да се работи в такива условия не знам някой от колегите имал ли го е този проблем иначе за зъмарсено е ненадминат най добрия цвят до желязо проверено в реала работа
Върнете се в началото Go down
Kolev
Цезар
Цезар
Kolev



Деус с нов хардуер Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Деус с нов хардуер   Деус с нов хардуер EmptyЧет Авг 29, 2013 1:13 pm

axil написа:
перфектен на върба в сряда  вчера бях за 2ч. на определено петно където бах го минавал пролета с деуса на много по оправено от сега и няма да ви казвам колко цвят изкарах с русенкта и че миналта година при една мъгла чаках сигнал от космоса да се свърже  вярно мъглата беше много гъста и влажна ама понякога се налага да се работи в такива условия не знам някой от колегите имал ли го е този проблем иначе за зъмарсено е ненадминат най добрия цвят до желязо проверено в реала работа
Колега, на коя програма го караш деуса?
Върнете се в началото Go down
axil
Новобранец
Новобранец




Деус с нов хардуер Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Деус с нов хардуер   Деус с нов хардуер EmptyЧет Авг 29, 2013 1:13 pm

оставете новия хард мард я има я няма ами кога ще я има новата сонда 28см.в бг и каква ще е цената това да каже вносителя и да каже някй слухове за нея ако не аз да кажа
Върнете се в началото Go down
 
Деус с нов хардуер
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Koлеги ...споделете за XP
» XP DEUS
» Продавам за Деус

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: XP Металотърсачи-
Идете на: