Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
VANQUISH Simplex miladinka tesoro TEKNETICS пират lorenz Coil врътка нишани mask голден GOLD маск грунда nokta deus wave nexus 5000 Майнлаб Fisher kupuvam Spectrum prodavam Minelab
 

 "Атака"-часовника тик-така.

Go down 
+2
стрела
Трибал-М
6 posters
АвторСъобщение
Трибал-М
Джадай
Джадай




"Атака"-часовника тик-така. Empty
ПисанеЗаглавие: "Атака"-часовника тик-така.   "Атака"-часовника тик-така. EmptyПет Авг 15, 2014 10:09 pm

Ще влезе ли в новия парламент "Атака",или ще се наложи да почака?
Както е тръгнало,очертава се втория вариант...


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
стрела
Легионер
Легионер
стрела



"Атака"-часовника тик-така. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Атака"-часовника тик-така.   "Атака"-часовника тик-така. EmptyПет Авг 15, 2014 10:49 pm

на кой му пука за тези хахавели и за шоу вече не стават
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



"Атака"-часовника тик-така. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Атака"-часовника тик-така.   "Атака"-часовника тик-така. EmptyСъб Авг 16, 2014 12:35 pm

Винаги проучванията са подценявали АТАКА и на избори са вадили пове процент в по-вече, а преди години и 4 процевна в повече, така, че да не ги отписваме.


http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14

КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА БАТСЗМ
Върнете се в началото Go down
Kolev
Цезар
Цезар
Kolev



"Атака"-часовника тик-така. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Атака"-часовника тик-така.   "Атака"-часовника тик-така. EmptyСъб Авг 16, 2014 9:06 pm

Ако Атака влезе в парламента, този народ ще си заслужава напълно участта и това, че всички бивши соц страни се оправиха, а само нас ни клатят комунисти през мандат, ще се окаже напълно заслужена участ на един прост народ...
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




"Атака"-часовника тик-така. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Атака"-часовника тик-така.   "Атака"-часовника тик-така. EmptyСъб Авг 16, 2014 9:34 pm

Kolev написа:
Ако Атака влезе в парламента, този народ ще си заслужава напълно участта и това, че всички бивши соц страни се оправиха, а само нас ни клатят комунисти през мандат, ще се окаже напълно заслужена участ на един прост народ...

Според нашите резултати,тези от форума-влиза категорично.


Хаосът е или временен,или гибелен!


Последната промяна е направена от Трибал-М на Съб Авг 16, 2014 9:40 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Kolev
Цезар
Цезар
Kolev



"Атака"-часовника тик-така. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Атака"-часовника тик-така.   "Атака"-часовника тик-така. EmptyСъб Авг 16, 2014 9:36 pm

Трибал-М написа:
Kolev написа:
Ако Атака влезе в парламента, този народ ще си заслужава напълно участта и това, че всички бивши соц страни се оправиха, а само нас ни клатят комунисти през мандат, ще се окаже напълно заслужена участ на един прост народ...

Според нашите, резултати,тези от форума-влиза категорично.

След начинът по който се изгавриха най-брутално с електората си, според мен подобна вероятност е изключена. Това, че тук има определена селекция ерОдити е друг въпрос  Laughing Laughing Laughing 
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




"Атака"-часовника тик-така. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Атака"-часовника тик-така.   "Атака"-часовника тик-така. EmptyСъб Авг 16, 2014 9:42 pm

Kolev написа:
Трибал-М написа:
Kolev написа:
Ако Атака влезе в парламента, този народ ще си заслужава напълно участта и това, че всички бивши соц страни се оправиха, а само нас ни клатят комунисти през мандат, ще се окаже напълно заслужена участ на един прост народ...

Според нашите резултати,тези от форума-влиза категорично.

След начинът по който се изгавриха най-брутално с електората си, според мен подобна вероятност е изключена. Това, че тук има определена селекция ерОдити е друг въпрос  Laughing Laughing Laughing 

Неизбежно е ,но никой от тях не се идентифицира и не казва нищо по въпроса...От свенливост ли,от какво ли?


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



"Атака"-часовника тик-така. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Атака"-часовника тик-така.   "Атака"-часовника тик-така. EmptyСъб Авг 16, 2014 9:46 pm

-Дрън-дрън дръндарщината не спира гледам -И лаенето на кучетата нема да промени процентите на Кервана.................................................Wink  Laughing Laughing Laughing 
Върнете се в началото Go down
Kolev
Цезар
Цезар
Kolev



"Атака"-часовника тик-така. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Атака"-часовника тик-така.   "Атака"-часовника тик-така. EmptyСъб Авг 16, 2014 10:04 pm

Предлагам да вържем бас - ако Атака влезе в парламента, аз ще призная, че съм бил заблуден идиот и ще осигуря щедра почерпка за всички на някой от последващите събори. В противен случай бат Станчо ще признае, че по-голям лаладжия от него няма и че нищо не разбира от политика  Laughing Laughing Laughing 
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



"Атака"-часовника тик-така. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Атака"-часовника тик-така.   "Атака"-часовника тик-така. EmptyСъб Авг 16, 2014 10:39 pm

-Бива,що пък не, тъй или иначе ти ще черпиш.................................................... Laughing 
Върнете се в началото Go down
Kolev
Цезар
Цезар
Kolev



"Атака"-часовника тик-така. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Атака"-часовника тик-така.   "Атака"-часовника тик-така. EmptyСъб Авг 16, 2014 10:44 pm

stan960 написа:
-Бива,що пък не, тъй или иначе ти ще черпиш.................................................... Laughing 

Жалко, че няма да я бъде, понеже обичам да черпя. Считам басът за вързан.
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



"Атака"-часовника тик-така. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Атака"-часовника тик-така.   "Атака"-часовника тик-така. EmptyСъб Авг 16, 2014 10:55 pm

-Немаш ядове,държа си на думата, независимо дали печеля или губя.....................................ps-Между другото вече спечелих два такива баса -Единият беше че Първанов ще мине бариерата а другият че ББЦ нема да мине 4%  -Спечелих ги и двата естествено -Следващият ни бас със приятелят ми който е убеден герберист е че:- Първанов ще влезе в Парламента а ББЦ Не -Мисля че пак ще спечеля, в най лошият случай поне един от басовете,но аз си мисля че ще са и двата........................................Wink  Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
Kolev
Цезар
Цезар
Kolev



"Атака"-часовника тик-така. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Атака"-часовника тик-така.   "Атака"-часовника тик-така. EmptyСъб Авг 16, 2014 11:15 pm

stan960 написа:
-Немаш ядове,държа си на думата, независимо дали печеля или губя.....................................ps-Между другото вече спечелих два такива баса -Единият беше че Първанов ще мине бариерата а другият че ББЦ нема да мине 4%  -Спечелих ги и двата естествено -Следващият ни бас със приятелят ми който е убеден герберист е че:- Първанов ще влезе в Парламента а ББЦ Не -Мисля че пак ще спечеля, в най лошият случай поне един от басовете,но аз си мисля че ще са и двата........................................Wink  Laughing Laughing Laughing

Няма лошо, скоро ще си покаже.
Върнете се в началото Go down
Petronii
Цезар
Цезар




"Атака"-часовника тик-така. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Атака"-часовника тик-така.   "Атака"-часовника тик-така. EmptyНед Авг 17, 2014 12:34 am

Атака фалира, едва ли повече ще влезе в парламента, поредната компроментирана партия след СДС, НДСВ и други еднодневки . Дудука и Кунева силно ме съмнява да отидат в парламента, Герб имат още малко живот и е на кантар да управляват заедно с АБВ, новата формация ВМРО-НФНС, което е по-вероятно или в краен случай с ДПС.
Върнете се в началото Go down
Kolev
Цезар
Цезар
Kolev



"Атака"-часовника тик-така. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Атака"-часовника тик-така.   "Атака"-часовника тик-така. EmptyНед Авг 17, 2014 1:31 pm

Petronii написа:
Атака фалира, едва ли повече ще влезе в парламента, поредната компроментирана партия след СДС, НДСВ и други еднодневки . Дудука и Кунева силно ме съмнява да отидат в парламента, Герб имат още малко живот и е на кантар да управляват заедно с АБВ, новата формация ВМРО-НФНС, което е по-вероятно или в краен случай с ДПС.

За разлика от другите антигербери демонстрираш завидна доза трезва мисъл - поздравления! Според мен ГЕРБ са на кантар да формират пълно мнозинство, като ако това не стане най-вероятно ще върнат мандата, ако разбира се реформаторския блог не влязат в парламента и не се дефинират най-накрая, като отговорна дясна партия, член на ЕНП ... защото за момента показват, че са орел рак и щука, без ясен лидер и позиция. Всякакви коалиции с БСП, ДПС и цензурата са 100% изключени.
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




"Атака"-часовника тик-така. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Атака"-часовника тик-така.   "Атака"-часовника тик-така. EmptyНед Авг 17, 2014 1:41 pm

Kolev написа:
Petronii написа:
Атака фалира, едва ли повече ще влезе в парламента, поредната компроментирана партия след СДС, НДСВ и други еднодневки . Дудука и Кунева силно ме съмнява да отидат в парламента, Герб имат още малко живот и е на кантар да управляват заедно с АБВ, новата формация ВМРО-НФНС, което е по-вероятно или в краен случай с ДПС.

За разлика от другите антигербери демонстрираш завидна доза трезва мисъл - поздравления! Според мен ГЕРБ са на кантар да формират пълно мнозинство, като ако това не стане най-вероятно ще върнат мандата, ако разбира се реформаторския блог не влязат в парламента и не се дефинират най-накрая, като отговорна дясна партия, член на ЕНП ... защото за момента показват, че са орел рак и щука, без ясен лидер и позиция. Всякакви коалиции с БСП, ДПС и цензурата са 100% изключени.

Колега,Петроний е човек за уважение,но в политиката се разминаваме малко..Това е съвсем естествено и не променя отношението ми към него!Надявам се да е взаимно.


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



"Атака"-часовника тик-така. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Атака"-часовника тик-така.   "Атака"-часовника тик-така. EmptyНед Авг 17, 2014 7:41 pm

Petronii написа:
Атака фалира, едва ли повече ще влезе в парламента, поредната компроментирана партия след СДС, НДСВ и други еднодневки . Дудука и Кунева силно ме съмнява да отидат в парламента, Герб имат още малко живот и е на кантар да управляват заедно с АБВ, новата формация ВМРО-НФНС, което е по-вероятно или в краен случай с ДПС.
-Мисля да си в лека грешка друже Петроние -И мен ме съмнява червено-синьо-лилавият Реформаторски блог да влезе въобще в Парламента -В какви розови сънища виждаш Първанов да козирува на бате Боко не мое си представя -ВМРО и НФНС ще си плюят на сурата и досегашната пропаганда ако тръгнат с герберите макар че е под въпрос щото Валери Семйонов си е преди всичко бизнесмен,ако все пак направи тоя грешен ход това значи че и той е приключил с политиката на следващите избори - Остава ДПС -За жалост в крайна сметка това е един ахилес от съвременната ни история и политика  който умни хора и Истински  Българи се опитаха да неутрализират със създаването на АТАКА -Уви от началото на съзиданието ни като държава та до сега, за голем срам и съжаление Предателството е поставено на пиедестал сред управляващата каста на бедната ни Родина,за овците дето приблейват и търчат безпаметно къмто този или онзи овчар нема кво а говоря...............................................
Върнете се в началото Go down
Petronii
Цезар
Цезар




"Атака"-часовника тик-така. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Атака"-часовника тик-така.   "Атака"-часовника тик-така. EmptyНед Авг 17, 2014 9:14 pm

Трибал-М написа:
Kolev написа:
Petronii написа:
Атака фалира, едва ли повече ще влезе в парламента, поредната компроментирана партия след СДС, НДСВ и други еднодневки . Дудука и Кунева силно ме съмнява да отидат в парламента, Герб имат още малко живот и е на кантар да управляват заедно с АБВ, новата формация ВМРО-НФНС, което е по-вероятно или в краен случай с ДПС.

За разлика от другите антигербери демонстрираш завидна доза трезва мисъл - поздравления! Според мен ГЕРБ са на кантар да формират пълно мнозинство, като ако това не стане най-вероятно ще върнат мандата, ако разбира се реформаторския блог не влязат в парламента и не се дефинират най-накрая, като отговорна дясна партия, член на ЕНП ... защото за момента показват, че са орел рак и щука, без ясен лидер и позиция. Всякакви коалиции с БСП, ДПС и цензурата са 100% изключени.

Колега,Петроний е човек за уважение,но в политиката се разминаваме малко..Това е съвсем естествено и не променя отношението ми към него!Надявам се да е взаимно.

Е не, политика и футбол трудно могат да ме накарат да се скарам с хора, които познавам. Както казват хората се карат, а ония горе във власта винаги се разбират и си оправят положението, няма смисъл от караници.
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




"Атака"-часовника тик-така. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Атака"-часовника тик-така.   "Атака"-часовника тик-така. EmptyПон Авг 25, 2014 7:06 pm

Днес една независима агенция  даде на атака 4 плюс...
...Ако тва са случи,ша настане най-гулемата, слетизборна веселбъ на преходо!


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
 
"Атака"-часовника тик-така.
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-
» Така работеха старите ,така работят и новите господари на България!
» ТРЯБВА ЛИ ДА ПОДАДЕ ОСТАВКА ПРАВИТЕЛСТВОТО НА БСП-ДПС
» Продавам омнитрон и уред за търсене на кухини

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Благи приказки-
Идете на: