Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Keywords
GOLD nexus нишани miladinka маск голден prodavam deus грунда TEKNETICS Майнлаб 5000 Fisher lorenz Coil VANQUISH nokta пират Spectrum tesoro Simplex kupuvam wave mask Minelab врътка
 

 "Колибарско ехо"

Go down 
+4
ivangrozni
бобо
stan960
Трибал-М
8 posters
АвторСъобщение
Трибал-М
Джадай
Джадай




"Колибарско ехо" Empty
ПисанеЗаглавие: "Колибарско ехо"   "Колибарско ехо" EmptyПон Апр 14, 2014 7:47 pm

Бях го обещал!...Но ще предложа нов подход:
Оставям интродукцията на червените сурвакарчета.А аз,ако ми стига интелект,ще запълвам със "субективно" съдържание евентуално възникналите празноти...


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



"Колибарско ехо" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Колибарско ехо"   "Колибарско ехо" EmptyПон Апр 14, 2014 9:20 pm

-Чаках,чаках та ча до третата ракия ма глеам увертюра от червените нема -Викам си сега чекай да видим на трета ракия дъл ша мое влеза във умствено-философските лабиринти на Иванушка Грозни,макар че надали, мен ме избива повеке на лозунги и публицистика -Таа Ехо от колибите сакаш -Първо Ехо:-Оня ден си продадох детектора на един паралия,викам му тва баце сега е хоби сал за богаташи кат теб щот кат ти додат и адвоката ти ша ги сложи в малкият си джоб ако въобще се стигне до там де -Известно е че правосъдната система в БГ е направена да лови кокошки и кокошкари -Тва все ми са върти в главата откакто Ти раздели търсачите на монетаристи и монетаркаджий -Още тогаз си казах глей го нашият приятел Трибалчо ква проникновенна мисъл има(тва си го споменах мимоходим де щото вече бех продал детектора)направо провижда в бъдещето чиляка,ма нормално, нъл той е монетарист не некой си филанкишията -Второ Ехо:-Мое ги разделя ехата на още много ма нема сми........................-за това ще завърша с:-Последното Ехо:-Тъпото хоби е към края си щот се оказа че го практикуват тъпанари дето даже не мое си защитят правата -Тия дето могат ще продължат да го практикуват и Ура: -Черният пазар ще умре понеже не виждам как ще постигнат консенсус прекупвачи и такива който имат пари ма си джиткат за кеф -За тия с парите и връзките и сега важи закона че мое го предадат на музея,в крайна сметка тавана от 5 мижави хилки си е поне пари за нафта или бензин щото на кой от тях му пука за некво си културно наследство или пък боже упази разбира от него - В тоя ред на мисли доволни ще бъдат всички:-Раята нема да забогатева,сакън -Националните богатства ша ги тражат и намират и продават сал паралийте и сал они ша им взимат парите -И всичко ш си доде на местото -Червената тънка линия ш си продължава и огражда периметъра и овците от билюка все ще си пасат ли пасат...........................................................................ps-Надявам се ''приятелю'' Трибал таз сюреалистична картина напълно да отговаря на твойте постмодернистични възгледи за металдетектинга -Така поне усетих твойте мечти и въжделения -А на Демокрацията майната и -Тя не е за бедните. Cool
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




"Колибарско ехо" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Колибарско ехо"   "Колибарско ехо" EmptyПон Апр 14, 2014 9:58 pm

stan960 написа:
-Чаках,чаках та ча до третата ракия ма глеам увертюра от червените нема -Викам си сега чекай да видим на трета ракия дъл ша мое влеза във умствено-философските лабиринти на Иванушка Грозни,макар че надали, мен ме избива повеке на лозунги и публицистика -Таа Ехо от колибите сакаш -Първо Ехо:-Оня ден си продадох детектора на един паралия,викам му тва баце сега е хоби сал за богаташи кат теб щот кат ти додат и адвоката ти ша ги сложи в малкият си джоб ако въобще се стигне до там де -Известно е че правосъдната система в БГ е направена да лови кокошки и кокошкари -Тва все ми са върти в главата откакто Ти раздели търсачите на монетаристи и монетаркаджий -Още тогаз си казах глей го нашият приятел Трибалчо ква проникновенна мисъл има(тва си го споменах мимоходим де щото вече бех продал детектора)направо провижда в бъдещето чиляка,ма нормално, нъл той е монетарист не некой си филанкишията -Второ Ехо:-Мое ги разделя ехата на още много ма нема сми........................-за това ще завърша с:-Последното Ехо:-Тъпото хоби е към края си щот се оказа че го практикуват тъпанари дето даже не мое си защитят правата -Тия дето могат ще продължат да го практикуват и Ура: -Черният пазар ще умре понеже не виждам как ще постигнат консенсус прекупвачи и такива който имат пари ма си джиткат за кеф -За тия с парите и връзките и сега важи закона че мое го предадат на музея,в крайна сметка тавана от 5 мижави хилки си е поне пари за нафта или бензин щото на кой от тях му пука за некво си културно наследство или пък боже упази разбира от него - В тоя ред на мисли доволни ще бъдат всички:-Раята нема да забогатева,сакън -Националните богатства ша ги тражат и намират и продават сал паралийте и сал они ша им взимат парите -И всичко ш си доде на местото -Червената тънка линия ш си продължава и огражда периметъра и овците от билюка все ще си пасат ли пасат...........................................................................ps-Надявам се ''приятелю'' Трибал таз сюреалистична картина напълно да отговаря на твойте постмодернистични възгледи за металдетектинга -Така поне усетих твойте мечти и въжделения -А на Демокрацията майната и -Тя не е за бедните. Cool
Просто е ..удоволствие да те чета Cool Наздраве Стан.е super21 
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



"Колибарско ехо" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Колибарско ехо"   "Колибарско ехо" EmptyПон Апр 14, 2014 10:19 pm

Cool -Чиърс братиньо.................................... Sad 
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




"Колибарско ехо" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Колибарско ехо"   "Колибарско ехо" EmptyСря Апр 16, 2014 7:31 pm

Трибал-М написа:
...Но ще предложа нов подход:
Оставям интродукцията на червените сурвакарчета.А аз,ако ми стига интелект,ще  запълвам със "субективно" съдържание евентуално възникналите празноти...

Кво става,бе,пичове сурвакарчета? Е пъ,нищо не сте написале! А таа тема ич не е трудна,она требе изнътре да си ви иде,она си е таман ваша...
...Оно писаньето не е баш като щраканьето на чертички,сака си моженье!


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
ivangrozni
Консул
Консул
ivangrozni



"Колибарско ехо" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Колибарско ехо"   "Колибарско ехо" EmptyЧет Апр 17, 2014 6:23 pm

Искаш някой да ти пише по темата ! Какво мислиш за простотията? Българите, аз смея да твърдя, са най-простият народ на земята. Няма по-прост народ от българския и тук аз бих искал да направя едно разяснение. Под „прост народ” аз нямам предвид народ неграмотен, неук и необразован. Не! Те са грамотни, но са тъпанари. Те са образовани, но са кухи. Те са интелигентни, но са прости. Защото неук е народ, който не е имал възможност да се ползва от съвременното образование, от достъпа до информация и от възможността да обменя идеи с народите от целия свят. Но тези народи аз не бих нарекъл прости, защото те живеят в някакво, макар и примитивно, общество, поддържат се и търсят път да се развият. А българите, напротив: те имат огромни възможности, образовани са и осведомени, природата им е прекрасна, географското положение – стратегическо, но всичко това те пропиляват, продават, затриват, унищожават, защото са прости.
Те даже не са народ, а сбирщина от прости хора, защото народността не е просто принадлежност към дадена географска територия, а съвкупност от общи цели, идеи и ценности, съвкупност от общи действия, целящи развитие на цялото общество, общи действия за реализиране на идеите и опазване на ценностите. Но това при българите не съществува. Аз използвам думата „народ” в техния случай, воден единствено от някакво благоприличие, но ако трябва да съм откровен, бих ги нарекъл сбирщина от идиоти – идиоти в гръцкият смисъл на думата. Аз дори се съмнявам, че българският народ днес съществува. За мен българите са изчезнали и на тяхно място е останала някаква тълпа. Но не, това е неточно, защото тълпата има някаква обща цел, а те нямат такава, не, те дори не са тълпа. Те са случайно попаднали на едно място различни хора, с различни цели, впримчени в географското положение, което по една случайност населяват, и обременени с историята на хората, населявали някога това място, за чиито наследници по незнайно каква логика се смятат.
Какви българи са те? Как тази сбирщина си позволява да петни името на този древен и велик народ? Нима е възможно това, което те творят днес като история, да бъде вписано в историческата сметка на народ като българския? Долу лапите, простаци, от името „българи”. Вие не сте и не бихте могли да бъдете българи. Защото за да се наричаш българин, не е достатъчно само да се облягаш на гени, а да имаш дух, воля, сила. Не само да каканижеш имена на исторически личности и герои, а да подражаваш на постъпките им, да следваш идеите им, да осъществяваш мечтите им за България.
„Но защо казваш, че са прости?” – ще попитате вие. Защото те имат всичко, което е необходимо на един човек за да осъзнае къде греши. Цялата необходима информация относно собственото си положение като нация, относно причините да са в това незавидно положение, относно мерките, които трябва и могат да предприемат, за да се измъкнат от това положение, но въпреки това те се надяват да ги оправят именно тези, които са ги докарали до същото положение. Те протестират срещу тези, които ги мамят, грабят, използват и потискат, и в същото време оставят бъдещето си в техни ръце. Те недоволстват, когато станат обект на измама, но злорадстват, когато измаменият е някой друг.
Какъв, ако не прост, трябва да си, за да се радваш на чуждото нещастие, а не да се бориш срещу него. Как може да злорадстваш, че този или онзи чужденец го обрали, измамили и пребили в собствената ти държава и да очакваш да печелиш от него. Трябва да си много прост, за да се гордееш с изобретателността на своите престъпници, чиято жертва утре може да си ти самият. Трябва да си много прост, за да се гордееш, че познаваш престъпници и да заплашваш други с тези свои познанства, вместо да съдействаш те да бъдат разобличени и осъдени. Трябва да си много прост и безгръбначен, щом виждаш беззаконията, но не се съпротивляваш. Трябва да си много прост, за да вярваш, че тези, на които си гласувал доверие да те управляват, да те съдят, да чертаят бъдещето ти – че те ще въведат законност, защото точно те са, които нарушават закона. Трябва да си много прост да работиш за хора, които смятат, че са над закона, да им позволяваш да трупат тлъсти печалби за твоя сметка, да наблюдаваш ежедневно тяхната подигравка с държавността и със самият тебе. И ако някой страничен наблюдател вземе, че ти покаже всичките тези беззакония, на които ти си ежедневен свидетел, мислейки, че ги не виждаш, ти просто да свиеш рамене и да кажеш: “Ми аз какво мога да направя?” Трябва да си много прост, за да разчиташ, че точно ти ще минеш между капките, когато наоколо ти вали дъжд от неправди. Че точно ти ще оцелееш от всички около тебе, които като теб се мъчат да оцелеят. Че някой друг трябва да поведе някои други, за да оправят твоя живот. Трябва да си много прост, много страхлив, много безгръбначен.
Трябва да си много прост, за да вярваш, че държавата ти ще се оправи, докато ти си на хиляди километри от нея, в търсене на сигурност и щастие там, където го е извоювал някой друг. Трябва да си много прост, за да мислиш, че бъдещето на държавата ти зависи не от твоите действия, а от действията на останалите, докато в същото време по някаква абсурдна логика имаш огромно мнение за себе си и своите нереализирани и неоценени способности. Трябва да си много прост.

Върнете се в началото Go down
emilio
Про-Консул
Про-Консул




"Колибарско ехо" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Колибарско ехо"   "Колибарско ехо" EmptyЧет Апр 17, 2014 6:39 pm

Шапка ти свалям колега за тоя пост.
Върнете се в началото Go down
maas7eer
Про-Консул
Про-Консул




"Колибарско ехо" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Колибарско ехо"   "Колибарско ехо" EmptyЧет Апр 17, 2014 7:13 pm

Ивангрозни много си прав ,и доста цветущо си го описал положението в нашата мила родна страна  Very Happy и аз съм си го мислил същото ,и мои приятели споделят същото мнение .
Има едно голямо но  Shocked какъв е начина да преодолеем тази простотия и да се оправи държавата  Question Question 
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




"Колибарско ехо" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Колибарско ехо"   "Колибарско ехо" EmptyЧет Апр 17, 2014 7:52 pm

ivangrozni написа:
Искаш някой да ти пише по темата ! Какво мислиш за простотията? Българите, аз смея да твърдя, са най-простият народ на земята. Няма по-прост народ от българския и тук аз бих искал да направя едно разяснение. Под „прост народ” аз нямам предвид народ неграмотен, неук и необразован. Не! Те са грамотни, но са тъпанари. Те са образовани, но са кухи. Те са интелигентни, но са прости. Защото неук е народ, който не е имал възможност да се ползва от съвременното образование, от достъпа до информация и от възможността да обменя идеи с народите от целия свят. Но тези народи аз не бих нарекъл прости, защото те живеят в някакво, макар и примитивно, общество, поддържат се и търсят път да се развият. А българите, напротив: те имат огромни възможности, образовани са и осведомени, природата им е прекрасна, географското положение – стратегическо, но всичко това те пропиляват, продават, затриват, унищожават, защото са прости.
Те даже не са народ, а сбирщина от прости хора, защото народността не е просто принадлежност към дадена географска територия, а съвкупност от общи цели, идеи и ценности, съвкупност от общи действия, целящи развитие на цялото общество, общи действия за реализиране на идеите и опазване на ценностите. Но това при българите не съществува. Аз използвам думата „народ” в техния случай, воден единствено от някакво благоприличие, но ако трябва да съм откровен, бих ги нарекъл сбирщина от идиоти – идиоти в гръцкият смисъл на думата. Аз дори се съмнявам, че българският народ днес съществува. За мен българите са изчезнали и на тяхно място е останала някаква тълпа. Но не, това е неточно, защото тълпата има някаква обща цел, а те нямат такава, не, те дори не са тълпа. Те са случайно попаднали на едно място различни хора, с различни цели, впримчени в географското положение, което по една случайност населяват, и обременени с историята на хората, населявали някога това място, за чиито наследници по незнайно каква логика се смятат.
Какви българи са те? Как тази сбирщина си позволява да петни името на този древен и велик народ? Нима е възможно това, което те творят днес като история, да бъде вписано в историческата сметка на народ като българския? Долу лапите, простаци, от името „българи”. Вие не сте и не бихте могли да бъдете българи. Защото за да се наричаш българин, не е достатъчно само да се облягаш на гени, а да имаш дух, воля, сила. Не само да каканижеш имена на исторически личности и герои, а да подражаваш на постъпките им, да следваш идеите им, да осъществяваш мечтите им за България.
„Но защо казваш, че са прости?” – ще попитате вие. Защото те имат всичко, което е необходимо на един човек за да осъзнае къде греши. Цялата необходима информация относно собственото си положение като нация, относно причините да са в това незавидно положение, относно мерките, които трябва  и могат да предприемат, за да се измъкнат от това положение, но въпреки това те се надяват да ги оправят именно тези, които са ги докарали до същото положение. Те протестират срещу тези, които ги мамят, грабят, използват и потискат, и в същото време оставят бъдещето си в техни ръце. Те недоволстват, когато станат обект на измама, но злорадстват, когато измаменият е някой друг.
Какъв, ако не прост, трябва да си, за да се радваш на чуждото нещастие, а не да се бориш срещу него. Как може да злорадстваш, че този или онзи чужденец го обрали, измамили  и пребили в собствената ти държава и да очакваш да печелиш от него. Трябва да си много прост, за да се гордееш с изобретателността на своите престъпници, чиято жертва утре може да си ти самият. Трябва да си много прост, за да се гордееш, че познаваш престъпници и да заплашваш други с тези свои познанства, вместо да съдействаш те да бъдат разобличени и осъдени. Трябва да си много прост и безгръбначен, щом виждаш беззаконията, но не се съпротивляваш. Трябва да си много прост, за да вярваш, че тези, на които си гласувал доверие да те управляват, да те съдят, да чертаят бъдещето ти – че те ще въведат законност, защото точно те са, които нарушават закона. Трябва да си много прост да работиш за хора, които смятат, че са над закона, да им позволяваш да трупат тлъсти печалби за твоя сметка, да наблюдаваш ежедневно тяхната подигравка с държавността и със самият тебе. И ако някой страничен наблюдател вземе, че ти покаже всичките тези беззакония, на които ти си ежедневен свидетел, мислейки, че ги не виждаш, ти просто да свиеш рамене и да кажеш: “Ми аз какво мога да направя?” Трябва да си много прост, за да разчиташ, че точно ти ще минеш между капките, когато наоколо ти вали дъжд от неправди. Че точно ти ще оцелееш от всички около тебе, които като теб се мъчат да оцелеят. Че някой друг трябва да поведе някои други, за да оправят твоя живот. Трябва да си много прост, много страхлив, много безгръбначен.
Трябва да си много прост, за да вярваш, че държавата ти ще се оправи, докато ти си на хиляди километри от нея, в търсене на сигурност и щастие там, където го е извоювал някой друг. Трябва да си много прост, за да мислиш, че бъдещето на държавата ти зависи не от твоите действия, а от действията на останалите, докато в същото време по някаква абсурдна логика имаш огромно мнение за себе си и своите нереализирани и неоценени способности. Трябва да си много прост.


Това може да бъде написано само от много умен човек,човек-патриот,с неизмеримо голяма ,чувствителна и болееща душа!...Дори и чужденец да е,или да ползва ингилизко име...
                                     
 :bienvenue :bienvenue :bienvenue


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




"Колибарско ехо" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Колибарско ехо"   "Колибарско ехо" EmptyЧет Апр 17, 2014 9:41 pm

ivangrozni написа:
Искаш някой да ти пише по темата............


Да,искам!Нека сменим за малко позициите...
Сега мога да щракна една червена чертичка за преписване!
Коректно е,когато се цитира,да се споменава автора.


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
ivangrozni
Консул
Консул
ivangrozni



"Колибарско ехо" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Колибарско ехо"   "Колибарско ехо" EmptyЧет Апр 17, 2014 10:09 pm

Авторите са двама, аз и мой приятел пишещ за мрежата.
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




"Колибарско ехо" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Колибарско ехо"   "Колибарско ехо" EmptyЧет Апр 17, 2014 10:18 pm

ivangrozni написа:
Авторите са двама, аз и мой приятел пишещ за мрежата.

Според теб,ако трябва да поднеса извинения,считай,че вече съм го направил!


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



"Колибарско ехо" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Колибарско ехо"   "Колибарско ехо" EmptyПет Апр 18, 2014 10:43 am

ivangrozni написа:
Авторите са двама, аз и мой приятел пишещ за мрежата.
.....................-И....................................-Някой някъде беше написал или казал,нема значение -Че народа или народите са като стадо овце,нуждаят се от овчар(водач)да ги направлява,пази,храни,стриже и дой  -Българското стадо ша станат веке 25 г. сал са стриже, дой и коли понеже овчарете му са пладнешки айдуци а кучетата им си играят на едно хоро с вълците -Тиа овчици дет са побегнале от това стадо сигур са били от по прозорливите та навреме са се усетиле че с такива овчаре отгоре си след стрижбата и дойтбата ги чака сал колене - Та що требва да ги виним че в стадо без обгрижвачи и пазачи са предпочели да си спасят кожата и да си продават вълната и млякото на други овчаре ма не за стотинки а за истински пари.................................-Толкоз от мен Иванушка за Византийско-високопарната самоунищожителна Българска Елегия която си развил или която сте развили с твоят приятел в стил: -Мorituri te Salutant..........................................................
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




"Колибарско ехо" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Колибарско ехо"   "Колибарско ехо" EmptyПет Апр 18, 2014 12:54 pm

...Секо стадо си заслужава УФчарете...Еми,неще друго,сака само доенье ,стриганье и дранье.И си намира баш текива УФчаре,с точните кучета.25 години,както казваш,ма да не доат и много повеке годините!...


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
mario321
Цезар
Цезар
mario321



"Колибарско ехо" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Колибарско ехо"   "Колибарско ехо" EmptyПет Апр 18, 2014 1:42 pm

Е да ние сами си правим така, че да ни доят здраво,
но това е защото се мразим един друг, а не трябва
завиждаме си, лъжем се, мразим се, а това ни довежда
до това, да сме отцепени един от друг и да сме свити,
а трябва да сме задружни, да се обичаме, винаги да си помагаме, да бъдем честни, тогава ще се чувстваме
подкрепени всички, ще се чувстваме със здрава опора
и тогава ще можем надъхани да си искаме това което
ни се полага но трябва да спрем с омразата един към
друг и да станем единна сила за да може тези които
ни управляват да ни обърнат внимание и да се съобразяват
с нас, неми казвайте че е късно и че няма как да стане, никога не е късно да
станем една велика сила.
Върнете се в началото Go down
maas7eer
Про-Консул
Про-Консул




"Колибарско ехо" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Колибарско ехо"   "Колибарско ехо" EmptyПет Апр 18, 2014 7:37 pm

В света няма овце без овчари и кучета пазачи .Всяка европейска държава си има политици и полиция като у нас  Very Happy има една малка подробност ,че в Европа демокрацията не е от вчера ,и те са минали по същия път доста отдавна  Very Happy много са прости нещата в началото на уж демокрацията се навъдиха новоизлюпени богаташи без никакъв морал то и за това станаха милионери няма да изброявам начините им на замогване  Question та тези хора толкова години плетоха мрежи ,коваха закони , развъдиха си партии  Very Happy че по едно време бяхме първи в света по брой Very Happy целит държавен апарат е изцяло в ръцете им  Shocked едрият бизнес също  Very Happy съдебна система също Very Happy държавни служители по общини също Shocked така че малко трудно но се надявам да се пооправим някога Cool 
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




"Колибарско ехо" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Колибарско ехо"   "Колибарско ехо" EmptyПет Апр 18, 2014 10:02 pm

Ехаааа,тука станало интересно Very Happy super21 
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




"Колибарско ехо" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Колибарско ехо"   "Колибарско ехо" EmptyПет Апр 18, 2014 10:02 pm

Много романтика в последните постове,колеги.Хуманно,наистина,но вече е изпробвано.Резултатите са налице.И повечето от нас не ги харесват!


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



"Колибарско ехо" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Колибарско ехо"   "Колибарско ехо" EmptyПет Апр 18, 2014 10:22 pm

Smile 


Последната промяна е направена от stan960 на Пет Апр 18, 2014 10:29 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



"Колибарско ехо" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Колибарско ехо"   "Колибарско ехо" EmptyПет Апр 18, 2014 10:25 pm

-Не виждам романтика тук,сал тъп примиренчески песимизъм -Едно време тъпите говеда де сега опоскаха и опоскват де що е остало от тая оглозгана мърша която и държава не мое наречеш викат че са биле бориле за това така да е днес -Еми то как се праят нелегални триади и са сменя власта не е кой знае ква голема тайна,мое го прочетеш навсекъде из нета -Просто требе а са действа и то целенасочено и твърдо иначе нема ка а стане сал с дращене по форумите и не че тия са толкоз кокорбаший -Набий им канчето и ш са надрискат одма тия бивши партийни и комсомолски секретарчета........................................................
Върнете се в началото Go down
maas7eer
Про-Консул
Про-Консул




"Колибарско ехо" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Колибарско ехо"   "Колибарско ехо" EmptyПет Апр 18, 2014 10:45 pm

stan960 написа:
-Не виждам романтика тук,сал тъп примиренчески песимизъм -Едно време тъпите говеда де сега опоскаха и опоскват де що е остало от тая оглозгана мърша която и държава не мое наречеш викат че са биле бориле за това така да е днес -Еми то как се праят нелегални триади и са сменя власта не е кой знае ква голема тайна,мое го прочетеш навсекъде из нета -Просто требе а са действа и то целенасочено и твърдо иначе нема ка а стане сал с дращене по форумите и не че тия са толкоз кокорбаший -Набий им канчето и ш са надрискат одма тия бивши партийни и комсомолски секретарчета........................................................








Ако имаш някакъв план ,за целенасочено и твърдо действие го сподели  Very Happy поне не мога да се сетя за сега ,какво биха направили в момента простите българи  Question   Cool 
Върнете се в началото Go down
mario321
Цезар
Цезар
mario321



"Колибарско ехо" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Колибарско ехо"   "Колибарско ехо" EmptyПет Апр 18, 2014 11:04 pm

Освен да се заяждат един с друг простите българи не могат да направят друго.
Върнете се в началото Go down
Odesoss
Новобранец
Новобранец




"Колибарско ехо" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Колибарско ехо"   "Колибарско ехо" EmptyНед Апр 20, 2014 9:04 pm

mario321 написа:
Освен да се заяждат един с друг простите българи не могат да направят друго.
така е,,,,, умните си сплитат кошничката!!!! докато балъци си мислят че правят нещо с което да ги разплитат,,,,,
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




"Колибарско ехо" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Колибарско ехо"   "Колибарско ехо" EmptyПон Апр 21, 2014 6:17 pm

mario321 написа:
Освен да се заяждат един с друг простите българи не могат да направят друго.

Да,прав си,простите не могат да направят друго и за жалост са повече от не простите!За тези герой до гроб си остава максимата:
От Витоша по-високо нема,от Искъро по-длибоко нема!


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



"Колибарско ехо" Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Колибарско ехо"   "Колибарско ехо" EmptyВто Апр 22, 2014 9:54 pm

-С последните два поста изглежда достигнахме Колуминацията на Колибарското Ехо та нищо не пречи мисля да затворим темата. ................................................................................................................. Laughing 
Върнете се в началото Go down
 
"Колибарско ехо"
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Благи приказки-
Идете на: