Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
nexus голден lorenz nokta нишани kupuvam пират Fisher wave mask Minelab GOLD Майнлаб TEKNETICS 5000 VANQUISH врътка маск Spectrum miladinka Simplex prodavam tesoro грунда Coil deus
 

 Моля за помощ При Избор на МД.

Go down 
+3
kaponcheto
Gandalf
Rolingash
7 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
Rolingash
Преторий
Преторий




Моля за помощ При Избор на МД. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля за помощ При Избор на МД.   Моля за помощ При Избор на МД. - Page 2 EmptyВто Фев 25, 2014 8:41 pm

До колкото разбрах всичко е до късмет а до как реших да си купя МД Еми преди 1 седмица може и 2 със приятелката ми покрай атлантическият океан и още 3-4 познати от работата се натъкнах чисто случаино на 1 монета близо до 1 изоставена къща който не знае поговорката за излез във чужбина да опознаеш Българина само той няма да се сети какво се случи след това казаха ме на шефа и накрая дадохме монетата във музеи и така от където дошло там отишло Smile Но не ми се говори за Българския Нали знаете какво е казъл БАЙ ГАНЬО (На мен да ми е зле ама на другия още по зле ) Smile
Върнете се в началото Go down
lomidol
Цезар
Цезар
lomidol



Моля за помощ При Избор на МД. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля за помощ При Избор на МД.   Моля за помощ При Избор на МД. - Page 2 EmptyВто Фев 25, 2014 8:44 pm

Ии...чакаме с нетърпение!!!
Върнете се в началото Go down
Rolingash
Преторий
Преторий




Моля за помощ При Избор на МД. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля за помощ При Избор на МД.   Моля за помощ При Избор на МД. - Page 2 EmptyВто Фев 25, 2014 9:08 pm

А За монетата не мога да кажа абслутно нищо, защото беше във мн. лошо състояние не се личеше почти нищо по моя преценка мисля че имаше някакво изображение във профил на човек от др. страна някакви надписи но не мога да кажа нищо защото не си личеше нищо мисля че не беше сребърна или златна защото метала ми приличаше повече на бронз или нещо такова като цяло на нищо от началото не ми приличаше на парче камък :Д
Върнете се в началото Go down
 
Моля за помощ При Избор на МД.
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Моля за съвет при избор на металотърсач
» помощ при избор
» Помощ при избор на детектор

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Общ форум-
Идете на: