Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
GOLD Spectrum mask nokta miladinka Coil Fisher nexus deus wave tesoro Simplex VANQUISH Майнлаб пират kupuvam lorenz маск нишани TEKNETICS prodavam грунда врътка 5000 Minelab голден
 

 За колегите, които планират да продават детектори си

Go down 
+20
бобо
Aurelius
RelicHuntingVT
kaponcheto
igi80
Rinobs
tabella
Gandalf
nasko75
Podlecii.avg
tepes
sdsds
ivanasen
lomidol
galus
Mladencho
Aemilivs
Трибал-М
qnus123
Симпличио
24 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



За колегите, които планират да продават детектори си - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За колегите, които планират да продават детектори си   За колегите, които планират да продават детектори си - Page 2 EmptyПет Фев 21, 2014 11:14 pm



А относно продажбите втора ръка, ами всеки си продава който както е сметнал за добре! Нали знаеш поговорката " не е луд тоя дето продава баницата, луд е тоя дето я купува" или както казваме ние, " докато има балъци ще има и тарикати "!
Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



За колегите, които планират да продават детектори си - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За колегите, които планират да продават детектори си   За колегите, които планират да продават детектори си - Page 2 EmptyПет Фев 21, 2014 11:21 pm

Симпличио написа:
Podlecii.avg написа:
това е единствения начин да те прехвърлим в 21ви век !!!!
Подлеций, ти така ли посрещна 21 век, като си пускаше селския задник на турски тираджии по мастралата, оттам ли е тая любов към турските апарати?  Laughing
хахахаха и защо ми е да се гъзя на тираджийте, имам собствен камион, така че това въобще не ме вълнува! а и друго да ти кажа: може да съм селянин, но не съм селяндур като теб!!!! а сега ако обичаш не пиши глупости щот вече си разкрит!!! почти всички тук те знаят кой си!


:soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :soif100: :
Върнете се в началото Go down
Aemilivs
Джадай
Джадай




За колегите, които планират да продават детектори си - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За колегите, които планират да продават детектори си   За колегите, които планират да продават детектори си - Page 2 EmptyПет Фев 21, 2014 11:36 pm

Това е все едно един телевизор или един компютър да струва същата цена, която е струвал преди 3 години. не става Smile
Върнете се в началото Go down
tepes
Цезар
Цезар
tepes



За колегите, които планират да продават детектори си - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За колегите, които планират да продават детектори си   За колегите, които планират да продават детектори си - Page 2 EmptyСъб Фев 22, 2014 12:27 am

Симпличио написа:

Колега Тепеш, не си схванал есенцията на постинга ми - имах предвид, че само балък ще си даде парите за употребяван апарат, особено без гаранция, ако цената на апарата е примерно само с 10-20 процента по-ниска от цената на нов, а един разумен купувач би рискувал, ако е поне 50% по-ниска.
Гледам и за балъците много грижи влагаш. Ти като не си балък, си лесен, купуваш нов апарат и си решаваш проблема! Пък балъци бол и след теб пак ще има.
Просто правиш много грозно впечатление с постовете си, човека си продава апарата, ти влизаш и усираш всичко. Ако мислиш, че правиш пазар, си избрал най-тъпия начин. Пък иначе даваш вид на образован човек.
Върнете се в началото Go down
tabella
Легионер
Легионер
tabella



За колегите, които планират да продават детектори си - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За колегите, които планират да продават детектори си   За колегите, които планират да продават детектори си - Page 2 EmptyСъб Фев 22, 2014 6:35 pm

[quote="Симпличио"]
lomidol написа:
Щот не искам.

Да де, ти нали с Лоренц-а печелиш яко, отдавна сигурно си го изплатил, та не си на зор да продаваш Нексуса на безценица.

 АБЕ СТИГА ГЛУПОСТИ ВСЕКИ НЕ ХОДИ ЗА ИЗБИВАНЕ НА МАШИНИ ПО БАИРА,САМО СЕ ИЗЛАГАШ С ТИЯ ПРИКАЗКИ.НА МЕН ЕДИН ИЗЛЕТ МИ КОСТВА МИНИМУМ 100 ЛВ И ПОВЕЧЕТО ПЪТИ БЕЗ НИЩО.ВАЖЕН Е КЕФА И ТРЪПКАТА,А ВСЯКО УДОВОЛСТВИЕ СИ ИМА ЦЕНА.АКО С ПОСЛЕДНИТЕ СИ ПАРИ ХОДИШ НА ИЗЛЕТИ И ЧАКАШ ДА ЗАБОГАТЕЕШ НЯМА КАК ДА СТАНЕ,БАЧКАНЕТО МУ Е ЦАКАТА.
Върнете се в началото Go down
Rinobs
Про-Консул
Про-Консул
Rinobs



За колегите, които планират да продават детектори си - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За колегите, които планират да продават детектори си   За колегите, които планират да продават детектори си - Page 2 EmptyПон Фев 24, 2014 11:08 am

колега Симпличио да ти дам един пример вторника ми пристигна апарата(понеделника го поръчах) чистак бърсак новичък е още го разучавам предлагам да спреш с простоиите и да си купиш един нов апарат и да мирясаш или ако нямаш възможност гледаш обявите харесваш си един и звънкаш на продавача разбирате се за цената и  cheers.
Върнете се в началото Go down
Симпличио
Консул
Консул




За колегите, които планират да продават детектори си - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За колегите, които планират да продават детектори си   За колегите, които планират да продават детектори си - Page 2 EmptyПон Фев 24, 2014 3:55 pm

Rinobs написа:
колега Симпличио  да ти дам един пример вторника ми пристигна апарата(понеделника го поръчах) чистак бърсак новичък е още го разучавам предлагам да спреш с простоиите и да си купиш един нов апарат и да мирясаш или ако нямаш възможност гледаш обявите харесваш си един и звънкаш на продавача разбирате се за цената и  cheers.

Колега, и парички в брой имам, и нови детектори ще си купя, и за употребявани се пазаря, така че не пропускам възможност - ако се разочароваш от твоя, още докато го разучаваш, пиши ЛС, може да ти го купя на половин цена, ако ми харесва моделът, разбира се.

 Cool
Върнете се в началото Go down
igi80
Легионер
Легионер
igi80



За колегите, които планират да продават детектори си - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За колегите, които планират да продават детектори си   За колегите, които планират да продават детектори си - Page 2 EmptyПон Фев 24, 2014 4:22 pm

Симпличио написа:
Rinobs написа:
колега Симпличио  да ти дам един пример вторника ми пристигна апарата(понеделника го поръчах) чистак бърсак новичък е още го разучавам предлагам да спреш с простоиите и да си купиш един нов апарат и да мирясаш или ако нямаш възможност гледаш обявите харесваш си един и звънкаш на продавача разбирате се за цената и  cheers.

Колега, и парички в брой имам, и нови детектори ще си купя, и за употребявани се пазаря, така че не пропускам възможност - ако се разочароваш от твоя, още докато го разучаваш, пиши ЛС, може да ти го купя на половин цена, ако ми харесва моделът, разбира се.

 Cool

Виж ти, кви били нещата... scratch 
И на мен, може да се обадиш, аз ще съм винаги 5лв над симпличиевата оферта... Laughing Laughing Laughing 


"След буря, винаги изгрява слънце"
Върнете се в началото Go down
Rinobs
Про-Консул
Про-Консул
Rinobs



За колегите, които планират да продават детектори си - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За колегите, които планират да продават детектори си   За колегите, които планират да продават детектори си - Page 2 EmptyВто Фев 25, 2014 12:56 am

igi80 написа:
Симпличио написа:
Rinobs написа:
колега Симпличио  да ти дам един пример вторника ми пристигна апарата(понеделника го поръчах) чистак бърсак новичък е още го разучавам предлагам да спреш с простоиите и да си купиш един нов апарат и да мирясаш или ако нямаш възможност гледаш обявите харесваш си един и звънкаш на продавача разбирате се за цената и  cheers.

Колега, и парички в брой имам, и нови детектори ще си купя, и за употребявани се пазаря, така че не пропускам възможност - ако се разочароваш от твоя, още докато го разучаваш, пиши ЛС, може да ти го купя на половин цена, ако ми харесва моделът, разбира се.

 Cool
Симпличио още не съм излизал с него а този детектор ми е фикс идея иначе много пари ми предлагаш не мога да приема толкова голяма сума съжалявам просто доста забавляваш хората тук защо не пишеш на Светлио от Мдетекторс да ти продаде някой чистчо нов на половин цена чудя се как още не си го направил пък знае ли човек и до там може да си стигнал доста забавляваш колегите не вярвам някой да ти се върже но все пак успех

Виж ти, кви били нещата... scratch 
И на мен, може да се обадиш, аз ще съм винаги 5лв над симпличиевата оферта... Laughing Laughing Laughing 
Върнете се в началото Go down
kaponcheto
Про-Консул
Про-Консул
kaponcheto



За колегите, които планират да продават детектори си - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За колегите, които планират да продават детектори си   За колегите, които планират да продават детектори си - Page 2 EmptyВто Фев 25, 2014 11:11 am

май вече никои не ви пише в Феисбук понеже са ви изтъркани лафовете,  и заливате форума с глупости
Върнете се в началото Go down
RelicHuntingVT
Про-Консул
Про-Консул




За колегите, които планират да продават детектори си - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За колегите, които планират да продават детектори си   За колегите, които планират да продават детектори си - Page 2 EmptyЧет Фев 27, 2014 9:57 pm

Mladencho написа:
Добрите машини винаги ще държат цена,та дори и да са 2-ра ръка и без гаранция,пак няма да са на половин цена..

Симпличио иска ти се ама няма да стане  Very Happy  Very Happy  
Представи си,че  един търсач си е купил примерно GPX 5000,който ако не се лъжа струваше около 7000 хиляди лева нов,та този същият търсач ако иска да си продаде майнлаба след време,значи "по твоята логика" той трябва да го продаде за 3000-3500 лева така ли ?


Да, точно така.

Иначе колкото до мен не давам за тази тояга и 500 лева а бях на ръба да я купя.Добре, че се осъзнах.Много недодялана тежка и глупава машина е.Става само за Австралия да търсиш късчета из скалите там.За нашите нужди е пълен булшит.
Върнете се в началото Go down
Mladencho
Цезар
Цезар
Mladencho



За колегите, които планират да продават детектори си - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За колегите, които планират да продават детектори си   За колегите, които планират да продават детектори си - Page 2 EmptyЧет Фев 27, 2014 11:17 pm

RelicHuntingVT написа:
Mladencho написа:
Добрите машини винаги ще държат цена,та дори и да са 2-ра ръка и без гаранция,пак няма да са на половин цена..

Симпличио иска ти се ама няма да стане  Very Happy  Very Happy  
Представи си,че  един търсач си е купил примерно GPX 5000,който ако не се лъжа струваше около 7000 хиляди лева нов,та този същият търсач ако иска да си продаде майнлаба след време,значи "по твоята логика" той трябва да го продаде за 3000-3500 лева така ли ?


Да, точно така.

Иначе колкото до мен не давам за тази тояга и 500 лева а бях на ръба да я купя.Добре, че се осъзнах.Много недодялана тежка и глупава машина е.Става само за Австралия да търсиш късчета из скалите там.За нашите нужди е пълен булшит.


Ако говориш за GPX-а(или по точно за серията 5000),не е точно така. Тежък е да,бавен е,но ако видиш това чудо от каква дълбочина вади сигнали ще останеш изумен. Незнам дали има друг апарат дето да чува на такава дълбочина. А и дискриминацията му е по добра от старите модели.
Върнете се в началото Go down
RelicHuntingVT
Про-Консул
Про-Консул




За колегите, които планират да продават детектори си - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За колегите, които планират да продават детектори си   За колегите, които планират да продават детектори си - Page 2 EmptyПет Фев 28, 2014 8:40 am

Mladencho написа:
RelicHuntingVT написа:
Mladencho написа:
Добрите машини винаги ще държат цена,та дори и да са 2-ра ръка и без гаранция,пак няма да са на половин цена..

Симпличио иска ти се ама няма да стане  Very Happy  Very Happy  
Представи си,че  един търсач си е купил примерно GPX 5000,който ако не се лъжа струваше около 7000 хиляди лева нов,та този същият търсач ако иска да си продаде майнлаба след време,значи "по твоята логика" той трябва да го продаде за 3000-3500 лева така ли ?


Да, точно така.

Иначе колкото до мен не давам за тази тояга и 500 лева а бях на ръба да я купя.Добре, че се осъзнах.Много недодялана тежка и глупава машина е.Става само за Австралия да търсиш късчета из скалите там.За нашите нужди е пълен булшит.


Ако говориш за GPX-а(или по точно за серията 5000),не е точно така. Тежък е да,бавен е,но ако видиш това чудо от каква дълбочина вади сигнали ще останеш изумен. Незнам дали има друг апарат дето да чува на такава дълбочина. А и дискриминацията му е по добра от старите модели.

Говоря за 5000 с малка антена.Ако е с оная грамадната, не знам как ще се държи, но с малката не останах очарован.Че той деуса с голямата пита е по дълбок с правилни настройки.И ГПХ-а беше настроен на Very Deep, Relic и т.нт
Върнете се в началото Go down
Aurelius
Цезар
Цезар
Aurelius



За колегите, които планират да продават детектори си - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За колегите, които планират да продават детектори си   За колегите, които планират да продават детектори си - Page 2 EmptyПет Фев 28, 2014 12:28 pm

GPХ5000 с малката Coiltek Goldstalker 6" MONO( че даjе и DD ) Joey, 9х12 антена ще ви открие абсолютно различеH свят... А когато се включи тежката артилерия- няма думи...
Върнете се в началото Go down
RelicHuntingVT
Про-Консул
Про-Консул




За колегите, които планират да продават детектори си - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За колегите, които планират да продават детектори си   За колегите, които планират да продават детектори си - Page 2 EmptyНед Мар 02, 2014 4:24 pm

Aurelius написа:
GPХ5000 с малката Coiltek Goldstalker  6" MONO( че даjе и DD ) Joey, 9х12  антена ще ви открие абсолютно различеH свят... А когато се включи тежката артилерия- няма думи...

Да, така е и добре, че ми го откри, че хамен го бях купил....
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




За колегите, които планират да продават детектори си - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За колегите, които планират да продават детектори си   За колегите, които планират да продават детектори си - Page 2 EmptyНед Мар 02, 2014 5:57 pm

RelicHuntingVT написа:
Mladencho написа:
RelicHuntingVT написа:
Mladencho написа:
Добрите машини винаги ще държат цена,та дори и да са 2-ра ръка и без гаранция,пак няма да са на половин цена..

Симпличио иска ти се ама няма да стане  Very Happy  Very Happy  
Представи си,че  един търсач си е купил примерно GPX 5000,който ако не се лъжа струваше около 7000 хиляди лева нов,та този същият търсач ако иска да си продаде майнлаба след време,значи "по твоята логика" той трябва да го продаде за 3000-3500 лева така ли ?


Да, точно така.

Иначе колкото до мен не давам за тази тояга и 500 лева а бях на ръба да я купя.Добре, че се осъзнах.Много недодялана тежка и глупава машина е.Става само за Австралия да търсиш късчета из скалите там.За нашите нужди е пълен булшит.


Ако говориш за GPX-а(или по точно за серията 5000),не е точно така. Тежък е да,бавен е,но ако видиш това чудо от каква дълбочина вади сигнали ще останеш изумен. Незнам дали има друг апарат дето да чува на такава дълбочина. А и дискриминацията му е по добра от старите модели.

.Че той деуса с голямата пита е по дълбок с правилни настройки.И ГПХ-а беше настроен на Very Deep, Relic и т.нт
По дълбок,ама във въздуха-както е казал колегата -ГПХ отваря един съвсем различен свят,който няма нищо общо с електронните пищялки наречени ДЕУС.
Върнете се в началото Go down
Симпличио
Консул
Консул




За колегите, които планират да продават детектори си - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За колегите, които планират да продават детектори си   За колегите, които планират да продават детектори си - Page 2 EmptyСъб Мар 08, 2014 8:51 pm

Колеги, вижте тая турска бангия, е просто нема такъв смех:

http://prodavalnik.com/dlbochinen-metalotrsach-arex---ue-15-i30726881


И добре де, питам се какъв идиот трябва да си, за да си купиш тая турска пластмасова прахосмукачка за 1500 кинта, вместо един чистак нов Fisher F75 ?
Върнете се в началото Go down
RelicHuntingVT
Про-Консул
Про-Консул




За колегите, които планират да продават детектори си - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За колегите, които планират да продават детектори си   За колегите, които планират да продават детектори си - Page 2 EmptyЧет Мар 13, 2014 7:18 pm

ЕЕЕ ама намира на 6 метра сигнали  cheers току що се влюбих  I love you 
Върнете се в началото Go down
Симпличио
Консул
Консул




За колегите, които планират да продават детектори си - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За колегите, които планират да продават детектори си   За колегите, които планират да продават детектори си - Page 2 EmptyЧет Мар 13, 2014 10:44 pm

RelicHuntingVT написа:
ЕЕЕ ама намира на 6 метра сигнали  cheers току що се влюбих  I love you 

Да, ама като гледам май нема мераклии да копаят толкова надълбоко, па ако ще и златни ритони да има. Smile
Върнете се в началото Go down
maas7eer
Про-Консул
Про-Консул




За колегите, които планират да продават детектори си - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За колегите, които планират да продават детектори си   За колегите, които планират да продават детектори си - Page 2 EmptyПет Мар 14, 2014 9:58 pm

Симпличио написа:
RelicHuntingVT написа:
ЕЕЕ ама намира на 6 метра сигнали  cheers току що се влюбих  I love you 

Да, ама като гледам май нема мераклии да копаят толкова надълбоко, па ако ще и златни ритони да има. Smile






Тия жп хиксове според мен са само за мангалите  Very Happy Very Happy Very Happy Хората не им тежи да копаят желязо  Very Happy Very Happy Very Happy само не мога да намеря точната дума на пейзажа след тях  Very Happy Very Happy Very Happy мисля ,че и при тях горният слои от 1м вече е изчерпан. Very Happy Very Happy Very Happy 
Върнете се в началото Go down
мпенков
Новобранец
Новобранец




За колегите, които планират да продават детектори си - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За колегите, които планират да продават детектори си   За колегите, които планират да продават детектори си - Page 2 EmptyСря Апр 02, 2014 9:38 pm

Направи ми впечатление , че наистина има много апарати за продан , някои от тях на по 2-3 месеца .
Много от продавачите не познават цените или парите и бангиите си им стоят с месеци . Но има и такива които след закопуването на апарата остават разочаровани , че не намират нищо и не могат да забогатеят бързо и го продават.Основната причина за продажба на нов апарат е , неумението да се работи с подобен тип техника.
А българина се лъже да даде повече пари за стар апарат само защото не може да си позволи нов и понеже цената на употребявания е по-ниска скача с двата крака.
Само в белите държави стока втора ръка е на половин цена и надолу , ние сме в България.
Върнете се в началото Go down
kompira
Новобранец
Новобранец




За колегите, които планират да продават детектори си - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За колегите, които планират да продават детектори си   За колегите, които планират да продават детектори си - Page 2 EmptyСря Апр 02, 2014 10:07 pm

Не знам от къде го измислихте това за половин цена на втора ръка техника... Няма такова нещо! От цената на новия продукт се вадят едни 20-25 до 30%, това ако е в добро техническо и визуално състояние уреда и остава поне една година гаранция. Вече ако няма гаранцията или има някакви забележки е нормално цената да падне още... Поне имам наблюдение при друг тип техники, но предполагам и тук е в сила това, но може и да греша...

Иначе да, много хора бързо продават техниката след малко заигравка. Ето и аз наскоро си взех нов БГ детектор - много съм доволен от работата му, прерових си градината, обиколих кърищата около селото, начесах си поредния интерес и взе да ми минава мерака вече. Аз съм такъв, че обичам да пробвам всички хобита, едно след друго...Smile Но няма лошо и от това - предлагат се оферти на добри и малко употребявани апарати, на изгодни цени.  Wink
Върнете се в началото Go down
мпенков
Новобранец
Новобранец




За колегите, които планират да продават детектори си - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За колегите, които планират да продават детектори си   За колегите, които планират да продават детектори си - Page 2 EmptyЧет Апр 03, 2014 10:13 am

Друг въпроса , че някои , като мен просто иска да си нагоди точния апарат по негова си мярка. Да му е удобен за работа , за терена , за това което търси.
Върнете се в началото Go down
stater
Про-Консул
Про-Консул
stater



За колегите, които планират да продават детектори си - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За колегите, които планират да продават детектори си   За колегите, които планират да продават детектори си - Page 2 EmptyЧет Апр 03, 2014 1:45 pm

Това хоби първо е за хора със стабилни финанси, второ трябва да имаш много свободно време за да го упражняваш, трето започнеш ли да се занимаваш с него трябва да се откажеш всичко друго и да се занимаваш само с това, и четвърто не на последно място ти трябва и късмет ,но успехът обикновено идва след дълги години практика и не забравяйте, че не апарата търси а търсача.И най-скъпият в света апарат да си вземеш ще е безполезен ако под земята където търсиш няма монети.А за съжаление те не са боб ,който като го посееш да поникне напролет наново.Именно затова много от новите колеги като си вземат машина и не намерят нищо, още след вторият излет им минава мерака и решават да го продадат.Трябва много  голд  за да  находка  и дано да няма внимание 
Върнете се в началото Go down
 
За колегите, които планират да продават детектори си
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Молба към колегите, които са в час с антените.....
» въпрос към колегите
» Въпрос до колегите

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Общ форум-
Идете на: