Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
nokta deus грунда VANQUISH 5000 нишани Coil tesoro nexus маск mask TEKNETICS Майнлаб kupuvam врътка пират Simplex Spectrum prodavam wave GOLD голден Fisher Minelab miladinka lorenz
 

 Помощ за монета

Go down 
+8
Заралията
tepes
metala
гущера
Симпличио
vvurbanov
Gandalf
capo
12 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
petar_pz
Про-Консул
Про-Консул




Помощ за монета - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за монета   Помощ за монета - Page 2 EmptyСря Фев 26, 2014 3:57 pm

не се заяждам,просто в това състояние няма как да се прецени каква е точно.по моя преценка и да се позачисти пак не става за колекция така че колегата да не си прави труда.само ще даде 15-тина лв.за чистене.
Върнете се в началото Go down
petar_pz
Про-Консул
Про-Консул




Помощ за монета - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за монета   Помощ за монета - Page 2 EmptyСря Фев 26, 2014 3:59 pm

знаеш че не е уникат.погледни из каталозите.
Върнете се в началото Go down
petar_pz
Про-Консул
Про-Консул




Помощ за монета - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за монета   Помощ за монета - Page 2 EmptyСря Фев 26, 2014 4:00 pm

18 милиметра диаметър.даже е евтинджък
Върнете се в началото Go down
tepes
Цезар
Цезар
tepes



Помощ за монета - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за монета   Помощ за монета - Page 2 EmptyСря Фев 26, 2014 4:10 pm

Петре, маронейката я им в няколко размера, има я двойно по голяма, както и два пъти по малка от тая на снимката, както и различни дебелини, конкавноста на формата също се различава! Абдерките, обикновеноо са еднакви, с малки варияции, но има много дебели и много тънки, два пъти по големи от тях не съм виждал..
Има райони в България, където излизат с хиляди, дори и днес, стават да си чешеш крастата (:
Върнете се в началото Go down
tepes
Цезар
Цезар
tepes



Помощ за монета - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за монета   Помощ за монета - Page 2 EmptyСря Фев 26, 2014 4:17 pm

Даже на една от снимките на Саро, се виждат очертанията на кончето
Нека я погледне и да каже дали е така
Върнете се в началото Go down
petar_pz
Про-Консул
Про-Консул




Помощ за монета - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за монета   Помощ за монета - Page 2 EmptyСря Фев 26, 2014 7:49 pm

колегата я е снимал до линия.ясно се вижда че монетата е с диаметър 8-9 мм.аз ти казвам че съм вадил два пъти по голяма в диаметър и е евтина пък ти викай че няма два пъти по голяма от тази на колегата и че е уникална.погледни.даже тази дето си я качил съм почти сигурен че е от 18 милиметровите.за конче не мога да видя.по принцип нищо не виждам на монетката.тои колегата с лупа казва че не вижда нищо.накратко исках да кажа в първият пост че с такъв диаметър и такава дебелина монети има десетки.
Върнете се в началото Go down
igi80
Легионер
Легионер
igi80



Помощ за монета - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за монета   Помощ за монета - Page 2 EmptyСря Фев 26, 2014 7:56 pm

petar_pz написа:
колегата я е снимал до линия.ясно се вижда че монетата е с диаметър 8-9 мм.аз ти казвам че съм вадил два пъти по голяма в диаметър и е евтина пък ти викай че няма два пъти по голяма от тази на колегата и че е уникална.погледни.даже тази дето си я качил съм почти сигурен че е от 18 милиметровите.за конче не мога да видя.по принцип нищо не виждам на монетката.тои колегата с лупа казва че не вижда нищо.накратко исках да кажа в първият пост че с такъв диаметър и такава дебелина монети има десетки.

Вие тука за някаква „згорелка“, направихте диспут за някой от водещите световни аукциони... Very Happy 


"След буря, винаги изгрява слънце"
Върнете се в началото Go down
petar_pz
Про-Консул
Про-Консул




Помощ за монета - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за монета   Помощ за монета - Page 2 EmptyСря Фев 26, 2014 8:07 pm

прав си спирам.
Върнете се в началото Go down
maas7eer
Про-Консул
Про-Консул




Помощ за монета - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за монета   Помощ за монета - Page 2 EmptyСря Фев 26, 2014 10:54 pm

За мен е бобче и то наклепано Very Happy Very Happy Very Happy 
Върнете се в началото Go down
capo
Легионер
Легионер
capo



Помощ за монета - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за монета   Помощ за монета - Page 2 EmptyСря Фев 26, 2014 11:46 pm

vvurbanov написа:
capo написа:
vvurbanov написа:
capo написа:


 

Здравей колега можеш ли да ми кажеш къде да я дам да ми я почистят ,майната на паричната стойност. за мене вс намерено нещо има сант. стойност.
 мерси 

Виж покрай теб някой по опитен колега.Това нещо е само за беля ,за три такива артефакта спретват дело.Но това може въобще да не е монета или някаква антика(ако се интересува някой за това си го изхвърлил).

Благодарско колега за съвета,е за първи и последен път качвам нещо,само лошото е че се уча сам покрай мене няма кои да помага.това ми беше единственият начин Cool 
Върнете се в началото Go down
capo
Легионер
Легионер
capo



Помощ за монета - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Помощ за монета   Помощ за монета - Page 2 EmptyСря Фев 26, 2014 11:49 pm

Благодаря на всички Cool 
Върнете се в началото Go down
 
Помощ за монета
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Помощ за монета
» Помощ за монета
» помощ относно монета

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Общ форум-
Идете на: