Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
Spectrum kupuvam lorenz грунда Minelab пират nexus tesoro nokta miladinka VANQUISH нишани deus врътка маск GOLD Simplex Coil Fisher wave TEKNETICS 5000 prodavam mask Майнлаб голден
 

 Някой може ли да разчете надписа?

Go down 
+6
huligan 999
гущера
igi80
stan960
Симпличио
donkata77
10 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
tepes
Цезар
Цезар
tepes



Някой може ли да разчете надписа? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Някой може ли да разчете надписа?   Някой може ли да разчете надписа? - Page 2 EmptyПет Мар 07, 2014 10:08 pm

Не, не е археолог, но най малкото е изучавал граматичен новогръцки..
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




Някой може ли да разчете надписа? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Някой може ли да разчете надписа?   Някой може ли да разчете надписа? - Page 2 EmptyПет Мар 07, 2014 10:35 pm

tepes написа:
Симпличио написа:
Това последното "О" всъщност е с две рогчета, вероятно е символът Някой може ли да разчете надписа? - Page 2 Greek_ligature_OY, който е бил използван във византийските надписи за означаване на зука "у" (OY).
Бе не знам, но това което го каза, не вярвам да го знаят повече от 5 човека в България!!!
Аз ви разправям, че симплича ие изненада, вие не вярвате Very Happy 
!!! Laughing "совите...,не са това,което са!!!..." Wink 
Върнете се в началото Go down
maas7eer
Про-Консул
Про-Консул




Някой може ли да разчете надписа? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Някой може ли да разчете надписа?   Някой може ли да разчете надписа? - Page 2 EmptyПет Мар 07, 2014 11:35 pm

бобо написа:
tepes написа:
Симпличио написа:
Това последното "О" всъщност е с две рогчета, вероятно е символът Някой може ли да разчете надписа? - Page 2 Greek_ligature_OY, който е бил използван във византийските надписи за означаване на зука "у" (OY).
Бе не знам, но това което го каза, не вярвам да го знаят повече от 5 човека в България!!!
Аз ви разправям, че симплича ие изненада, вие не вярвате Very Happy 
!!! Laughing "совите...,не са това,което са!!!..." Wink 



Убеден съм ,че е под прикритие , с мисия  Question Question Question Question Question 
Върнете се в началото Go down
Симпличио
Консул
Консул




Някой може ли да разчете надписа? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Някой може ли да разчете надписа?   Някой може ли да разчете надписа? - Page 2 EmptyСря Мар 12, 2014 4:38 pm

maas7eer написа:


Убеден съм ,че е под прикритие , с мисия  Question Question Question Question Question 

Точно така, мисията ми е да покажем на обществото, че търсачите сме хора или с чисто научни интереси, или с екологични цели, или и двете.

Cool
Върнете се в началото Go down
alireza
Консул
Консул
alireza



Някой може ли да разчете надписа? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Някой може ли да разчете надписа?   Някой може ли да разчете надписа? - Page 2 EmptyНед Апр 06, 2014 9:27 am

Приятелю това е поча на съркофаг.Така катоо е. гледам поне 2.20 и 1.00 широка Римска е .Не е дупчена с много добра украса.Онзи който е вдигннал или е мъртав .А ко е просветен вече има още някой милион.
Върнете се в началото Go down
 
Някой може ли да разчете надписа?
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» XP DEUS vs AKA Signum 7272 MFT
» Здравейте, може ли някой да изкаже мнение за XP GM2 V4 и XP GMP V4
» Как да разпознаем златото

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Благи приказки-
Идете на: