Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Keywords
Coil маск tesoro грунда голден lorenz GOLD 5000 TEKNETICS kupuvam нишани Spectrum VANQUISH nokta nexus Майнлаб врътка Minelab mask Simplex deus wave Fisher пират prodavam miladinka
 

 MOD. ACE 250

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
zaq
Легионер
Легионер




MOD. ACE 250 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: MOD. ACE 250   MOD. ACE 250 EmptyЧет Апр 30, 2009 9:39 pm

PHOENIX написа:
колега аз имам такив и принципно с подобренията става наистина добра машинка Smile , даже обещах на любопитни колеги от форума да дръпна едно клипче с моднатия варинт и без него .. Smile но и така не успях да изляза и да направя клипче, надявам се през празниите да ми остане време Smile
Колега ако можеш да направиш някой друг клип ще е много добре!
Върнете се в началото Go down
DTELHO
Легионер
Легионер
DTELHO



MOD. ACE 250 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: MOD. ACE 250   MOD. ACE 250 EmptyЧет Сеп 23, 2010 11:36 am

Колеги, дайте малко инфо за този "моднат вариант", за какво става въпрос ,аз имам гарет ейс 250 и ми е интересно ,ако може да се подобри по някакъв начин ще е страхотно ,Благодаря предварително !
Върнете се в началото Go down
 
MOD. ACE 250
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Garrett Металотърсачи-
Идете на: