Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
маск nexus deus пират 5000 wave VANQUISH Minelab Fisher kupuvam Spectrum mask Coil врътка tesoro голден GOLD TEKNETICS Майнлаб грунда nokta prodavam lorenz Simplex miladinka нишани
 

 Китове на ПИ на Стилян от Бургас

Go down 
+4
mdetectors.bg
nobody
Трибал-М
van_helsing
8 posters
АвторСъобщение
van_helsing
Про-Консул
Про-Консул




Китове на ПИ на Стилян от Бургас Empty
ПисанеЗаглавие: Китове на ПИ на Стилян от Бургас   Китове на ПИ на Стилян от Бургас EmptyПет Авг 01, 2014 12:40 pm

Колеги, знаетели за китовете на пулс-индукционен металотръсач на Стилян от Бургас?
Купих един и сега разбирам, че тоя човек години на ред е продавал неработещи платки.
Ако имате информация споделете за да не си губя времето.
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




Китове на ПИ на Стилян от Бургас Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Китове на ПИ на Стилян от Бургас   Китове на ПИ на Стилян от Бургас EmptyПет Авг 01, 2014 3:15 pm

van_helsing написа:
Колеги, знаетели за китовете на пулс-индукционен металотръсач на Стилян от Бургас?
Купих един и сега разбирам, че тоя човек години на ред е продавал неработещи платки.
Ако имате информация споделете за да не си губя времето.


Ако е така,как е успявал да го прави години наред и никой да не повдигне въпроса?
Върнете се в началото Go down
nobody
Легионер
Легионер




Китове на ПИ на Стилян от Бургас Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Китове на ПИ на Стилян от Бургас   Китове на ПИ на Стилян от Бургас EmptyПет Авг 01, 2014 4:24 pm

работят, ако не ти работи сигурно проблема е в конкретната платка.
ако си я пускал у вас има шанс да е заминал бушона защото се индуцира голям ток.
провери си връзките, батерията ако бушона ти е здрав. виж съпротивлението на бобината да е каквото е предписано
Върнете се в началото Go down
van_helsing
Про-Консул
Про-Консул




Китове на ПИ на Стилян от Бургас Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Китове на ПИ на Стилян от Бургас   Китове на ПИ на Стилян от Бургас EmptyПет Авг 01, 2014 5:48 pm

Тя работи и като се увеличи пауер и изгаря и пак на майстор. Още един колега от София знам, който се оплака от тоя проблем и ми казаха, че самата платка има грешка.
Върнете се в началото Go down
nobody
Легионер
Легионер




Китове на ПИ на Стилян от Бургас Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Китове на ПИ на Стилян от Бургас   Китове на ПИ на Стилян от Бургас EmptyПет Авг 01, 2014 6:21 pm

Напълно възможно да има грешка. Съмнявам се все пак нещо да изгаря по платката защото има защита от бушонче, би трябвало то да дефектира преди нещо по самата платка. Както ти казах не го пускай у вас и не би трябвало да имаш проблеми. Ако все пак не спира да гори най добре се свържи с него за тоя проблем, може да се дължи на нискокачествени компоненти или грешен монтаж на някой компонент. Като цяло обаче знам със сигурност че е работоспособна схема (т.е изключвам възможността да се продават само дефектни платки).
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



Китове на ПИ на Стилян от Бургас Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Китове на ПИ на Стилян от Бургас   Китове на ПИ на Стилян от Бургас EmptyПет Авг 01, 2014 9:53 pm

От въпросните китове преди 5 години купих 5 броя да не ви казвам за колко пари.
След това дадох още толкова на един "професор" да ги съживява .. не става за нищо
ще ви ги снимам и ще ви ги покажа.
продавам платките за по 90лв. заедно с кутиите и потенциометрите и батериите , това е всъщност платката на пулса снуфер
Колега ван-хелсинг - просто я изхвърли, само ще се набутваш с нови разходи и ще ти излезе златна а и няма да работи.

Призив: КОЛЕГИ МНОГО ВНИМАВАЙТЕ С КИТОВЕТЕ, най-често се продават от хора с бедни познания по темата.
Върнете се в началото Go down
OMD Detectors
Консул
Консул
OMD Detectors



Китове на ПИ на Стилян от Бургас Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Китове на ПИ на Стилян от Бургас   Китове на ПИ на Стилян от Бургас EmptyСъб Авг 02, 2014 9:06 am

Когато купувате дори и най простият кит е хубаво да е придружен с гаранционна карта . Така ще сте сигурни в това че той работи и ще сте защитени от това да ви измамят . Така кита няма да ви излезе по скъп от готовият апарат..... Cool 
Върнете се в началото Go down
krivanovvv
Новобранец
Новобранец
krivanovvv



Китове на ПИ на Стилян от Бургас Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Китове на ПИ на Стилян от Бургас   Китове на ПИ на Стилян от Бургас EmptyСъб Авг 02, 2014 10:01 am

emoxristov написа:
Когато купувате дори и най простият кит е хубаво да е придружен с гаранционна карта . Така ще сте сигурни в това че той работи и ще сте защитени от това да ви измамят . Така кита няма да ви излезе по скъп от готовият апарат..... Cool 


Ха ха ха Точно ти ли изказваш мнение бе ....... ,дето ти се подиграваше цялата гилдия за уреда дето ми беше изпратил
...............................................
Върнете се в началото Go down
OMD Detectors
Консул
Консул
OMD Detectors



Китове на ПИ на Стилян от Бургас Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Китове на ПИ на Стилян от Бургас   Китове на ПИ на Стилян от Бургас EmptyСъб Авг 02, 2014 10:11 am

krivanovvv написа:
emoxristov написа:
Когато купувате дори и най простият кит е хубаво да е придружен с гаранционна карта . Така ще сте сигурни в това че той работи и ще сте защитени от това да ви измамят . Така кита няма да ви излезе по скъп от готовият апарат..... Cool 


Ха ха ха Точно ти ли изказваш мнение бе ..... ,дето ти се подиграваше цялата гилдия за уреда дето ми беше изпратил
........................

Ти от гилдията ли си ?   Very Happy Поразгледай какви апарати правя и пак може спокойно да се излагаш.
Върнете се в началото Go down
krivanovvv
Новобранец
Новобранец
krivanovvv



Китове на ПИ на Стилян от Бургас Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Китове на ПИ на Стилян от Бургас   Китове на ПИ на Стилян от Бургас EmptyСъб Авг 02, 2014 12:06 pm

Виждал съм ги на живо , даже изпратих за моя сметка на желаещите да се запознаят от близо с тях  :D :D :D 
И ако имаше и грам срам нямаше да се появяваш повече по форумите , да не би този измамник дето е излъгал колегите по горе нещо да сте роднини или близки , почерка гледам е подобен
Върнете се в началото Go down
OMD Detectors
Консул
Консул
OMD Detectors



Китове на ПИ на Стилян от Бургас Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Китове на ПИ на Стилян от Бургас   Китове на ПИ на Стилян от Бургас EmptyСъб Авг 02, 2014 1:56 pm

На събора във Сливек присъствах с два детектора. Показах на всички желаещи колеги как работят IB и PI апаратите ми. Има доста клипове от събора където се вижда работата на апаратите ми. Аз не предлагам платки и китове нито имам нещо общо с хора предлагащи подобни продукти.  Very Happy Very Happy Но ти си продължавай да пишеш .

ОТ Модератора-Още една непозволена реклама и ще ти се наложи бан.Спазвай правилата на форума
https://www.imperio.biz/t3250-topic
18. Забранява се слагането на линкове на магазини за продажба на металдетектори по темите или друга реклама с комерсиална цел без съгласието на собствениците на форума.

Върнете се в началото Go down
OMD Detectors
Консул
Консул
OMD Detectors



Китове на ПИ на Стилян от Бургас Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Китове на ПИ на Стилян от Бургас   Китове на ПИ на Стилян от Бургас EmptyСъб Авг 02, 2014 4:06 pm

Явно правилата важат тук само за определени хора. Като Модератор не направи забележка на елемента който използва обидни думи..... Very Happy  За това не мисля повече да пиша и посещавам този форум.
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



Китове на ПИ на Стилян от Бургас Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Китове на ПИ на Стилян от Бургас   Китове на ПИ на Стилян от Бургас EmptyСря Авг 06, 2014 11:50 am

Вече ги продадох и се радвам, че съм само стотици левове, а не хиляди левове назад   Very Happy 
Момчето, каза че тия платки са сгрешени и трябва да се оправи нещо и, че просто са отпечатани с грешките, както са от интернет, затова горели, е да ама другите ми пулсове не горят, ето затова:
УМНАТА С КИТОВЕТЕ, ЧЕ ВЕЧЕ МНОГО ПЛАКАХА  Very Happy Sad Very Happy Sad
Върнете се в началото Go down
Kolev
Цезар
Цезар
Kolev



Китове на ПИ на Стилян от Бургас Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Китове на ПИ на Стилян от Бургас   Китове на ПИ на Стилян от Бургас EmptyСря Авг 06, 2014 1:19 pm

Този модел пулсак индуцира голям ток когато рамката е близо до големи метални предмети. Например ако се включи в апартамент с рамка на земята върху плочата, вероятноста да изгори предпазителя е почти 100%.
При работа сред природата няма никакви проблеми. Китовете не са за всеки, а са технически грамотни и способни хора. Лично се познавам със Стилян и не мога да кажа лоша дума за него.
Върнете се в началото Go down
nobody
Легионер
Легионер




Китове на ПИ на Стилян от Бургас Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Китове на ПИ на Стилян от Бургас   Китове на ПИ на Стилян от Бургас EmptyСря Авг 06, 2014 1:32 pm

Това което казват и www.mdetectors.com и Kolev е вярно. Схемата на XR-71 Sniffer циркулира из нета но има грешки които доколкото знам ги има и в другите апарати които ползват схемата, кой по добре се е справил кой по зле - резултатите варират от горене на бушона до игнориране на цветни метали, нестабилност и.н. За да си направиш такъв кит работещ се иска малко повече знания според мен не е за всеки. Поне цените не са високи, за малко пари имаш шанс да имаш нелоша рамка, аз съм виждал и работил с такава, не е лоша. И Стилян познавам, всъщност в момента съм в Бургас.. успех!
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



Китове на ПИ на Стилян от Бургас Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Китове на ПИ на Стилян от Бургас   Китове на ПИ на Стилян от Бургас EmptyСря Авг 06, 2014 2:15 pm

На тази схема и гори бушона при пускане не защото има грешка, а защото тия които я правят не разбират нищо от PI детектори и от електроника.
Най-често нямат осцилоскоп или ако имат го използват само за украса !
Трябва да се обърне внимание 556, най често той не тръгва веднага и полевака забива краката .
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



Китове на ПИ на Стилян от Бургас Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Китове на ПИ на Стилян от Бургас   Китове на ПИ на Стилян от Бургас EmptyСря Авг 06, 2014 2:25 pm

Както и да е  Very Happy  важното е че вече това не ме интересува. Който иска да си купи работещ апарат - това е моя съвет!

ПС: Сега се сещам, че бях ги връщал веднъж въпросните платки и пак си същата история.
Върнете се в началото Go down
 
Китове на ПИ на Стилян от Бургас
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Сбирка Бургас
» тарся колега от бургас или регеона
» При археологическите си разкопки РИМ БУРГАС Работят с Металотърсачи Fisher F75

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Направи си Сам-
Идете на: