Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Keywords
Майнлаб mask грунда Coil пират prodavam nexus wave nokta lorenz miladinka голден VANQUISH Fisher маск Minelab TEKNETICS kupuvam 5000 нишани GOLD Spectrum Simplex tesoro deus врътка
 

 Змийска отрова

Go down 
+32
mario321
maas7eer
baron2020
stan960
miki
marsiks
krasi mikov
www
ivo13
valiaka
гого комерс
RKJ006
captan
sa6o
goldhunter
cekov_racing
Magikman
iopsaa
krem
feri
goso
apti
Avrelian
miroslavmladenov
charon
vaskonti
esuoh
pet1r90
krasko
nikito
nikolai_791
топи
36 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4
АвторСъобщение
cekov_racing
Новобранец
Новобранец




Змийска отрова - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Змийска отрова   Змийска отрова - Page 4 EmptyВто Дек 25, 2012 12:05 pm

Честита Коледа на всички Wink Smile Very Happy Very Happy Very Happy
Върнете се в началото Go down
baron2020
Новобранец
Новобранец




Змийска отрова - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: колега ште има ли вазможност да се уреди и аз да продам жалко змиска отрова   Змийска отрова - Page 4 EmptyПет Апр 11, 2014 7:43 pm

nikolai_791 написа:
топи написа:
търся някои които има контакти за продажба на змииска отрова.от лицензирани ловци е.печалба на посредника 20 000 евро.за повече информация на лс
колега намери ли пазар защото и аз имам
колега ште има ли вазможност и аз имам десетина грама змииска отрова да я продам
Върнете се в началото Go down
baron2020
Новобранец
Новобранец




Змийска отрова - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: колеги ниакои купували отрожа от пепелянки?   Змийска отрова - Page 4 EmptyПет Апр 11, 2014 7:51 pm

колеги продавам десетина грама от пепелянка,има ли купуваси
Върнете се в началото Go down
maas7eer
Про-Консул
Про-Консул




Змийска отрова - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Змийска отрова   Змийска отрова - Page 4 EmptyПет Апр 11, 2014 8:52 pm

То добре ,че няма кой да купува отрова иначе и пепелянките ги пиши изчезнали .
Върнете се в началото Go down
mario321
Цезар
Цезар
mario321



Змийска отрова - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Змийска отрова   Змийска отрова - Page 4 EmptyСъб Апр 12, 2014 12:41 am

Е то по моя край е пълно с змии, значи да се захващам на работа, ако има пазар се захващам здраво.
Върнете се в началото Go down
Hadjiev
Легионер
Легионер
Hadjiev



Змийска отрова - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Змийска отрова   Змийска отрова - Page 4 EmptyСъб Апр 12, 2014 12:57 am

TWA са студени животни.....не мога да си представя вместо сутринта да слоЖА една бала сено на кравата да фа6там ми6ки за змеите :Д ВМЕСТО Да издуи 4овек малко мляко я за сиренце я за аиран4е да дуи 4овек змии ...тва е само и единствено за мн смели хора.....които тряя да знаят 100 ко праят...// study study study study study 
Върнете се в началото Go down
atina
Про-Консул
Про-Консул




Змийска отрова - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Змийска отрова   Змийска отрова - Page 4 EmptyСъб Апр 12, 2014 12:58 am

baron2020 написа:
колеги продавам десетина грама от пепелянка,има ли купуваси
Колега заеби не мъчи животинките, не става скъпа е изсушена и се изисква определени условия да я сушиш на времето се палнах чак терариуми щях да правя сложна е системата и не забравяй че сме в бг тук нещата стават с много пари!
Върнете се в началото Go down
maas7eer
Про-Консул
Про-Консул




Змийска отрова - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Змийска отрова   Змийска отрова - Page 4 EmptyНед Апр 13, 2014 5:54 pm

Преди 20 г в сферата на въздушните далавери или малко по-бързото забогатяване ,беше хит змийската отрова Very Happy Един познат реши да направи удар  Very Happy Направи малко разходи  Very Happy и се оказа ,че скъпата отрова никой не я купува  Very Happy то бяха връзки ,то големи хора го управяха ,е поне проба Very Happy 
Върнете се в началото Go down
mario321
Цезар
Цезар
mario321



Змийска отрова - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Змийска отрова   Змийска отрова - Page 4 EmptyНед Апр 13, 2014 7:20 pm

Е то тогава аз се отказвам Cool 
Върнете се в началото Go down
maas7eer
Про-Консул
Про-Консул




Змийска отрова - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Змийска отрова   Змийска отрова - Page 4 EmptyНед Апр 13, 2014 7:30 pm

mario321 написа:
Е то тогава аз се отказвам Cool 






Межу другото наистина имало такъв бизнес с отрова от пепелянки но не било за кой да е  Very Happy нали се сещаш че печелившият бизнес не е за всеки , който докато се почесва по главата и решава да забогатее внезапно  Very Happy Very Happy 
Върнете се в началото Go down
cekov_racing
Новобранец
Новобранец




Змийска отрова - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: pepelqnka   Змийска отрова - Page 4 EmptyЧет Май 05, 2016 2:47 pm

Avrelian написа:
А не търсят ли пепелянки?
znam 4e e mnogo stara temata no moje li da se svurjesh s men - 0893575852
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



Змийска отрова - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Змийска отрова   Змийска отрова - Page 4 EmptyЧет Май 05, 2016 3:37 pm

cekov_racing написа:
Avrelian написа:
А не търсят ли пепелянки?
znam 4e e mnogo stara temata no moje li da se svurjesh s men - 0893575852

Здравей Колега, купуваш ли пепелянки?
Върнете се в началото Go down
nasko75
Джадай
Джадай
nasko75



Змийска отрова - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Змийска отрова   Змийска отрова - Page 4 EmptyЧет Май 05, 2016 8:19 pm

www.mdetectors.com написа:
cekov_racing написа:
Avrelian написа:
А не търсят ли пепелянки?
znam 4e e mnogo stara temata no moje li da se svurjesh s men - 0893575852

Здравей Колега, купуваш ли пепелянки?
Ако търсиш пепелянки дай и цена на бройка
Върнете се в началото Go down
 
Змийска отрова
Върнете се в началото 
Страница 4 от 4Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Общ форум-
Идете на: