Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
nokta Fisher GOLD Spectrum Coil kupuvam голден mask нишани 5000 deus врътка tesoro VANQUISH пират miladinka TEKNETICS prodavam грунда Simplex маск Minelab Майнлаб lorenz nexus wave
 

 Пинпойнтер f point

Go down 
+5
adventurer
sdsds
Mladencho
Lamas
бобо
9 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Мушамата
Новобранец
Новобранец




Пинпойнтер f point - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пинпойнтер f point   Пинпойнтер f point - Page 2 EmptyВто Яну 14, 2014 1:41 am

mironimo написа:
съгласен сам със колегата Gandalf наистина върши работа и то много добра особено за 8 лв.Пробвах го по коледните празници и не сажалявам изобщто че сам си го закупил. Very Happy  Very Happy  Very Happy

А пререботва ли го нещо или го ползваш в оригиналния му вид ?
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Пинпойнтер f point - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пинпойнтер f point   Пинпойнтер f point - Page 2 EmptyВто Яну 14, 2014 7:55 am

Мушамата написа:
mironimo написа:
съгласен сам със колегата Gandalf наистина върши работа и то много добра особено за 8 лв.Пробвах го по коледните празници и не сажалявам изобщто че сам си го закупил. Very Happy  Very Happy  Very Happy

А пререботва ли го нещо или го ползваш в оригиналния му вид ?



Aз не съм го преработвал но мисля да го направя, като го разглобя и му обърна антената да стои постоянно напред. Иначе за парите си е 6. А и трябва да свикнеш да работиш с него защото не е като сондата да покрива голяма част, повечко трябва да разровиш с него без да се притесняваш да го оцапаш! Smile 
Върнете се в началото Go down
mironimo
Легионер
Легионер
mironimo



Пинпойнтер f point - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: mironimo   Пинпойнтер f point - Page 2 EmptyВто Яну 14, 2014 2:50 pm

не и аз несам го преработвал само съм му взел една резервна батерика на дурасел 6в. като за дистанционите за колите но е малко по къса като размер от 4те и я уплатнявам със една прожинка но все още си използвам батериките от комплекта с детекторчето доста държът.И аз смятам да обърна антенката за напред във времето  Very Happy
Върнете се в началото Go down
Мушамата
Новобранец
Новобранец




Пинпойнтер f point - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пинпойнтер f point   Пинпойнтер f point - Page 2 EmptyСря Яну 15, 2014 12:38 am

mironimo написа:
не и аз несам го преработвал само съм му взел една резервна батерика на дурасел 6в. като за дистанционите за колите но е малко по къса като размер от 4те и я уплатнявам със една прожинка но все още си използвам батериките от комплекта с детекторчето доста държът.И аз смятам да обърна антенката за напред във времето  Very Happy

Е,тогава и аз ще взема един такъв тестер,пък да видим,дали ще може да се работи с него, без да ми се образуват много нерви.А когато търсите с него в почвата,трябва ли да се настройва ,или този потенциометър който е на него само увеличава чувствителността ?
Върнете се в началото Go down
mironimo
Легионер
Легионер
mironimo



Пинпойнтер f point - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: миронимо   Пинпойнтер f point - Page 2 EmptyСря Яну 15, 2014 1:56 am

Колега със потенциометъръ се настроива постояно но не трудно или досадно става много лесно
Върнете се в началото Go down
Мушамата
Новобранец
Новобранец




Пинпойнтер f point - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Пинпойнтер f point   Пинпойнтер f point - Page 2 EmptyСря Яну 15, 2014 2:36 am

mironimo написа:
Колега със потенциометъръ се настроива постояно но не трудно или досадно става много лесно

Мерси за информацията,ще взема такъв да го пробвам,дали ще му свикна!! Very Happy
Върнете се в началото Go down
 
Пинпойнтер f point
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Видео ръководство за пинпойнтерите Fisher F-Pulse и Teknetics Tek-Point
» НОВ ПИНПОЙНТЕР
» пинпойнтер

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Fisher Металотърсачи-
Идете на: