Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
Fisher маск Minelab deus грунда VANQUISH nokta Майнлаб prodavam 5000 TEKNETICS lorenz tesoro GOLD miladinka Coil kupuvam Simplex nexus Spectrum голден пират нишани mask врътка wave
 

 тапи в скали

Go down 
+49
nnnkkk3679
hellfire
varkolaka999
eli4kato
georgi111
EXTERMINATE
dido_44
Трибал-М
pepino86
marselo1980
lomidol
weimas
milko
vvurbanov
бобо
Stoqnov
wallb2
alexis931101215
alabala
pesh0
handjata
топи
SKUBIDOO
geicezar
EACAN
ivanov11
veselin_grozdanov
gaco bacov
крис 1973
paco
bobo
OFROAD
Podlecii.avg
utus777
markos
inranxan2000
gog
кирката
hamido
pet1r90
stan960
dukavataz
sitalk
SAGITTARIUS
leo 1
zanvan
ksk81
pechkata
zaki83
53 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АвторСъобщение
veselin_grozdanov
Новобранец
Новобранец




тапи в скали - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: тапи в скали   тапи в скали - Page 4 EmptyЧет Фев 09, 2012 5:29 pm

EACAN написа:
някои може ли да каже какво озна4ава стрелка со4е6та на долу издалбана в голямо дарво в месноста е намирано доста турско злато стрелката е голяма около 50см около дарвото е таркано но няма сигнал даите савет каде да се тарси
Не си губи времето с този нишан Surprised , няма дърво на повече от 200г на което да има останал нишан. Просто някой си е по играл Laughing
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




тапи в скали - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: тапи в скали   тапи в скали - Page 4 EmptyЧет Фев 09, 2012 8:14 pm

veselin_grozdanov написа:
EACAN написа:
някои може ли да каже какво озна4ава стрелка со4е6та на долу издалбана в голямо дарво в месноста е намирано доста турско злато стрелката е голяма около 50см около дарвото е таркано но няма сигнал даите савет каде да се тарси
Не си губи времето с този нишан Surprised , няма дърво на повече от 200г на което да има останал нишан. Просто някой си е по играл Laughing



Така си мислиш.
Върнете се в началото Go down
veselin_grozdanov
Новобранец
Новобранец




тапи в скали - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: тапи в скали   тапи в скали - Page 4 EmptyПет Фев 10, 2012 5:53 pm

Kerkenez написа:
veselin_grozdanov написа:
EACAN написа:
някои може ли да каже какво озна4ава стрелка со4е6та на долу издалбана в голямо дарво в месноста е намирано доста турско злато стрелката е голяма около 50см около дарвото е таркано но няма сигнал даите савет каде да се тарси
Не си губи времето с този нишан Surprised , няма дърво на повече от 200г на което да има останал нишан. Просто някой си е по играл Laughing



Така си мислиш.
Незнам, може и да има нещо, но от опит знам че не е възможно. Толкова много хора ходят и чупят по камъните па камо ли по дървета. За мен няма логика. Като малък съм поставял знаци по дървета и сега 15г по късно няма и помен.
Върнете се в началото Go down
geicezar
Новобранец
Новобранец
geicezar



тапи в скали - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: тапи в скали   тапи в скали - Page 4 EmptyПет Фев 10, 2012 6:07 pm

всеко нещо трябва да се провери -не се знае от коя туфа ще изкочи заек.
Върнете се в началото Go down
SKUBIDOO
Новобранец
Новобранец




тапи в скали - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: тапи в скали   тапи в скали - Page 4 EmptyВто Фев 14, 2012 6:21 pm

здравеите колеги, имате ли представа какво значи скала издялана във формата на седло(самар) Сега вече не прилича на нищо но от бащами знам че преди 20-30 години е имало ясно очертана форма
Върнете се в началото Go down
топи
Цезар
Цезар
топи



тапи в скали - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: тапи в скали   тапи в скали - Page 4 EmptyСря Фев 15, 2012 11:18 am

[quote="SKUBIDOO"]здравеите колеги, имате ли представа какво значи скала издялана във формата на седло(самар) Сега вече не прилича на нищо но от бащами знам че преди 20-30 години е имало ясно очертана форма[/quot област,място
Върнете се в началото Go down
SKUBIDOO
Новобранец
Новобранец




тапи в скали - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: тапи в скали   тапи в скали - Page 4 EmptyСря Фев 15, 2012 6:54 pm

областа е обширна а мястото затънтено
Върнете се в началото Go down
hamido
Про-Консул
Про-Консул
hamido



тапи в скали - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: тапи в скали   тапи в скали - Page 4 EmptyСря Фев 15, 2012 7:20 pm

SKUBIDOO написа:
областа е обширна а мястото затънтено
Все едно , Аз продавам кола в добро състояние -1200 лв.>>ТИ господине ще купишли колата, Без да си го видял???????? lol! :mdr6:


В този живот всички неприятности идват от малкото четене!
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




тапи в скали - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: тапи в скали   тапи в скали - Page 4 EmptyСря Фев 15, 2012 11:18 pm

--------------


Последната промяна е направена от Kerkenez на Нед Сеп 30, 2012 11:20 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
топи
Цезар
Цезар
топи



тапи в скали - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: тапи в скали   тапи в скали - Page 4 EmptyЧет Фев 16, 2012 7:58 am

SKUBIDOO написа:
областа е обширна а мястото затънтено
успех тогава Smile
Върнете се в началото Go down
SKUBIDOO
Новобранец
Новобранец




тапи в скали - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: тапи в скали   тапи в скали - Page 4 EmptyЧет Фев 16, 2012 6:23 pm

въпросът ми беше дали знаете какво би могло да означава издяланото в скалата седло, а не да ви казвам мястото и района в което се намира. По тази логика по добре направо да ви заведа и да ви остава да си работите сами на спокоиствие Evil or Very Mad дявол голд :animaux15:
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




тапи в скали - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: тапи в скали   тапи в скали - Page 4 EmptyЧет Фев 16, 2012 8:24 pm

SKUBIDOO написа:
въпросът ми беше дали знаете какво би могло да означава издяланото в скалата седло, а не да ви казвам мястото и района в което се намира. По тази логика по добре направо да ви заведа и да ви остава да си работите сами на спокоиствие Evil or Very Mad дявол голд :animaux15:

Даааа,аз още като видя нишана и скалата и 5-10 м около тях веднага мога да ти кажа координатите му.Както и всичките колеги в форума......
Върнете се в началото Go down
топи
Цезар
Цезар
топи



тапи в скали - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: тапи в скали   тапи в скали - Page 4 EmptyПет Фев 17, 2012 5:23 am

SKUBIDOO написа:
въпросът ми беше дали знаете какво би могло да означава издяланото в скалата седло, а не да ви казвам мястото и района в което се намира. По тази логика по добре направо да ви заведа и да ви остава да си работите сами на спокоиствие Evil or Very Mad дявол голд :animaux15:
не те питам за точното място а долу горе за раиона.има описи за този нишан и можеше да съвпадне нещо и тогава е по лесно да се търси в раиона.знам какво означава нишана но маи като те гледам колко си потаен е излишно да ти искам снимки от там.копаи си го сам.халал да ти е cheers
Върнете се в началото Go down
SKUBIDOO
Новобранец
Новобранец




тапи в скали - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: тапи в скали   тапи в скали - Page 4 EmptyСъб Фев 18, 2012 2:25 pm

ами явно не ви се говори затова. тази скала стои там кои знае колко години така че нищо не пречи да остане още . все от някъде ще излезе информация за този нишан а аз имам цялото време на света. стена


























Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




тапи в скали - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: тапи в скали   тапи в скали - Page 4 EmptyСъб Фев 18, 2012 4:57 pm

Дааа,все ще излезе някай по-умен да изтълкува обекта.
Върнете се в началото Go down
handjata
Консул
Консул
handjata



тапи в скали - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: тапи в скали   тапи в скали - Page 4 EmptyСъб Фев 18, 2012 7:02 pm

SKUBIDOO написа:
ами явно не ви се говори затова. тази скала стои там кои знае колко години така че нищо не пречи да остане още . все от някъде ще излезе информация за този нишан а аз имам цялото време на света. стена

колега,нема кво а ни мъчиш.
даи едни гпс координати,иготово cheers



















Върнете се в началото Go down
SKUBIDOO
Новобранец
Новобранец




тапи в скали - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: тапи в скали   тапи в скали - Page 4 EmptyСъб Фев 18, 2012 8:05 pm


Като се оправи времето ще снимам местото и ще кача снимки. ако между другото излезе нещо и Енигмата го засече ще има снимки. засега има много сняг и достапа е ограничен.


















[/quote][/quote]
Върнете се в началото Go down
pesh0
Новобранец
Новобранец
pesh0



тапи в скали - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: тапи в скали   тапи в скали - Page 4 EmptyЧет Мар 22, 2012 5:05 pm

Какво може да значи ? Laughing
тапи в скали - Page 4 4548932D
Върнете се в началото Go down
zaki83
Преторий
Преторий
zaki83



тапи в скали - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: тапи в скали   тапи в скали - Page 4 EmptyПет Мар 23, 2012 8:31 am

pesh0 написа:
Какво може да значи ? Laughing
тапи в скали - Page 4 4548932D
Интересно е , но мисля ,че е отчупено от някаде имаики в превид ,че е в единия край на скалата. Но това е мое мнение, нека да се изкаже и някой друг.
Върнете се в началото Go down
alabala
Легионер
Легионер
alabala



тапи в скали - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: тапи в скали   тапи в скали - Page 4 EmptyПет Мар 23, 2012 8:58 am

zaki83 написа:
pesh0 написа:
Какво може да значи ? Laughing
тапи в скали - Page 4 4548932D
Интересно е , но мисля ,че е отчупено от някаде имаики в превид ,че е в единия край на скалата. Но това е мое мнение, нека да се изкаже и някой друг.
Орнамент е от стара скална църква може би.
Върнете се в началото Go down
кирката
Консул
Консул
кирката



тапи в скали - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: тапи в скали   тапи в скали - Page 4 EmptyСъб Мар 24, 2012 7:38 pm

каква ви църква?????-скален манастир или светилище има наоколо
Върнете се в началото Go down
pesh0
Новобранец
Новобранец
pesh0



тапи в скали - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: тапи в скали   тапи в скали - Page 4 EmptyНед Мар 25, 2012 8:02 pm

А не е ли надгробна плоча ? Наблизо има голямо селище Very Happy
Върнете се в началото Go down
gog
Консул
Консул




тапи в скали - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: тапи в скали   тапи в скали - Page 4 EmptyСря Апр 04, 2012 9:04 pm

veselin_grozdanov написа:
EACAN написа:
някои може ли да каже какво озна4ава стрелка со4е6та на долу издалбана в голямо дарво в месноста е намирано доста турско злато стрелката е голяма около 50см около дарвото е таркано но няма сигнал даите савет каде да се тарси
Не си губи времето с този нишан Surprised , няма дърво на повече от 200г на което да има останал нишан. Просто някой си е по играл Laughing

Миналата година гледах надпис на буково дърво-1928г и 31 а дървото небеше много огромно

Стрелката щом сочи надол има нещо. Но може някои да те е изпреварил Very Happy или слаб апарат Може и фалшива стрелка

Тезе старете подписвачи само са драскали и белека е по добър от по новите издълбани подписи
Върнете се в началото Go down
alexis931101215
Новобранец
Новобранец




тапи в скали - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Kolega, mislq che znam za kakvo pitash ;)   тапи в скали - Page 4 EmptyПон Авг 27, 2012 8:45 am

SKUBIDOO написа:
здравеите колеги, имате ли представа какво значи скала издялана във формата на седло(самар) Сега вече не прилича на нищо но от бащами знам че преди 20-30 години е имало ясно очертана форма
Върнете се в началото Go down
wallb2
Консул
Консул
wallb2



тапи в скали - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: тапи в скали   тапи в скали - Page 4 EmptyПон Авг 27, 2012 10:53 am

alabala написа:
zaki83 написа:
pesh0 написа:
Какво може да значи ? Laughing
тапи в скали - Page 4 4548932D
Интересно е , но мисля ,че е отчупено от някаде имаики в превид ,че е в единия край на скалата. Но това е мое мнение, нека да се изкаже и някой друг.
Орнамент е от стара скална църква може би.

не забравяйте и надгробен камък... или жертвеник/молитвеник. На такива места с камъни са клали животни за берекет, за дъжд... и са четяли молитви за плодородие


тапи в скали - Page 4 Normal-dc4326f4d0a0eb8ca2fb7d9b180eb4fd
Kъсмет на всички!
Върнете се в началото Go down
 
тапи в скали
Върнете се в началото 
Страница 4 от 6Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Методи за отваряне на тапи и нишани
» Някой знае ли какви са тези скали

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Благи приказки-
Идете на: