Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
Майнлаб Spectrum Coil маск tesoro Fisher 5000 голден нишани wave nexus prodavam nokta Minelab TEKNETICS lorenz грунда врътка VANQUISH mask kupuvam miladinka пират Simplex GOLD deus
 

 Империята отвръща на удара - част " на всеки четири години по избори"

Go down 
+22
imperio
кирката
spartak
tepes
dobria
tsole
Dominos
SAGITTARIUS
markantony
Magikman
stan960
zaki83
sony147
vale-2
paco
trakieca
wallb2
pechkata
Ancient Hunter
adminn
zanvan
Petronii
26 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
dobria
Новобранец
Новобранец




Империята отвръща на удара - част " на всеки четири години по избори" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: мислете и действайте разумно   Империята отвръща на удара - част " на всеки четири години по избори" - Page 4 EmptyВто Мар 29, 2011 9:21 pm

Радвам се, че се възприема идеята за виртуален политически клуб.
Вместо само да си лаем трябва да постигмен позитивна консолидация.
Има множество web форми, анкети и пр., които може да се ползват.

Предлагам Империо да проучи възможността да има импулсен тел. за sms дарения или нещо подобно.
Събраните пари да са само за каузата. Ще се наложат разходи, срещи преговори и пр.

Всеки от нас сам ще финансира местната си политическа работа.
Аз например ще заделя 50 кила ракия и 100 вино от запасите си и ще викна на политическа почерпка всичките си приятели и познати колеги.
Ще ударя един прочувствен политически тост и съм убеден, че ще постигна повече от някои пишман политици.

Имам добри контакти, както казах с Археа и РЗС. И към червените имам подводница, но засега не мисля да работя в тази посока.

Забравил съм за ДПС и Атака. С турците не бива да си играем на тази тема, макар че няма турчин дето да не е малджия (казанджия)...
Атака пък са най-големите гадини след царските мекерета дето прокараха този мракобесен режим.

Нямам никакви аспирации за някаква роля във виртуалния политически клуб.
Ще помагам с идеи. Мога и да консултирам приетите постановки с грамотни в политически план хора.

Предлагам за сериозните моменти (имена, тел. срещи и пр.) да минете на криптирана комуникация.

За voip разговори може да ползвате :

http://www.brosix.com/

За криптирани e-mail си направете регистрация на :

http://www.mymessagesafe.com/

За криптиране на sms може да ползвате прогчето на bai bradyr :

http://baibradyr.data.bg/files

Не че има нещо незаконно да се гласува против ГЕРБавите :-) но патилите от милиционерщината знаят, че гадините са способни на умопомрачителни гадости и извращения.

(За пример ви давам моя случай. За да удължат измисленото дело, което ми направиха, са писали в мотивите, че имам няколко предишни дела. Аз съм бил само свидетел по тези дела, а гадовете са написали , че делата били мои ... това е 100 % престъпление срещу правосъдието, но как и кога МВР ще се самохване ... а прокуратурата ще се самообвини и пр.)

Та ако се заформи нещо серизоно тука не пишете всичко по форумите...
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



Империята отвръща на удара - част " на всеки четири години по избори" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Империята отвръща на удара - част " на всеки четири години по избори"   Империята отвръща на удара - част " на всеки четири години по избори" - Page 4 EmptyВто Мар 29, 2011 9:27 pm

Колега, не ни трябва по-стройна олганизация от форума засега.
Нали имаме федерация, която все едно я няма-никой от влас имащите не я сафери за грош.
По-скоро споделяйте мнения и възгледи, та като дойде време за вота да има реален резултат.
Тогава това за което си пишем тук ще е реално - чрез бюлетината.


http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14

КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА БАТСЗМ
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Империята отвръща на удара - част " на всеки четири години по избори" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Империята отвръща на удара - част " на всеки четири години по избори"   Империята отвръща на удара - част " на всеки четири години по избори" - Page 4 EmptyВто Мар 29, 2011 9:36 pm

adminn написа:
Колега, не ни трябва по-стройна олганизация от форума засега.
Нали имаме федерация, която все едно я няма-никой от влас имащите не я сафери за грош.
По-скоро споделяйте мнения и възгледи, та като дойде време за вота да има реален резултат.
Тогава това за което си пишем тук ще е реално - чрез бюлетината.
Админа си е Админ... super21
Върнете се в началото Go down
dobria
Новобранец
Новобранец




Империята отвръща на удара - част " на всеки четири години по избори" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: както решите админе   Империята отвръща на удара - част " на всеки четири години по избори" - Page 4 EmptyВто Мар 29, 2011 9:42 pm

Както решите Админе.

Моята идея беше да заформим (макар и анонимен) виртуален политически клуб.
Този клуб може да излезе с призив към всички засегнати от мракобесния режим, а те са много...
Пак този виртуален форум може да излъчи представителство, което да преговаря с политически формации, за които се вземе решение.

Идеята ми е не просто да организираме вот АНТИ-ГЕРБ, а позитивен консолидиран вот ЗА определена политическа формация. Последната трябва да поеме ангажимент, да речен към федерацията и после да има реални действия за промяна на режима.

Чудесно е ако федерацията поеме водеща роля :-)

Ако само се споделят идеи няма да се постигне нужната консолидация, а още по-малко нещо реално в политически план. Т.е. дори всички да гласуваме за червените (да речем) те няма да знаят откъде са им дошли няколко десетки хиляди гласа и няма да си мръднат пръста за нашата кауза.

Ако има организация (макар и виртуална) политическата формация, която подкрепим ще се съобрази с поетите ангажименти. Не забравяйте, че след тези избори ще има следващи. Никой нама да подмине един твърд електорат, пък бил и виртуално организиран.

Спокойно можете да обсъдите тази идея във федерацията. С предлагания от мен механизъм можете да увеличите много членската си маса (макар и виртуално) и да постигнете реални резултати на изборите:-)

Просто е. Организацията може да е виртуална, но ВОТът ще бъде реален ...

Пак повтарям нямам никакви аспирации и не искам никаква роля в тези процеси !



Недостатъците на демокрацията са лечими само с повече демокрация !
Върнете се в началото Go down
SAGITTARIUS
Консул
Консул
SAGITTARIUS



Империята отвръща на удара - част " на всеки четири години по избори" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Империята отвръща на удара - част " на всеки четири години по избори"   Империята отвръща на удара - част " на всеки четири години по избори" - Page 4 EmptyВто Мар 29, 2011 10:17 pm

.


Последната промяна е направена от SAGITTARIUS на Чет Апр 14, 2011 1:53 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



Империята отвръща на удара - част " на всеки четири години по избори" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Империята отвръща на удара - част " на всеки четири години по избори"   Империята отвръща на удара - част " на всеки четири години по избори" - Page 4 EmptyСря Мар 30, 2011 2:19 am

ДА -Подкрепям -Макар че не виждам ясно избистрена концепция от колегата -Колкото до ДСБ -Знам ли -На тях им трябва електорат и като се има в предвид падащият рейтинг на останалите партии с малко повечко гласове гласът на Демократите отново ще се чуе -Костов търси реванш и ако го има със сигурност ще ги натика всичките тия новоизлюпени политиканчета в миша дупка -Но що ли ми се струва че сме я сърбали вече тая попара..................................... -Нищо не пречи обаче да опитаме. :legio:
Върнете се в началото Go down
SAGITTARIUS
Консул
Консул
SAGITTARIUS



Империята отвръща на удара - част " на всеки четири години по избори" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Империята отвръща на удара - част " на всеки четири години по избори"   Империята отвръща на удара - част " на всеки четири години по избори" - Page 4 EmptyСря Мар 30, 2011 3:48 am

.


Последната промяна е направена от SAGITTARIUS на Чет Апр 14, 2011 1:54 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
spartak
Легионер
Легионер
spartak



Империята отвръща на удара - част " на всеки четири години по избори" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Империята отвръща на удара - част " на всеки четири години по избори"   Империята отвръща на удара - част " на всеки четири години по избори" - Page 4 EmptyСря Мар 30, 2011 3:19 pm

здравейте Колеги,
към колега DOBRIA-колега напълно те подкрепям.
аз също съм в добри отношения с АРХЕА и РЗС.На последните избори се бях кандидатирал за депутат(РЗС) и имахме успех.Трябва да мислим в тая насока и предлагам на всички,най-вече на АДМИНА да отвори прозорец във форума за граждански референдум по този въпрос.Нека колегите гласуват открито ЗА и ПРОТИВ създаването на виртуална политическа сила и след като преброим гласовете да преценим какво ще се предприеме.Имам и адвокати,които биха дали съвет,както и адвокат Георгиев предполагам също ще помогне.
Успех в начинанието!!!
Върнете се в началото Go down
кирката
Консул
Консул
кирката



Империята отвръща на удара - част " на всеки четири години по избори" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Империята отвръща на удара - част " на всеки четири години по избори"   Империята отвръща на удара - част " на всеки четири години по избори" - Page 4 EmptyСря Мар 30, 2011 6:15 pm

Предлагам Империо да проучи възможността да има импулсен тел. за sms дарения или нещо подобно.
Събраните пари да са само за каузата. Ще се наложат разходи, срещи преговори и пр. .......................... Ами нали Федерацята продадоха членски карти, защо тия пари не се използват Sad и защо мълчат Question Question Question или не им изнася нещо scratch


Око да види,ръка да пипне. scratch
Върнете се в началото Go down
imperio
Цезар
Цезар
imperio



Империята отвръща на удара - част " на всеки четири години по избори" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Империята отвръща на удара - част " на всеки четири години по избори"   Империята отвръща на удара - част " на всеки четири години по избори" - Page 4 EmptyСря Мар 30, 2011 7:45 pm

Не мисля да се вкарвам в подобни филми. Много е силна иманярщината.


НЕ МИ ПРАЩАЙТЕ ЛИЧНИ - ВЕЧЕ НЕ СЪМ СОБСТВЕНИК И ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР НА ТОЗИ ФОРУМ, И НА САЙТА IMPERIO.DIR.BG
Новите ми сайтове: www.metaldetecting.eu I www.metaldetectings.com I www.moneti.org
Върнете се в началото Go down
zanvan
Про-Консул
Про-Консул
zanvan



Империята отвръща на удара - част " на всеки четири години по избори" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Империята отвръща на удара - част " на всеки четири години по избори"   Империята отвръща на удара - част " на всеки четири години по избори" - Page 4 EmptyСря Мар 30, 2011 9:01 pm

еиииииииии ша умрем вече Laughing аман от плъхове Laughing Империята отвръща на удара - част " на всеки четири години по избори" - Page 4 99290848010869263801301507952QToRlnWb5xaPq2UMbaNd аиде и аз да ви ШОКИРАМ с една новина Laughing Laughing http://zanvan.com/viewtopic.php?f=35&t=165&sid=7eb37687b98a01c33c5cbbb47123d314


дистрибутур на Exclamation Империята отвръща на удара - част " на всеки четири години по избори" - Page 4 3637994762777819361301761381WmleUh1Dc9Lit0Vhuafn
Върнете се в началото Go down
Petronii
Цезар
Цезар




Империята отвръща на удара - част " на всеки четири години по избори" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Империята отвръща на удара - част " на всеки четири години по избори"   Империята отвръща на удара - част " на всеки четири години по избори" - Page 4 EmptyЧет Мар 31, 2011 12:54 am


Положението е много напечено и трябва да се предприемат всякакви възможни действия още сега . Вече съвсем се обърках с този закон, проекто промени и кога ще има развитие в парламента. Аз мисля че не трябва да се обвързваме с определена политическа сила , това би било грешка ,а и не виждам кого . РЗС масово купуваха гласове с незнайно какви средства , ДСБ се компроментираха достатъчно,БСП,ГЕРБ ,НДСВ с оная курветина вече ни забиха ножа в гърба . Но политиката всяко действие е вследствие на изгода ,може да лавираме и оказваме психо натиск върху сегашните представители на парламента с цел да предприемат приемливи промени . За целта трябва някаква представителна структура да предприеме действия за да се получи по-широк отзвук . Може както предлага добрия това да е една виртуална партия , за целта може да се създаде специален сайт в който да се дебатират и изваждат на показ всички гафове на управляващи ,сегашни или бивши , с факти да се посочва хронологично всички действия и неизпълнени ангажименти и лъжи . Трябва да покажем на сегашните депутати ,че след като ни забраняват по неприемлив и недемократичен начин хобита и занимания ,ще насочиме интереса си към тях , в сегашно време медиите и интернет пространството правят чудеса , Обама го знае най-добре , може и самостоятелно да не може кой знае колко да влияем , но чрез концентриране на внимание чрез посочване и напомняне за действията на политиците , може да се формира мнение на широк кръг хора. Още от сега трябва да започнеме да им досаждаме и дразним и то в точки и сфери които имат най-голям ефект ,да покажеме че ще ги оставиме на мира само ако предприемат удовлетворителни за нас действия, ако продължат да упорстват ,със сигурност ще паднат от високо, за да изгрее някое ново НДСВ,ГЕРБ,РЗС все партии еднодневки.


:fessee:
Върнете се в началото Go down
spartak
Легионер
Легионер
spartak



Империята отвръща на удара - част " на всеки четири години по избори" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Империята отвръща на удара - част " на всеки четири години по избори"   Империята отвръща на удара - част " на всеки четири години по избори" - Page 4 EmptyЧет Мар 31, 2011 9:30 am

Петроний здравей
от една страна си прав да не се обвързваме с политически партии.
Аз само споменах ,че имам опит в правенето на избори.
За купуването на гласове от РЗС-НЕ Е ВЯРНО.Мога да гарантирам в това поне в моят район.Там гласоподавателите са 60-70 000 и успяхме да вкараме един депутат(гарантирам че е ЧЕСТНО).За другите райони не мога да дам гаранция,но предполагам че и там е така.Но станах свидетел на много други манипулации,за които мерки не се взеха.
Пак дебело подчертавам,това,че съм участвал в избори е само опит и в полза на нас,но не и бъдещ ангажимент към политическа формация.Нека АДМИНА да направи онлайн гласуване във форума и след анализ на гласовете да решим какво да правим.Идеята с SMS -те е добра,но трябва да има прозрачност и това е стъпка,която е на много по-късен етап.Иначе е лесно приложима-ДОГОВОР с трите мобилни оператора и готово.
поздрави
Върнете се в началото Go down
Petronii
Цезар
Цезар




Империята отвръща на удара - част " на всеки четири години по избори" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Империята отвръща на удара - част " на всеки четири години по избори"   Империята отвръща на удара - част " на всеки четири години по избори" - Page 4 EmptyЧет Мар 31, 2011 2:02 pm

Колега Спартак не знам за твоя район,но в северозападна България имаше поголовно купуване на гласове,много приятели и роднини се възползваха по 40 лева взеха,направо се отвращавам от такива партии. Проблема е че не само РЗС купуваха,повечето го правеха,това е политиката у нас,курвенска работа.
Върнете се в началото Go down
spartak
Легионер
Легионер
spartak



Империята отвръща на удара - част " на всеки четири години по избори" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Империята отвръща на удара - част " на всеки четири години по избори"   Империята отвръща на удара - част " на всеки четири години по избори" - Page 4 EmptyЧет Мар 31, 2011 5:41 pm

колега,разбрах какво имаш в предвид.
Ше ти разясня:
по закон в предизборния и изборния ден трябва да има представител на всяка политическа партия,с цел да следи как протича всичко и да участва в преброяването на гласовете.След края на изборния ден се извършва преброяване на бюлетини и всеки един член на комисията от дадена секция се разписва в протокол.Всеки от секцията носи протокола в Предизборният Щаб на дадената партия.Така събраните копия на протоколи отиват в Централата на дадената партия и се преброяват.До два-три часа всяка партия знае колко вота има и изненадите са много малко.Истинските урни пътуват за София и докато се преброят може да минат и 20-30 часа.Какво би се случило ако автомобил с урни от населено място Х спре някъде по пътя и бюлетините се подменят.Тогава няма да отговарят на протоколите,които вече са подписани от въпросните хора в секциите.
Въпросните хора в секциите се наричат застъпници и на тях им се полага възнаграждение по закон за това.
Същото е и с преброяването на населението-преброителите получиха възнаграждение за това.
Ако в дадена община има 100 изборни секции-това прави поне 100 застъпника.Има и мобилни групи,които се движат от секция на секция за да проверяват за сигнали,да подсигурят закуски и кафета за застъпниците,да извозят хора и протоколи от секциите и т.н.
Всичко това не е незаконно,напротив-съвсем законно е.
Представи си,че ние регистрираме партия "ТЪРСАЧ".Отидем на избори.В изборната секция където ти гласуваш има 1000 вота,от които 300 са за нашата партия.След приключването на изборният ден започне преброяване на бюлетините и в тази секция няма застъпник от НАШАТА партия.Останалите партии ще си присвоят нашите гласове,а че и на всичкото отгоре ще допишат не дошлите да гласуват в протокола и ще пуснат допълнителни бюлетини в своя си полза.Така после ще се чудим-ами то много хора гласувахме,пък що така стана.
Проблемите идват по този и много други начини.Чувал си за изборен туризъм и т.н.
Така правят ДПС и Мангалите,но излезе закона за уседналост и виждаш,че ДПС излизат от играта.
Царя също го правеше,но на последните избори не можа.
Така е приятелю-политиката е красива курва,с която преспиш ли веднъж,все ще ти харесва,а изборите са война.А ти знаеш,че на война-като на война-всичко е позволено.Трябва да се знаят законите за да се възползваме от тях.Не го ли направим-не 300 000 търсача да сме,а 3 000 000 пак няма да спечелим избори...
Поздрави на всички
Върнете се в началото Go down
dobria
Новобранец
Новобранец




Империята отвръща на удара - част " на всеки четири години по избори" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: съединението прави силата   Империята отвръща на удара - част " на всеки четири години по избори" - Page 4 EmptyПет Апр 01, 2011 1:20 pm

Колеги не се ли обединим около една политическа цел и не се ли договорим с една политическа сила нищо няма да постигнем.

Нямам нищо против федерацията, нито която и да е друга структура на любителите на хобито, дори много ще се радвам ако някакво обединение на такива структури застане в основата на една политическа формация, която да промени режима на културното наследство.

Жалко ще бъде ако само алабализираме форумно и нищо не излезе в крайна сметка.

Не се съмнявам в АНТИГЕРБерския вот на засегнатите. Това обаче само ще повтори досегашната политическа грешка на Българите, а именно протестния вот.

Нужна е позитивна консолидация и позитивен вот !

Преди да пиша тези неща съм ги консултирал с няколко сериозни политически наблюдатели, които за щастие са ми приятели. Шансът ни е в един вот ЗА, а не в протестния вот.

Ако успеем да се консолидираме ще успеем и политически да променим режима. Ако не успеем само ще си пишем по форумите.

В реалистичен план не виждам нещо по изпълнимо от Виртуалния политически клуб.
Този виртуален клуб впоследствие може да прерастне в реална политическа формация или да подкрепи определена реална политическа сила и нейните политики в областта на културното наследство.

Ако някой има по-добри конкретни идеи дайте да ги дискутираме.

Ако не дайте, да направим Виртуалния политически клуб и да почваме, макар и виртуално да изясняваме:

1. Какво политическо решение ще търсим. Стратегия на развитие на КИН, законодателен режим и подзаконова уредба.

2. Партия ли ще правим или ще подкрепим някоя друга партия или коалиция.

3. Как да организираме механизма на представителството виртуално -> реално.
Чудесно ще бъде федерацията да се активизира и да поеме реалното представителство, може и сама, но може и в сътрудничеството с други подобни структури.
Ако не се възприеме тази роля от тях, щем не щем трябва да излъчим реални представители, които да представляват Виртуалния политически клуб.
Хора, които разбират от тази работа са добре дошли и на тях бихме разчитали за едно реално представителство.
(Аз смятам да помагам само на виртуално ниво по редица причини.)

Последно идва изборния ден и позитивния ни консолидиран ВОТ ЗА !

За да стане всичко това трябва виртуално да се организираме и да заработим, а не само да си говорим.
Върнете се в началото Go down
spartak
Легионер
Легионер
spartak



Империята отвръща на удара - част " на всеки четири години по избори" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Империята отвръща на удара - част " на всеки четири години по избори"   Империята отвръща на удара - част " на всеки четири години по избори" - Page 4 EmptyПет Апр 01, 2011 2:53 pm

колега ДОБРИЯ
пак казвам,че си напълно прав.
аз нещата ги виждам по следният начин:
1.виртуално гласуване за да преброим пилците
2.ако има пилци на лице,бъди сигурен,че някоя политическа партия веднага ще прояви интерес към нас и ще излезе с предложение.
3.тогава ще решим дали да ги подкрепим,като в тяхната предизборна платформа ще бъдат включени и наши искания или ще правим политическа партия.

Но нали мвиждаш как стоят нещата-АДМИНА никакъв коментар не пуска,а на всичкото отгоре и ми червят поста-рано е Великден е далече.
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



Империята отвръща на удара - част " на всеки четири години по избори" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Империята отвръща на удара - част " на всеки четири години по избори"   Империята отвръща на удара - част " на всеки четири години по избори" - Page 4 EmptyПет Апр 01, 2011 7:20 pm

Искам да те уверя, че всеки можа да гласува и в случая не съм аз.


http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14

КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА БАТСЗМ
Върнете се в началото Go down
spartak
Легионер
Легионер
spartak



Империята отвръща на удара - част " на всеки четири години по избори" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Империята отвръща на удара - част " на всеки четири години по избори"   Империята отвръща на удара - част " на всеки четири години по избори" - Page 4 EmptyПет Апр 01, 2011 10:00 pm

adminn написа:
Искам да те уверя, че всеки можа да гласува и в случая не съм аз.
ADMINE, прости ми не можах да те разбера.
МОЖА е минало време.Ние искаме от теб да направиш онлайн гласуване-БЪДЕЩЕ ВРЕМЕ.
Дали ти си гласувал(не знам за какво иде реч),а ма ние искаме да гласуваме.
А как да направиш прозореца за гласуване-няма да те уча(УСПЕШНА ЛИ БЕШЕ 2010-ДА/НЕ) .
На същият принцип.Пък ако не искаш да го направиш,просто кажи.Ще затвърдиш съмненията ми да посещавам ли изобщо форума за в бъдеще или не и вече ще съм сигурен,че като не съм станал член,съм взел правилното решение.И ако форума остане само купувам/продавам,то има и по-добри места да продадеш детектора си.
поздрави
Върнете се в началото Go down
Petronii
Цезар
Цезар




Империята отвръща на удара - част " на всеки четири години по избори" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Империята отвръща на удара - част " на всеки четири години по избори"   Империята отвръща на удара - част " на всеки четири години по избори" - Page 4 EmptyПет Апр 01, 2011 10:21 pm


Колега spartak , малко е двусмислено и объркващо, но аз си мисля ,че админа имаше в предвид въпроса относно боядисаните великденски яйца като е допусната грешка във времената .


bounce
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



Империята отвръща на удара - част " на всеки четири години по избори" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Империята отвръща на удара - част " на всеки четири години по избори"   Империята отвръща на удара - част " на всеки четири години по избори" - Page 4 EmptyСъб Апр 02, 2011 3:12 am

Ами давай ДОБРИЯ -Създавай го тоя виритуален клуб -От Федерацията подкрепа не чакай там момчетата са далеч от тези неща -Но Инакомислещите сме повече -Споко .............................................
Върнете се в началото Go down
dobria
Новобранец
Новобранец




Империята отвръща на удара - част " на всеки четири години по избори" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: изчаквам   Империята отвръща на удара - част " на всеки четири години по избори" - Page 4 EmptyСъб Апр 02, 2011 10:21 pm

Здравейте колеги,
Радвам се, че съмишлениците за позитивен вот стават все повече.

За съжаление организациите не откликват на идеята. Засега още изчаквам.

Въпреки че съм ужасно зает ще гледам да намеря време за направата на един виртуален политически клуб. Ако аз самия не успея ще платя на приятел да го направи.

Дистанцирането на организациите донякъде усложнява нещата, но не е фатално за виртуалния политически клуб.

Виждам, че някои колеги са търсили контакт с мен.

Може да ми пишете на
dobria.org@gmail.com

Върнете се в началото Go down
кирката
Консул
Консул
кирката



Империята отвръща на удара - част " на всеки четири години по избори" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Империята отвръща на удара - част " на всеки четири години по избори"   Империята отвръща на удара - част " на всеки четири години по избори" - Page 4 EmptyСъб Апр 02, 2011 11:39 pm

ДОБРИЯ мисля че не си един от нас ,и си мисля че си попаднал случайно в тоз форум и си видял че сме отчаяни и търсим някаква партия да ни помогне за нашето хобиИ ти искаш да се използваш от нашия глас(защото виждаш че не сме единннннннннииииии)и искаш да гласуваме за Костов Suspect виждам че си окумуш човек, чат си от закона но не сме чак толоква глупави за да гласувам за оня копонарин, по добре РЗС cheers


Око да види,ръка да пипне. scratch
Върнете се в началото Go down
SAGITTARIUS
Консул
Консул
SAGITTARIUS



Империята отвръща на удара - част " на всеки четири години по избори" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Империята отвръща на удара - част " на всеки четири години по избори"   Империята отвръща на удара - част " на всеки четири години по избори" - Page 4 EmptyНед Апр 03, 2011 1:01 am

.


Последната промяна е направена от SAGITTARIUS на Чет Апр 14, 2011 1:58 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
dobria
Новобранец
Новобранец




Империята отвръща на удара - част " на всеки четири години по избори" - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: жалко ако се разпилеем   Империята отвръща на удара - част " на всеки четири години по избори" - Page 4 EmptyНед Апр 03, 2011 2:35 am

Ако става дума за археология - да не съм в тази тема.

Интересува ме златодобива, но въпреки това без никаква археология пак гадните милиционери ми врътнаха дело.

Е, това ако не е достатъчно да съм бесен, то какво трябва да стане ?

Не съм казал за кого да се гласува.
Споделих само мое мнение за политическата обстановка.
Ако се резпилеем по разните партии нямаме никакъв шанс да се промени режима.

Относно РЗС да припомня, че имам контакти на най-високо ниво. Точно с хората, които нареждат на Яненцето какво да прави :-) Ще говоря с тях така или иначе.
Доколкото знам ситуацията в РЗС - политическата им задача е друга.
Дори да обещаят нещо вероятно само ще лапнат гласовете.
Чел съм стенограмите от сайта на НС по приемането на ЗКН. Янето тогава беше за този гаден закон...

Ако обаче всички решат РЗС и аз ще съм за тях.

Не ставайте смешни, че някой ще ви ухажва и ще ви гони с оферти :-)

Определено не съм такъв екземпляр извинявай
Върнете се в началото Go down
 
Империята отвръща на удара - част " на всеки четири години по избори"
Върнете се в началото 
Страница 4 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» даи боже всеки му !!!!
» ГИБЕЛТА НА ИМПЕРИЯТА-ВИЗАНТИЯ-КРАЯТ
» Коментари на резултатите от избори 2017

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Общ форум-
Идете на: