Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
нишани Minelab пират GOLD Simplex TEKNETICS VANQUISH deus врътка голден mask miladinka nexus 5000 tesoro wave Fisher prodavam Spectrum Майнлаб nokta маск lorenz грунда Coil kupuvam
 

 въпрос за слушалки

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Mitbull
Легионер
Легионер
Mitbull



въпрос за слушалки Empty
ПисанеЗаглавие: въпрос за слушалки   въпрос за слушалки EmptyЧет Окт 24, 2013 2:47 pm

Здравейте!

Купих си машината първиначално без слушалки, но после реших да си взема. Намерих едни на старо и ги взех, но те са работили с друга антена, и сега преди всяко пускане трябва да пиша номера на моята. Някой знае ли как да го оправя това, че е малко досадно?
Върнете се в началото Go down
batned
Про-Консул
Про-Консул
batned



въпрос за слушалки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: въпрос за слушалки   въпрос за слушалки EmptyСря Дек 25, 2013 11:04 pm

Mitbull написа:
Здравейте!

Купих си машината първиначално без слушалки, но после реших да си взема. Намерих едни на старо и ги взех, но те са работили с друга антена, и сега преди всяко пускане трябва да пиша номера на моята. Някой знае ли как да го оправя това, че е малко досадно?  
Момчетата от МДЕТЕКТОРС са наясно с нещата и ще ти обяснят подробно-аз съм с дистанционото и не искам и да чувам за включен ,,телефон'' на главата но всеки си има мнение по въпроса
Върнете се в началото Go down
Mladencho
Цезар
Цезар
Mladencho



въпрос за слушалки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: въпрос за слушалки   въпрос за слушалки EmptyЧет Дек 26, 2013 1:03 am

batned написа:
Mitbull написа:
Здравейте!

Купих си машината първиначално без слушалки, но после реших да си взема. Намерих едни на старо и ги взех, но те са работили с друга антена, и сега преди всяко пускане трябва да пиша номера на моята. Някой знае ли как да го оправя това, че е малко досадно?  
Момчетата от МДЕТЕКТОРС са наясно с нещата и ще ти обяснят подробно-аз съм с дистанционото и не искам и да чувам за включен ,,телефон'' на главата но всеки си има мнение по въпроса

Нямаш си и представа колко се облъчваме всеки ден и то почти навсякъде,а ти си се притеснил за едни безжични слушалки на главата,безобидна работа са просто на фона на другите облъчвания.

Поздрави.......
Върнете се в началото Go down
werewolf1
Легионер
Легионер




въпрос за слушалки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: въпрос за слушалки   въпрос за слушалки EmptyЧет Дек 26, 2013 12:31 pm

Аз също работя със слушалки , но с кабел и не мисля да ги сменям с безжични! Това с облъчването сте прави!
Върнете се в началото Go down
batned
Про-Консул
Про-Консул
batned



въпрос за слушалки Empty
ПисанеЗаглавие: Re: въпрос за слушалки   въпрос за слушалки EmptyЧет Дек 26, 2013 6:05 pm

[quote="werewolf1"]Аз също работя със слушалки , но с кабел и не мисля да ги сменям с безжични! Аз като тръгна колега слушалките са на мен около 12-13 часа трябва да съм луд да избера безжични а  иначе са супер удобни и всичко е ок ама аз понеже съм от старата гвардия и не са ми ясни новите технологии Very Happy  предпочитам кабела  Very Happy Cool Весели празници
Върнете се в началото Go down
 
въпрос за слушалки
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Безжични слушалки на безжичните слушалки на метълотърсача XP DEUS
» Слушалки?
» слушалки KOSS

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: XP Металотърсачи-
Идете на: