Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
нишани lorenz wave Coil kupuvam Fisher Spectrum miladinka грунда nexus Simplex маск deus VANQUISH 5000 Майнлаб TEKNETICS пират prodavam врътка голден GOLD mask tesoro Minelab nokta
 

 Империята отвръща на удара - част " на всеки четири години по избори"

Go down 
+22
imperio
кирката
spartak
tepes
dobria
tsole
Dominos
SAGITTARIUS
markantony
Magikman
stan960
zaki83
sony147
vale-2
paco
trakieca
wallb2
pechkata
Ancient Hunter
adminn
zanvan
Petronii
26 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
SAGITTARIUS
Консул
Консул
SAGITTARIUS



Империята отвръща на удара - част " на всеки четири години по избори" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Империята отвръща на удара - част " на всеки четири години по избори"   Империята отвръща на удара - част " на всеки четири години по избори" - Page 5 EmptyНед Апр 03, 2011 3:01 am

.


Последната промяна е направена от SAGITTARIUS на Чет Апр 14, 2011 2:00 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Petronii
Цезар
Цезар




Империята отвръща на удара - част " на всеки четири години по избори" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Империята отвръща на удара - част " на всеки четири години по избори"   Империята отвръща на удара - част " на всеки четири години по избори" - Page 5 EmptyНед Апр 03, 2011 2:22 pm

Добрия ми се струва,че опипва почвата за бъдещия политически живот на господаря на Яне - Алексей.



bounce
Върнете се в началото Go down
Magikman
Консул
Консул
Magikman



Империята отвръща на удара - част " на всеки четири години по избори" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Империята отвръща на удара - част " на всеки четири години по избори"   Империята отвръща на удара - част " на всеки четири години по избори" - Page 5 EmptyНед Апр 03, 2011 3:10 pm

dobria написа:
Ако става дума за археология - да не съм в тази тема.

Интересува ме златодобива, но въпреки това без никаква археология пак гадните милиционери ми врътнаха дело.

Е, това ако не е достатъчно да съм бесен, то какво трябва да стане ?

Не съм казал за кого да се гласува.
Споделих само мое мнение за политическата обстановка.
Ако се резпилеем по разните партии нямаме никакъв шанс да се промени режима.

Относно РЗС да припомня, че имам контакти на най-високо ниво. Точно с хората, които нареждат на Яненцето какво да прави :-) Ще говоря с тях така или иначе.
Доколкото знам ситуацията в РЗС - политическата им задача е друга.
Дори да обещаят нещо вероятно само ще лапнат гласовете.
Чел съм стенограмите от сайта на НС по приемането на ЗКН. Янето тогава беше за този гаден закон...

Ако обаче всички решат РЗС и аз ще съм за тях.

Не ставайте смешни, че някой ще ви ухажва и ще ви гони с оферти :-)

Определено не съм такъв екземпляр извинявай
Каквато и партия или формация да се подкрепи,няма механизъм,който след изборите да ги накара да си изпълнят обещанията.Единствената им цел е била и ще бъде лично облагодетелствуване.Каква им е далаверата металдетектинга да е законен?Намерените неща ще остават в България,каналите за износ ще поувяхнат.Истината(лично мнение) е в собствено сдружение или формация,но както всеки дърпа в различна посока,как ще стане?


Всяко идиотско начинание има своето философско оправдание.
Върнете се в началото Go down
Petronii
Цезар
Цезар




Империята отвръща на удара - част " на всеки четири години по избори" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Империята отвръща на удара - част " на всеки четири години по избори"   Империята отвръща на удара - част " на всеки четири години по избори" - Page 5 EmptyНед Апр 03, 2011 3:45 pm

Magikman написа:

Истината(лично мнение) е в собствено сдружение или формация,но както всеки дърпа в различна посока,как ще стане?

Предлагам да се направи асоциация по ”Металдетектинг,лов,риболов,офроуд ,рафтинг и всички спортове за свободното време”
Нека се регистрира и съберат достатъчно членове,повечето от нас имат по няколко хобита и нека после чобанина неговите кукловоди да обясняват в Брюксел защо дискриминират своите граждани в следствие на заведените дела и жалби в Страсбург и еврокомисията.


geek
Върнете се в началото Go down
Magikman
Консул
Консул
Magikman



Империята отвръща на удара - част " на всеки четири години по избори" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Империята отвръща на удара - част " на всеки четири години по избори"   Империята отвръща на удара - част " на всеки четири години по избори" - Page 5 EmptyНед Апр 03, 2011 5:33 pm

Друг вариант,много по-трудно изпълним,но за сметка на това по-ефикасен ако стане,е да се изберат в някои региони независими депутати.Нещата се прекарват в парламента ако има лоби.Лоби се купува,но пък няма пари.Та идваме на лафа-пари нема,действайте SmileДаже и 4-5 независими депутати,избрани за нашата кауза,вече са сила.


Всяко идиотско начинание има своето философско оправдание.
Върнете се в началото Go down
carlav
Легионер
Легионер




Империята отвръща на удара - част " на всеки четири години по избори" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Империята отвръща на удара - част " на всеки четири години по избори"   Империята отвръща на удара - част " на всеки четири години по избори" - Page 5 EmptyНед Апр 03, 2011 5:50 pm

Мечти,мечти,мечти,ех мечтиииии,не е лошо да се мечтае............
Върнете се в началото Go down
SAGITTARIUS
Консул
Консул
SAGITTARIUS



Империята отвръща на удара - част " на всеки четири години по избори" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Империята отвръща на удара - част " на всеки четири години по избори"   Империята отвръща на удара - част " на всеки четири години по избори" - Page 5 EmptyНед Апр 03, 2011 8:46 pm

.



Върнете се в началото Go down
dobria
Новобранец
Новобранец




Империята отвръща на удара - част " на всеки четири години по избори" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: politichesko prouchvane   Империята отвръща на удара - част " на всеки четири години по избори" - Page 5 EmptyСъб Апр 09, 2011 1:56 pm

Kolegi dokato pytuvam pravia politicheski sondaji (sori za latinicata no pisha ot tel.)
Sreshtnah se s hora ot SDS i hora na Kostov.
Vsichki zapochvat s tova koi strukturi sa nasreshta, kakvi politicheski iskania imame i kolko glasa stoiat zad nas, kakto i kakvo e razpredelenieto po raioni.
Ako mojem da se predstavim ubeditelno che imame pone 50000 glasa shte pregovariat s nas za konkretna chast ot programata si i shte poemat politicheski angajiment kym nashite strukturi.
Ako imame 100000 glasa shte ni dadat i mesta v parlamenta za nashi predstaviteli.
Loshoto e che mnenieto im e che kolekcioner e mrysna duma, a tyrsachite sa napravo satanizirani v publichnoto prostranstvo.
Ta, mojem li pone tova da napravim
1. Kolko ot nas shte glasuvat konsolidirano
2. Kakvi sa politicheskite ni iskania
3. Koi nashi grajdanski strukturi shte ni predstavliavat
Ako ne napravim tova nikoi niama da ni vzeme naseriozno.
Върнете се в началото Go down
SAGITTARIUS
Консул
Консул
SAGITTARIUS



Империята отвръща на удара - част " на всеки четири години по избори" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Империята отвръща на удара - част " на всеки четири години по избори"   Империята отвръща на удара - част " на всеки четири години по избори" - Page 5 EmptyСъб Апр 09, 2011 2:30 pm

.


Последната промяна е направена от SAGITTARIUS на Чет Апр 14, 2011 2:02 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Petronii
Цезар
Цезар




Империята отвръща на удара - част " на всеки четири години по избори" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Империята отвръща на удара - част " на всеки четири години по избори"   Империята отвръща на удара - част " на всеки четири години по избори" - Page 5 EmptyСъб Апр 09, 2011 2:32 pm

Добрия , това което казваш за техните изисквания са несериозни неща и потвърждава моето мнение ,че СДС са бита карта. Първо ние нямаме политически амбиции за да се занимаваме с прогами . Не знам как си го представят но ако консолидираме 100 000 гласа ,това се равнява на близо 2 процента и е възможно самостоятелно участие в парламента ,но това не е наша конкретна цел. По скоро на нас ни трябва още сега доказателство и дейстия на сегашните участващи в парламента и недопускане приемането на тези дискриминационни точки в закона.
Трябва всички ясно и категорично и ние и федерация да заявиме,че следиме изкъсо всички действия и дадени гласувания за този закон в парламента и при негативен резултат да бъдат сигурни , че всички ние непременно ще дадем гласовете си,но няма да бъдат за тях. Разбира се ако сегашните управляващи се вразумят и изритат овчарите от нашата сфера и направят един европейски закон в тази област,сме готови да заровиме томахавките и изпушиме лулата на мира ,това са нашите обещания и структури.(и аз пиша от телефон ,но не съм политик)



Arrow
Върнете се в началото Go down
SAGITTARIUS
Консул
Консул
SAGITTARIUS



Империята отвръща на удара - част " на всеки четири години по избори" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Империята отвръща на удара - част " на всеки четири години по избори"   Империята отвръща на удара - част " на всеки четири години по избори" - Page 5 EmptyСъб Апр 09, 2011 4:17 pm

.


Последната промяна е направена от SAGITTARIUS на Чет Апр 14, 2011 2:02 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
paco
Легионер
Легионер




Империята отвръща на удара - част " на всеки четири години по избори" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Империята отвръща на удара - част " на всеки четири години по избори"   Империята отвръща на удара - част " на всеки четири години по избори" - Page 5 EmptyСъб Апр 09, 2011 5:31 pm

dobria да те питам нещо,можеш ли да ми кажеш как се настройва гъдулка с 6 врътки.
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



Империята отвръща на удара - част " на всеки четири години по избори" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Империята отвръща на удара - част " на всеки четири години по избори"   Империята отвръща на удара - част " на всеки четири години по избори" - Page 5 EmptyНед Апр 10, 2011 4:42 pm

Всъщност сигурно политик е по лошата и сатанизирана реплика на търсач -НО -трябва да се отбележи че Добрия говори поне конкретно и не виждам кво са стегате всеки знае че в политиката не е по различно от бизнеса -Колкото до 2% баце Петронии -нали се сещаш с тех не мое преминеш прага( 4%за партия и 6%за коалиция) -или са праиш че си забравил -В такъв смисъл забравете го ВМРО и с наще гласове надали ще са в Парламента -Виж СДС и ДСБ са по реалният хоризонт -Не че агитирам за определена политическа партия но и разделението, нихилизма и отричането на всичко нема да ни доведе до никъде -Крайният смисъл на некво политическо обвързване е да излезнем на трибуна откъдето ще се чуем иначе шъ продължаваме да си съществуваме неглиже като Федерацията.


Последната промяна е направена от stan960 на Нед Апр 10, 2011 6:41 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
SAGITTARIUS
Консул
Консул
SAGITTARIUS



Империята отвръща на удара - част " на всеки четири години по избори" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Империята отвръща на удара - част " на всеки четири години по избори"   Империята отвръща на удара - част " на всеки четири години по избори" - Page 5 EmptyНед Апр 10, 2011 5:16 pm

.


Последната промяна е направена от SAGITTARIUS на Чет Апр 14, 2011 2:03 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Magikman
Консул
Консул
Magikman



Империята отвръща на удара - част " на всеки четири години по избори" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Империята отвръща на удара - част " на всеки четири години по избори"   Империята отвръща на удара - част " на всеки четири години по избори" - Page 5 EmptyНед Апр 10, 2011 5:53 pm

Не можахте ли да разберете всичките пишещи,че партиите или формацииите обещават,но НЕ ИЗПЪЛНЯВАТ!И няма начин да бъдат накарани след изборите да изпълнят обещаното!Какво като им е залегнало в програмата?Просто ще имат още една неизпълнена точка.Но нали ще бъдат 4 години на власт и ще напълнят гушите!Това им е най-важното.Най-ефикасно би било,ако в някой регион,или в няколко,успеят да се съберат 10000 гласа за издигане на депутат,избран от металдетектистите.Да,много е трудно,но пък не е и абсолютно невъзможно.Може да стане в райони където много хора упражняват това занятие.Да ви казвам ли кои са?Знаете ги по-добре от менеSmile


Всяко идиотско начинание има своето философско оправдание.
Върнете се в началото Go down
Magikman
Консул
Консул
Magikman



Империята отвръща на удара - част " на всеки четири години по избори" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Империята отвръща на удара - част " на всеки четири години по избори"   Империята отвръща на удара - част " на всеки четири години по избори" - Page 5 EmptyНед Апр 10, 2011 5:56 pm

Не знам дали е все още 10000 необходимия брой гласове или вече и това е променено.


Всяко идиотско начинание има своето философско оправдание.
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



Империята отвръща на удара - част " на всеки четири години по избори" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Империята отвръща на удара - част " на всеки четири години по избори"   Империята отвръща на удара - част " на всеки четири години по избори" - Page 5 EmptyНед Апр 10, 2011 7:00 pm

Ми то убаво Магическият -Всички знаем -таз партия такава оназ онакава Но не мислиш ли че на тоз независимият дори и да му съберем 10 000 гласа в Парламента ша са изгуби в множеството и хептен нема и да му са чуе гласа.По прагматичното според мен е това което Добрия предлага щото реалната максимална цифра гласове наедно със семейства и приятели която можем да постигнем в най добрият случаи ще е някъде между 30 и 50 000 при добра организация -по високите цифри са пожелателни -Така че мислете грамотно -стига с тая Андрешковщина -нема да стане така........................................................
Върнете се в началото Go down
Magikman
Консул
Консул
Magikman



Империята отвръща на удара - част " на всеки четири години по избори" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Империята отвръща на удара - част " на всеки четири години по избори"   Империята отвръща на удара - част " на всеки четири години по избори" - Page 5 EmptyНед Апр 10, 2011 10:02 pm

Че ако ще е един глас ще се загуби-вярно е.Ама виж на какъв хал сме от “грамотното“ мислене до сега.За всеки новопоявил се смяташе,че ще оправи нещата.Помниш в началото на управлението на Б.Б. коментарите във форума?Че той ще оправи закона за културното наследство.Да виждаш нещо променено?Хайде,гади ми се от темата за политиката.


Всяко идиотско начинание има своето философско оправдание.
Върнете се в началото Go down
spartak
Легионер
Легионер
spartak



Империята отвръща на удара - част " на всеки четири години по избори" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Империята отвръща на удара - част " на всеки четири години по избори"   Империята отвръща на удара - част " на всеки четири години по избори" - Page 5 EmptyПон Апр 11, 2011 10:32 am

здравейте колеги
Добрия си удържа на думата и Ви презентира на кратко политическата ситуация.Но проблема е,че само ние тука си седиме и чатиме...
Надявам се,повечето от Вас са ходили в казарма."СТРОЙ СЕ,ПРЕБРОЙ СЕ".Нека се преброиме и да видиме....
Колко пъти отправях призив към админа,да направи онлайн преброяване,но уви.Той даже и коментар не пуска на тая тема.Ако сте съгласни,нека в отговор,всеки от нас в следващия си пост да напише само ГЛАСУВАНЕ,без никакви др.коментари.Нека видиме колко от нас искат да се преброиме.Ще отворя нова тема ГЛАСУВАНЕ ви призовавам там да поствате фразата ГЛАСУВАНЕ.Аз съм първия и давам пример cheers
Върнете се в началото Go down
sony147
Цезар
Цезар
sony147



Империята отвръща на удара - част " на всеки четири години по избори" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Империята отвръща на удара - част " на всеки четири години по избори"   Империята отвръща на удара - част " на всеки четири години по избори" - Page 5 EmptyПон Апр 11, 2011 10:50 am

Зарежи ги Станчо,това робско овчедушно племе си заслужава участта!! Интересно ти от кое племе си!?!Сигурно са те изгонили от рая Twisted Evil
Върнете се в началото Go down
dobria
Новобранец
Новобранец




Империята отвръща на удара - част " на всеки четири години по избори" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: тъжна гледка   Империята отвръща на удара - част " на всеки четири години по избори" - Page 5 EmptyСъб Апр 16, 2011 10:58 pm

Тъжна гледка е като гледам точките след постовете на SAGITTARIUS ...

Това цензура ли е или бъркам ?

Нужни са колкото може повече мнения колеги.

Недостатъците на демокрацията са лечими само с повече демокрация Exclamation
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



Империята отвръща на удара - част " на всеки четири години по избори" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Империята отвръща на удара - част " на всеки четири години по избори"   Империята отвръща на удара - част " на всеки четири години по избори" - Page 5 EmptyНед Апр 17, 2011 11:23 am

Бацее- SAGIII-дръпни юздите малко де -Очакваме нещо по конкретно от Добрия -Общите лафове си ги моем и сами.
Върнете се в началото Go down
dobria
Новобранец
Новобранец




Империята отвръща на удара - част " на всеки четири години по избори" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: конкретно   Империята отвръща на удара - част " на всеки четири години по избори" - Page 5 EmptyПон Апр 18, 2011 6:47 pm

stan960 написа:
Бацее- SAGIII-дръпни юздите малко де -Очакваме нещо по конкретно от Добрия -Общите лафове си ги моем и сами.

- за конкретното - не смятам да се повтарям повече, по-конкретни неща от мен не виждам някой да е писал тук

- за съжаление не виждам никаква активност, дори инициативата на спартак за преброяване удари на камък

- все повече се съмнявам, че ще има даже протестен антигерб вот

- и най-конкретното - в момента тече записване на агенти на БОП повсеместно, а записалите се не ги пипат стига да пеят в оркестъра, май все повече колеги стават певци ...

Тъжна родна картинка...


Недостатъците на демокрацията са лечими само с повече демокрация !
Върнете се в началото Go down
tepes
Цезар
Цезар
tepes



Империята отвръща на удара - част " на всеки четири години по избори" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Империята отвръща на удара - част " на всеки четири години по избори"   Империята отвръща на удара - част " на всеки четири години по избори" - Page 5 EmptyПон Апр 18, 2011 8:49 pm

dobria написа:
Тъжна гледка е като гледам точките след постовете на SAGITTARIUS ...
Не знам за точките, ама Сагитариус много ми прилича на мрънкаща лелка, дето и е спрял преди 3 месеца мензиса.
И ми се струва, защото много обича да се изразява от името на форум Империо, че скоро наистина ще стане форум Империо... единствения останал...!
Върнете се в началото Go down
bobo
Консул
Консул




Империята отвръща на удара - част " на всеки четири години по избори" - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Империята отвръща на удара - част " на всеки четири години по избори"   Империята отвръща на удара - част " на всеки четири години по избори" - Page 5 EmptyПон Апр 18, 2011 9:26 pm

Не знам кой трие мненията,ама не остана смислена тема бе.Ако някой външен чете за сефте форума нищо няма да вдене.Ако админите трият-направо да трият цялата тема,щото то и без това нищо не се разбира от нея,ако Сагито сам си трие мненията -по-добре хич да не пише.

САМ СИ ТРИЕ КОМЕНТАРИТЕ.
Върнете се в началото Go down
 
Империята отвръща на удара - част " на всеки четири години по избори"
Върнете се в началото 
Страница 5 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» даи боже всеки му !!!!
» ГИБЕЛТА НА ИМПЕРИЯТА-ВИЗАНТИЯ-КРАЯТ
» Коментари на резултатите от избори 2017

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Общ форум-
Идете на: