Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
lorenz prodavam tesoro deus TEKNETICS голден врътка нишани Coil miladinka GOLD Simplex Fisher 5000 wave Spectrum пират маск грунда kupuvam Minelab Майнлаб nexus nokta mask VANQUISH
 

 Тест на замърсен терен ?

Go down 
+11
pechkata
toni83
ztec
Golden Mask
makedonski
pavlinbass
FILIP2
N@SKO
wallb2
Ancient Hunter
maximus_kn
15 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
pechkata
Джадай
Джадай




Тест на замърсен терен ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на замърсен терен ?   Тест на замърсен терен ? - Page 2 EmptyНед Фев 20, 2011 3:43 pm

А ве спецовете на Микрона еми пакажете видео тест на новия модел - реални условия а не въздушни тестове...Или той в реални условия не работи - само лабораторно...
Върнете се в началото Go down
toni83
Новобранец
Новобранец




Тест на замърсен терен ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на замърсен терен ?   Тест на замърсен терен ? - Page 2 EmptyНед Фев 20, 2011 3:49 pm

наистина ще е хубаво да се видят тестове на новия модел може наистина хората да са направили добри подобрения
Върнете се в началото Go down
foxcon
Новобранец
Новобранец




Тест на замърсен терен ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на замърсен терен ?   Тест на замърсен терен ? - Page 2 EmptyНед Фев 20, 2011 4:10 pm

*


Последната промяна е направена от foxcon на Вто Мар 08, 2011 10:33 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Тест на замърсен терен ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на замърсен терен ?   Тест на замърсен терен ? - Page 2 EmptyНед Фев 20, 2011 4:21 pm

foxcon написа:
печка ти си болен мозьк брато,не ти ли омрьзна да рекламираш маската не разбрах, от 2 години само за нея говориш.

foxcon



Брой мнения: 15
Точки: 21
Репутация: 1
Joined date: 16.11.2010

Пилето говори на кокошката...Така като гледам преди две години те е нямало във форума...Е как ще знаеш за историята на форума...?
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Тест на замърсен терен ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на замърсен терен ?   Тест на замърсен терен ? - Page 2 EmptyНед Фев 20, 2011 4:29 pm

foxcon написа:
печка ти си болен мозьк брато,не ти ли омрьзна да рекламираш маската не разбрах, от 2 години само за нея говориш.
http://imperio.bulgarianforum.net/t3373p30-topic
Тука се вижда че не е точно така...Има и други такива теми...
Върнете се в началото Go down
Ancient Hunter
Цезар
Цезар
Ancient Hunter



Тест на замърсен терен ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на замърсен терен ?   Тест на замърсен терен ? - Page 2 EmptyНед Фев 20, 2011 4:40 pm

pechkata написа:
А ве спецовете на Микрона еми пакажете видео тест на новия модел - реални условия а не въздушни тестове...Или той в реални условия не работи - само лабораторно...
За някъде бързаш ли? Който трябва ги е видял. Ти нали си рекламен агент на друга марка, за къде се натискаш?
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Тест на замърсен терен ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на замърсен терен ?   Тест на замърсен терен ? - Page 2 EmptyНед Фев 20, 2011 4:47 pm

Защото и аз бих станал агент на Микрона - като тебе..
Върнете се в началото Go down
ztec
Консул
Консул
ztec



Тест на замърсен терен ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на замърсен терен ?   Тест на замърсен терен ? - Page 2 EmptyНед Фев 20, 2011 7:35 pm

pechkata написа:
Защото и аз бих станал агент на Микрона - като тебе..

Печка гледам ти коментарите в темата и си мисля за какво се нахвърляш чак толкова срещу микрона.Каква е тази злоба.като цяло знаеш че всички БГ. апарати са почти еднакви и всичко е просто една голяма реклама.Ти си подържаш маската лошо нема( и аз си имам апарат на който симпатизирам),но човеко едно че си доста бос относно апаратите и като цяло металдетектинга,но и правиш лоша реклама понякой път с коментарите си на Владо.Сега незнам на кого вършиш услуга с тези коментари и ако не то значи си решил да се заяждаш и да се драчиш,но запомни пак ще ти падне рейтинга и ще мечиш на админите да ти го вдигнат малко.Хайде не винаги вземай мнение във всяка тема и пиши нещо ралично освен че (маската е велика).Оп извинявай капацитета ти е толкова бира
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Тест на замърсен терен ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на замърсен терен ?   Тест на замърсен терен ? - Page 2 EmptyНед Фев 20, 2011 7:42 pm

Оп още един от Микронажиите...Защо имам чуството че това инфо за репотацията трябва да го знаят само админите... scratch Понеже капацитета ме е малко да взема да го заредя малко... study Относно детектора Микрон нямам отрицателно мнение за него само подръжниците му се правят че разбират от детектинг...
Върнете се в началото Go down
ztec
Консул
Консул
ztec



Тест на замърсен терен ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на замърсен терен ?   Тест на замърсен терен ? - Page 2 EmptyНед Фев 20, 2011 7:48 pm

pechkata написа:
Оп още един от Микронажиите...Защо имам чуството че това инфо за репотацията трябва да го знаят само админите... scratch Понеже капацитета ме е малко да взема да го заредя малко... study Относно детектора Микрон нямам отрицателно мнение за него само подръжниците му се правят че разбират от детектинг...


Ако бях Микронаджия щях да работя с Микрон.
То за това пак трябва да се мисли(извинявай но се помъчи някога може и да стане)
Върнете се в началото Go down
ztec
Консул
Консул
ztec



Тест на замърсен терен ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на замърсен терен ?   Тест на замърсен терен ? - Page 2 EmptyНед Фев 20, 2011 7:58 pm

Аз спирам с нападките,че яко спамихме темата както винаги де
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Тест на замърсен терен ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на замърсен терен ?   Тест на замърсен терен ? - Page 2 EmptyНед Фев 20, 2011 8:21 pm

Цитат :
и пиши нещо ралично освен че (маската е велика).
Тука се вижда че е велика - е аз какво сега да отричам ли...?
https://www.youtube.com/watch?v=eoTv_rSLqUU&feature=related
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Тест на замърсен терен ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на замърсен терен ?   Тест на замърсен терен ? - Page 2 EmptyНед Фев 20, 2011 8:34 pm

Един въпрос към притижателите на Енигма - при положение 3 на потен. на дискриминатора бирена капачка как я дава като цвят или я различава някак си...?
Върнете се в началото Go down
4орта
Про-Консул
Про-Консул
4орта



Тест на замърсен терен ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на замърсен терен ?   Тест на замърсен терен ? - Page 2 EmptyНед Фев 20, 2011 8:41 pm

pechkata написа:
Цитат :
и пиши нещо ралично освен че (маската е велика).
Тука се вижда че е велика - е аз какво сега да отричам ли...?
https://www.youtube.com/watch?v=eoTv_rSLqUU&feature=related
Ооооо pechka, добре си осрал и тая тема. Искаш ли утре да ти заснема един клип с любомата ти маска и да ти покажа точно обратните резултати на това което показваш? Имам под ръка тука и маска и микрон от старите модели? Да видим каква песен ще пееш тогава?
P.S. Аз като ги имам и двата какъв съм - микронаджия или маскаджия? Laughing
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Тест на замърсен терен ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на замърсен терен ?   Тест на замърсен терен ? - Page 2 EmptyНед Фев 20, 2011 8:52 pm

4орта написа:
pechkata написа:
Цитат :
и пиши нещо ралично освен че (маската е велика).
Тука се вижда че е велика - е аз какво сега да отричам ли...?
https://www.youtube.com/watch?v=eoTv_rSLqUU&feature=related
Ооооо pechka, добре си осрал и тая тема. Искаш ли утре да ти заснема един клип с любомата ти маска и да ти покажа точно обратните резултати на това което показваш? Имам под ръка тука и маска и микрон от старите модели? Да видим каква песен ще пееш тогава?
P.S. Аз като ги имам и двата какъв съм - микронаджия или маскаджия? Laughing
Ти винаги си бил Микроножия...Че то и Владо има Микрон...
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Тест на замърсен терен ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на замърсен терен ?   Тест на замърсен терен ? - Page 2 EmptyНед Фев 20, 2011 9:12 pm

pechkata написа:
Един въпрос към притижателите на Енигма - при положение 3 на потен. на дискриминатора бирена капачка как я дава като цвят или я различава някак си...?
Нямали Енигмажии в форума - 40 онлайн и ни един отговар - въпроса не е с повишена трудност...
Върнете се в началото Go down
4орта
Про-Консул
Про-Консул
4орта



Тест на замърсен терен ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на замърсен терен ?   Тест на замърсен терен ? - Page 2 EmptyНед Фев 20, 2011 9:13 pm

Ей, вярно бе, че и той имаше. Само ти нямаш ама това не ти пречи да си компетентен. Това е то професионализма Shocked
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Тест на замърсен терен ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на замърсен терен ?   Тест на замърсен терен ? - Page 2 EmptyНед Фев 20, 2011 9:23 pm

pechkata написа:
pechkata написа:
Един въпрос към притижателите на Енигма - при положение 3 на потен. на дискриминатора бирена капачка как я дава като цвят или я различава някак си...?
Нямали Енигмажии в форума - 40 онлайн и ни един отговар - въпроса не е с повишена трудност...
Цитат :
ztec
Про-Консул
Про-Консул


Брой мнения: 203
Точки: 321
Репутация: 32
Joined date: 09.09.2009
Age: 29
Местожителство: гр.Търговище,гр.Попово
Металдетектор: Енигма -- 28см и 38 см.
Вярно бе ти си със Енигма кажи нещо по въпроса...
Върнете се в началото Go down
ztec
Консул
Консул
ztec



Тест на замърсен терен ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на замърсен терен ?   Тест на замърсен терен ? - Page 2 EmptyНед Фев 20, 2011 9:36 pm

pechkata написа:
pechkata написа:
pechkata написа:
Един въпрос към притижателите на Енигма - при положение 3 на потен. на дискриминатора бирена капачка как я дава като цвят или я различава някак си...?
Нямали Енигмажии в форума - 40 онлайн и ни един отговар - въпроса не е с повишена трудност...
Цитат :
ztec
Про-Консул
Про-Консул


Брой мнения: 203
Точки: 321
Репутация: 32
Joined date: 09.09.2009
Age: 29
Местожителство: гр.Търговище,гр.Попово
Металдетектор: Енигма -- 28см и 38 см.
Вярно бе ти си със Енигма кажи нещо по въпроса...


на 3 я дава пълен цвят.
Когато е на 5 и нагоре дискрим. тогава я нацъква
Върнете се в началото Go down
imperio
Цезар
Цезар
imperio



Тест на замърсен терен ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на замърсен терен ?   Тест на замърсен терен ? - Page 2 EmptyНед Фев 20, 2011 9:39 pm

Светльо, махай го тоя Печката от групата [ ЕКСПЕРТИ ПО МЕТАЛОТЪРСАЧИ MDETECTORS.COM ] . Само ти подбива реномето на магазина.
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Тест на замърсен терен ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на замърсен терен ?   Тест на замърсен терен ? - Page 2 EmptyНед Фев 20, 2011 9:49 pm

Цитат :
на 3 я дава пълен цвят.
Когато е на 5 и нагоре дискрим. тогава я нацъква
Това нацъкване се отнася и за някой монети - златни с ниска проба, сребърен антонян и др. тогава по добре е да се работи в зоната на положение 3...И тогава идва въпроса дълбокия сигнал какъв ще го даде при тези настройки на дискр. - независимо какъв е черен или цветен...?
Върнете се в началото Go down
toni83
Новобранец
Новобранец




Тест на замърсен терен ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на замърсен терен ?   Тест на замърсен терен ? - Page 2 EmptyНед Фев 20, 2011 10:34 pm

колеги въпроса беше дали е излезнал NRG150 и ако може някои да даде повече информация за него а не да се караме кои е микронаджия и кои маскаджия.
не е нужно когато някои потърси информация или съвет веднага да почнат кавги и всеки да почне да си хвали уреда а ако може да помогне с нещо.
сигурен съм че доста хора когато видят караниците се отказват да си кажат мнението и дори да потърсят съвет от колеги
Върнете се в началото Go down
4орта
Про-Консул
Про-Консул
4орта



Тест на замърсен терен ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на замърсен терен ?   Тест на замърсен терен ? - Page 2 EmptyНед Фев 20, 2011 11:17 pm

Цитат :
колеги въпроса беше дали е излезнал NRG150
Е, питай производителя де, той ще знае най добре - http://www.mikronbg.com/NRG150.html
Тук виждаш пълно с разбирачи, един от друг по компетентни за детектори, които не са ги помирисвали дори
Laughing
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



Тест на замърсен терен ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на замърсен терен ?   Тест на замърсен терен ? - Page 2 EmptyНед Фев 20, 2011 11:27 pm

Империо обеща преди повече от два месеца, че ще има един рекламен NRG150 който да обикаля из форумджиите, хората чакат Smile
Върнете се в началото Go down
Ancient Hunter
Цезар
Цезар
Ancient Hunter



Тест на замърсен терен ? - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на замърсен терен ?   Тест на замърсен терен ? - Page 2 EmptyНед Фев 20, 2011 11:49 pm

Цитат :
Империо обеща преди повече от два месеца, че ще има един рекламен NRG150 който да обикаля из форумджиите, хората чакат
Един тръгна да обикаля някъде, но нещо му се изгубиха следите - всеки казва "не е у мен, не знам къде е". Май някой го е харесал и си го е оставил. Ако някой ден стигне до теб да се обадиш ей?
Върнете се в началото Go down
 
Тест на замърсен терен ?
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Лек тест за сравнение
» тест металдетектори
»  Интересен тест

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Тестове на металдетектори-
Идете на: