Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
Майнлаб deus kupuvam VANQUISH GOLD mask tesoro Spectrum miladinka маск lorenz Minelab Fisher 5000 prodavam nokta wave голден nexus пират врътка нишани Simplex Coil грунда TEKNETICS
 

 КОЙ ЩЕ СПАСИ МАЙКА БЪЛГАРИЯ

Go down 
+23
adminn
vvurbanov
georgi_at
saiganica
Баир-Будала
Radislav
Dim4o
werewolf1
Avrelian
stan960
Aurelius
emilio
бобо
FELIX
rahan
bobi31
adventurer
Rinobs
B.K.
ivanasen
Podlecii.avg
Трибал-М
alireza
27 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
АвторСъобщение
Трибал-М
Джадай
Джадай




КОЙ ЩЕ СПАСИ МАЙКА БЪЛГАРИЯ - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КОЙ ЩЕ СПАСИ МАЙКА БЪЛГАРИЯ   КОЙ ЩЕ СПАСИ МАЙКА БЪЛГАРИЯ - Page 8 EmptyНед Яну 12, 2014 1:46 pm

Трибал-М написа:
stan960 написа:
-Ммм,даа -Мислех си че си по умен чиляк пък то май ш са окажеш сал волнодумец,нема използвам синоним щото мое са обидиш пък не целя да те обиждам-Чудя му са и на бае Върбанов що са включи в спора,обикновенно се изказва по авторитетно и обосновано,вероятно просто за да те подкрепи или пък просто за да разсее скуката-.........


Съжалявам,много съжалявам,че и двамата с колегата В.Върбанов сме те разочаровали и сме внесли смут в твоята чувствителна,русофилска и дълбоко праведна душа.Надявам се да не ни предложиш дръвник и секира,както направи един твой съмишленик-наш колега,говорещ на развален български език.
Нас ни подлъга известен човек от античността,който твърдял,че всеки има право на политически  и всякакви други убеждения,и може свободно да ги изказва,разпространява и доказва...

Обещаваме да се поправим!

Извинявам се на колегата Върбанов!Отговорих от името на двамата без да съм взел неговото разрешение.


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




КОЙ ЩЕ СПАСИ МАЙКА БЪЛГАРИЯ - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КОЙ ЩЕ СПАСИ МАЙКА БЪЛГАРИЯ   КОЙ ЩЕ СПАСИ МАЙКА БЪЛГАРИЯ - Page 8 EmptyНед Яну 12, 2014 6:33 pm

Трибал-М написа:

Нас ни подлъга известен човек от античността,който твърдял,че всеки има право на политически  и всякакви други убеждения,и може свободно да ги изказва,разпространява и доказва...

Обещаваме да се поправим!
Хм ,тва само някой грък ша е scratch Very Happy Ти не знаеш  ли, на грък да не верваш lol! Razz
Върнете се в началото Go down
vvurbanov
Консул
Консул
vvurbanov



КОЙ ЩЕ СПАСИ МАЙКА БЪЛГАРИЯ - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КОЙ ЩЕ СПАСИ МАЙКА БЪЛГАРИЯ   КОЙ ЩЕ СПАСИ МАЙКА БЪЛГАРИЯ - Page 8 EmptyНед Яну 12, 2014 6:55 pm

Трибал-М написа:


Извинявам се на колегата Върбанов!Отговорих от името на двамата без да съм взел неговото разрешение.
Мненията ни по тия въпроси съвпадат ,съгласен съм с теб.
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




КОЙ ЩЕ СПАСИ МАЙКА БЪЛГАРИЯ - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КОЙ ЩЕ СПАСИ МАЙКА БЪЛГАРИЯ   КОЙ ЩЕ СПАСИ МАЙКА БЪЛГАРИЯ - Page 8 EmptyНед Яну 12, 2014 7:54 pm

Сега се обръщам директно към колегата Радислав,когото уважавам,а мненията му-ценя:
Колега,руснаците са едни от най-приятните ми европейци,с много близка до нашата душевност,но не мога да ги усетя като братушки.В исторически аспект македонците са ни по-близки,защото носят и двата компонента (плюс един различен ,но това да си го решават с гърците).
Не си спомням Васил Иванов Кунчев(ЛЕВСКИ) да е употребявал тази дума "братушки"-дано не греша!
Спомням си,обаче за квалифициращо изказване по повод на руския цар-олицетворяващ политиката и интересите на Руската империя...


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



КОЙ ЩЕ СПАСИ МАЙКА БЪЛГАРИЯ - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КОЙ ЩЕ СПАСИ МАЙКА БЪЛГАРИЯ   КОЙ ЩЕ СПАСИ МАЙКА БЪЛГАРИЯ - Page 8 EmptyНед Яну 12, 2014 7:56 pm

-Немам и съмнение че мненията ви съвпадат, що ваша си работа -То и аз си говоря под влиянието сигурно на същият този древен грък -Де да са събудеше човекът та да види как се изкривяват основите на Демосът даже му се извиват ръцете и то яко -Така наречената от прощатските западни говнарчета Империя на злото в последно време взе да приютява кви ли не десиденти, а пък измислената Империя на доброто просто не и остана кътче на земята дето да не се е осрала по всички демократични показатели остави това ми и преследва всички инакомислещи пак по всички кътчета на земята -Тва все в името на неква си тъпа американска демокрация -За бруто-нето нема да говорим същите тия лайнари изхвърлят на боклука толкова тонове храна че в Африка ако им ядеха само отпъдъците никога немаше да почувстват глад и децата да ходят с подути коремчета - Верно голем им е БВП ма иначе са длъжници на китайците и японците и по после германците в трилиони -Тоест големата работа и големата сила сал дето живеят на лизинг,също като колосът на глинени крака -Ноо както казвате е демокрация и всеки може да си изказва и показва пристрастията независимо дали са правилни или неправилни..........................................
Върнете се в началото Go down
vvurbanov
Консул
Консул
vvurbanov



КОЙ ЩЕ СПАСИ МАЙКА БЪЛГАРИЯ - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КОЙ ЩЕ СПАСИ МАЙКА БЪЛГАРИЯ   КОЙ ЩЕ СПАСИ МАЙКА БЪЛГАРИЯ - Page 8 EmptyНед Яну 12, 2014 10:54 pm

Не защитавам американците и тяхната политика.Под предлог че пазят световния мир и носят демокрация те нападат държавите заради своите финансови интереси.В останалата част от света руснаците пазят своите интереси.Въпроса е не да обичаме и защитаваме някоя от двете държави ,а да използваме тяхното противопоставяне като се опитаме да извлечем полза от него.Защото за сега те подкупват нашите политици и от цялата работа народа губи.Примерите са войната в Ирак и Афганистан.От какъв зор даваме милиарди за тия войни?Американците могат и сами да си ги водят ,това са техни войни.Но така ги легитимираме пред света, за да изглежда че има и други държави които ги подкрепят.От друга страна нашите политици имат фирми които снабдяват военните с дрехи ,храна и военна техника на високи цени.Това им е далаверата.Мога да спомена и военните полигони които им дадохме евтино.С руснаците направихме неизгодни договори за тръбата и,Козлодуй.Цените на които внасяме газта са с 20-30 долара на тон по скъпи от тия по които продават същите руснаци газта в ЕС.По високите цени ги плащаме естествени ние ,печалбата си делят управляващите и руснаците.
Няма никакво съмнение коя е по мощната икономика.Миналата или по миналата година гледах че БВП на САЩ беше 12 трн. ,сега е 16,7 трлн.На Русия е 2,5 трилиона долара.Не знам дали голяма част на руския не се дължи на износа на петрол и газ ,а не на икономиката.Това че има трилиони долари дълг САЩ ,въобще не е от значение.Тия долари не се връщат в Америка с тях работи като валута останалия свят.Дълговете не са страшни щом икономиката е мощна и БВП е голям.Ето Гърция има огромен дълг спрямо нашия ,но народа им живее много по добре.Ние сме с най добра фискална политика от целия ЕС.Но същевременно сме най бедни.
Бай Станчо никой няма интерес да развива промишленоста на другите държави и особенно тия в Африка.Защото по добре е не да ги храни някой ,а да им помогне да развият икономиката си.Но за всички е по изгодно да им вземат петрола,златото,диамантите,дървесината и каквото се сетиш.Няма смисъл да им помагат в икономиката и да губят пазарите и природните им богатства. До като в тия държави се бият помагани и подтиквани от САЩ и Русия ,те нямат национално отговорни правителства.И богатствата им изтичат без пари навънка.
Във военно отношение Сащ превъзхождат много Русия. .Показателен е и БВП на тия държави от там можем да видим колко може да си позволи да отдели всяка за въоръжаване.Това е и главната причина да фалира соц. лагера.Русия трябваше да отделя 40% от БВП за военни цели и това я съсипа.Всяка държава обаче която има атомно оръжие има авторитет в света.Такава е даже Северна Корея.Опасението е да не вземе някоя от глупост или от зор да гръмне и да отиде половината свят.
И на мене ми харесват руснаците повече като хора ,но искаме държавата ни да е като Швейцария.Значи ако може да имаме на запада икономиката и парите ,а на изтока петрола и златото кат нас няма да има.
За социализъм засега не можем да мислим.Лидерите на социалистическата ни партия станаха милионери и няма да искат да влязат сега в ТКЗС -то.Аз имам едно папагалче един аквариум със златни рибки и металотърсач с които съм съгласен да вляза в ТКЗС -то още утре.Но това е друга тема. Wink
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



КОЙ ЩЕ СПАСИ МАЙКА БЪЛГАРИЯ - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КОЙ ЩЕ СПАСИ МАЙКА БЪЛГАРИЯ   КОЙ ЩЕ СПАСИ МАЙКА БЪЛГАРИЯ - Page 8 EmptyНед Яну 12, 2014 11:48 pm

-Това вече взе да ми звучи като урок по Основи на комунизма само че тук сега отново полагаме Основите на капитализма -Отново,щото не ние а политиците в БГ са тъпаци и не могат да се научат че ползата за икономиката на една държава е в повече от подкупа за определен пръдльо -Разликата е че на бедните днес ще им писне и утре ще тръгнат да изравняват статуквото -Това е нуминуемо -Американците в момента продават оръжие в света за около 30 милиарда,Руснаците ги следват според данни от миналата година с 15 милиарда -Следват ги и в модерноста на въоръжението та даже вече ги надминават -За другите отрасли нема да говорим щото е известно че петрола на американците на който се крепи икономиката им вече е само в резерва им докато Руснаците тепърва го отварят и продават-Кой ще просперира за в бъдеще дано сме живи да видим  но според икономическите закони на същият този капиталистически империализъм който американците пропагандират рано или късно те ще са губещите -Въпреки че евреите-масони и банките от цял свят се опитват да ги закрепят на крака -Всъщност вече са губещи,Китай им доказа че планираната соц икономика е по мощна,това че нас и СИВ го предадоха подкупни комунистически мърши нищо не значи -Как и с каква изгода договори правим с Руснаците си е наша работа -Загубата идва от там че не Руснаците а пръдльовците от Запад се опитват и налагат цените на който ние да им продаваме ел. енергия,петрол и газ,иначе нема да имаме проблеми както сме ги нямали преди 89-та...............................................................-Склащаш ли де е разликата. Wink
Върнете се в началото Go down
vvurbanov
Консул
Консул
vvurbanov



КОЙ ЩЕ СПАСИ МАЙКА БЪЛГАРИЯ - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КОЙ ЩЕ СПАСИ МАЙКА БЪЛГАРИЯ   КОЙ ЩЕ СПАСИ МАЙКА БЪЛГАРИЯ - Page 8 EmptyПон Яну 13, 2014 5:35 am

Русия колкото петрол има толкоз.Другия е американски.Останалите държави само си мислят че имат петрол.Арабите го продават на САЩ ,но не развиват с парите икономиката си ,а ги влагат обратно в Америка.Тия които не си дават петрола значи им куца демокрацията и американците отиват да освободят тръбата и петрола им.Ние ако газехме петрол, народа пак гладен и жаден щеше да ходи.Ако ще в България човек от златни буци кол да не може да забие за да си върже магарето да пасе пак файда няма.Колкото полза имаме от златото дето го копат чужди фирми толкова ще е и от петрола ,ако го имахме.
Богатите в цял свят са едно семейство.Парите на нашите и руски богаташи са в западните банки ,фирми и имоти.Те нямат интерес запада да се тръшне и капитализма му да пукне.Той от 50 години все загнива и се клати ,та го чакахме всеки момент да падне ,то пък падна социализма.Това е лошото че каквото откраднат политиците ни го мъкнат навън ,не го влагат в икономиката ни.Пък и те гените им са на криминалните престъпници от които произлизат големите комунистически фамилии.Производството е трудно ,иска капитоловложения,машини,сгради,технологии ,заплати.Сетне търси пазари и ако не потръгне може да фалираш и да загубиш готовите откраднати пари.
Бай Станчо ние не гледаме да сме добре ,а спорим американците или руснаците са по добре.
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



КОЙ ЩЕ СПАСИ МАЙКА БЪЛГАРИЯ - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КОЙ ЩЕ СПАСИ МАЙКА БЪЛГАРИЯ   КОЙ ЩЕ СПАСИ МАЙКА БЪЛГАРИЯ - Page 8 EmptyПон Яну 13, 2014 8:33 pm

-Бе нъл това викам и аз през целото време,просто съпоставям ползата от едните и ползата от другите -Нали си ма влече и историята та не мога да забравя как некви си говна даже не живеещи в Европа са дошли да ни бомбардират от другият край на света пък другите даже един изстрел не са пройзвели кат са влезли в България макар че са имали правото да ни изравнят със земята -Бедуйнските племенца дето още имат петрол и го продават на американците,кво,и той е на свършване -Венецуела и другите от Южна Америка вече смениха политиката на покорни и послушни -Канадският шелф почти са го изтискали,сега руснаците са им дали да гризкат шелфа на Камчатка или там некъде в Далечният изток само че не срещу един два процента като наще парвенюта а само срещу 30% -Те били уж загниващи ма вечни -Че бае Върбанов то и в Римската империя са си мислели че ще са вечни..................................... Smile


Последната промяна е направена от stan960 на Пон Яну 13, 2014 9:10 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



КОЙ ЩЕ СПАСИ МАЙКА БЪЛГАРИЯ - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КОЙ ЩЕ СПАСИ МАЙКА БЪЛГАРИЯ   КОЙ ЩЕ СПАСИ МАЙКА БЪЛГАРИЯ - Page 8 EmptyПон Яну 13, 2014 8:43 pm

Какво да Ви кажа? Един път съм оптимист, друг път песимист.
България май винаги си е била бедна, а онова, което ни кънти в главите от уроците по история се отнася за много кратки периоди.
Аз дори понякога се бъркам, кое точно е българска история и култура?
Ами то поне 600-700 години сме под робство а още 200-300г. с разнибитена държава/отделни царства/ .... е кво се чудим, че сме на тоя хал?


http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14

КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА БАТСЗМ
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




КОЙ ЩЕ СПАСИ МАЙКА БЪЛГАРИЯ - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КОЙ ЩЕ СПАСИ МАЙКА БЪЛГАРИЯ   КОЙ ЩЕ СПАСИ МАЙКА БЪЛГАРИЯ - Page 8 EmptyПон Яну 13, 2014 8:48 pm

adminn написа:
Какво да Ви кажа? Един път съм оптимист, друг път песимист.
България май винаги си е била бедна, а онова, което ни кънти в главите от уроците по история се отнася за много кратки периоди.
Аз дори понякога се бъркам, кое точно е българска история и култура?
Ами то поне 600-700 години сме под робство а още 200-300г. с разнибитена държава/отделни царства/ .... е кво се чудим, че сме на тоя хал?
Всичко,което не те убива,те прави по-силен!!!Дано наистина да е така!
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




КОЙ ЩЕ СПАСИ МАЙКА БЪЛГАРИЯ - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КОЙ ЩЕ СПАСИ МАЙКА БЪЛГАРИЯ   КОЙ ЩЕ СПАСИ МАЙКА БЪЛГАРИЯ - Page 8 EmptyПон Яну 13, 2014 8:54 pm

adminn написа:
Какво да Ви кажа? Един път съм оптимист, друг път песимист.
България май винаги си е била бедна, а онова, което ни кънти в главите от уроците по история се отнася за много кратки периоди.
Аз дори понякога се бъркам, кое точно е българска история и култура?
Ами то поне 600-700 години сме под робство а още 200-300г. с разнибитена държава/отделни царства/ .... е кво се чудим, че сме на тоя хал?


Можем да се напънем здраво и да постигаме много,но не можем да одържаме "завоюваното"....
Не е орисия,по-скоро е нещо,"дето ни яде отвътре"?


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
Rinobs
Про-Консул
Про-Консул
Rinobs



КОЙ ЩЕ СПАСИ МАЙКА БЪЛГАРИЯ - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КОЙ ЩЕ СПАСИ МАЙКА БЪЛГАРИЯ   КОЙ ЩЕ СПАСИ МАЙКА БЪЛГАРИЯ - Page 8 EmptyВто Яну 14, 2014 11:28 pm

Трибал-М написа:
adminn написа:
Какво да Ви кажа? Един път съм оптимист, друг път песимист.
България май винаги си е била бедна, а онова, което ни кънти в главите от уроците по история се отнася за много кратки периоди.
Аз дори понякога се бъркам, кое точно е българска история и култура?
Ами то поне 600-700 години сме под робство а още 200-300г. с разнибитена държава/отделни царства/ .... е кво се чудим, че сме на тоя хал?


Можем да се напънем здраво и да постигаме много,но не можем да одържаме "завоюваното"....
Не е орисия,по-скоро е нещо,"дето ни яде отвътре"?

По добре да не се напъваме че ще се насе...м
Върнете се в началото Go down
vvurbanov
Консул
Консул
vvurbanov



КОЙ ЩЕ СПАСИ МАЙКА БЪЛГАРИЯ - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КОЙ ЩЕ СПАСИ МАЙКА БЪЛГАРИЯ   КОЙ ЩЕ СПАСИ МАЙКА БЪЛГАРИЯ - Page 8 EmptyСря Яну 15, 2014 3:33 am

adminn написа:
Какво да Ви кажа? Един път съм оптимист, друг път песимист.
България май винаги си е била бедна, а онова, което ни кънти в главите от уроците по история се отнася за много кратки периоди.
Аз дори понякога се бъркам, кое точно е българска история и култура?
Ами то поне 600-700 години сме под робство а още 200-300г. с разнибитена държава/отделни царства/ .... е кво се чудим, че сме на тоя хал?
Не е виновно миналото ,нито липсата на големи природни богатства.Ето Германия я смачкаха по време на втората световна война.Над Япония хвърлиха две атомни бомби ,а какви държави станаха.Най добре си личи пак при Германия и Северна и Южна Корея.Една държава ,един народ разделен на две но с различни управляващи.Каква огромна разлика оказват само и единствено законите и управлението.То оправянето става бързо ,не ни трябват стотици години.
Създаването на благоприятен климат за инвестиции ще привлече капитали.С увеличаването на производството ,работниците от другия месец започват да получават по добри заплати.Но не ,това нашите управляващи няма да го допуснат.За да стъпи икономиката на крака трябва да се спре контрабандата и да се наложат по големи мита на вносните стоки.За да започне някоя фирма производство сега са необходими много подписи и печати.Голяма администрация има която създава пречки за чиито преодоляване трябват много рушвети.Контрабандата и вноса го държат управляващите.Те нямат никакъв интерес да развиват икономиката и производството.
Откраднатите пари политиците не могат да ги вложат в производството защото са само четири години на власт.След като дойдат новите управляващи ,те започват да създават пречки и спънки на старите.Те самите се рекетират един друг при всяка възможност.По тоя начин може да се загубят направените инвестиции.По сигурно е да се изнесат откраднатите пари в чужбина ,те така и правят.Аз ако мога да открадна 100 милиона веднага ще ги изнеса.То не може да се живее спокойно и честно тука ,много мошенници и крадци има и ще ми ги откраднат. Wink
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




КОЙ ЩЕ СПАСИ МАЙКА БЪЛГАРИЯ - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КОЙ ЩЕ СПАСИ МАЙКА БЪЛГАРИЯ   КОЙ ЩЕ СПАСИ МАЙКА БЪЛГАРИЯ - Page 8 EmptyСря Яну 15, 2014 8:32 am

Покварата сред власт имащи и управляващи е голяма.Освен това е и много заразителна.Преобладаващата част от бизнесмените във водещите отрасли са от парников тип.Масова корупция и рушветчийство-вече бе споменато....За сега надделяват тези,които не искат България да се промени,да тръгне към по-добро бъдеще.И си имат основателни причини за това?...


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



КОЙ ЩЕ СПАСИ МАЙКА БЪЛГАРИЯ - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КОЙ ЩЕ СПАСИ МАЙКА БЪЛГАРИЯ   КОЙ ЩЕ СПАСИ МАЙКА БЪЛГАРИЯ - Page 8 EmptyСря Яну 15, 2014 9:20 am

Защо всички си мислите, че нещо зависи от управлявящите?
Има една група хора, която си играе със съдбите на хората. Те си избират премиер, министри, и всички управляващи. Това са кукловодите и те са виновни за бедите на народа. Те ограбват плодовете на икономиката. Тяхната цел е безгранично забогатяване и безбожно обедняване на нацията. А назначените министри и.т.н са бушоните. Те обират всички негативи.
Решението е въпросната група хора да изчезнат от политическия хоризонт и тогава вече нещата наистина ще зависят от директно управляващите ни.
Пътя е дьльг и труден и незная дали в нашия живот ще успеем да го извьрвим. Дано, ама надали...


ОКО ЗА ДВЕ, ЗЪБ ЗА ЧЕНЕ...
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




КОЙ ЩЕ СПАСИ МАЙКА БЪЛГАРИЯ - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КОЙ ЩЕ СПАСИ МАЙКА БЪЛГАРИЯ   КОЙ ЩЕ СПАСИ МАЙКА БЪЛГАРИЯ - Page 8 EmptyСря Яну 15, 2014 11:08 am

jordan_nenov написа:
Защо всички си мислите, че нещо зависи от управлявящите?
Има една група хора, която си играе със съдбите на хората. Те си избират премиер, министри, и всички управляващи. Това са кукловодите и те са виновни за бедите на народа. Те ограбват плодовете на икономиката. Тяхната цел е безгранично забогатяване и безбожно обедняване на нацията. А назначените министри и.т.н са бушоните. Те обират всички негативи.
Решението е въпросната група хора да изчезнат от политическия хоризонт и тогава вече нещата наистина ще зависят от директно управляващите ни.
Пътя е дьльг и труден и незная дали в нашия живот ще успеем да го извьрвим. Дано, ама надали...


Точно заради това(кукловодите)първо съм написал власт имащите,а после управляващите....
Ако неутрализирането им въобще е възможно,наистина ще е много трудно.Не съм сигурен,че този обезверен и унил народ има необходимите сили за такива грандиозни промени!Дано!


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




КОЙ ЩЕ СПАСИ МАЙКА БЪЛГАРИЯ - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КОЙ ЩЕ СПАСИ МАЙКА БЪЛГАРИЯ   КОЙ ЩЕ СПАСИ МАЙКА БЪЛГАРИЯ - Page 8 EmptyВто Фев 04, 2014 10:11 am

alireza написа:
Здр колеги стига сме мислили за машини и съкровища.Спасимли България ще има и спокойно хоби.


Вече може точно да се отговори на въпроса ти,колега Алиреза....Има връзка с първите букви на българската азбука.И не е партия.


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
alireza
Консул
Консул
alireza



КОЙ ЩЕ СПАСИ МАЙКА БЪЛГАРИЯ - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КОЙ ЩЕ СПАСИ МАЙКА БЪЛГАРИЯ   КОЙ ЩЕ СПАСИ МАЙКА БЪЛГАРИЯ - Page 8 EmptyНед Апр 06, 2014 10:05 am

Ще дойде човек с вяра на СЪРЦЕ ходещ по Бога.Той ще даде хляб и вяра в сърцата ви.Той ще ви спаси.
Върнете се в началото Go down
Radislav
Цезар
Цезар




КОЙ ЩЕ СПАСИ МАЙКА БЪЛГАРИЯ - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КОЙ ЩЕ СПАСИ МАЙКА БЪЛГАРИЯ   КОЙ ЩЕ СПАСИ МАЙКА БЪЛГАРИЯ - Page 8 EmptyНед Апр 06, 2014 3:32 pm

Трибал-М написа:
alireza написа:
Здр колеги стига сме мислили за машини и съкровища.Спасимли България ще има и спокойно хоби.


Вече може точно да се отговори на въпроса ти,колега Алиреза....Има връзка с първите букви на българската азбука.И не е партия.

Да не се окаже поредната добре замислена инсценировка, чийто режисъори-продуценти са добре познати фигури от други филми от близкото минало...И народът пак да се окаже от към "момината страна".

"България ще се оправи,когато на кормилото на властта застане жена !" -беше пророкувал някой в миналото...
Върнете се в началото Go down
maas7eer
Про-Консул
Про-Консул




КОЙ ЩЕ СПАСИ МАЙКА БЪЛГАРИЯ - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КОЙ ЩЕ СПАСИ МАЙКА БЪЛГАРИЯ   КОЙ ЩЕ СПАСИ МАЙКА БЪЛГАРИЯ - Page 8 EmptyНед Апр 06, 2014 6:10 pm

alireza написа:
Ще дойде човек с вяра на СЪРЦЕ ходещ по Бога.Той ще даде хляб и вяра в сърцата ви.Той ще ви спаси.




С вяра и богове не се излиза от криза ,а се държи народа в подчинение  Very Happy   Cool 
Върнете се в началото Go down
rahan
Про-Консул
Про-Консул
rahan



КОЙ ЩЕ СПАСИ МАЙКА БЪЛГАРИЯ - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КОЙ ЩЕ СПАСИ МАЙКА БЪЛГАРИЯ   КОЙ ЩЕ СПАСИ МАЙКА БЪЛГАРИЯ - Page 8 EmptyНед Апр 06, 2014 9:15 pm

maas7eer написа:
alireza написа:
Ще дойде човек с вяра на СЪРЦЕ ходещ по Бога.Той ще даде хляб и вяра в сърцата ви.Той ще ви спаси.




С вяра и богове не се излиза от криза  ,а се държи народа в подчинение  Very Happy    Cool 
Прости им Господи, те не знаят какво говорят. Амин.
 падре


Защото Твое е царството и силата и славата,
на Отца и Сина и Светия Дух, сега и винаги, и във веки веков. Амин.
Върнете се в началото Go down
maas7eer
Про-Консул
Про-Консул




КОЙ ЩЕ СПАСИ МАЙКА БЪЛГАРИЯ - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КОЙ ЩЕ СПАСИ МАЙКА БЪЛГАРИЯ   КОЙ ЩЕ СПАСИ МАЙКА БЪЛГАРИЯ - Page 8 EmptyНед Апр 06, 2014 9:54 pm

rahan написа:
maas7eer написа:
alireza написа:
Ще дойде човек с вяра на СЪРЦЕ ходещ по Бога.Той ще даде хляб и вяра в сърцата ви.Той ще ви спаси.




С вяра и богове не се излиза от криза  ,а се държи народа в подчинение  Very Happy    Cool 
Прости им Господи, те не знаят какво говорят. Амин.
 падре

Имаш в предвид управляващите които спасяват майка БГ Very Happy 
Върнете се в началото Go down
sashometila
Легионер
Легионер
sashometila



КОЙ ЩЕ СПАСИ МАЙКА БЪЛГАРИЯ - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КОЙ ЩЕ СПАСИ МАЙКА БЪЛГАРИЯ   КОЙ ЩЕ СПАСИ МАЙКА БЪЛГАРИЯ - Page 8 EmptyНед Апр 06, 2014 10:07 pm

alireza написа:
Ще дойде човек с вяра на СЪРЦЕ ходещ по Бога.Той ще даде хляб и вяра в сърцата ви.Той ще ви спаси.

Айде сега ново 20.Сидеров или Бареков? Дай още жокери.
Алиреза! Извинявай за иронията, ама вече ни омръзна до болка да чакаме месията.А са минали едва 25 години! А до още 500?


Имаме си земя, имаме си вода, и си правиме кал !
Върнете се в началото Go down
sashometila
Легионер
Легионер
sashometila



КОЙ ЩЕ СПАСИ МАЙКА БЪЛГАРИЯ - Page 8 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: КОЙ ЩЕ СПАСИ МАЙКА БЪЛГАРИЯ   КОЙ ЩЕ СПАСИ МАЙКА БЪЛГАРИЯ - Page 8 EmptyНед Апр 06, 2014 10:12 pm

rahan написа:
maas7eer написа:
alireza написа:
Ще дойде човек с вяра на СЪРЦЕ ходещ по Бога.Той ще даде хляб и вяра в сърцата ви.Той ще ви спаси.




С вяра и богове не се излиза от криза  ,а се държи народа в подчинение  Very Happy    Cool 
Прости им Господи, те не знаят какво говорят. Амин.
 падре

С тая политика и тоя начин на мислене Господ ни прощава още на 30-40 годишна възраст!


Имаме си земя, имаме си вода, и си правиме кал !
Върнете се в началото Go down
 
КОЙ ЩЕ СПАСИ МАЙКА БЪЛГАРИЯ
Върнете се в началото 
Страница 8 от 9Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
 Similar topics
-
» Deteknix пускат слушалка-майка за безжичните слушалки на XP Deus WS4
» Има и в България
» ПРОРОЧЕСТВА БЪЛГАРИЯ

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Благи приказки-
Идете на: