Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Keywords
VANQUISH prodavam mask нишани голден wave tesoro TEKNETICS GOLD Coil пират Майнлаб miladinka Simplex nokta lorenz kupuvam Spectrum врътка deus маск Fisher грунда 5000 nexus Minelab
 

 Поникнаха треволяците

Go down 
+3
Radislav
Трибал-М
RelicHuntingVT
7 posters
АвторСъобщение
RelicHuntingVT
Про-Консул
Про-Консул




Поникнаха треволяците  Empty
ПисанеЗаглавие: Поникнаха треволяците    Поникнаха треволяците  EmptyНед Апр 27, 2014 12:15 pm

Колеги поникнаха треволяците, багетно време настана  Sad Аз малко ми втръсна да скитам из горите, много са празни а с тея треви вече не си е работа.Ще си купувам багет  cheers .

П.С

Ебавам се за последното
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




Поникнаха треволяците  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поникнаха треволяците    Поникнаха треволяците  EmptyНед Апр 27, 2014 1:41 pm

RelicHuntingVT написа:
Колеги поникнаха треволяците, багетно време настана  Sad Аз малко ми втръсна да скитам из горите, много са празни а с тея треви вече не си е работа.Ще си купувам багет  cheers .

П.С

Ебавам се за последното


Колега,вземи си кантар,ако още ти се скита и издържаш на жега!
За тази бангия мога да кажа,че трева до коленете почти не я бърка!Само ремъка ще скъсиш,колкото е необходимо.
П.С.
Въобще не се ебавам,има още не малко за чуване и виждане!


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




Поникнаха треволяците  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поникнаха треволяците    Поникнаха треволяците  EmptyНед Апр 27, 2014 9:41 pm

RelicHuntingVT написа:
Колеги поникнаха треволяците, багетно време настана  Sad Аз малко ми втръсна да скитам из горите, много са празни а с тея треви вече не си е работа.Ще си купувам багет  cheers .

П.С

Ебавам се за последното

Вземи си от истинските,колега!


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




Поникнаха треволяците  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поникнаха треволяците    Поникнаха треволяците  EmptyПон Апр 28, 2014 8:13 pm

За няколко минути админа ми изтри две мнения в рамката им.
Не мога да кача и новите клипове.


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
Radislav
Цезар
Цезар




Поникнаха треволяците  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поникнаха треволяците    Поникнаха треволяците  EmptyСъб Май 03, 2014 9:21 pm

Нещо май не те долюбват тук.Каква ли е причината за това ?Да не си "настъпил кота по опашката" ? Или си трън в някоя анатомична част на някого ...  Very Happy 
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




Поникнаха треволяците  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поникнаха треволяците    Поникнаха треволяците  EmptyСъб Май 03, 2014 10:33 pm

Radislav написа:
Нещо май не те долюбват тук.Каква ли е причината за това ?Да не си "настъпил кота по опашката" ? Или си трън в някоя анатомична част на някого ...  Very Happy 

Само босите се страхуват от тръни...


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
quell
Легионер
Легионер




Поникнаха треволяците  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поникнаха треволяците    Поникнаха треволяците  EmptyНед Май 04, 2014 4:15 pm

RelicHuntingVT написа:
Колеги поникнаха треволяците, багетно време настана  Sad Аз малко ми втръсна да скитам из горите, много са празни а с тея треви вече не си е работа.Ще си купувам багет  cheers .

П.С

Ебавам се за последното

В гората колега... там трева няма... по-скоро шума ама тя се понася а и лесно се разчиства да чуеш... Колкото до багета... съм ... абе да не казвам, за да не обидя багетаджиите...  Laughing 
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



Поникнаха треволяците  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поникнаха треволяците    Поникнаха треволяците  EmptyНед Май 04, 2014 5:07 pm

Трибал-М написа:
За няколко минути админа ми изтри две мнения в рамката им.
Не мога да кача и новите клипове.

Изтрити са простотиите, които пишеш от известно време и емокартинките.
Не се прави на мъченик, а дай линка към клиповете за да ги видим и напиши цената им и дали това е с ДДС или без ДДС, за да знаят колегите, защото фактура даваш нали така?


http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14

КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА БАТСЗМ
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



Поникнаха треволяците  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поникнаха треволяците    Поникнаха треволяците  EmptyНед Май 04, 2014 5:09 pm

Radislav написа:
Нещо май не те долюбват тук.Каква ли е причината за това ?Да не си "настъпил кота по опашката" ? Или си трън в някоя анатомична част на някого ...  Very Happy 

Не колега, просто не си пие хапчетата!


http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14

КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА БАТСЗМ
Върнете се в началото Go down
RelicHuntingVT
Про-Консул
Про-Консул




Поникнаха треволяците  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поникнаха треволяците    Поникнаха треволяците  EmptyНед Май 04, 2014 5:12 pm

Трибал-М написа:
RelicHuntingVT написа:
Колеги поникнаха треволяците, багетно време настана  Sad Аз малко ми втръсна да скитам из горите, много са празни а с тея треви вече не си е работа.Ще си купувам багет  cheers .

П.С

Ебавам се за последното


Колега,вземи си кантар,ако още ти се скита и издържаш на жега!
За тази бангия мога да кажа,че трева до коленете почти не я бърка!Само ремъка ще скъсиш,колкото е необходимо.
П.С.
Въобще не се ебавам,има още не малко за чуване и виждане!

Чакам да пуснат кантара на XP, че ловувам с Деус и ще е страхотно ако е вярно, че ще се командва с дистанционното.Иначе ми е много мерак да имам кантар.Аз съм любител на дълбоките сигнали Smile
Надявам се да си прав, че има още доста за чуване и виждане.Това ме крепи  мерси 


Последната промяна е направена от RelicHuntingVT на Нед Май 04, 2014 5:18 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
RelicHuntingVT
Про-Консул
Про-Консул




Поникнаха треволяците  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поникнаха треволяците    Поникнаха треволяците  EmptyНед Май 04, 2014 5:15 pm

quell написа:
RelicHuntingVT написа:
Колеги поникнаха треволяците, багетно време настана  Sad Аз малко ми втръсна да скитам из горите, много са празни а с тея треви вече не си е работа.Ще си купувам багет  cheers .

П.С

Ебавам се за последното

В гората колега... там трева няма... по-скоро шума ама тя се понася а и лесно се разчиства да чуеш...  Колкото до багета... съм ... абе да не казвам, за да не обидя багетаджиите...  Laughing 

Така е, но много празно из дълбоките гори.Няма сигнали, което от една страна е хубаво ама от друга не  Very Happy Успехи пожелавам
Върнете се в началото Go down
mario321
Цезар
Цезар
mario321



Поникнаха треволяците  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поникнаха треволяците    Поникнаха треволяците  EmptyНед Май 04, 2014 6:44 pm

RelicHuntingVT написа:
quell написа:
RelicHuntingVT написа:
Колеги поникнаха треволяците, багетно време настана  Sad Аз малко ми втръсна да скитам из горите, много са празни а с тея треви вече не си е работа.Ще си купувам багет  cheers .

П.С

Ебавам се за последното

В гората колега... там трева няма... по-скоро шума ама тя се понася а и лесно се разчиства да чуеш...  Колкото до багета... съм ... абе да не казвам, за да не обидя багетаджиите...  Laughing 
Така е, но много празно из дълбоките гори.Няма сигнали, което от една страна е хубаво ама от друга не  Very Happy Успехи пожелавам

Да но в горите и почвеното наслояване си доста голямо, ако има нещо, ще е на дълбоко, но ако клъвне на гърненце ще се чуе
силно и няма къде да се скрие голд мечта 
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




Поникнаха треволяците  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поникнаха треволяците    Поникнаха треволяците  EmptyНед Май 04, 2014 8:49 pm

adminn написа:
Radislav написа:
Нещо май не те долюбват тук.Каква ли е причината за това ?Да не си "настъпил кота по опашката" ? Или си трън в някоя анатомична част на някого ...  Very Happy 

Не колега, просто не си пие хапчетата!


 Very Happy Very Happy Very Happy Cool 


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




Поникнаха треволяците  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поникнаха треволяците    Поникнаха треволяците  EmptyНед Май 04, 2014 8:54 pm

adminn написа:
Radislav написа:
Нещо май не те долюбват тук.Каква ли е причината за това ?Да не си "настъпил кота по опашката" ? Или си трън в някоя анатомична част на някого ...  Very Happy 

Не колега, просто не си пие хапчетата!

Дори в собствен сайт такова изпускане е недопустимо!


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




Поникнаха треволяците  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поникнаха треволяците    Поникнаха треволяците  EmptyНед Май 04, 2014 8:57 pm

adminn написа:
Трибал-М написа:
За няколко минути админа ми изтри две мнения в рамката им.
Не мога да кача и новите клипове.

Изтрити са простотиите, които пишеш от известно време и емокартинките.
Не се прави на мъченик, а дай линка към клиповете за да ги видим и напиши цената им и дали това е с ДДС или без ДДС, за да знаят колегите, защото фактура даваш нали така?


 Very Happy Very Happy Very Happy Какво е емокартинка?


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
sashometila
Легионер
Легионер
sashometila



Поникнаха треволяците  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поникнаха треволяците    Поникнаха треволяците  EmptyНед Май 04, 2014 11:28 pm

mario321 написа:
RelicHuntingVT написа:
quell написа:
RelicHuntingVT написа:
Колеги поникнаха треволяците, багетно време настана  Sad Аз малко ми втръсна да скитам из горите, много са празни а с тея треви вече не си е работа.Ще си купувам багет  cheers .

П.С

Ебавам се за последното

В гората колега... там трева няма... по-скоро шума ама тя се понася а и лесно се разчиства да чуеш...  Колкото до багета... съм ... абе да не казвам, за да не обидя багетаджиите...  Laughing 
Така е, но много празно из дълбоките гори.Няма сигнали, което от една страна е хубаво ама от друга не  Very Happy Успехи пожелавам

Да но в горите и почвеното наслояване си доста голямо, ако има нещо, ще е на дълбоко, но ако клъвне на гърненце ще се чуе
силно и няма къде да се скрие голд мечта 

Определено колега, ще се изненадаш колко гърненца има по планините, пък били те и от тия дето им се мръщим, корубестите.Но да не забравяме, и че от 10 лопати утайка, се вади прашинка злато.


Имаме си земя, имаме си вода, и си правиме кал !
Върнете се в началото Go down
RelicHuntingVT
Про-Консул
Про-Консул




Поникнаха треволяците  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поникнаха треволяците    Поникнаха треволяците  EmptyПон Май 05, 2014 2:29 pm

Стига бе.Аз само подкови нацелвам  Smile 
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




Поникнаха треволяците  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поникнаха треволяците    Поникнаха треволяците  EmptyПон Май 05, 2014 4:47 pm

RelicHuntingVT написа:
Стига бе.Аз само подкови нацелвам  Smile 


За сега така,ама от утре-а дано се обърнат нещата.


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
RelicHuntingVT
Про-Консул
Про-Консул




Поникнаха треволяците  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поникнаха треволяците    Поникнаха треволяците  EmptyПон Май 05, 2014 5:27 pm

Трибал-М написа:
RelicHuntingVT написа:
Стига бе.Аз само подкови нацелвам  Smile 


За сега така,ама от утре-а  дано се обърнат нещата.

Благодаря! Успехи ти пожелавам и аз!
Върнете се в началото Go down
sashometila
Легионер
Легионер
sashometila



Поникнаха треволяците  Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Поникнаха треволяците    Поникнаха треволяците  EmptyПон Май 05, 2014 10:02 pm

RelicHuntingVT написа:
Стига бе.Аз само подкови нацелвам  Smile 

И аз подкови, стрелички и разни други железа намирах в началото, ама на табан надолу взе че излезе и касичката.Така че успех, и поне знаеш че наблизо е мястото.И един съвет ако е за планински район, под близо имам впредвид Нагоре.


Имаме си земя, имаме си вода, и си правиме кал !
Върнете се в началото Go down
 
Поникнаха треволяците
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Благи приказки-
Идете на: