Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
 

 Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато?

Go down 
+25
FELIX
mario321
B.K.
borislav123
Radislav
maas7eer
stoqn
buntar.1971
Трибал-М
jagler
s.saitov
sitalk
stater
Magikman
pechkata
sony147
stan960
Skrapadjiata
naikon42
white_prince
deso
djendaka
wallb
imperio
AlexP
29 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
stater
Про-Консул
Про-Консул
stater



Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато?   Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато? - Page 2 EmptyВто Юли 20, 2010 11:54 am

За заровено турско злато само кирка и крива лопата за изхвърляне на пръстта.И малко късмет разбира се плюс багетист, без него не може.
Върнете се в началото Go down
sitalk
Джадай
Джадай
sitalk



Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато?   Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато? - Page 2 EmptyВто Юли 20, 2010 1:07 pm

Magikman написа:
Мини двора с рамка.

Как ще работи според теб рамка в двор?
При наличие на стълбове с жици,подземни кабели с напрежение и др.
Това се отнася и за всички монетари,които се смущават покрай напрежения.
Най-добре е някой фабричен с по-голяма сонда.


Последната промяна е направена от sitalk на Вто Юли 20, 2010 1:12 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
sitalk
Джадай
Джадай
sitalk



Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато?   Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато? - Page 2 EmptyВто Юли 20, 2010 1:10 pm

Всъщност,сега се сетих,че преди години пускахме една рамка в двор,ама беше в края на селото.Там нямаше смущения.. Rolling Eyes
Обаче,...писна ни да чистим с монетарите градината от сигнали. Smile
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: ?   Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато? - Page 2 EmptyПет Авг 06, 2010 8:31 pm

sitalk написа:
Всъщност,сега се сетих,че преди години пускахме една рамка в двор,ама беше в края на селото.Там нямаше смущения.. Rolling Eyes
Обаче,...писна ни да чистим с монетарите градината от сигнали. Smile
Нема ли да стане с Explorеr SE Рro с 18 инча сонда
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато?   Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато? - Page 2 EmptyПет Авг 06, 2010 8:43 pm

Kerkenez написа:
sitalk написа:
Всъщност,сега се сетих,че преди години пускахме една рамка в двор,ама беше в края на селото.Там нямаше смущения.. Rolling Eyes
Обаче,...писна ни да чистим с монетарите градината от сигнали. Smile
Нема ли да стане с Explorеr SE Рro с 18 инча сонда
Ще разбереш като минеш със него...
Върнете се в началото Go down
s.saitov
Новобранец
Новобранец




Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато?   Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато? - Page 2 EmptyСря Май 25, 2011 10:17 pm

Бреее... още ли има от тва турското(прокълнато от българския народ зарад турците прокулнато и от чорбаджи Генчо и чорбаджи Атанас уж роби па чурбаджии гледай ти интересна работа)злато дето Бай Вълчан го гепил ааа.. взел го де за освобождението на Българаия от турци и българи па го проклел да го не вземе некои друг, не го ли занесе и него у Голямата Мара
Върнете се в началото Go down
s.saitov
Новобранец
Новобранец




Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато?   Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато? - Page 2 EmptyСря Май 25, 2011 10:22 pm

Ако колегата желае съвет да го извади но с предпазни ръкавици после една седмица на течаща вода и най-вече да не го обземе чувство за алчност една част от него да раздаде на истински бедни хора за бог да прости това мисля че по има смисъл
Върнете се в началото Go down
jagler
Про-Консул
Про-Консул
jagler



Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато?   Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато? - Page 2 EmptyЧет Авг 18, 2011 3:32 pm

май това най-ще свърши работа.
https://www.youtube.com/watch?v=67Y4YuJ1XFc&feature=related
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато?   Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато? - Page 2 EmptyЧет Авг 18, 2011 3:49 pm

jagler написа:
май това най-ще свърши работа.
https://www.youtube.com/watch?v=67Y4YuJ1XFc&feature=related
Не знам ако в дупките няма сигнал - дали ще продължат да пеят...И двата апарата се водят локатори...
Върнете се в началото Go down
jagler
Про-Консул
Про-Консул
jagler



Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато?   Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато? - Page 2 EmptyСъб Авг 20, 2011 9:30 am

Ами проверяваш то кухина ей така... от нищото е рядкост.
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато?   Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато? - Page 2 EmptyНед Май 05, 2013 6:30 pm

AlexP написа:
Едни стари хора ме помолиха да им претърся двора. Смятат, че има заровено турско злато (в гърненце, бакърче, тенекия ...). Обаче май Minelab Explorer-a няма да ми свърши работа, понеже си е монетарник и ще реагира на многото малки предмети близо до повърхността (гвоздеи, единични монети, и т.н.). Трябва ми апарат, които няма да реагира на такива предмети, а само на големи. Мислех си за Garrett GTI 2500 с антената TreasureHound EagleEye. С него дали ще стане? Хубавото му е и че може да се ползва и като монетарник.

Здравей,приятелю!Ако все още не си го намерил,направо ти съчувствам искрено...
Имаш потребност от определена марка монтански кантар.
Върнете се в началото Go down
buntar.1971
Про-Консул
Про-Консул
buntar.1971



Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато?   Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато? - Page 2 EmptyВто Май 07, 2013 10:17 pm

Трибал-М написа:
AlexP написа:
Едни стари хора ме помолиха да им претърся двора. Смятат, че има заровено турско злато (в гърненце, бакърче, тенекия ...). Обаче май Minelab Explorer-a няма да ми свърши работа, понеже си е монетарник и ще реагира на многото малки предмети близо до повърхността (гвоздеи, единични монети, и т.н.). Трябва ми апарат, които няма да реагира на такива предмети, а само на големи. Мислех си за Garrett GTI 2500 с антената TreasureHound EagleEye. С него дали ще стане? Хубавото му е и че може да се ползва и като монетарник.

Здравей,приятелю!Ако все още не си го намерил,направо ти съчувствам искрено...
Имаш потребност от определена марка монтански кантар.

Very Happy Very Happy Very Happy , и защо пък точно от Монтански кантар и то точно пък от определена марка ?
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато?   Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато? - Page 2 EmptyВто Май 07, 2013 10:58 pm

Ако знаеш по-добри от монтанските,предложи ги на колегата.Нали сме тук,за да си помагаме.
Върнете се в началото Go down
buntar.1971
Про-Консул
Про-Консул
buntar.1971



Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато?   Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато? - Page 2 EmptyСря Май 08, 2013 12:18 am

Трибал-М написа:
Ако знаеш по-добри от монтанските,предложи ги на колегата.Нали сме тук,за да си помагаме.

Very Happy Very Happy Very Happy Трибале,Трибале на всяка тема си компетентен и на всяка тема си и мерудия !
Ето ти нещо за което сигорно не си и чувал да не говорим дали си виждал Laughing ?

https://www.youtube.com/watch?v=Qne9DnQpxDQ
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато?   Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато? - Page 2 EmptyСря Май 08, 2013 2:38 pm

buntar.1971 написа:
Трибал-М написа:
Ако знаеш по-добри от монтанските,предложи ги на колегата.Нали сме тук,за да си помагаме.

Very Happy Very Happy Very Happy Трибале,Трибале на всяка тема си компетентен и на всяка тема си и мерудия !
Ето ти нещо за което сигорно не си и чувал да не говорим дали си виждал Laughing ?

https://www.youtube.com/watch?v=Qne9DnQpxDQ

Страхотна машина,направо ме срути от раз!
Ако и добавят още една приставка-пневматичен ръкав с подгреваем смукател,ще може и свирки на операторите да прави.Възхитен съм!
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато?   Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато? - Page 2 EmptyПет Май 10, 2013 3:27 pm

Трибал-М написа:
buntar.1971 написа:
Трибал-М написа:
Ако знаеш по-добри от монтанските,предложи ги на колегата.Нали сме тук,за да си помагаме.

Very Happy Very Happy Very Happy Трибале,Трибале на всяка тема си компетентен и на всяка тема си и мерудия !
Ето ти нещо за което сигорно не си и чувал да не говорим дали си виждал Laughing ?

https://www.youtube.com/watch?v=Qne9DnQpxDQ

Страхотна машина,направо ме срути от раз!
Ако и добавят още една приставка-пневматичен ръкав с подгреваем смукател,ще може и свирки на операторите да прави.Възхитен съм!

.....Ако схващам ситуацията правилно,склонен съм да помисля,че и бунтарите се успокоиха.Поздрави!
Върнете се в началото Go down
stoqn
Новобранец
Новобранец




Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато?   Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато? - Page 2 EmptyСря Юли 10, 2013 11:53 am

AlexP написа:
Едни стари хора ме помолиха да им претърся двора. Смятат, че има заровено турско злато (в гърненце, бакърче, тенекия ...). Обаче май Minelab Explorer-a няма да ми свърши работа, понеже си е монетарник и ще реагира на многото малки предмети близо до повърхността (гвоздеи, единични монети, и т.н.). Трябва ми апарат, които няма да реагира на такива предмети, а само на големи. Мислех си за Garrett GTI 2500 с антената TreasureHound EagleEye. С него дали щ

е стане? Хубавото му е и че може да се ползва и като монетарник.

прочетох че се страхуваш от прокьлнато злато Е НЯМА ТАКОВА с годините научих че турците са забьрквали коктеил от прясно мляко и яйца и са заливали с нея златото с престоя си в земята става силна отрова затова когато откриеш не вдишвай над него и не барай с голи рьце преди да го обработиш с киселина или да го изпечеш на тенекия КЬСМЕТ
Върнете се в началото Go down
maas7eer
Про-Консул
Про-Консул




Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: С този коктеил също става и много вкусен крем карамел   Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато? - Page 2 EmptyПон Дек 09, 2013 2:45 pm

stoqn написа:
AlexP написа:
Едни стари хора ме помолиха да им претърся двора. Смятат, че има заровено турско злато (в гърненце, бакърче, тенекия ...). Обаче май Minelab Explorer-a няма да ми свърши работа, понеже си е монетарник и ще реагира на многото малки предмети близо до повърхността (гвоздеи, единични монети, и т.н.). Трябва ми апарат, които няма да реагира на такива предмети, а само на големи. Мислех си за Garrett GTI 2500 с антената TreasureHound EagleEye. С него дали щ

 е стане? Хубавото му е и че може да се ползва и като монетарник.

прочетох че се страхуваш от прокьлнато злато Е НЯМА ТАКОВА с годините научих че турците са забьрквали коктеил от прясно мляко и яйца и са заливали с нея златото с престоя си в земята става силна отрова затова когато откриеш не вдишвай над него и не барай с голи рьце преди да го обработиш с киселина или да го изпечеш на тенекия  КЬСМЕТ
Върнете се в началото Go down
maas7eer
Про-Консул
Про-Консул




Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато?   Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато? - Page 2 EmptyВто Мар 11, 2014 9:47 pm

Клетви и магии деистват само на хора които вярват в тях .А по принцип за обикновен човек рязко забогатял проблемите му са повече от благоденствието поне в повечето случаи. Very Happy 
Върнете се в началото Go down
Radislav
Цезар
Цезар




Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато?   Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато? - Page 2 EmptyЧет Мар 13, 2014 8:09 am

maas7eer написа:
Клетви и магии деистват само на хора които вярват в тях .А по принцип за обикновен човек рязко забогатял проблемите му са повече от благоденствието поне в повечето случаи. Very Happy 

В голяма грешка си за това...ами да не дава Бог да го разбереш на гърбът си...
Знам за един случай,където човек намери пари в стара къща.Вдигна на нейно място палат, а когато я купи смяташе само да я ремонтира.В следващите 3 години животът му се преобърна с краката на горе: жена му го заряза, синът му нещо се чална, а него го оперираха и го разпраха "като прасе"...
Ами минавам от такива пари.Халал да са му...
Върнете се в началото Go down
maas7eer
Про-Консул
Про-Консул




Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато?   Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато? - Page 2 EmptyЧет Мар 13, 2014 8:08 pm

Radislav написа:
maas7eer написа:
Клетви и магии деистват само на хора които вярват в тях .А по принцип за обикновен човек рязко забогатял проблемите му са повече от благоденствието поне в повечето случаи. Very Happy 

В голяма грешка си за това...ами да не дава Бог да го разбереш на гърбът си...
Знам за един случай,където човек намери пари в стара къща.Вдигна на нейно място палат, а когато я купи смяташе само да я ремонтира.В следващите 3 години животът му се преобърна с краката на горе: жена му го заряза, синът му нещо се чална, а него го оперираха и го разпраха "като прасе"...
Ами минавам от такива пари.Халал да са му...





Точно за това говоря.А от къде знаеш ,че и без тези пари нямаше да го сполети същата съдба.
Върнете се в началото Go down
maas7eer
Про-Консул
Про-Консул




Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато?   Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато? - Page 2 EmptyЧет Мар 13, 2014 8:20 pm

Вярвам единствено ,ако някой открадне от човек блъскал цял живот ,дето се вика с кървав пот събирал някой лев за деца и за старини.Там проклятието няма да му се размине .И най -страшното е ,че не страда крадеца а неговите деца.
Върнете се в началото Go down
Radislav
Цезар
Цезар




Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато?   Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато? - Page 2 EmptyЧет Мар 13, 2014 9:01 pm

.


Последната промяна е направена от Radislav на Чет Авг 25, 2016 11:25 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
maas7eer
Про-Консул
Про-Консул




Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато?   Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато? - Page 2 EmptyЧет Мар 13, 2014 9:46 pm

Radislav написа:
Не знам колега, но всичко му се случи след като намери парите...Когато купува къщата смяташе да я освежи от тук-от там.Някой му подшушна, че се търсят пари.Вика един колега с апарат да проверят и в един от зидовете в мазата барват много як цветен сигнал...Колегата не е видял какво има, защото са го отпратили да си върви и нищо не са му дали, но е сигурен, че не е било желязо...След това къщата се събаря до основи и се строи къща за чудо и приказ с магазинче на партера и пълно обзавеждане.Купува се нова кола, а преди това е карал някаква трошка.Не минава много време и ядовете почват: блъска колата, започват да се карат,синът му от отличен ученик в средно училище и амбиция за висше започва да взема наркотици и да "бута маслото", развеждат се, а него го оперират от нещо и го "разпарят като прасе" както казва комшията му.Старите и собственици (богати хора)  комунистите на 09.09.1944г ги изввеждат сутринта по долни гащи интернират нанякъде...А къщата преди е била на богати турци до колкото знам.






Вярно ,голяма трагедия е .Но има хора които са се сдобили по някакво стечение на обстоятелствата с повече пари не с имане и тяхната съдба е почти същата.Просто понякога човек не е готов за такава промяна .Колкото и тъпо да звучи. Very Happy 
Върнете се в началото Go down
borislav123
Консул
Консул




Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато?   Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато? - Page 2 EmptyПет Мар 14, 2014 1:09 pm

Не съм много вярващ за тези клетви по иманетата. Shocked Ще го търсим да не е клето тогава. Very Happy 
Върнете се в началото Go down
 
Какъв детектор за дълбоко заровено турско злато?
Върнете се в началото 
Страница 2 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
 Similar topics
-
» Помощ! В двора си имам турско злато!
» Какъв детектор да си купя?
» Търсене на злато с детектор

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Други марки вносни детектори-
Идете на: