Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
голден маск Simplex kupuvam prodavam wave GOLD нишани TEKNETICS deus грунда nexus tesoro Fisher miladinka mask Spectrum VANQUISH nokta 5000 Coil Minelab пират врътка Майнлаб lorenz
 

 Нишани за съкровища

Go down 
+31
Joroz
IVOOO
mass221
Radislav
kronos555
Manarov
Dnepur99
extremec
Балкански
mario321
stan960
Ancient Hunter
makavelilive
caner.yumer
bobi31
sdsds
alireza
markos
marselo1980
sitalk
pechkata
ivanasen
gozilla
jagler
гущера
atina
Avrelian
бобо
Трибал-М
bai_georgi
feizi_11
35 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
makavelilive
Новобранец
Новобранец




Нишани за съкровища - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нишани за съкровища   Нишани за съкровища - Page 3 EmptyСъб Дек 06, 2014 7:52 pm

или поне да ме насочите към някои форум кадето биха ми дали информация за тези знаци
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



Нишани за съкровища - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нишани за съкровища   Нишани за съкровища - Page 3 EmptyНед Дек 07, 2014 10:33 am

makavelilive написа:
извинете за намесата ми някои може ли да ми каже какво означават следните неща

Камък с размерите на пералня а отгоре метален кован винт забит право в средата а от страни издялани в камъка слънце таралеж и змия змията не е в кръг а зигзаг

силно се надявам някои да знае какво означават тези знаци

извинявам се че се намесвам в дискусиите ви Благодаря.
                         
                                                                                                      с уважение MAKAVELILIVE
-Не можеш ли да го снимаш или поне обрисувай околноста и видимите забележителности макар че тоя капак-врата с винт едва ли ш са види толкоз лесно -Все пак кат доде слънцето в Зенит,знаеш ли де кво още ша има да видиш там по навътре в некоя цепка по скалите -Змията е в движение понеже слънцето е вече топло а таралежът и е естествен враг и се движи бавно и предпазливо................................................. Wink Smile
Върнете се в началото Go down
markos
Преторий
Преторий
markos



Нишани за съкровища - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нишани за съкровища   Нишани за съкровища - Page 3 EmptyНед Дек 07, 2014 1:09 pm

Не знам какво е винт може би колегата го вижда като такъв,змията не е в движение или поне не имитира такова.Змията очертава път или река в близост а таралеж няма това е топка с шипове на опашката на змията или накратко боздуган.
Върнете се в началото Go down
mario321
Цезар
Цезар
mario321



Нишани за съкровища - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нишани за съкровища   Нишани за съкровища - Page 3 EmptyПон Дек 08, 2014 7:04 pm

study;май направо си е цял боздуган с дръжка Very Happy
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



Нишани за съкровища - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нишани за съкровища   Нишани за съкровища - Page 3 EmptyСря Дек 10, 2014 7:50 pm

markos написа:
Не знам какво е винт може би колегата го вижда като такъв,змията не е в движение или поне не имитира такова.Змията очертава път или река в близост а таралеж няма това е топка с шипове на опашката на змията или накратко боздуган.
-Виждам че си в час- Та значи,има ли змия или змията е река -Нещо не можах да схвана:-Кое е С боздуган или таралеж на опашката -Змията или Реката.......................................... Cool
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




Нишани за съкровища - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нишани за съкровища   Нишани за съкровища - Page 3 EmptyСря Дек 10, 2014 8:01 pm

stan960 написа:
markos написа:
Не знам какво е винт може би колегата го вижда като такъв,змията не е в движение или поне не имитира такова.Змията очертава път или река в близост а таралеж няма това е топка с шипове на опашката на змията или накратко боздуган.
-Виждам че си в час- Та значи,има ли змия или змията е река -Нещо не можах да схвана:-Кое е С боздуган или таралеж на опашката -Змията или Реката.......................................... Cool

И тук ли има канони?
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



Нишани за съкровища - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нишани за съкровища   Нишани за съкровища - Page 3 EmptyСря Дек 10, 2014 8:30 pm

-Направо ша ма утепеш от смех -Че то по големи Канони от Иманярските ако има здраве му кажи................................ Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




Нишани за съкровища - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нишани за съкровища   Нишани за съкровища - Page 3 EmptyСря Дек 10, 2014 8:41 pm

stan960 написа:
-Направо ша ма утепеш от смех -Че то по големи Канони от Иманярските ако има здраве му кажи................................ Laughing Laughing Laughing

super21
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



Нишани за съкровища - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нишани за съкровища   Нишани за съкровища - Page 3 EmptyСря Дек 10, 2014 8:55 pm

-Ми,ча па браво и то от тебе -Знам че не си в час по тая материя -Да речем че пробвах почвата -Змия с Боздуган момчета -Кво кое и как, на лични....................................................Wink  Cool
Върнете се в началото Go down
markos
Преторий
Преторий
markos



Нишани за съкровища - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нишани за съкровища   Нишани за съкровища - Page 3 EmptyЧет Дек 11, 2014 10:12 am

Макиавели не ги слушай колегите се забавляват малко и това е всичко си е в границите.Не знам дали е боздуган или нещо друго извънземно просто така се нарича дословно.Когато аз видях този тип знак беше две преплетени змии едната беше направена с кръст на опашката а другата кръг с три или четири шипа на него.Но тогава да направиш на това нещо снимка просто си беше чисто самоубийство е ако имаше познати по военните окръжия където се осветляваха снимки без знанието на много хора.Според професорите по история от истанбулските университети означавал че се правило от банди които обирали наред,просто е имало м/у тях християни и мюсюлмани.

Нишани за съкровища - Page 3 Es4wlj

Ама теб да те интересува само какво се крие зад стената Cool
Нишани за съкровища - Page 3 Sb32au късмет и щастие
Върнете се в началото Go down
Балкански
Преторий
Преторий
Балкански



Нишани за съкровища - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нишани за съкровища   Нишани за съкровища - Page 3 EmptyПет Дек 12, 2014 12:45 pm

.


Последната промяна е направена от Балкански на Нед Дек 06, 2015 8:35 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
markos
Преторий
Преторий
markos



Нишани за съкровища - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нишани за съкровища   Нишани за съкровища - Page 3 EmptyПет Дек 12, 2014 2:00 pm

Дупките не навсякъде отговарят за даден нишан в повечето случаи са подвеждащи другаде отговарят за крачки и т.н.
Чукче в кръг означава че има тапа която трябва да чупиш.
Човешката ръка там където сочи от пръстите който е направен най дълъг,в повечето случаи пръста е отрязан или липсва пак в тази посока.
Подковата изключително рядък знак за пари един от най хубавите,брои се дупките на подковата или казано клинците.Търси се около него не много далеч място скрито по камънаци или в самата канара не много голямо колкото да влезе човек.
Рибата по принцип е плашливо и търси къде да се скрие значи наблизо трябва да има вода къде да се скрие гьол или рекичка.Търсиш там нещо правено на ръка или камък различен от другите но да има допир с водата.Опашката на рибата също има роля там се търси местото където две реки или дерета се вливат в едно.
За меч с две глави не съм чувал за птица може да е квачка или патица но без яйцата търсиш камъка на който са.

Като направиш снимки ще бъде по добре.
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



Нишани за съкровища - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нишани за съкровища   Нишани за съкровища - Page 3 EmptyНед Дек 14, 2014 9:04 pm

markos написа:
Макиавели не ги слушай колегите се забавляват малко и това е всичко си е в границите.Не знам дали е боздуган или нещо друго извънземно просто така се нарича дословно.Когато аз видях този тип знак беше две преплетени змии едната беше направена с кръст на опашката а другата кръг с три или четири шипа на него.Но тогава да направиш на това нещо снимка просто си беше чисто самоубийство е ако имаше познати по военните окръжия където се осветляваха снимки без знанието на много хора.Според професорите по история от истанбулските университети означавал че се правило от банди които обирали наред,просто е имало м/у тях християни и мюсюлмани.

Нишани за съкровища - Page 3 Es4wlj

Ама теб да те интересува само какво се крие зад стената Cool
Нишани за съкровища - Page 3 Sb32au късмет и щастие
-Да не ги слуша колегите,или да слуша само теб -Нема извънземно или друго пройзволно земеродно -Змия с Боздуган на опашката,или най обикновенно изображение на Боздуган -Еее,кво значи според теб.......................
Върнете се в началото Go down
extremec
Новобранец
Новобранец




Нишани за съкровища - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нишани за съкровища   Нишани за съкровища - Page 3 EmptyПон Дек 15, 2014 5:08 pm

Здравейте, някой може ли да ми каже какво означава нишан костенурка, благодаря
Върнете се в началото Go down
markos
Преторий
Преторий
markos



Нишани за съкровища - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нишани за съкровища   Нишани за съкровища - Page 3 EmptyПон Дек 15, 2014 6:39 pm

extremec написа:
Здравейте, някой може ли да ми каже какво означава нишан костенурка, благодаря
Снимка нямаш ли на тази костенурка.
Доста може да се мисли върху нея,имали направени крака или е само корубата,върху корубата има ли нещо допълнително направено имали опашка и главата отрязана ли е и т.н
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



Нишани за съкровища - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нишани за съкровища   Нишани за съкровища - Page 3 EmptyПон Дек 15, 2014 6:58 pm

-Костенурката е последствие от следствието и не мое я разчете Всеки........................................................
Върнете се в началото Go down
markos
Преторий
Преторий
markos



Нишани за съкровища - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нишани за съкровища   Нишани за съкровища - Page 3 EmptyПон Дек 15, 2014 7:57 pm

stan960 написа:
-Костенурката е последствие от следствието и не мое я разчете Всеки........................................................
В следствие на заключението аз мога.............!!
Върнете се в началото Go down
Dnepur99
Новобранец
Новобранец
Dnepur99



Нишани за съкровища - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нишани за съкровища   Нишани за съкровища - Page 3 EmptyСря Дек 17, 2014 3:03 pm

super21
Върнете се в началото Go down
Dnepur99
Новобранец
Новобранец
Dnepur99



Нишани за съкровища - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нишани за съкровища   Нишани за съкровища - Page 3 EmptyСря Дек 17, 2014 3:13 pm

Здравейте !!!! Искам да попитам знае ли някой какво означава нещо , което веднъж видях , а именно змия ,издълбана в скала, разположена хоризонтално , с дължина около 60-70 см.
Върнете се в началото Go down
Manarov
Новобранец
Новобранец
Manarov



Нишани за съкровища - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нишани за съкровища   Нишани за съкровища - Page 3 EmptyСря Дек 17, 2014 3:44 pm

Dnepur99 написа:
Здравейте !!!! Искам да попитам знае ли някой какво означава нещо , което веднъж видях , а именно змия ,издълбана в скала,  разположена хоризонтално , с дължина около 60-70 см.

Нишани за съкровища - Page 3 Bwy1418823873c
Върнете се в началото Go down
Балкански
Преторий
Преторий
Балкански



Нишани за съкровища - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Питане...   Нишани за съкровища - Page 3 EmptyСря Дек 17, 2014 5:29 pm

Здравейте колеги,

Някой ще можели да помогне със следните нишани, нарисувах ги, 1 към 1 са като форма. Друг път ще си взимам камерата и ще снимам всичко , че срещам много нишани.

Нишани за съкровища - Page 3 2vcc9k9
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




Нишани за съкровища - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нишани за съкровища   Нишани за съкровища - Page 3 EmptyСря Дек 17, 2014 5:57 pm

Балкански написа:
Здравейте колеги,

Някой ще можели да помогне със следните нишани, нарисувах ги, 1 към 1 са като форма. Друг път ще си взимам камерата и ще снимам всичко , че срещам много нишани.

Нишани за съкровища - Page 3 2vcc9k9


Според един запален по темата познавач,наблизо има склад на марсиански инструменти,обезвреждащи римски и хайдушки пещерни капани.Там,вероятно ще има и упътване за работа с тях...
Върнете се в началото Go down
Балкански
Преторий
Преторий
Балкански



Нишани за съкровища - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нишани за съкровища   Нишани за съкровища - Page 3 EmptyСря Дек 17, 2014 6:18 pm

Трибал,

Вече 100% знам , че освен да спамиш за нищо друго не ставаш ,аз 100 пъти съм ти казал да не коментираш мои постове и пак и пак. Незнам вече мисля ,че си някъв дърт на 60+ дето си няма друга работа освен да дразни останалите. За къв х...й ми е да се мъча да рисувам , снимам , свалям на компа рисуваната снимка и после тука във форума да се мъча да я качвам ,ако нямам намерение да помагам а ??? Стига си спамил , СПРИ !!! Аз като четях постовете си сега ( старите постове ) исках да си ги трия само защото не искам да ме мислят за човек ,който спами напразно !!!
Върнете се в началото Go down
kronos555
Про-Консул
Про-Консул




Нишани за съкровища - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нишани за съкровища   Нишани за съкровища - Page 3 EmptyСря Дек 17, 2014 6:27 pm

това са агнешки бутчета, най страшния нишан, недей да буташ там казвам ти. ако искаш обаче провери мястото, но задължително с пулс индукция и то купена от варна, иначе няма да стане. и да почерпиш Cool за информацията
Върнете се в началото Go down
Балкански
Преторий
Преторий
Балкански



Нишани за съкровища - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Нишани за съкровища   Нишани за съкровища - Page 3 EmptyСря Дек 17, 2014 6:34 pm

kronos555 написа:
това са агнешки бутчета, най страшния нишан, недей да буташ там казвам ти. ако искаш обаче провери мястото, но задължително с пулс индукция и то купена от варна, иначе няма да стане. и да почерпиш Cool за информацията

хммм , аз си мислих ,че са тикви пуснали корени но щом така казваш може да има няква истина..... ела към Хасково , ще те почерпя здраво !!!
Върнете се в началото Go down
 
Нишани за съкровища
Върнете се в началото 
Страница 3 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» нишани
» помощ за нишани
» нишани

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Благи приказки-
Идете на: