Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
    Keywords
    пират nexus Майнлаб deus mask miladinka VANQUISH Spectrum TEKNETICS Coil Minelab lorenz prodavam kupuvam Simplex nokta GOLD wave голден Fisher грунда tesoro врътка маск 5000 нишани
     

     Вярвате ли на "тефтерите" ?

    Go down 
    +11
    Rinobs
    sitalk
    бобо
    hristo0o0
    Ancient Hunter
    hubavito
    bai_georgi
    ganev82
    vvurbanov
    jagler
    Трибал-М
    15 posters
    Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
    АвторСъобщение
    бобо
    Джадай
    Джадай




    Вярвате ли на "тефтерите" ? - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Вярвате ли на "тефтерите" ?   Вярвате ли на "тефтерите" ? - Page 2 EmptyПон Ное 04, 2013 9:30 pm

    Трибал-М написа:
    Малеее!  Колега,я направо съм се изложил с таа ретро емоционалност...Голем срам!
    ...Ами,ако пущим "Вятър ечи,Балкан стене"?...Шъ има ли полза?
    Е,ко сме на по некоя ракия,мое гръмнем неколко пъти....баш като некои хъшове."Тежко ,тежко вино дайте"....Very Happy 
    Върнете се в началото Go down
    sitalk
    Джадай
    Джадай
    sitalk



    Вярвате ли на "тефтерите" ? - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Вярвате ли на "тефтерите" ?   Вярвате ли на "тефтерите" ? - Page 2 EmptyСря Ное 06, 2013 12:36 am

    Върбанов прави хубави и интелигентни коментари. super21 
    Прав е за много неща.Но,не съвсем.....
    Случки всякакви.
    Моето мнение за скриване на пари чрез карти и нишани е ,че.......много от нещата са СИЛНО преувеличени.Има 10% истина.Другото е imanqrski фолклор.
    Иначе,г-н Върбанов,за скритите пари без нишани и чертежи-  КОЙТО ГО МОЖЕ-СИ ГО МОЖЕ, нали? Wink 

    търкане
    Върнете се в началото Go down
    vvurbanov
    Консул
    Консул
    vvurbanov



    Вярвате ли на "тефтерите" ? - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Вярвате ли на "тефтерите" ?   Вярвате ли на "тефтерите" ? - Page 2 EmptyПет Ное 08, 2013 11:54 pm

    Няма значение дали има или няма нишани и към кое мнение се придържа Иманярът.Той трябва да пренебрегне своите пристрастия и където намери съкровище да не го оставя да се търкаля ,а да го прибере на надеждно място.Very Happy 
    Върнете се в началото Go down
    Трибал-М
    Джадай
    Джадай




    Вярвате ли на "тефтерите" ? - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Вярвате ли на "тефтерите" ?   Вярвате ли на "тефтерите" ? - Page 2 EmptyНед Ное 10, 2013 8:14 pm

    Брей,и ДНЕС ли няма някой да напише нещо?Освен нишани за пари ,има и нишани за други,важни неща....24 години минаха,а още не сме извадили съкровището!
    Върнете се в началото Go down
    Rinobs
    Про-Консул
    Про-Консул
    Rinobs



    Вярвате ли на "тефтерите" ? - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Вярвате ли на "тефтерите" ?   Вярвате ли на "тефтерите" ? - Page 2 EmptyПон Дек 16, 2013 10:59 pm

    колеги преди 10-на години бях си взел книгата Иманярска тетрадка там всички нишани и карти се обясняват общо са описани места на заровени съкровища макар че не и вярвам трябва да е потърся възможно е да съм е запазил
    Върнете се в началото Go down
    rahan
    Про-Консул
    Про-Консул
    rahan



    Вярвате ли на "тефтерите" ? - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Вярвате ли на "тефтерите" ?   Вярвате ли на "тефтерите" ? - Page 2 EmptyВто Дек 17, 2013 12:08 am

    Rinobs написа:
    колеги преди 10-на години бях си взел книгата Иманярска тетрадка там всички нишани и карти се обясняват общо са описани места на заровени съкровища макар че не и вярвам трябва да е потърся възможно е да съм е запазил

    И аз знам поне десет знака на различни места и още нищо само дед....т! Сполай ти!  падре 
    Върнете се в началото Go down
    adventurer
    Преторий
    Преторий
    adventurer



    Вярвате ли на "тефтерите" ? - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Вярвате ли на "тефтерите" ?   Вярвате ли на "тефтерите" ? - Page 2 EmptyВто Дек 17, 2013 12:44 am

    има на едно място един човек изчукан в камъка а под него в реката има пак знак змии преплетени и опашките им са като стрелки дали е някакъв знак
    Върнете се в началото Go down
    OFROAD
    Про-Консул
    Про-Консул
    OFROAD



    Вярвате ли на "тефтерите" ? - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Вярвате ли на "тефтерите" ?   Вярвате ли на "тефтерите" ? - Page 2 EmptyВто Дек 17, 2013 12:52 am

    adventurer написа:
    има на едно място един човек изчукан в камъка а под него в реката има пак знак змии преплетени и опашките им са като стрелки дали е някакъв знак


    Пуу, да не около ботевгратско?
    Върнете се в началото Go down
    adventurer
    Преторий
    Преторий
    adventurer



    Вярвате ли на "тефтерите" ? - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Вярвате ли на "тефтерите" ?   Вярвате ли на "тефтерите" ? - Page 2 EmptyВто Дек 17, 2013 1:00 am

    OFROAD написа:
    adventurer написа:
    има на едно място един човек изчукан в камъка а под него в реката има пак знак змии преплетени и опашките им са като стрелки дали е някакъв знак


    Пуу, да не около ботевгратско?

    не е
    Върнете се в началото Go down
    Rinobs
    Про-Консул
    Про-Консул
    Rinobs



    Вярвате ли на "тефтерите" ? - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Вярвате ли на "тефтерите" ?   Вярвате ли на "тефтерите" ? - Page 2 EmptyВто Дек 17, 2013 2:44 pm

    adventurer написа:
    OFROAD написа:
    adventurer написа:
    има на едно място един човек изчукан в камъка а под него в реката има пак знак змии преплетени и опашките им са като стрелки дали е някакъв знак


    Пуу, да не около ботевгратско?

    не е

    какво чакаш колега ти си човека Smile
    Върнете се в началото Go down
    FELIX
    Цезар
    Цезар
    FELIX



    Вярвате ли на "тефтерите" ? - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Вярвате ли на "тефтерите" ?   Вярвате ли на "тефтерите" ? - Page 2 EmptyВто Дек 17, 2013 3:21 pm

    adventurer написа:
    има на едно място един човек изчукан в камъка а под него в реката има пак знак змии преплетени и опашките им са като стрелки дали е някакъв знак
    Това във севлиевския балкан ли е?
    Върнете се в началото Go down
    adventurer
    Преторий
    Преторий
    adventurer



    Вярвате ли на "тефтерите" ? - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Вярвате ли на "тефтерите" ?   Вярвате ли на "тефтерите" ? - Page 2 EmptyВто Дек 17, 2013 6:40 pm

    Rinobs написа:
    adventurer написа:
    OFROAD написа:
    adventurer написа:
    има на едно място един човек изчукан в камъка а под него в реката има пак знак змии преплетени и опашките им са като стрелки дали е някакъв знак


    Пуу, да не около ботевгратско?

    не е

    какво чакаш колега ти си човека Smile

    напоследък нямам време да си подухам пепела от бачкане ама май ще зарежа всичко и тръгвам из балканите и нивята търкане 
    Върнете се в началото Go down
    Rinobs
    Про-Консул
    Про-Консул
    Rinobs



    Вярвате ли на "тефтерите" ? - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Вярвате ли на "тефтерите" ?   Вярвате ли на "тефтерите" ? - Page 2 EmptyВто Дек 17, 2013 10:33 pm

    adventurer написа:
    Rinobs написа:
    adventurer написа:
    OFROAD написа:
    adventurer написа:
    има на едно място един човек изчукан в камъка а под него в реката има пак знак змии преплетени и опашките им са като стрелки дали е някакъв знак


    Пуу, да не около ботевгратско?

    не е

    какво чакаш колега ти си човека Smile

    напоследък нямам време да си подухам пепела от бачкане ама май ще зарежа всичко и тръгвам из балканите и нивята търкане 

    заинтрегува всички чак взеха да те разпитват има време и за работа има време и за джиткане когато тогава и каквото ще да става Smile
    Върнете се в началото Go down
    adventurer
    Преторий
    Преторий
    adventurer



    Вярвате ли на "тефтерите" ? - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Вярвате ли на "тефтерите" ?   Вярвате ли на "тефтерите" ? - Page 2 EmptyВто Дек 17, 2013 11:16 pm

    няма време за джиткане колега само бачкане бетер от казарма е маята работа
    Върнете се в началото Go down
    Rinobs
    Про-Консул
    Про-Консул
    Rinobs



    Вярвате ли на "тефтерите" ? - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Вярвате ли на "тефтерите" ?   Вярвате ли на "тефтерите" ? - Page 2 EmptyВто Дек 17, 2013 11:33 pm

    сега и без това е студено а ас съм и без машинка чакам да минат празниците и взимам една супер машинка днес се спрях на ХП адвенсис с СЕФ доста пара идва и ще е взимам май на изплащане за 4-5 месеца Smile
    Върнете се в началото Go down
    adventurer
    Преторий
    Преторий
    adventurer



    Вярвате ли на "тефтерите" ? - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Вярвате ли на "тефтерите" ?   Вярвате ли на "тефтерите" ? - Page 2 EmptyВто Дек 17, 2013 11:43 pm

    Rinobs написа:
    сега и без това е студено а ас съм и без машинка чакам да минат празниците и взимам една супер машинка днес се спрях на ХП адвенсис с СЕФ доста пара идва и ще е взимам май на изплащане за 4-5 месеца Smile

    абе тия кредити и те едни хрантутници големи лихви според мен не бързай в брой на добре
    Върнете се в началото Go down
    Rinobs
    Про-Консул
    Про-Консул
    Rinobs



    Вярвате ли на "тефтерите" ? - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Вярвате ли на "тефтерите" ?   Вярвате ли на "тефтерите" ? - Page 2 EmptyВто Дек 17, 2013 11:51 pm

    adventurer написа:
    Rinobs написа:
    сега и без това е студено а ас съм и без машинка чакам да минат празниците и взимам една супер машинка днес се спрях на ХП адвенсис с СЕФ доста пара идва и ще е взимам май на изплащане за 4-5 месеца Smile

    абе тия кредити и те едни хрантутници големи лихви според мен не бързай в брой на добре

    нямам машинка вече с която да джъткам а не ми достигат за тази която си харесах ти с каква машина бачкаш ако нее тайна
    Върнете се в началото Go down
    adventurer
    Преторий
    Преторий
    adventurer



    Вярвате ли на "тефтерите" ? - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Вярвате ли на "тефтерите" ?   Вярвате ли на "тефтерите" ? - Page 2 EmptyСря Дек 18, 2013 12:02 am

    Rinobs написа:
    adventurer написа:
    Rinobs написа:
    сега и без това е студено а ас съм и без машинка чакам да минат празниците и взимам една супер машинка днес се спрях на ХП адвенсис с СЕФ доста пара идва и ще е взимам май на изплащане за 4-5 месеца Smile

    абе тия кредити и те едни хрантутници големи лихви според мен не бързай в брой на добре

    нямам машинка вече с която да джъткам а не ми достигат за тази която си харесах ти с каква машина бачкаш ако нее тайна
    не е тайна с мохаремка добра е машинката,но много бавно става с нея.Има един сигнал и за цвят и за черно кръстосвам на тъй и на тъй докато разбера какво е.Трябваше да я поръчам с два сигнала или барим една стрелка нямаше да е лошо ако има
    Върнете се в началото Go down
    Rinobs
    Про-Консул
    Про-Консул
    Rinobs



    Вярвате ли на "тефтерите" ? - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Вярвате ли на "тефтерите" ?   Вярвате ли на "тефтерите" ? - Page 2 EmptyСря Дек 18, 2013 12:31 am

    adventurer написа:
    Rinobs написа:
    adventurer написа:
    Rinobs написа:
    сега и без това е студено а ас съм и без машинка чакам да минат празниците и взимам една супер машинка днес се спрях на ХП адвенсис с СЕФ доста пара идва и ще е взимам май на изплащане за 4-5 месеца Smile

    абе тия кредити и те едни хрантутници големи лихви според мен не бързай в брой на добре

    нямам машинка вече с която да джъткам а не ми достигат за тази която си харесах ти с каква машина бачкаш ако нее тайна
    не е тайна с мохаремка добра е машинката,но много бавно става с нея.Има един сигнал и за цвят и за черно кръстосвам на тъй и на тъй докато разбера какво е.Трябваше да я поръчам с два сигнала или барим една стрелка нямаше да е лошо ако има

    живот и здраве ще е смениш и без това сега е студено поне при нас а вятъра е ужасен а относно кредитите 500 лжнякъде не ми достигат така че няма да им ръсна много за 4-5 месеца ще съм го изплатил въпреки това ще проверя лично в ТБИ каква е лихвата де Smile
    Върнете се в началото Go down
    rahan
    Про-Консул
    Про-Консул
    rahan



    Вярвате ли на "тефтерите" ? - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Вярвате ли на "тефтерите" ?   Вярвате ли на "тефтерите" ? - Page 2 EmptyЧет Дек 19, 2013 12:00 am

    Rinobs написа:
    adventurer написа:
    Rinobs написа:
    adventurer написа:
    Rinobs написа:
    сега и без това е студено а ас съм и без машинка чакам да минат празниците и взимам една супер машинка днес се спрях на ХП адвенсис с СЕФ доста пара идва и ще е взимам май на изплащане за 4-5 месеца Smile

    абе тия кредити и те едни хрантутници големи лихви според мен не бързай в брой на добре

    нямам машинка вече с която да джъткам а не ми достигат за тази която си харесах ти с каква машина бачкаш ако нее тайна
    не е тайна с мохаремка добра е машинката,но много бавно става с нея.Има един сигнал и за цвят и за черно кръстосвам на тъй и на тъй докато разбера какво е.Трябваше да я поръчам с два сигнала или барим една стрелка нямаше да е лошо ако има

    живот и здраве ще е смениш и без това сега е студено поне при нас а вятъра е ужасен а относно кредитите 500 лжнякъде не ми достигат така че няма да им ръсна много за 4-5 месеца ще съм го изплатил въпреки това ще проверя лично в ТБИ каква е лихвата де Smile

    Истинските търсачи ходят по цяла България . И не навсякъде времето е лошо. Сполай ти!  падре 
    Върнете се в началото Go down
    adventurer
    Преторий
    Преторий
    adventurer



    Вярвате ли на "тефтерите" ? - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Вярвате ли на "тефтерите" ?   Вярвате ли на "тефтерите" ? - Page 2 EmptyЧет Дек 19, 2013 12:09 am

    аз на тефтерите не вярвам.ще зарови злато някои,че после и тефтер ще напише да отиде сулю и пулю да го намери Very Happy 
    Върнете се в началото Go down
    rahan
    Про-Консул
    Про-Консул
    rahan



    Вярвате ли на "тефтерите" ? - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Вярвате ли на "тефтерите" ?   Вярвате ли на "тефтерите" ? - Page 2 EmptyЧет Дек 19, 2013 12:49 am

    adventurer написа:
    аз на тефтерите не вярвам.ще зарови злато някои,че после и тефтер ще напише да отиде сулю и пулю да го намери Very Happy 

    По скоро , Колега вярвам по знаците! Оти съм чул , че някои преди време са открили гърне. А пък знаци бол! Квачки с пиленца ,стрелки, дупки в камък и т.н. Сполай ти!  падре 
    Върнете се в началото Go down
    Rinobs
    Про-Консул
    Про-Консул
    Rinobs



    Вярвате ли на "тефтерите" ? - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Вярвате ли на "тефтерите" ?   Вярвате ли на "тефтерите" ? - Page 2 EmptyЧет Дек 19, 2013 12:51 am

    adventurer написа:
    аз на тефтерите не вярвам.ще зарови злато някои,че после и тефтер ще напише да отиде сулю и пулю да го намери Very Happy 

    много злато е изкопано но има и заровено знаете ли къде ми се ровичка .... в Хисаря  Very Happy
    Върнете се в началото Go down
    rahan
    Про-Консул
    Про-Консул
    rahan



    Вярвате ли на "тефтерите" ? - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Вярвате ли на "тефтерите" ?   Вярвате ли на "тефтерите" ? - Page 2 EmptyЧет Дек 19, 2013 12:55 am

    Rinobs написа:
    adventurer написа:
    аз на тефтерите не вярвам.ще зарови злато някои,че после и тефтер ще напише да отиде сулю и пулю да го намери Very Happy 

    много злато е изкопано но има и заровено знаете ли къде ми се ровичка .... в Хисаря  Very Happy

    Сьбуди ли се синко? Аз трябва да лягам , че ме чака утре доста дълъг ден из черковните работи. Ти продължавай! Сполай ти!  падре 
    Върнете се в началото Go down
    Rinobs
    Про-Консул
    Про-Консул
    Rinobs



    Вярвате ли на "тефтерите" ? - Page 2 Empty
    ПисанеЗаглавие: Re: Вярвате ли на "тефтерите" ?   Вярвате ли на "тефтерите" ? - Page 2 EmptyЧет Дек 19, 2013 12:58 am

    rahan написа:
    Rinobs написа:
    adventurer написа:
    аз на тефтерите не вярвам.ще зарови злато някои,че после и тефтер ще напише да отиде сулю и пулю да го намери Very Happy 

    много злато е изкопано но има и заровено знаете ли къде ми се ровичка .... в Хисаря  Very Happy

    Сьбуди ли се синко? Аз трябва да лягам , че ме чака утре доста дълъг ден из черковните работи. Ти продължавай! Сполай ти!  падре 

    преди малко се прибрах от работа
    Върнете се в началото Go down
     
    Вярвате ли на "тефтерите" ?
    Върнете се в началото 
    Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
     Similar topics
    -
    » Вярвате ли на Wikimapia?

    Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
    Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Благи приказки-
    Идете на: