Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
TEKNETICS Coil prodavam mask wave nexus miladinka врътка маск lorenz 5000 Simplex deus GOLD голден Майнлаб Minelab нишани nokta пират VANQUISH Spectrum tesoro Fisher kupuvam грунда
 

 Търсене на трюфели

Go down 
+7
peneff72
Zori72
lizimaxy
Kiril62
mdetectors.bg
adminn
Manarov
11 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
OMD Detectors
Консул
Консул
OMD Detectors



Търсене на трюфели - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търсене на трюфели   Търсене на трюфели - Page 2 EmptyВто Яну 17, 2017 9:50 pm

Трябва да има ясни правила за търсенето на трюфели, може би да се разрешава търсенето в определен период от годината. Защото след време няма да има един трюфел.
Върнете се в началото Go down
solid
Легионер
Легионер




Търсене на трюфели - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търсене на трюфели   Търсене на трюфели - Page 2 EmptyВто Яну 31, 2017 8:20 pm

[quote="kopa4"]Много зависи колко са обучени кучетата..

[/quote Колега ,борчи или брюмале вадят ,защото ако е Белият от Алба ,много плитко излиза при вас .
Върнете се в началото Go down
OMD Detectors
Консул
Консул
OMD Detectors



Търсене на трюфели - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търсене на трюфели   Търсене на трюфели - Page 2 EmptyНед Фев 26, 2017 6:16 pm

Порасналият Бъстър започва своята търсаческа мисия.... Laughing
Търсене на трюфели - Page 2 Image-C57E_58B2FE5B
Търсене на трюфели - Page 2 Image-5EB0_58B2FE5B
Търсене на трюфели - Page 2 Image-2A7A_58B2FE26
Върнете се в началото Go down
OMD Detectors
Консул
Консул
OMD Detectors



Търсене на трюфели - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търсене на трюфели   Търсене на трюфели - Page 2 EmptyПет Мар 24, 2017 9:52 pm

Много колеги ми се обаждат по тази тема и за това как се обучават кучета за трюфели.
Днес в гората едно подивяло куче ме нападна и кокера ми се опита да ме защити и беше разкъсан , Бъстър беше на 5 месеца и направи всичка от себе си за да защити стопанина си .
Подивялото куче беше наказано с ........... но това няма да върне верният и обичащ пазач.Това ви го пиша за да осъзнаете че е възможно едно просто куче да даде живота си за вас , без значение на това какви сте и какво правите за него.
Сега разбирам че : Че най-добрият приятел на човека е кучето.


Последната промяна е направена от OMD Detectors на Нед Апр 02, 2017 9:47 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



Търсене на трюфели - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търсене на трюфели   Търсене на трюфели - Page 2 EmptyПет Мар 24, 2017 9:59 pm

Добре бе джанъм, защо не го утрепа подивялото куче по-рано?
Каква порода беше подивялото куче?
Върнете се в началото Go down
OMD Detectors
Консул
Консул
OMD Detectors



Търсене на трюфели - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търсене на трюфели   Търсене на трюфели - Page 2 EmptyПет Мар 24, 2017 10:35 pm

mdetectors.bg написа:
Добре бе джанъм, защо не го утрепа подивялото куче по-рано?
Каква порода беше подивялото куче?

Тези неща се случват прекалено бързо , има ли звачение ?

Кокер Шпаньла е едно от най- верните и обичащи кучета.






п.п.В момента от Англия лети новият ми пазач и приятел Лео.Няма да е същото но приятелите винаги се подушват...
Върнете се в началото Go down
OMD Detectors
Консул
Консул
OMD Detectors



Търсене на трюфели - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търсене на трюфели   Търсене на трюфели - Page 2 EmptyНед Апр 02, 2017 10:01 pm

Ето го Лео,срамежлив но палав и весел. Обича трюфели и те го обичат,като го хвана в акция ще направя и клип.
Търсене на трюфели - Page 2 IMG_20170402_134444P9LQNk9_sredna
Търсене на трюфели - Page 2 IMG_20170402_134358onuJPdX_sredna
Редактирах горните постове за да не изпадне в кома някой природозащитник на диви животни.
Върнете се в началото Go down
OMD Detectors
Консул
Консул
OMD Detectors



Търсене на трюфели - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търсене на трюфели   Търсене на трюфели - Page 2 EmptyПон Юни 19, 2017 10:42 pm

Да живне малко темата,на Лео новите му приятели..... Laughing

Търсене на трюфели - Page 2 IMG_20170531_172451Dyq7z15_sredna

Търсене на трюфели - Page 2 IMG_20170617_200442xJNLNbv_sredna
Върнете се в началото Go down
OMD Detectors
Консул
Консул
OMD Detectors



Търсене на трюфели - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търсене на трюфели   Търсене на трюфели - Page 2 EmptyНед Юли 30, 2017 4:55 pm

Днес беше първото стригане на кокера Лео.
За колегите притежаващи кучета бих препоръчал една клиника в Плевен , това е най-добрата ветеринарна клиника в Северна България.
За първи път я посещавам но ми направи много добро впечатление на екипа от доктори , абсолютни професионалисти с огромно внимание към вошият любимец.
За съжаление моят кокер е доста палав и се наложи стригането да мине с упойка,всичко беше на ниво и кучето се чуства и държи отлично.
Малко снимки на клиниката и на постриганият Лео.
Търсене на трюфели - Page 2 IMG_20170730_135353QHdhnus_sredna
Търсене на трюфели - Page 2 IMG_20170730_135417Aytzs4W_sredna
Търсене на трюфели - Page 2 IMG_20170730_143525VAsBeqo_sredna

Цените на всички процедури са нормални ,дори ми се сториха евтини за това което предлагат .
Ето и сайта на клиниката : http://ida-vet.bg/
Върнете се в началото Go down
maas7eer
Про-Консул
Про-Консул




Търсене на трюфели - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търсене на трюфели   Търсене на трюфели - Page 2 EmptyЧет Ное 30, 2017 9:30 pm

OMD Detectors написа:
Много колеги ми се обаждат по тази тема и за това как се обучават кучета за трюфели.
Днес в гората едно подивяло куче ме нападна и кокера ми се опита да ме защити и беше разкъсан , Бъстър беше на 5 месеца и направи всичка от себе си за да защити стопанина си .
Подивялото куче беше наказано с ........... но това няма да върне верният и обичащ пазач.Това ви го пиша за да осъзнаете че е възможно едно просто куче да даде живота си за вас , без значение на това какви сте и какво правите за него.
Сега разбирам че : Че най-добрият приятел на човека е кучето.
Вината е изцяло твоя.Жалко за кокито.
Върнете се в началото Go down
OMD Detectors
Консул
Консул
OMD Detectors



Търсене на трюфели - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търсене на трюфели   Търсене на трюфели - Page 2 EmptyПет Дек 01, 2017 8:33 pm

Да, прав си вината е моя, това не беше само едно коки. Преди няколко месеца реших да пратя черният ми кокер на обучение за търсене на трюфели, оказа се че в Ловеч е най-добрият треньор на кучета.... Very Happy
В интернет и дори в някаква Европейска организация CMD се прокламира че този същият е треньор на кучета за търсене на трюфели, направих мое проучване и се оказа че този измамник и цървул има куче от едва ли не една година.Така че внимавайте, всичко по темата ще споделят модераторите в фейсбук страницата : Металдетектинг в България.
Върнете се в началото Go down
maas7eer
Про-Консул
Про-Консул




Търсене на трюфели - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Търсене на трюфели   Търсене на трюфели - Page 2 EmptyСъб Дек 02, 2017 9:07 pm

OMD Detectors написа:
Да, прав си вината е моя, това не беше само едно коки. Преди няколко месеца реших да пратя черният ми кокер на обучение за търсене на трюфели, оказа се че в Ловеч е най-добрият  треньор на кучета.... Very Happy
В интернет и дори в някаква Европейска организация CMD се прокламира че този същият е треньор на кучета за търсене на трюфели, направих мое проучване и се оказа че този измамник и цървул има куче от едва ли не една година.Така че внимавайте, всичко по темата ще споделят модераторите в фейсбук страницата : Металдетектинг в България.  
Влизам ти в положението .Моето го отровиха преди месец ,още ме боли сърцето.Не е ловец на трюфели но за мен беше много повече от някакво си животно.Чувствам се виновен ,че не го преместих по- навътре в двора.
Върнете се в началото Go down
 
Търсене на трюфели
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Продавам кученца за трюфели
» Подводно търсене
» ТЪРСЕНЕ ПОД СЛЪНЦЕТО

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Благи приказки-
Идете на: