Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Keywords
голден miladinka Simplex Coil GOLD kupuvam mask TEKNETICS wave Майнлаб врътка нишани пират маск nokta VANQUISH tesoro грунда lorenz nexus deus prodavam 5000 Fisher Spectrum Minelab
 

 Липсва ли ни?

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
Трибал-М
Джадай
Джадай




Липсва ли ни? Empty
ПисанеЗаглавие: Липсва ли ни?   Липсва ли ни? EmptyВто Сеп 09, 2014 6:19 pm

Липсва ли ни светлия празник? Със "спонтанните",масови манифестации в знак на подкрепа и искрена благодарност към непогрешимата майчица партия и първите ръководители-объркали пътя към светлото бъдеще...


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



Липсва ли ни? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Липсва ли ни?   Липсва ли ни? EmptyВто Сеп 09, 2014 6:45 pm

Все по-малко Колеги си спомнят тези моменти и затова не могат да имат мнение.
Ние другите си спомняме с умиление защото са годините на детството и младостта Very Happy
Сутринта и аз мислех да пусна тема на тази тема.


http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14

КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА БАТСЗМ
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




Липсва ли ни? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Липсва ли ни?   Липсва ли ни? EmptyВто Сеп 09, 2014 7:26 pm

adminn написа:
Все по-малко Колеги си спомнят тези моменти и затова не могат да имат мнение.
Ние другите си спомняме с умиление защото са годините на детството и младостта Very Happy
Сутринта и аз мислех да пусна тема на тази тема.


Първият път,когато ми намалиха поведението с цели две единици беше за "Системно бягство от манифестации и утринна гимнастика(ведрина)"Само веднаж се случи да ни хванат натясно с един приятел-дадоха ни плакат и нямаше как да се изнижем.


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




Липсва ли ни? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Липсва ли ни?   Липсва ли ни? EmptyВто Сеп 09, 2014 8:10 pm

90% от хората тогава живееха много по-добре-това ми липсва на мене,и спокойствието.Дали измамната ни свобода не ни излиза прекалено солено......
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




Липсва ли ни? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Липсва ли ни?   Липсва ли ни? EmptyСря Сеп 10, 2014 5:59 pm

бобо написа:
90% от хората тогава живееха много по-добре-това ми липсва на мене,и спокойствието.Дали измамната ни свобода не ни излиза прекалено солено......


Е,ако имахме късмета на Северна Корея и Куба и при нас щеше да продължи това благоденствие и спокойствие.


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




Липсва ли ни? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Липсва ли ни?   Липсва ли ни? EmptyСря Сеп 10, 2014 10:11 pm

Трибал-М написа:
бобо написа:
90% от хората тогава живееха много по-добре-това ми липсва на мене,и спокойствието.Дали измамната ни свобода не ни излиза прекалено солено......


Е,ако имахме късмета на Северна Корея и Куба и при нас щеше да продължи това благоденствие и спокойствие.
Некоректни сравнения правиш.И...,умишлено ли пропускаш Китай?А освен това икономиките и на двата ти примера са доста по силни от наща,въпреки жестокото дългогодишно ембарго,така че.....
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




Липсва ли ни? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Липсва ли ни?   Липсва ли ни? EmptyСъб Сеп 20, 2014 7:31 pm

бобо написа:
Трибал-М написа:
бобо написа:
90% от хората тогава живееха много по-добре-това ми липсва на мене,и спокойствието.Дали измамната ни свобода не ни излиза прекалено солено......


Е,ако имахме късмета на Северна Корея и Куба и при нас щеше да продължи това благоденствие и спокойствие.
Некоректни сравнения правиш.И...,умишлено ли пропускаш Китай?А освен това икономиките и на двата ти примера са доста по силни от наща,въпреки жестокото дългогодишно ембарго,така че.....

Какво за Китай?
Няма социалистическа пазарна икономика!...Не сещам и някой да е емигрирал за този азиатски рай.
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




Липсва ли ни? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Липсва ли ни?   Липсва ли ни? EmptyПон Сеп 22, 2014 11:42 pm

Трибал-М написа:
бобо написа:
Трибал-М написа:
бобо написа:
90% от хората тогава живееха много по-добре-това ми липсва на мене,и спокойствието.Дали измамната ни свобода не ни излиза прекалено солено......


Е,ако имахме късмета на Северна Корея и Куба и при нас щеше да продължи това благоденствие и спокойствие.
Некоректни сравнения правиш.И...,умишлено ли пропускаш Китай?А освен това икономиките и на двата ти примера са доста по силни от наща,въпреки жестокото дългогодишно ембарго,така че.....

Какво за Китай?
Няма социалистическа пазарна икономика!...Не сещам и някой да е емигрирал за този азиатски рай.
Там емигрират милионерите ,ве тройной,не нашенския бай мангал,и по точно на милиардерите компаниите емигрират там.Въопште разбираш ли за ко говорим.Сега ше го обобща по разбираемо-.Умните мангали емигрират на запад,а умните милионери-на изток-кръговрат,братче,....кръговрат.
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




Липсва ли ни? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Липсва ли ни?   Липсва ли ни? EmptyЧет Сеп 25, 2014 8:42 am

бобо написа:
Трибал-М написа:
бобо написа:
Трибал-М написа:
бобо написа:
90% от хората тогава живееха много по-добре-това ми липсва на мене,и спокойствието.Дали измамната ни свобода не ни излиза прекалено солено......


Е,ако имахме късмета на Северна Корея и Куба и при нас щеше да продължи това благоденствие и спокойствие.
Некоректни сравнения правиш.И...,умишлено ли пропускаш Китай?А освен това икономиките и на двата ти примера са доста по силни от наща,въпреки жестокото дългогодишно ембарго,така че.....

Какво за Китай?
Няма социалистическа пазарна икономика!...Не сещам и някой да е емигрирал за този азиатски рай.
Там емигрират милионерите ,ве тройной,не нашенския бай мангал,и по точно на милиардерите компаниите емигрират там.Въопште разбираш ли за ко говорим.Сега ше го обобща по разбираемо-.Умните мангали емигрират на запад,а умните милионери-на изток-кръговрат,братче,....кръговрат.


По-убедително мнение не съм чел до сега,веселяк!


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




Липсва ли ни? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Липсва ли ни?   Липсва ли ни? EmptyЧет Сеп 25, 2014 3:22 pm

Трибал-М написа:
бобо написа:
Трибал-М написа:
бобо написа:
Трибал-М написа:
бобо написа:
90% от хората тогава живееха много по-добре-това ми липсва на мене,и спокойствието.Дали измамната ни свобода не ни излиза прекалено солено......


Е,ако имахме късмета на Северна Корея и Куба и при нас щеше да продължи това благоденствие и спокойствие.
Некоректни сравнения правиш.И...,умишлено ли пропускаш Китай?А освен това икономиките и на двата ти примера са доста по силни от наща,въпреки жестокото дългогодишно ембарго,така че.....

Какво за Китай?
Няма социалистическа пазарна икономика!...Не сещам и някой да е емигрирал за този азиатски рай.
Там емигрират милионерите ,ве тройной,не нашенския бай мангал,и по точно на милиардерите компаниите емигрират там.Въопште разбираш ли за ко говорим.Сега ше го обобща по разбираемо-.Умните мангали емигрират на запад,а умните милионери-на изток-кръговрат,братче,....кръговрат.


По-убедително мнение не съм чел до сега,веселяк!
Тройной,иронията ти е неуместна,щото ти попринцип малко си чел...Ако не стане някой катаклизъм,Китай ще е новия световен хегемон в най скоро време.Земи да ограничиш писането,и да наблегнеш на четене,за да не се изказваш неподготвен.Китай е отдавна дом на много от най големите световни производители на какво ли не......ма,чети бе ,чети.....,що трябва аз да те ограмотявам.
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




Липсва ли ни? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Липсва ли ни?   Липсва ли ни? EmptyПон Сеп 29, 2014 1:15 pm

...Некой "ора" требва да питат не инджинеро,а икономисто Колев-за износа на капитале...
Коги са прай и що са прай...
...Мале,мале-ем шуто,ем сака да бУде!
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




Липсва ли ни? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Липсва ли ни?   Липсва ли ни? EmptyПон Сеп 29, 2014 3:14 pm

Трибал-М написа:
...Некой "ора" требва да питат не инджинеро,а икономисто Колев-за износа на капитале...
Коги са прай и що са прай...
...Мале,мале-ем шуто,ем сака да бУде!
Тоз пък......,къде се отнесе ве Тройной.,чий капитали къде ша изнасяш?Ти май още не моеш схванеш за кво говорим,ма иначе и мозък ръсиш,поговорки казваш,ма и зад чужд гръб се криеш...
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



Липсва ли ни? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Липсва ли ни?   Липсва ли ни? EmptyПон Сеп 29, 2014 8:22 pm

Трибал-М написа:
...Некой "ора" требва да питат не инджинеро,а икономисто Колев-за износа на капитале...
Коги са прай и що са прай...
...Мале,мале-ем шуто,ем сака да бУде!
- Стига са ласни па ти бе -Ква а па таа напръскана обработена ''калинка'' та ча па требе да я питат за нещо си -Нещо май, Ти все повече изперкваш................................................ Cool
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




Липсва ли ни? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Липсва ли ни?   Липсва ли ни? EmptyЧет Окт 09, 2014 9:21 pm

Виждам,че имаме нов колега със звучната фамилия Дянков.
Добре дошъл,на добър час и да си голям късметлия!


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
 
Липсва ли ни?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Благи приказки-
Идете на: