Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Keywords
tesoro mask врътка маск TEKNETICS GOLD Fisher нишани Майнлаб Minelab miladinka Simplex lorenz 5000 Coil пират wave VANQUISH грунда nokta голден deus kupuvam nexus Spectrum prodavam
 

 за ОКМ

Go down 
+17
ton69
Lamas
Pukanka
shavlestia
Boti
kvinar
ivangrozni
VIKING
pechkata
SPARTANECA BG
vanko
spartak
rover c 2
trakieca
atd.dr
Yamaha
kraskothgr
21 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
SPARTANECA BG
Новобранец
Новобранец
SPARTANECA BG



за ОКМ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: за ОКМ   за ОКМ - Page 2 EmptyНед Сеп 11, 2011 4:04 pm

pechkata все още не мога да пиша на ЛС.Мога да ти пиша на имейл или да ме изчакаш да ми разрешът Wink
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




за ОКМ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: за ОКМ   за ОКМ - Page 2 EmptyНед Сеп 11, 2011 10:04 pm

SPARTANECA BG написа:
pechkata все още не мога да пиша на ЛС.Мога да ти пиша на имейл или да ме изчакаш да ми разрешът Wink
Пак имаш лично съобщение...
Върнете се в началото Go down
SPARTANECA BG
Новобранец
Новобранец
SPARTANECA BG



за ОКМ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: за ОКМ   за ОКМ - Page 2 EmptyНед Сеп 11, 2011 10:33 pm

pechkata написа:
SPARTANECA BG написа:
pechkata все още не мога да пиша на ЛС.Мога да ти пиша на имейл или да ме изчакаш да ми разрешът Wink
Пак имаш лично съобщение...
Проверявам аз Laughing И ти имаш
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




за ОКМ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: за ОКМ   за ОКМ - Page 2 EmptyПон Сеп 12, 2011 9:05 pm

Ти нямаш ли скайп или си направи и ме намери там - по лесно се чати и имаш писмо в АБВ...
Върнете се в началото Go down
VIKING
Про-Консул
Про-Консул
VIKING



за ОКМ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: за ОКМ   за ОКМ - Page 2 EmptyПон Сеп 12, 2011 9:44 pm

е ади разберете се колег и де че нещо Rolling Eyes хм мого са търсите нещо Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
ivangrozni
Консул
Консул
ivangrozni



за ОКМ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: за ОКМ   за ОКМ - Page 2 EmptyВто Сеп 13, 2011 2:35 pm

не си харчете парите по измислени (то не може и да се нарекат)машини с високо парни заглавия в това число влиза и NOKTA,ако искаш да разбереш какво е магнетрон провери в ГУГЪЛ и направи сравнение.
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




за ОКМ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: за ОКМ   за ОКМ - Page 2 EmptyВто Сеп 13, 2011 9:26 pm

ivangrozni написа:
не си харчете парите по измислени (то не може и да се нарекат)машини с високо парни заглавия в това число влиза и NOKTA,ако искаш да разбереш какво е магнетрон провери в ГУГЪЛ и направи сравнение.
ОПРЕДЕЛЕНИЕ ЗА МАГНЕТРОН:
Всички магнетрони са изградени от нажежаем проводник (катод),
към който е приложено високо отрицателно напрежение от постояннотоково
захранване. Катодът се намира в центъра на вакуумирана цилиндрична
камера. Чрез постоянен магнит се създава магнитно поле
със силови линии, паралелни на повърхността на катода. Магнитното поле
променя праволинейния ход на електроните, излъчени от катода и насочени
към стената на камерата (играеща роля на (анод)
и вместо по права линия, те започват да се движат по спирала. При
движението си електроните индуцират високочестотно поле, което на свой
ред въздейства върху електроните и ги събира в групи. Част от полето се
извлича чрез антена, свързана с вълновод (обикновено метална тръба с
правоъгълно сечение). Вълноводът насочва високочестотната енергия към
товара - това може да е микровълнова фурна или антената на радар.

Невероятно но е факт че върши работа - и то не лоша...
Върнете се в началото Go down
kvinar
Новобранец
Новобранец




за ОКМ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: за ОКМ   за ОКМ - Page 2 EmptyСря Сеп 14, 2011 4:08 pm

ivangrozni написа:
не си харчете парите по измислени (то не може и да се нарекат)машини с високо парни заглавия в това число влиза и NOKTA,ако искаш да разбереш какво е магнетрон провери в ГУГЪЛ и направи сравнение.
Че какво му на НОКТАТА бачка си апарата също се отнася и за ГЕОХЪНТЕР
Върнете се в началото Go down
Boti
Новобранец
Новобранец
Boti



за ОКМ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: help exp-3000   за ОКМ - Page 2 EmptyСря Дек 12, 2012 11:47 am

колеги преди няколко дни работих за първи път с ОКМ exp-3000. Все още нямам мнение, но се съветвах с представител на фирмата и той ми каза да сканирам паралелно, а не на зиг-заг. Как се сменява метода от зиг-заг на паралелно сканиране, защото машината с която работя реди само на зиг-заг /exp-3000/, а в менюто няма опция за смяна. Въпроса е тъп, но простете на начинаещия аматьор
Върнете се в началото Go down
shavlestia
Новобранец
Новобранец




за ОКМ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: за ОКМ   за ОКМ - Page 2 EmptyВто Окт 01, 2013 3:50 pm

atd.dr написа:
Колега ако имаш време за губене и излишни пари за харчене и много нерви пробвай с ОКМ ! Ще си много доволен !!!
А ти колега много ли си доволен от ОКМ как можеш да твърдиш за определен продукт когато не си работил с него Много смешно звучи Аз колега работя повече от 11 години с продукт на ОКМ И мога да те уверя че само хора които не могат да работят могат да говорят глупости  :mdr6:

Пожелавам ви късмет на всички колеги голд
Върнете се в началото Go down
Pukanka
Легионер
Легионер
Pukanka



за ОКМ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: за ОКМ   за ОКМ - Page 2 EmptyЧет Окт 03, 2013 9:15 am

Boti написа:
колеги преди няколко дни работих за първи път с ОКМ exp-3000. Все още нямам мнение, но се съветвах с представител на фирмата и той ми каза да сканирам паралелно, а не на зиг-заг. Как се сменява метода от зиг-заг на паралелно сканиране, защото машината с която работя реди само на зиг-заг /exp-3000/, а в менюто няма опция за смяна. Въпроса е тъп, но простете на начинаещия аматьор
С антената си снимаш паралелно, след което като си пуснеш програмата на компа, ти излиза прозорец където вляво написваш колко импулса на линия си направил, а след това в дясно маркираш че си снимал паралел. В България никой няма да ти помогне с обучението за машината, затова най-добре отдели два дена време и отиди в Германия при Франк Цезар да те обучи. Плаща се, но си струва защото се оказва че има много подробности и тънкости за да се работи с ОКМ.
Върнете се в началото Go down
shavlestia
Новобранец
Новобранец




за ОКМ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: за ОКМ   за ОКМ - Page 2 EmptyНед Окт 06, 2013 8:18 pm

Pukanka написа:
Boti написа:
колеги преди няколко дни работих за първи път с ОКМ exp-3000. Все още нямам мнение, но се съветвах с представител на фирмата и той ми каза да сканирам паралелно, а не на зиг-заг. Как се сменява метода от зиг-заг на паралелно сканиране, защото машината с която работя реди само на зиг-заг /exp-3000/, а в менюто няма опция за смяна. Въпроса е тъп, но простете на начинаещия аматьор
С антената си снимаш паралелно, след което като си пуснеш програмата на компа, ти излиза прозорец където вляво написваш колко импулса на линия си направил, а след това в дясно маркираш че си снимал паралел. В България никой няма да ти помогне с обучението за машината, затова най-добре отдели два дена време и отиди в Германия при Франк Цезар да те обучи. Плаща се, но си струва защото се оказва че има много подробности и тънкости за да се работи с ОКМ.
Колега За 2-3 дни няма да се научиш На мене ми трябваха близо 3 години да свикна с нещата  Въпроса не е само да се научиш на движенията Има си още тънкости Но на първо време колегата да си направи полигон И на пролет да тренира там  Важното е да свикнеш и с програмата Да делиш уродяванията от метала При мене е по лесно защото работя и с двата софтуера Стария е по добър за много от нещата Но колега ще ти дам съвет Научи се да работиш само на ръчен режим Той е бавен но по добър от автоматичния За паралелното снимане не съм много съгласен Аз винаги съм на зиг заг Какво ще рече това Тръгвам от посока Север юг Винаги първото завъртане трябва да ти е на ляво Като броиш на кой импулс правиш завъртането После пак на същата бройка правиш отново завъртане Итака докато снимаш обекта  При паралелното Тръгваш напред Спираш примерно на 20-30 импулса зависи може да направиш и 100 С тия бързи сигнали  Спираш и се връщаш пак от къде си тръгнал но малко в страни да не препокриеш сигналите За мене лично е глупаво Със супер сензора трябва да правиш плътни импулси през 20-30 см
Но просто си трябва практика за да се научиш Ако те интересува нещо в повече ще ти обясня Няма смисъл да се харчиш до Германия
Върнете се в началото Go down
Lamas
Легионер
Легионер




за ОКМ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: за ОКМ   за ОКМ - Page 2 EmptyПон Окт 07, 2013 8:15 am

shavlestia написа:
Колега За 2-3 дни няма да се научиш На мене ми трябваха близо 3 години да свикна с нещата  Въпроса не е само да се научиш на движенията Има си още тънкости Но на първо време колегата да си направи полигон И на пролет да тренира там  Важното е да свикнеш и с програмата Да делиш уродяванията от метала При мене е по лесно защото работя и с двата софтуера Стария е по добър за много от нещата Но колега ще ти дам съвет Научи се да работиш само на ръчен режим Той е бавен но по добър от автоматичния За паралелното снимане не съм много съгласен Аз винаги съм на зиг заг Какво ще рече това Тръгвам от посока Север юг Винаги първото завъртане трябва да ти е на ляво Като броиш на кой импулс правиш завъртането После пак на същата бройка правиш отново завъртане Итака докато снимаш обекта  При паралелното Тръгваш напред Спираш примерно на 20-30 импулса зависи може да направиш и 100 С тия бързи сигнали  Спираш и се връщаш пак от къде си тръгнал но малко в страни да не препокриеш сигналите За мене лично е глупаво Със супер сензора трябва да правиш плътни импулси през 20-30 см
Но просто си трябва практика за да се научиш Ако те интересува нещо в повече ще ти обясня Няма смисъл да се харчиш до Германия

Колега, чувал съм, че ОКМ не-работи на глинести почви!
Вярно ли е?

Върнете се в началото Go down
Pukanka
Легионер
Легионер
Pukanka



за ОКМ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: за ОКМ   за ОКМ - Page 2 EmptyПон Окт 07, 2013 8:42 am

Въпроса ти не е към мене, но и аз мога да отговаря. Да, ОКМ не работят на глинести почви, както и след дъжд.
Относно паралелните снимки, германците съветват да се правят такива и след малко тренировки на полигон се оказа поне при мене и за моя уред че паралелните снимки са по-верни.
Върнете се в началото Go down
Lamas
Легионер
Легионер




за ОКМ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: за ОКМ   за ОКМ - Page 2 EmptyПон Окт 07, 2013 9:42 am

Pukanka написа:
Въпроса ти не  е към мене, но и аз мога да отговаря. Да, ОКМ не работят на глинести почви
Аз незнам дали сте запознати, но повечето (над 80%) в България са глинести?!
Типичните горски канелени почви имат ограничено разпространение в хълмистите и дълбоко разчленени райони. Развити са върху карбонатна основа и се характеризират с плитък профил, малка мощност, плътен строеж. По механичен състав са от леко до тежко глинести с хумусно съдържание /3-5% /.

Излужените канелени почви са най-широко разпространения почвен тип в България. Разпространени са в основните селскостопански райони. Характеризират се с мощност на почвения профил 75-120 см, мощност на хумусния хоризонт /до 35 см/. По механичен състав са още по глинести от канелените почви, но са с по-малко съдържание на хумус /2-3%/.

Има и трети вид ,Смолниците те се отличават с твърде своеобразен произход и са разпространени на юг от Стара планина в котловинните полета, Горнотракийската и Бургаската низини. Образувани са върху водонепропускливи плиоценски езерни седименти и андезитни туфи и туфити, средиземноморско климатично влияние, незначителен наклон. Отличават се с тежък механичен състав (съдържание на глина 50%-75%)

п.п. Май наистина георадарите (който и да е той) в България не-работят?! В България глинените почви са над 80%.
Върнете се в началото Go down
Pukanka
Легионер
Легионер
Pukanka



за ОКМ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: за ОКМ   за ОКМ - Page 2 EmptyПон Окт 07, 2013 10:18 am

Грешката е моя. Има си опция в компютъра за глинеста почва, сега видях. Но не съм я ползвала и не се е налагало въпреки че 80 % както казваш почвите били такива. Лично съм опитвала да снимам на слой който е от тази гадната лепкава глина и не се получава.На други места нямам проблем.
Върнете се в началото Go down
Lamas
Легионер
Легионер




за ОКМ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: за ОКМ   за ОКМ - Page 2 EmptyПон Окт 07, 2013 10:47 am

Pukanka написа:
Грешката е моя. Има си опция в компютъра за глинеста почва, сега видях.
Странно?!
В други теми (може и в тази, но сега не ми се търси) казвате, че от години ползвате този вид техника (ОКМ) и сте твърдели, че ОКМ неработи на глина, а пък чак сега видяхте, че май работил!

п.п. Извинявам се много, не се заяждам, но тоя вид техника струва една чанта с пари, и след като давате категорични мнения "от вашя личен опит"...нямате ли чувството, че може и да подведете някой?!
Освен ако не сте търговци.
А за почвите в България...това не го казвам Аз, а геолозите от БАН.
Поздрави.
Върнете се в началото Go down
shavlestia
Новобранец
Новобранец




за ОКМ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: за ОКМ   за ОКМ - Page 2 EmptyПон Окт 07, 2013 12:47 pm

Lamas написа:
Pukanka написа:
Грешката е моя. Има си опция в компютъра за глинеста почва, сега видях.
Странно?!
В други теми (може и в тази, но сега не ми се търси) казвате, че от години ползвате този вид техника (ОКМ) и сте твърдели, че ОКМ неработи на глина,  а пък чак сега видяхте, че май работил!

п.п. Извинявам се много, не се заяждам, но тоя вид техника струва една чанта с пари, и след като давате категорични мнения "от вашя личен опит"...нямате ли чувството, че може и да подведете някой?!
Освен ако не сте търговци.
А за почвите в България...това не го казвам Аз, а геолозите от БАН.
Поздрави.
Колега ОКМ работи добре стига да се научиш да работиш с него Значи имаш опция за глинестите почви Но то е само за корекция на дълбочината Значи колега Ако глината е много плътна ще ти даде червен екран А ако снимаш веднага след дъжд ще ти даде син екран И колега пак ти казвам Научи се да работиш на ръчен режим Той е най добър В началото си опъвай въжета като коридори за да се научиш да се движиш в права линия Това също е много важно Когато се научиш вече няма да ти трябва Но си трябва практика  Когато хванеш предмет  от горе имаш бутонче на програмата като скара Натискаш го за да видиш що годе формата Аз използвам и старата програма Тя за някои неща е по добра  Но направи си полигон за да свикнеш с апарата

Върнете се в началото Go down
Pukanka
Легионер
Легионер
Pukanka



за ОКМ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: за ОКМ   за ОКМ - Page 2 EmptyПон Окт 07, 2013 2:56 pm

Ламас, мисля че ме бъркаш с някой друг. Аз никъде не съм казвала че имам години опит с тази техника. Напротив, опита ми е малък, но споделям това което имам от малката макар и практика и това което съм научила от колега с опит и от германеца. Ако те интересуват други детайли, най-добре се свържи с германците или с някой от дистрибуторите, защото тука говорим общо за ОКМ, но да не забравяме че имат много видове уреди и всеки си е индивидуален и с различни възможности.
Върнете се в началото Go down
shavlestia
Новобранец
Новобранец




за ОКМ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: за ОКМ   за ОКМ - Page 2 EmptyПон Окт 07, 2013 3:54 pm

shavlestia написа:
Lamas написа:
Pukanka написа:
Грешката е моя. Има си опция в компютъра за глинеста почва, сега видях.
Странно?!
В други теми (може и в тази, но сега не ми се търси) казвате, че от години ползвате този вид техника (ОКМ) и сте твърдели, че ОКМ неработи на глина,  а пък чак сега видяхте, че май работил!

п.п. Извинявам се много, не се заяждам, но тоя вид техника струва една чанта с пари, и след като давате категорични мнения "от вашя личен опит"...нямате ли чувството, че може и да подведете някой?!
Освен ако не сте търговци.
А за почвите в България...това не го казвам Аз, а геолозите от БАН.
Поздрави.
Колега ОКМ работи добре стига да се научиш да работиш с него Значи имаш опция за глинестите почви Но то е само за корекция на дълбочината Значи колега Ако глината е много плътна ще ти даде червен екран А ако снимаш веднага след дъжд ще ти даде син екран И колега пак ти казвам Научи се да работиш на ръчен режим Той е най добър В началото си опъвай въжета като коридори за да се научиш да се движиш в права линия Това също е много важно Когато се научиш вече няма да ти трябва Но си трябва практика  Когато хванеш предмет  от горе имаш бутонче на програмата като скара Натискаш го за да видиш що годе формата Аз използвам и старата програма Тя за някои неща е по добра  Но направи си полигон за да свикнеш с апарата

Върнете се в началото Go down
shavlestia
Новобранец
Новобранец




за ОКМ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: за ОКМ   за ОКМ - Page 2 EmptyПон Окт 07, 2013 4:00 pm

shavlestia написа:
Lamas написа:
Pukanka написа:
Грешката е моя. Има си опция в компютъра за глинеста почва, сега видях.
Странно?!
В други теми (може и в тази, но сега не ми се търси) казвате, че от години ползвате този вид техника (ОКМ) и сте твърдели, че ОКМ неработи на глина,  а пък чак сега видяхте, че май работил!

п.п. Извинявам се много, не се заяждам, но тоя вид техника струва една чанта с пари, и след като давате категорични мнения "от вашя личен опит"...нямате ли чувството, че може и да подведете някой?!
Освен ако не сте търговци.
А за почвите в България...това не го казвам Аз, а геолозите от БАН.
Поздрави.                                                                                                                                                Не знам точно за кой колега става на въпрос за това че е търговец  Аз работя повече от 11 години с Ровер С на фирмата ОКМ  И съм много доволен от апарата Дори преди 2 месеца мой познати си закупиха последния модел на Ровер Голд  И двата апарата ги пробвахме на еднакви обекти Разлика няма никакво А относно до глинестите почви мога да гарантирам че на места пречи Просто глината свети в червено като метал  Но аз работя и с двете програми които има ОКМ и нещата ги изчиствам И ми е по лесно Пак казвам Колегата няма смисъл да ходи до Германия В Фирмата Хидролок си имат полигони Колегата може да се обърне към тях Или към колеги които са работили повечко време За да могат да му обяснят и тънкостите при разчитане на снимките

Колега ОКМ работи добре стига да се научиш да работиш с него Значи имаш опция за глинестите почви Но то е само за корекция на дълбочината Значи колега Ако глината е много плътна ще ти даде червен екран А ако снимаш веднага след дъжд ще ти даде син екран И колега пак ти казвам Научи се да работиш на ръчен режим Той е най добър В началото си опъвай въжета като коридори за да се научиш да се движиш в права линия Това също е много важно Когато се научиш вече няма да ти трябва Но си трябва практика  Когато хванеш предмет  от горе имаш бутонче на програмата като скара Натискаш го за да видиш що годе формата Аз използвам и старата програма Тя за някои неща е по добра  Но направи си полигон за да свикнеш с апарата

Върнете се в началото Go down
ton69
Преторий
Преторий




за ОКМ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: за ОКМ   за ОКМ - Page 2 EmptyПон Окт 07, 2013 6:14 pm

Този модел РоверЦ специално е обикновен магнитометер*дори не дефиренциален/с един датчик ФГМ3/ с шарен софт.Отвътре е пълна китайщина монтажа.На един обект от 5 опита все различни картинки.Пълен ташак.За новите модели не знам,но имайки предвид същия просто съм предубеден.Shocked 
Върнете се в началото Go down
Pukanka
Легионер
Легионер
Pukanka



за ОКМ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: за ОКМ   за ОКМ - Page 2 EmptyПон Окт 07, 2013 6:59 pm

На колегата Шавлестия съм му виждала ОКМа и гарантирам че не ползва магнитометъра и то след 10 -11 години с тоя уред, още не го е пускал. Не бъркайте скенера с магнетометъра. А аз например пък въобще нямам магнитометър. Моя е Ровер Голд и освен Суперсензор си поръчах антена с която да мога да намирам и вода.
Върнете се в началото Go down
ton69
Преторий
Преторий




за ОКМ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: за ОКМ   за ОКМ - Page 2 EmptyПон Окт 07, 2013 7:29 pm

Ми значи и уреда не го е ползвал 11г.РоверЦ е най обикновен недиференциален маг от най прост тип с визуализиращ софт.Не е радиочестотен скенер.Пишката отдолу дето стърчи е маг датчика.Това е за този модел.Година ми седя отворен на бюрото.Залети с топъл силикон платки от най различен тип.Дори имаше една на гетинакс,като от китайско радиоLaughing .Единственото свч устройство вътре е гпс приемника.Това е.Някъде пазя снимки от карантията на така наречения скенер на ОКМ,ако ги намеря,ще ги постнаShocked 
Върнете се в началото Go down
shavlestia
Новобранец
Новобранец




за ОКМ - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: за ОКМ   за ОКМ - Page 2 EmptyПон Окт 07, 2013 7:39 pm

ton69 написа:
Този модел РоверЦ специално е обикновен магнитометер*дори не дефиренциален/с един датчик ФГМ3/ с шарен софт.Отвътре е пълна китайщина монтажа.На  един обект от 5 опита все различни картинки.Пълен ташак.За новите модели не знам,но имайки предвид същия просто съм предубеден.Shocked 
 Пълен ташак си ти щото не можеш да работиш И как разбра че е китайско Много ми е интересно А така случайно да си запознат че когато ще повтаряш място трябва да изчакваш поне 20 минути И как разбра че е магнито метър Много си бил в час няма що Няма да ти казвам че апарата съм го изплатил много по 1000 пъти друже Първо се научи да работиш после коментирай Че направо изглеждаш смешен Имам и новия модел Ровер С 2  И ще ти кажа че разлика в работата няма С тази разлика че новите модели не работят със стария софтуер Който в много неща е по добър от 3Д
http://prikachi.com/images.php?images/978/6608978Q.jpg
http://prikachi.com/images.php?images/982/6608982I.jpg
http://prikachi.com/images.php?images/785/5876785d.jpg
Върнете се в началото Go down
 
за ОКМ
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-дълбочинни и скенери и други подобни :: ОКМ-
Идете на: