Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Keywords
Fisher nokta lorenz GOLD маск Майнлаб 5000 грунда tesoro Simplex mask deus nexus prodavam Spectrum пират VANQUISH miladinka wave Minelab Coil TEKNETICS врътка нишани голден kupuvam
 

 Змийска отрова

Go down 
+32
mario321
maas7eer
baron2020
stan960
miki
marsiks
krasi mikov
www
ivo13
valiaka
гого комерс
RKJ006
captan
sa6o
goldhunter
cekov_racing
Magikman
iopsaa
krem
feri
goso
apti
Avrelian
miroslavmladenov
charon
vaskonti
esuoh
pet1r90
krasko
nikito
nikolai_791
топи
36 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АвторСъобщение
гого комерс
Новобранец
Новобранец




Змийска отрова - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Змийска отрова   Змийска отрова - Page 3 EmptyЧет Май 12, 2011 5:51 pm

гого комерс написа:
топи написа:
пичовете знаят къде да ги търсят.ако някои има да продава да се обажда


имам налична 120гр, ако те интересува пиши
Върнете се в началото Go down
krem
Новобранец
Новобранец




Змийска отрова - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Змийска отрова   Змийска отрова - Page 3 EmptyЧет Юни 09, 2011 10:09 am

Аз също имам в наличност змийска отрова ,а ко се интересува някой ПИШЕТЕ
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Змийска отрова - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: отрова   Змийска отрова - Page 3 EmptyЧет Юни 09, 2011 3:15 pm

аз пък бях осигурил пазара но топи нямаше отрова-може пак да опитаме с някой който има-скайп-mvatev-тел 0884066556
Върнете се в началото Go down
cekov_racing
Новобранец
Новобранец




Змийска отрова - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: ;)    Змийска отрова - Page 3 EmptyПон Юни 13, 2011 8:22 pm

ianmaklaud написа:
аз пък бях осигурил пазара но топи нямаше отрова-може пак да опитаме с някой който има-скайп-mvatev-тел 0884066556
казвай колко да ти осигуря , ако още важи офертата
Върнете се в началото Go down
krem
Новобранец
Новобранец




Змийска отрова - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Змийска отрова   Змийска отрова - Page 3 EmptyВто Юни 14, 2011 2:42 pm

ianmaklaud написа:
аз пък бях осигурил пазара но топи нямаше отрова-може пак да опитаме с някой който има-скайп-mvatev-тел 0884066556
здр., интерсувете ли се от змийска отрова .Моля пишете ,имам в наличност и количество
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Змийска отрова - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: змииска отрова   Змийска отрова - Page 3 EmptyЧет Юни 16, 2011 3:38 pm

пишете подробности-колко грама е в ампули ли е от пепелянки ли е внос ли е или е от българия-това са подробности които интересуват купувача
Върнете се в началото Go down
cekov_racing
Новобранец
Новобранец




Змийска отрова - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Змийска отрова   Змийска отрова - Page 3 EmptyПет Юни 17, 2011 9:11 pm

ianmaklaud написа:
пишете подробности-колко грама е в ампули ли е от пепелянки ли е внос ли е или е от българия-това са подробности които интересуват купувача
от тукашни , Пепелянки Smile Wink
такива неща не искам да споделям тук , ако наистина има някакъв пазар трябва по сериозно да се отнесете Wink
а относно цената трябва да се договорим Wink
пиши на ЛС
благодаря предварително Wink
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Змийска отрова - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: отрова   Змийска отрова - Page 3 EmptyНед Юни 19, 2011 10:38 am

още в първия пост оставих скайп и телефон и никой не се обади-защо ли
Върнете се в началото Go down
cekov_racing
Новобранец
Новобранец




Змийска отрова - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Змийска отрова   Змийска отрова - Page 3 EmptyПон Юни 20, 2011 11:36 am

ianmaklaud написа:
още в първия пост оставих скайп и телефон и никой не се обади-защо ли
ще се свържа , грешката е моя Wink
Върнете се в началото Go down
krem
Новобранец
Новобранец




Змийска отрова - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: ДО ianmaklaud   Змийска отрова - Page 3 EmptyСря Юни 22, 2011 3:52 pm

Здр.ianmaklaud , отровата е от пепелянки със серификат от София , на кристали запечатана в ампули , ако те интересуват повече подробности дай тел.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Змийска отрова - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Змийска отрова   Змийска отрова - Page 3 EmptyПет Юни 24, 2011 8:16 am

малко по нагоре съм написал телефон
Върнете се в началото Go down
valiaka
Новобранец
Новобранец




Змийска отрова - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Змийска отрова   Змийска отрова - Page 3 EmptyПет Юни 24, 2011 6:05 pm

moi priqtel prodava otrova ot kralska kobra.0879170878
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Змийска отрова - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Змийска отрова   Змийска отрова - Page 3 EmptyСъб Юни 25, 2011 12:00 am

Това с змийската отрова е като с червения живак или зеления хайвер..... Все някой предлага и някой търси и не могат да се срещнат.Поне остава хубавия спомен за отглеждането на змиите.
Върнете се в началото Go down
ivo13
Легионер
Легионер




Змийска отрова - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Змийска отрова   Змийска отрова - Page 3 EmptyСъб Юни 25, 2011 6:50 pm

а отрова от жена някой не търси ли Laughing Laughing девушка
Върнете се в началото Go down
www
Консул
Консул
www



Змийска отрова - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Змийска отрова   Змийска отрова - Page 3 EmptyСъб Юни 25, 2011 8:26 pm

a,някои отрова от байнова булка не търси ли на маса
Върнете се в началото Go down
топи
Цезар
Цезар
топи



Змийска отрова - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Змийска отрова   Змийска отрова - Page 3 EmptyВто Юни 28, 2011 3:36 pm

ianmaklaud написа:
аз пък бях осигурил пазара но топи нямаше отрова-може пак да опитаме с някой който има-скайп-mvatev-тел 0884066556
Razz
Върнете се в началото Go down
krasi mikov
Новобранец
Новобранец




Змийска отрова - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Змийска отрова   Змийска отрова - Page 3 EmptyПет Юли 29, 2011 1:02 pm

kade moga dasi namerq dasi kupq edin gram samorodno zlato.





Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Змийска отрова - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: змииска отрова   Змийска отрова - Page 3 EmptyСря Авг 17, 2011 3:45 pm

временно нещата са в застой


Последната промяна е направена от ianmaklaud на Сря Сеп 07, 2011 5:06 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
iopsaa
Новобранец
Новобранец




Змийска отрова - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Змийска отрова   Змийска отрова - Page 3 EmptyСъб Авг 20, 2011 11:12 pm

здр.
идеално е,4е си намерил пазар,но при опита ми да се свържа с теб по телефоните, които си написал не успях.единия ми дава,4е временно нямам достъп до него,а този от последното ти съобщение ми дава,4е е грешен.писах ти на скаипа,но там не си на линия....моя телефон е 0877485428 Иво.
Върнете се в началото Go down
iopsaa
Новобранец
Новобранец




Змийска отрова - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Змийска отрова   Змийска отрова - Page 3 EmptyВто Авг 23, 2011 7:14 am

ianmaklaud написа:
колеги готов съм с пазара за змииска отрова-мога да пласирам постоянно по около 150-200гр на месец-цената е 200лв на грам-желателно е да ми пратите малко количество за изследване-на тия на които е чиста и без примеси ще бъде платена а на тия с примеси ще бъде върната с куриер за тяхна сметка-за сега ме интересува само от пепелянки-телефона ми е -0491725337686-позвънете и затворете-аз ще ви набера-ако има хора които могат да произвеждат по големи количества ще сключим договор-ако имате въпроси позвънете

колега,какво стана с пазара?не мога да се свържа с теб и ти не ме потърси на моя телефон....
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Змийска отрова - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: отрова   Змийска отрова - Page 3 EmptyСря Авг 24, 2011 6:19 pm

човека е в гърция и като се върне
Върнете се в началото Go down
marsiks
Новобранец
Новобранец




Змийска отрова - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Змийска отрова   Змийска отрова - Page 3 EmptyПет Ное 11, 2011 2:59 pm

Искам да попитам дали все още някои изкупува Змииска отрова от пепелянки имам вмомента 53 грама със изваден сертификат преди седмица на Англииски и Български 97% Протейново съдържание. Ако някой купува или знае кординати на , човек който все още се занимава с това може да се свърже с мен на телефон : 0896724799 / 0884288955 или на скайп : ghostrider12341.
Благодаря предварително.
Върнете се в началото Go down
miki
Новобранец
Новобранец
miki



Змийска отрова - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Змийска отрова   Змийска отрова - Page 3 EmptyСъб Дек 03, 2011 11:47 am

имам отрова от пепелянки около 20 грама имали някои които я купува и на каква цена грама
Върнете се в началото Go down
cekov_racing
Новобранец
Новобранец




Змийска отрова - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Змийска отрова   Змийска отрова - Page 3 EmptyПон Апр 09, 2012 5:29 pm

Гост написа:
човека е в гърция и като се върне
много яко зарязахте темата Wink
хората се интересуват дали има пазар за отровата
вече над 10 човека ме търсиха и продават отрова и пеплянки
хаиде които има някаква актуална представа за пазар да пише
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



Змийска отрова - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Змийска отрова   Змийска отрова - Page 3 EmptyВто Апр 10, 2012 9:35 pm

Гост написа:
човека е в гърция и като се върне
- Laughing -Ако перифразирам един от колегите по горе: -Дрън,дрън,ярина -За 23-вече години един път не можах ги срешна купувачите и продавачите -Ни на змийска отрова,ни на черна миша отрова, еле па ти на червен живак........................... Laughing
Върнете се в началото Go down
 
Змийска отрова
Върнете се в началото 
Страница 3 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Общ форум-
Идете на: