Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
маск врътка tesoro Fisher mask wave нишани GOLD пират lorenz VANQUISH Simplex nokta Spectrum голден Minelab Майнлаб 5000 deus грунда TEKNETICS nexus kupuvam Coil prodavam miladinka
 

 Видео тестове на металдетектор Moharem

Go down 
+11
bogisan
pet1r90
caesar
stancho
BEKS
slavitoooo
krasko
PlovdivTrakiq
N@SKO
Moharem
ackamte
15 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
GEPITO-VT
Легионер
Легионер
GEPITO-VT



Видео тестове на металдетектор Moharem - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Видео тестове на металдетектор Moharem   Видео тестове на металдетектор Moharem - Page 2 EmptyВто Апр 28, 2009 1:03 pm

Не визирах теб,а колегата Станчо.
На такава цена и възможности на уреда просто няма повече какво да се иска.И аз искам ВИЖЪН за 500 лв.,ама няма.Копирането си е копиране,но да нападаш човек който дори не познаваш за мен е малко грозничко,както ме нападаха мен за това,че помолих участниците тук да пишат на кирилица.Не съм злобар и приех всичките нападки с усмивка.Не защитавам никой,но немога да търпя максимита"Не е важно аз да съм добре,а на Вуте да му е зле".Най-вероятно пак ще ме нападнете след този мой пост.
Върнете се в началото Go down
Moharem
Преторий
Преторий
Moharem



Видео тестове на металдетектор Moharem - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Видео тестове на металдетектор Moharem   Видео тестове на металдетектор Moharem - Page 2 EmptyВто Апр 28, 2009 4:38 pm

krasko написа:
разбира се че външният вид на една машина е важен и то наи вече за производителя .когато една стока лови окото по лесно се продава.посрещат те по дрехите изпращат те по умът.първо треба да пвривлечеш вниманието с нещо по модерно а после да покажеш и кво може така такива като мен търкачи дето нищо не разбират от техника са ти в кърпа вързани.
Колега, пак повтарям, че аз правя апарати, а не манекени !
Върнете се в началото Go down
Moharem
Преторий
Преторий
Moharem



Видео тестове на металдетектор Moharem - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Видео тестове на металдетектор Moharem   Видео тестове на металдетектор Moharem - Page 2 EmptyВто Апр 28, 2009 4:40 pm

bogisan написа:
здравейте на всички искам и аз да си каза мнението за тази машина би било добре тестовете да са с антични монети все пак не търсим 10ст или един лев те тези монети ще се хванат от доста машини но истинските май резултатите няма да са същите а в това съм се убедил а и не се видя как работи дискриминацията успоредно с детекцията на съвременните левчета но за експериментален модел става Laughing
Обещавам специално за теб да направя клипове със монети,
Върнете се в началото Go down
Moharem
Преторий
Преторий
Moharem



Видео тестове на металдетектор Moharem - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Видео тестове на металдетектор Moharem   Видео тестове на металдетектор Moharem - Page 2 EmptyВто Апр 28, 2009 5:35 pm

GEPITO-VT написа:
Не визирах теб,а колегата Станчо.
На такава цена и възможности на уреда просто няма повече какво да се иска.И аз искам ВИЖЪН за 500 лв.,ама няма.Копирането си е копиране,но да нападаш човек който дори не познаваш за мен е малко грозничко,както ме нападаха мен за това,че помолих участниците тук да пишат на кирилица.Не съм злобар и приех всичките нападки с усмивка.Не защитавам никой,но немога да търпя максимита"Не е важно аз да съм добре,а на Вуте да му е зле".Най-вероятно пак ще ме нападнете след този мой пост.
Колега , понеже всеки втори говори за копиране , копирането е друг занаят със ограничени възможности . Ако копираш апарат а незнаеш всъщност какво правиш , няма гаранция апарата да работи. Има толкова много тънкости , които неможе и е невъзможно да се усвоят само с едно копиране.
Върнете се в началото Go down
wave
Легионер
Легионер
wave



Видео тестове на металдетектор Moharem - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Видео тестове на металдетектор Moharem   Видео тестове на металдетектор Moharem - Page 2 EmptyВто Апр 28, 2009 7:10 pm

Тук и аз реших да се включа по темата.Бих помолил Мохарем да направи нови тестове може и без да копае дупка.Поставя денар на земята и върху него да постави паве или камък от типа сиво -черен ,който е масово разпространен.Уреда да бъде на лека дискриминация /да припуква желаязото/ и да снима какво ще покаже тогава.Втори тест в добре изкопаната дупка ,може и 15см. да бъде да постави монетата долу,върху нея да постави парече керамика ,по възможност римска и може да не поставя земята от горе просто да прекара антената.В рохкавата почва пробивноста на антената е като в пясък.Затова е прпоръчително да се извади цял чим от дупката и след това да се постави отново.Когато професионалния търсач купува апарат ,точно по този начин се тества на полигон.
Върнете се в началото Go down
Moharem
Преторий
Преторий
Moharem



Видео тестове на металдетектор Moharem - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Видео тестове на металдетектор Moharem   Видео тестове на металдетектор Moharem - Page 2 EmptyВто Апр 28, 2009 7:16 pm

wave написа:
Тук и аз реших да се включа по темата.Бих помолил Мохарем да направи нови тестове може и без да копае дупка.Поставя денар на земята и върху него да постави паве или камък от типа сиво -черен ,който е масово разпространен.Уреда да бъде на лека дискриминация /да припуква желаязото/ и да снима какво ще покаже тогава.Втори тест в добре изкопаната дупка ,може и 15см. да бъде да постави монетата долу,върху нея да постави парече керамика ,по възможност римска и може да не поставя земята от горе просто да прекара антената.В рохкавата почва пробивноста на антената е като в пясък.Затова е прпоръчително да се извади цял чим от дупката и след това да се постави отново.Когато професионалния търсач купува апарат ,точно по този начин се тества на полигон.
При първа възможност ще направя още тестове. Това е само част от тестовете на детектора. Благодаря за мнението! Винаги съм благодарен и съм отворен към подобни мнения.
Върнете се в началото Go down
ackamte
Преторий
Преторий
ackamte



Видео тестове на металдетектор Moharem - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Видео тестове на металдетектор Moharem   Видео тестове на металдетектор Moharem - Page 2 EmptyВто Апр 28, 2009 7:26 pm

ама нии съсипахме колегата след като всеки тук иска нещо и аз данеостана на зад искам лцд дисплеи с вграден gps navigator и сензор за йони излъчвания дами показва в ква посока и къде да търся ,iskam i bonus bager
Върнете се в началото Go down
Moharem
Преторий
Преторий
Moharem



Видео тестове на металдетектор Moharem - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Видео тестове на металдетектор Moharem   Видео тестове на металдетектор Moharem - Page 2 EmptyВто Апр 28, 2009 7:49 pm

ackamte написа:
ама нии съсипахме колегата след като всеки тук иска нещо и аз данеостана на зад искам лцд дисплеи с вграден gps navigator и сензор за йони излъчвания дами показва в ква посока и къде да търся ,iskam i bonus bager
Shocked
Върнете се в началото Go down
ackamte
Преторий
Преторий
ackamte



Видео тестове на металдетектор Moharem - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Видео тестове на металдетектор Moharem   Видео тестове на металдетектор Moharem - Page 2 EmptyВто Апр 28, 2009 7:54 pm

Moharem написа:
ackamte написа:
ама нии съсипахме колегата след като всеки тук иска нещо и аз данеостана на зад искам лцд дисплеи с вграден gps navigator и сензор за йони излъчвания дами показва в ква посока и къде да търся ,iskam i bonus bager
Shocked
правил ли си замерване каква е стоиноста на електро магнитното поле което създава антената
Върнете се в началото Go down
slavitoooo
Джадай
Джадай




Видео тестове на металдетектор Moharem - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Видео тестове на металдетектор Moharem   Видео тестове на металдетектор Moharem - Page 2 EmptyВто Апр 28, 2009 7:57 pm

Колега Мохарем тука момчетата до някаде са прави ,направи една рекламна машина и я пусни по колегите дето изяват желание да я пробват по някой ден,или насрочи ден на някоя поляна , близко до теб живещите колеки да доидат и да я тестват и тогава да пишат във форума това и това ни харесва или обратното пък и ти ще научиш наистина какво си създал и ако има нещо да оправиш !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Върнете се в началото Go down
Moharem
Преторий
Преторий
Moharem



Видео тестове на металдетектор Moharem - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Видео тестове на металдетектор Moharem   Видео тестове на металдетектор Moharem - Page 2 EmptyВто Апр 28, 2009 8:02 pm

Цитат :
правил ли си замерване каква е стоиноста на електро магнитното поле което създава антената
Да , знам какво е и как влияе на моя апарат. при всеки друг е различно в зависимост от антената. Ако говориш спрямо почва,при всяка почва е различно. За това казвам , че това е относително нещо , но го има. Точно заради това се подбира една средна стойност според почвите , на която се оставя антената. Въпросът е почти технически и нямам намерение да го споделям изцяло тук .
Върнете се в началото Go down
yaponetsa
Цезар
Цезар




Видео тестове на металдетектор Moharem - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Видео тестове на металдетектор Moharem   Видео тестове на металдетектор Moharem - Page 2 EmptyСря Апр 29, 2009 1:10 am

wave написа:
Тук и аз реших да се включа по темата.Бих помолил Мохарем да направи нови тестове може и без да копае дупка.Поставя денар на земята и върху него да постави паве или камък от типа сиво -черен ,който е масово разпространен.Уреда да бъде на лека дискриминация /да припуква желаязото/ и да снима какво ще покаже тогава.Втори тест в добре изкопаната дупка ,може и 15см. да бъде да постави монетата долу,върху нея да постави парече керамика ,по възможност римска и може да не поставя земята от горе просто да прекара антената.В рохкавата почва пробивноста на антената е като в пясък.Затова е прпоръчително да се извади цял чим от дупката и след това да се постави отново.Когато професионалния търсач купува апарат ,точно по този начин се тества на полигон.

И без да вземам страна,бих искал да попитам - а ти защо ненаправиш подобни?все пак разбирам питането да е от търсач,но когато е от друг производител редно е да има подобни тестове и от него.в интерес на истината за мен най реално е да се направи тест в земята без да се разкопава отгоре над "закопания" обект.такива клипове има единствено вълчев.а за да се направят не отнема кой знае какви усилия.просто се отива на някой стар табан(така става най бързо) или се прави по дълбока и широка дупка,и в стената и се забива монетата на 20 тина см на страни.така над закопания обект остава неразкопана почва.
за паветата клипове колкото щеш може да се правят.аз съм си събрал няколко вида павета еднакви по размер и външен вид.само че едното от тях все едно че го няма,а имам едно точно като от клиповете на вълчев и монета 1лв поставена в-ху него всеки един монетар се чуди има ли я или е железо.так че тва с паветата на клипове си е бош лаф работа т.е немое да се разбере каква му е минерализацията.
Върнете се в началото Go down
kokolino
Новобранец
Новобранец




Видео тестове на металдетектор Moharem - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Видео тестове на металдетектор Moharem   Видео тестове на металдетектор Moharem - Page 2 EmptyПет Ное 05, 2010 3:38 pm

колеги помогнете .изгубих номера на мохарем а ми трябва спешно за преглед на машината ми.Дайте връзка моля.Имейл или по добре телефон
Върнете се в началото Go down
 
Видео тестове на металдетектор Moharem
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» видео клип тест. на металдетектор
» КУПУВАМ
» Тестове на XP G-Max

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Български металдетектори-
Идете на: