Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
deus Майнлаб tesoro Spectrum miladinka врътка маск Fisher голден Minelab пират wave nexus нишани Simplex TEKNETICS mask Coil 5000 prodavam kupuvam nokta lorenz VANQUISH грунда GOLD
 

 Здравейте

Go down 
+12
Petronii
sashometila
бобо
mario321
Трибал-М
Hadjiev
jordan_nenov
hubavito
stan960
vvurbanov
vasilio
Rolingash
16 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
Petronii
Цезар
Цезар




Здравейте - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте   Здравейте - Page 4 EmptyПет Юни 06, 2014 4:04 pm

stater написа:
Колеги съгласен съм с почти всичко казано от вас ,но мен все повече ме тревожи мисълта ,че от всичките тези караници спорове и дюдюкания по площадите има само един 100% печеливш и той се казва ДПС.И което е още по-тревожното ,че тъй като с всеки един изминал парламентарен вот става все по-малък процента на хората които гласуват, то респективно нараства този на ДПС и както е тръгнало и ГЕРБ на бат Бойко ще му бере яко хурката колкото и да се пъчи и фука ,че като вземели властта и всичко щяло да тръгне по мед и масло.За това предлагам,че трябва на всяка цена да се въведе задължителното гласуване   и трябва да има жестоки наказания за тези, които няма да направят това поради една или друга причина.Ако трябва даже да им се отнема гражданството на такива индиферентни типове и да не се оправдават с това ,че не гласували щото нямало алтернатива и всички били еднакви.Няма такъв филм ,настоящето ни е такова защото ние сами с овчедушието сме си го направили такова ,няма какво да се сърдим на нашите политици че били крадци и лъжци ,те са такива защото ние сме им позволили това.Така че още веднъж призовавам всеки трябва да си размърда задника и да отиде да гласува на всяка цена за тази партия или движение ,за която си е наумил ,но в никакъв случай не за ДПС.Веднага ще кажа че имам много приятели мюсюлмани изключително честни, работливи и способни хора ,на които им свалям шапка и нямам нищо против това някой от тях да ги изберат и за депутати, само че нека това да стане от която и да е партийна листа ,но само не от от тумора на Ахмед Доган създаден, не без съгласието на БСП .Ако не направим това сега ,следващият път изхода ще е само един-Терминал 2 и адио Рио.

Аз не съм съгласен със задължително гласуване, все едно да те туря на масата с овес, грис и буламач и да те карам насила да ядеш. Гласуването е личностен избор и позиция, за който си убеден и подкрепяш идеята, а като няма ?
При нас не е проблема с гласуването, на нас ни е сбъркана изначално самата система на управление и наличието на толкова депутати и партийна обвързаност.
Трябва да се вдигнем и да наложиме референдум и промяна в избирателната система, намаляне на депутатите до минимум и безпартийни хора с образование и доказани в обществото. Даже аз мисля, че на нас не ни трябва изобщо управляващи и политици, нали сме ЕС, налагат се готови закони, а в България само да има събедна власт и полиция за спазване на закона.
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




Здравейте - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте   Здравейте - Page 4 EmptyПет Юни 06, 2014 4:43 pm

По-голямата част от не гласуващите са отвратени от политическата действителност,но умни хора...Те по-добре могат да изберат по-малкото зло,ако бъдем задължени да гласуваме и аз подкрепям тази не съвсем демократична,но полезна за момента промяна.
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




Здравейте - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте   Здравейте - Page 4 EmptyПет Юни 06, 2014 4:47 pm

Трибал-М написа:
Гадуларя написа:
Не знам защо се кахърите толкова, отдавна стана ясно колко жалка нацийка сме и държава, след като пропаднахме до такава степен, че 130-тина години след турското робство, турците отново ни управляват, а и по цел ден турски сериали народът гледа...


Тези сериали задоволяват "високите" духовни потребности на преобладаващата част от населението ни.А без съдействието на някой супер властолюбиви партии турците щяха да са в друга позиция...,може би партер.

Много благодаря на чичковите червеночертичковчета!Какво откровено признание!
Върнете се в началото Go down
stater
Про-Консул
Про-Консул
stater



Здравейте - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте   Здравейте - Page 4 EmptyПет Юни 06, 2014 5:20 pm

И как колега ще ги накараш тези наши избранници да го гласуват този референдум.То е все едно да ме пуснеш да вляза  в твоя дом   да си правя каквото си искам, пък ти да чакаш от мен да ти постеля.Хайде да не бъдем толкова наивни ,че някой от сега властващите ще допусне това да се случи.Колкото до масата с овес,грис и буламач никой няма право да те кара да ги ядеш насила ,но проблемът е в това че ти и сега сърбаш същата попара като мен и си мислиш че за да се оправи това ,то би трябвало това да се случи някак си отвън с чужда помощ, пък било то и от Е.С. който като го гледам няма да изкара дълго.Изобщо не съм съгласен с tepes ,че ДПС е лостче за щракане на някой друг, напротив той е главният механизъм около който се въртят всички кукли и кукловоди.Пак ви повтарям, че ако зависи от мен  ще направя така ,че ако трябва с дулото на опрян в челото автомат ще накарам всеки да отиде и да гласува в урната ,защото ми писна да ни правят всички на маймуни и да ни натякват право в очите, че едва ли не трябва да плащаме и въздухът който дишаме.Разберете, че за да станат всички тези промени които толкова много искаме ,трябва да вкараме наши хора вътре.Друг изход няма. извинявай
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



Здравейте - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте   Здравейте - Page 4 EmptyПет Юни 06, 2014 11:11 pm

-Имаш Много добър по Български -Но не си наясно с политическата конфигурация в БГ сега -Ако пък кажеш че си в час то значи си платено клакьорче -И тоа въздух под налягане Герб не ви е нито надеждата нито пък некво си въжделение че видите ли те ша упраят нещата -Напротив точно тия третоешалонни партийни тъпунгери дето играят сал за пари ша ни забият в земята и ако не ни продадат напълно на ЕС то със сигурност ша ни продадат на Турция -ДПС обаче няма да има нищо общо тук...........................................
Върнете се в началото Go down
Petronii
Цезар
Цезар




Здравейте - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте   Здравейте - Page 4 EmptyПет Юни 06, 2014 11:38 pm

stater написа:
И как колега ще ги накараш тези наши избранници да го гласуват този референдум.То е все едно да ме пуснеш да вляза  в твоя дом   да си правя каквото си искам, пък ти да чакаш от мен да ти постеля.Хайде да не бъдем толкова наивни ,че някой от сега властващите ще допусне това да се случи.Колкото до масата с овес,грис и буламач никой няма право да те кара да ги ядеш насила ,но проблемът е в това че ти и сега сърбаш същата попара като мен и си мислиш че за да се оправи това ,то би трябвало това да се случи някак си отвън с чужда помощ, пък било то и от Е.С. който като го гледам няма да изкара дълго.Изобщо не съм съгласен с tepes ,че ДПС е лостче за щракане на някой друг, напротив той е главният механизъм около който се въртят всички кукли и кукловоди.Пак ви повтарям, че ако зависи от мен  ще направя така ,че ако трябва с дулото на опрян в челото автомат ще накарам всеки да отиде и да гласува в урната ,защото ми писна да ни правят всички на маймуни и да ни натякват право в очите, че едва ли не трябва да плащаме и въздухът който дишаме.Разберете, че за да станат всички тези промени които толкова много искаме ,трябва да вкараме наши хора вътре.Друг изход няма. извинявай

Добре, ще се съглася с теб ако ми обясниш какво ще бъде по различно, след като и при 50 и при 100 процента, в парламента конфигурацията от партии ще е същата. И защо някой си мисли, че ако ме накара да гласувам задължително, няма да нарисувам три пръста на бюлетината.
Също така не знам защо подценявате функцията на ЕС за нашата страна, защо не се запитате кой финансира програмите за развитие на градовете и след много години се прави реновиране на средата и водни и канализационни проекти.
Който се занимава със земеделие, знае колко субсидии отиват в този сектор, да не говорим за обновените пътища и магистрални проекти, софиянци ще видят метро на куково лято, ако нямаше фондове. Знаете ли , че във всеки град по програми за безработни, квалификационни курсове, програми за гледане на възрастни и болни хора, хиляди изкараха средства, за да не умрат,иначе глад, глад.
Нашата жалка държава, ако не бяха подаянията и трохите от богатите държави щеше да прилича вече на Етиопия, какво си мислите , че на Путин му дреме за нас, пълни глупости. А защо е така и защо не може ние сами да направим така, че да се оправят нещата, това ще го оставя на друг да го обяснява.
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




Здравейте - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте   Здравейте - Page 4 EmptyСъб Юни 07, 2014 9:12 am

stater написа:
.....трябва да вкараме наши хора вътре.Друг изход няма. извинявай

В белите държави интересите на "нашите","вашите"и "техните"са след националните.Те и затова са бели.
Върнете се в началото Go down
stater
Про-Консул
Про-Консул
stater



Здравейте - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте   Здравейте - Page 4 EmptyСъб Юни 07, 2014 11:33 am

Идеята ми се състоеше единствено в това, да гласуват възможно най-голям брой хора ,за да може да падне колкото се може повече процента на ДПС ,респ. броя депутати ,които ще вкарат в новият парламент.Иначе ще има да се прегръщат с бат Бойко в новия парламент, да си пият заедно кафето и да слушаме следващите 4 години колко много е оплоскана нашата държава и как нищо не може да се направи, защото за всичко е била виновна БСП.Аз между другото от човек, който през целия си живот е прочел една единствена книга ,май че беше Винету ,друго не мога и да очаквам.Яд ме е за друго ,че ДПС като решат че повече не ги е еня за ГЕРБ, ще ги изритат като мръсно коте за да прилъжат следващата си жертва и тогава пишман генерала ще реве като слон ама ще е късно.Дай боже нищо от това което прогнозирам да не се случи ,но пак повтарям за последен път ,за да не стане това хората трябва да отидат до урните и да гласуват.Съжалявам, че наспамихме толкова темата ,но мисля че нещата които споделям са съдбовни за всички нас.
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




Здравейте - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте   Здравейте - Page 4 EmptyСъб Юни 07, 2014 1:16 pm

stater написа:
Идеята ми се състоеше единствено в това, да гласуват възможно най-голям брой хора ,за да може да падне колкото се може повече процента на ДПС ,респ. броя депутати ,които ще вкарат в новият парламент.Иначе ще има да се прегръщат с бат Бойко в новия парламент, да си пият заедно кафето и да слушаме следващите 4 години колко много е оплоскана нашата държава и как нищо не може да се направи, защото за всичко е била виновна БСП.Аз между другото от човек, който през целия си живот е прочел една единствена книга ,май че беше Винету ,друго не мога и да очаквам.Яд ме е за друго ,че ДПС като решат че повече не ги е еня за ГЕРБ, ще ги изритат като мръсно коте за да прилъжат следващата си жертва и тогава пишман генерала ще реве като слон ама ще е  късно.Дай боже нищо от това което прогнозирам да не се случи ,но пак повтарям за последен път ,за да не стане това хората трябва да отидат до урните и да гласуват.Съжалявам, че наспамихме толкова темата ,но мисля че нещата които споделям са съдбовни за всички нас.


Не може да се вярва на бленуващи за бивши империи!...
България е една от най-старите европейски държави,дано БЪЛГАРИТЕ намерят поизгубеното си достойнство!
Върнете се в началото Go down
hubavito
Легионер
Легионер




Здравейте - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте   Здравейте - Page 4 EmptyСъб Юни 07, 2014 8:22 pm

Petronii ако всички гласуват, а недоволните като теб пуснат недействителна бюлетина, но не празна, защото празната може да се отбележи, тогава ако над 50% от гласувалите са недействителни, следва служебно правителство. Само се карате за Герб, БСП и ДПС, няма значение кой ни управлява от 20 години нищо не се променя, само Симеон се опита да направи нещо, подобри се икономиката, но го спряха, така че който и да управлява следва определен план. В нашата история има сведения за правителства които след 1 година управление са подобрили икономическото състояние. Хората които не разбират от макроикономика наплюха Дянков, аз не симпатизирам на Герб, но човека стабилизира финансово държавата естествено с рестрикции, но не големи, като няма пари с рестрикции естествено. Когато спрете да се карате за партиите и не само вие, а всички Българи тогава хората да си избират по 1 интелигентен човек и да го пращат в парламента, в момента всички пребиваващи там не са случайни и това е причината нещата да са такива.
Върнете се в началото Go down
Petronii
Цезар
Цезар




Здравейте - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте   Здравейте - Page 4 EmptyСъб Юни 07, 2014 10:34 pm

hubavito написа:
Petronii ако всички гласуват, а недоволните като теб пуснат недействителна бюлетина, но не празна, защото празната може да се отбележи, тогава ако над 50% от гласувалите са недействителни, следва служебно правителство. Само се карате за Герб, БСП и ДПС, няма значение кой ни управлява от 20 години нищо не се променя, само Симеон се опита да направи нещо, подобри се икономиката, но го спряха, така че който и да управлява следва определен план. В нашата история има сведения за правителства които след 1 година управление са подобрили икономическото състояние. Хората които не разбират от макроикономика наплюха Дянков, аз не симпатизирам на Герб, но човека стабилизира финансово държавата естествено с рестрикции, но не големи, като няма пари с рестрикции естествено. Когато спрете да се карате за партиите и не само вие, а всички Българи тогава хората да си избират по 1 интелигентен човек и да го пращат в парламента, в момента всички пребиваващи там не са случайни и това е причината нещата да са такива.

Ами аз точно това говоря бе колега, мен партии не ме интересуват, нагледахме се двадесет години, как ограбват държавата и с кръг от фирми точат ресурсите.
Политическия модел е сбъркан и трябва да се промени, ако трябва, по-добре президентска република, както е в Русия,САЩ и много други държави.
Ама като се вижда каква е реакцията на народа на ситуацията в страната и начина на живот, не само модела е сбъркан, а материаля.
И не искам да ме карат насила да гласувам за някой и после когато виждам, какви ги върши да се упреквам за избора си, по конституция имаме право на избор, не по задължение, това е демокрацията.
 падре 
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




Здравейте - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте   Здравейте - Page 4 EmptyНед Юни 08, 2014 12:12 am

hubavito написа:
. Хората които не разбират от макроикономика наплюха Дянков, аз не симпатизирам на Герб, но човека стабилизира финансово държавата естествено с рестрикции, но не големи, като няма пари с рестрикции естествено. .
Те така я,.....МАКРОИКОНОМИКА Razz  Razz  Razz !!!!,брейййййй......На чужд гръб, и сто тояги са малко.....Стабилизирал държавата човека.....,ела да ти обясня аз, колко стабилно ма стабилизира :Tir: :beurk:
Върнете се в началото Go down
hubavito
Легионер
Легионер




Здравейте - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте   Здравейте - Page 4 EmptyНед Юни 08, 2014 1:19 am

Това последното е оптимистично. Very Happy 
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



Здравейте - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте   Здравейте - Page 4 EmptyНед Юни 08, 2014 11:07 pm

-Ако имаш в пред вид Тачанката -Да така е,това е най оптимистичното-Колкото до тоя проектил Дянков -Да, май че направи нещо с българската икономика, но доколкото се чу милиардите се изнесоха навън с правителствените самолети............................................... Cool
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




Здравейте - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте   Здравейте - Page 4 EmptyНед Юни 08, 2014 11:55 pm

stan960 написа:
-Ако имаш в пред вид Тачанката -Да така е,това е най оптимистичното-Колкото до тоя проектил Дянков -Да, май че направи нещо с българската икономика, но доколкото се чу милиардите се изнесоха навън с правителствените самолети............................................... Cool


Този начин за изнасяне на пари не ми се струва най-сигурния...
Върнете се в началото Go down
mario321
Цезар
Цезар
mario321



Здравейте - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте   Здравейте - Page 4 EmptyПон Юни 09, 2014 4:52 pm

stan960 написа:
-Ако имаш в пред вид Тачанката -Да така е,това е най оптимистичното-Колкото до тоя проектил Дянков -Да, май че направи нещо с българската икономика, но доколкото се чу милиардите се изнесоха навън с правителствените самолети............................................... Cool
Тоя Дю-дю-янков се оказа голям биг босс, щом спокойно си взе 1 милиард пред очите на всички други хахи, де не можаха да го спрат и си замина на вънка да си ги харчи за вибр....и, значи си имаме българския цар Соломон и неговото съкровище, ах-ах колко сме си кротки ние овцете, печелим наградата-най кротките овце на света  Laughing 
Върнете се в началото Go down
mario321
Цезар
Цезар
mario321



Здравейте - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте   Здравейте - Page 4 EmptyПон Юни 09, 2014 5:02 pm

Тоя Дю-дю-янков китайците щяха да го разстрелят, испанците с чукове по главата, мексиканците да го обесят, африканците да го изядат Laughing  а ние ще му подарим още 1 милиард  Laughing 
Върнете се в началото Go down
Rolingash
Преторий
Преторий




Здравейте - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте   Здравейте - Page 4 EmptyСря Юни 11, 2014 11:56 pm

Колеги да сменим темата че се ядосвам пред компа и да седим нищо няма да оправим та имам въпрос за моят ф2 нз. дали тука му е местото ама ще си питам доста пати бях на плажове да търкам и забелязах нещо стигна ли мокрият пясък и край вече нямам машина почва да пищи като навсякъде като се върна няма проблем на сухият пясък а и също от време на време пак се побърква не само на мокър пясък но като мина 5-6 метъра на някъде се оправя проблем ли е дали е развален има ли някакво обяснение прочетох че може да е от електропровод но не видях на близо може ли да е от пясъка ?
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




Здравейте - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте   Здравейте - Page 4 EmptyЧет Юни 12, 2014 9:22 am

Rolingash написа:
Колеги да сменим темата че се ядосвам пред компа и да седим нищо няма да оправим та имам въпрос за моят ф2 нз. дали тука му е местото ама ще си питам доста пати бях на плажове да търкам и забелязах нещо стигна ли мокрият пясък и край вече нямам машина почва да пищи като навсякъде като се върна няма проблем на сухият пясък а и също от време на време пак се побърква не само на мокър пясък но като мина 5-6 метъра на някъде се оправя проблем ли е дали е развален има ли някакво обяснение прочетох че може да е от електропровод но не видях на близо може ли да е от пясъка ?
Малко металотърсачи могат да работят на мокър пясък,и Ф 2 явно не е от тях.Някои машини имат специални програми за мокър пясък......
Върнете се в началото Go down
hubavito
Легионер
Легионер




Здравейте - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте   Здравейте - Page 4 EmptyЧет Юни 12, 2014 12:25 pm

Колега пробвай като стигнеш мокрия пясък да изключиш машината, включия пак когато е близо до мокрия пясък. Някои машини имат авто-грундиране, може и да помогне.
Върнете се в началото Go down
Rolingash
Преторий
Преторий




Здравейте - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте   Здравейте - Page 4 EmptyЧет Юни 12, 2014 3:30 pm

ще пробвам да я изключа и да я включа а също да ви попитам дали ако потопа във вода сондата ще стане нещо смисъл дали издържа под вода антената щото има 1 поточе на близо което не е много пълноводно а и да попитам може ли моят фишер ф2  да хване самородно злато ? намерих по една скала прашинки ама даже нз дали е злато ще снимам ако мога и ще кача снимки детектора не го лови .......
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




Здравейте - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте   Здравейте - Page 4 EmptyЧет Юни 12, 2014 7:12 pm

mario321 написа:
stan960 написа:
-Ако имаш в пред вид Тачанката -Да така е,това е най оптимистичното-Колкото до тоя проектил Дянков -Да, май че направи нещо с българската икономика, но доколкото се чу милиардите се изнесоха навън с правителствените самолети............................................... Cool
Тоя Дю-дю-янков се оказа голям биг босс, щом спокойно си взе 1 милиард пред очите на всички други хахи, де не можаха да го спрат и си замина на вънка да си ги харчи за вибр....и, значи си имаме българския цар Соломон и неговото съкровище, ах-ах колко сме си кротки ние овцете, печелим наградата-най кротките овце на света  Laughing 


Много скоро ще престанете да му прескачате това-онова...Някой от плювачите вече медийно се разкайват,други внимателно опипват почвата...
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




Здравейте - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте   Здравейте - Page 4 EmptyЧет Юни 12, 2014 11:00 pm

Трибал-М написа:

Много скоро ще престанете да му прескачате това-онова...Някой от плювачите вече медийно се разкайват,други внимателно опипват почвата...

И са кво,пет часа тишина...
Намерил съм по-точно предназначение на тачанката,както казва един познат запалянко...
Върнете се в началото Go down
Rolingash
Преторий
Преторий




Здравейте - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте   Здравейте - Page 4 EmptyПет Юни 13, 2014 6:14 pm

Здравейте - Page 4 WP_20140612_004Fh53QA1_thumb  Здравейте - Page 4 WP_20140612_00532OwpPt_thumb Здравейте - Page 4 WP_20140612_006OblW8Sf_thumb Здравейте - Page 4 WP_20140612_007AQjy40t_thumb ето това са парченцата по това по голямото във средата е голямо колкото оризово зърно не се лепи на магнит
Върнете се в началото Go down
mario321
Цезар
Цезар
mario321



Здравейте - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Здравейте   Здравейте - Page 4 EmptyПет Юни 13, 2014 6:40 pm

Rolingash написа:
ще пробвам да я изключа и да я включа а също да ви попитам дали ако потопа във вода сондата ще стане нещо смисъл дали издържа под вода антената щото има 1 поточе на близо което не е много пълноводно а и да попитам може ли моят фишер ф2  да хване самородно злато ? намерих по една скала прашинки ама даже нз дали е злато ще снимам ако мога и ще кача снимки детектора не го лови .......
Колега сондата по принцип е водозащитена, но аз не бих рискувал, а до колкото за самородки, става но трябва да са над 2 гр защото работи на малко 4,6 khz, виж тука на клипа какво прави колегата .
https://www.youtube.com/watch?v=yhBvhGtnC8E
Върнете се в началото Go down
 
Здравейте
Върнете се в началото 
Страница 4 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Как да разпознаем златото
» Детеч EDS REacher ВЕЧЕ на 28Khz
» Джубокса на админа :)

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Общ форум-
Идете на: