Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
lorenz грунда GOLD Fisher Майнлаб врътка kupuvam пират mask nexus deus маск prodavam Simplex miladinka tesoro nokta голден 5000 нишани Minelab wave Spectrum Coil TEKNETICS VANQUISH
 

 Откриване на сезона-30-31май-01юни-2014,с.Бероново

Go down 
+8
бобо
mironimo
kaponcheto
akulata88
adminn
Golden Mask
mdetectors.bg
Kiril62
12 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
sashometila
Легионер
Легионер
sashometila



Откриване на сезона-30-31май-01юни-2014,с.Бероново - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Откриване на сезона-30-31май-01юни-2014,с.Бероново   Откриване на сезона-30-31май-01юни-2014,с.Бероново - Page 2 EmptyЧет Юни 05, 2014 12:50 am

кажете наистина кога и къде да си направим сметка по-отрано.от работническата класа сме повечето все пак.


Имаме си земя, имаме си вода, и си правиме кал !
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



Откриване на сезона-30-31май-01юни-2014,с.Бероново - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Откриване на сезона-30-31май-01юни-2014,с.Бероново   Откриване на сезона-30-31май-01юни-2014,с.Бероново - Page 2 EmptyЧет Юни 05, 2014 7:00 am

Още обсъждаме нещата, защото организацията на един събор е доста сложна процедура, в смисъл на публично събитие.
Очаквайте ище информация, но ще го бъде!


Безплатна доставка до всяка точка на страната.
www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
Върнете се в началото Go down
Kiril62
Admin
Admin
Kiril62



Откриване на сезона-30-31май-01юни-2014,с.Бероново - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Откриване на сезона-30-31май-01юни-2014,с.Бероново   Откриване на сезона-30-31май-01юни-2014,с.Бероново - Page 2 EmptyЧет Юни 05, 2014 10:14 am

Само да добавя,етаптите състезания ще продължат и там.Едното ще бъде състезание с улей и драги,а второто ще бъде състезание с металдетектори в затворено пространство със скрити определен брой плочки под земята.Така че се гответе за състезанията.Всеки си получава определен брой точки и се бори за купите които ще раздадем месец септември.


http://imperio.dir.bg
http://zlatoimeteoriti.bg/
http://www.forum.zlatoimeteoriti.bg/
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



Откриване на сезона-30-31май-01юни-2014,с.Бероново - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Откриване на сезона-30-31май-01юни-2014,с.Бероново   Откриване на сезона-30-31май-01юни-2014,с.Бероново - Page 2 EmptyЧет Юни 05, 2014 2:06 pm

sashometila написа:
кажете наистина кога и къде да си направим сметка по-отрано.от работническата класа сме повечето все пак.

Засега се спряга с.Боровци - Монтанско - при река Бързия
За датата ще е 12-13 Юни 2014
Но това е предваритална информация и утре отивам да гледам нещата и ще пиша.


Безплатна доставка до всяка точка на страната.
www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




Откриване на сезона-30-31май-01юни-2014,с.Бероново - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Откриване на сезона-30-31май-01юни-2014,с.Бероново   Откриване на сезона-30-31май-01юни-2014,с.Бероново - Page 2 EmptyЧет Юни 05, 2014 3:03 pm

www.mdetectors.com написа:


Случая със XP DEUS е толкова уникален, че няма аналог. Повярвай ми продавам всичко и съм работил с почти всичко.
Големи тегавци си купиха Деус и ти ще си купиш също бъди сигурен, ако разбираш де!
Рано или късно ще ми звъннеш Smile
Не..няма,не и за Деус-просто не ма кефи-като звук,като предсавяне на информацията и като конструкция.....Аз търкам за кеф,а той кат не ма кефи......,колкот и да вади-кефа цена няма Very Happy А и на силно орудено предимствата на Деуса спрямо другите машини изчезват яко дим....Надявам се на "СБЛЪСЪКА"на полигон "перегрузка "да има Деуси,да видим колко са силни.Аз няма да присъствам,за съжаление,но доста приятели ще са там-та ако трябва специално ще ги помоля да го разкършат малко....
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



Откриване на сезона-30-31май-01юни-2014,с.Бероново - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Откриване на сезона-30-31май-01юни-2014,с.Бероново   Откриване на сезона-30-31май-01юни-2014,с.Бероново - Page 2 EmptyЧет Юни 05, 2014 3:40 pm

бобо написа:
www.mdetectors.com написа:


Случая със XP DEUS е толкова уникален, че няма аналог. Повярвай ми продавам всичко и съм работил с почти всичко.
Големи тегавци си купиха Деус и ти ще си купиш също бъди сигурен, ако разбираш де!
Рано или късно ще ми звъннеш Smile
Не..няма,не и за Деус-просто не ма кефи-като звук,като предсавяне на информацията и като конструкция.....Аз търкам за кеф,а той кат не ма кефи......,колкот и да вади-кефа цена няма Very Happy А и на силно орудено предимствата на Деуса спрямо другите машини изчезват яко дим....Надявам се на "СБЛЪСЪКА"на полигон "перегрузка "да има Деуси,да видим колко са силни.Аз няма да присъствам,за съжаление,но доста приятели ще са там-та ако трябва специално ще ги помоля да го разкършат малко....

Колега, ще извиняваш, ама си супер заблуден, че чак ми падна в очите.
Явно на никой събр не си ходил. Малко се разтъпчи в реалния свят. Много си далеко, от нещата и ако си тъсач, а не само писач, рано или късно ще ми звъннеш  Very Happy 
Много дузини като тебе видях, ама не е за интернет!
 Very Happy Laughing Very Happy 
На супер орудено 3.2. е ненадминат, особенно с 28см. сонда. Дано да дойде Ники от Ямбол да ви направи показно!

ПС: Наистина от този пост разбрах, че не знаеш много неща!


Безплатна доставка до всяка точка на страната.
www.mdetectors.bg
12 ГОДИНИ С ВАС!
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




Откриване на сезона-30-31май-01юни-2014,с.Бероново - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Откриване на сезона-30-31май-01юни-2014,с.Бероново   Откриване на сезона-30-31май-01юни-2014,с.Бероново - Page 2 EmptyЧет Юни 05, 2014 4:03 pm

www.mdetectors.com написа:
бобо написа:
www.mdetectors.com написа:


Случая със XP DEUS е толкова уникален, че няма аналог. Повярвай ми продавам всичко и съм работил с почти всичко.
Големи тегавци си купиха Деус и ти ще си купиш също бъди сигурен, ако разбираш де!
Рано или късно ще ми звъннеш Smile
Не..няма,не и за Деус-просто не ма кефи-като звук,като предсавяне на информацията и като конструкция.....Аз търкам за кеф,а той кат не ма кефи......,колкот и да вади-кефа цена няма Very Happy А и на силно орудено предимствата на Деуса спрямо другите машини изчезват яко дим....Надявам се на "СБЛЪСЪКА"на полигон "перегрузка "да има Деуси,да видим колко са силни.Аз няма да присъствам,за съжаление,но доста приятели ще са там-та ако трябва специално ще ги помоля да го разкършат малко....

Колега, ще извиняваш, ама си супер заблуден, че чак ми падна в очите.
Явно на никой събр не си ходил. Малко се разтъпчи в реалния свят. Много си далеко, от нещата и ако си тъсач, а не само писач, рано или късно ще ми звъннеш  Very Happy 
Много дузини като тебе видях, ама не е за интернет!
 Very Happy Laughing Very Happy 
На супер орудено 3.2. е ненадминат, особенно с 28см. сонда. Дано да дойде Ники от Ямбол да ви направи показно!

ПС: Наистина от този пост разбрах, че не знаеш много неща!
А ти на събора в Бургас идвал ли си?...Ако Ники от Ямбол е оня пич с дългата коса-той е идвал,и деуса му беше с 28 дд-той знае за ко иде реч.Питай Джендака,дали би си заменил Експлорера за Деус!!За много хора вероятно Деуса е върха на сладоледа,но не и за мен!!!Също така доста често се пускам по речните корита осеяни с камъни-колко дълго мислиш ,че ще издържи деуса,като колкото и да внимавам, поне по сто пъти на ден удрям антената в някоя скала???
Върнете се в началото Go down
Балкански
Преторий
Преторий
Балкански



Откриване на сезона-30-31май-01юни-2014,с.Бероново - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Откриване на сезона-30-31май-01юни-2014,с.Бероново   Откриване на сезона-30-31май-01юни-2014,с.Бероново - Page 2 EmptyСря Ное 05, 2014 8:36 pm

Мисля че най доброто време ,е когато идва есента и всичко е окапнало а тревата е залепнала на земята а някъде я няма , НО точно тогава пък почва Ловния сезон и човек ще не ще се натъква на места с ловните дружини пък там не е безопасно да се работи Sad
Върнете се в началото Go down
 
Откриване на сезона-30-31май-01юни-2014,с.Бероново
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Откриване на сезона+безплатни курсове за членовете на БАТСЗМ-13.04.2019.
» Сезона почна
» откриване на метали с кучета

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Форум за търсене на злато и Метеорити :: Общ форум-
Идете на: