Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
грунда nokta miladinka tesoro deus Fisher TEKNETICS пират nexus Minelab врътка wave VANQUISH 5000 kupuvam Spectrum голден lorenz mask prodavam Simplex маск нишани Coil Майнлаб GOLD
 

 Тест на замърсен терен ?

Go down 
+11
pechkata
toni83
ztec
Golden Mask
makedonski
pavlinbass
FILIP2
N@SKO
wallb2
Ancient Hunter
maximus_kn
15 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



Тест на замърсен терен ? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на замърсен терен ?   Тест на замърсен терен ? - Page 3 EmptyПон Фев 21, 2011 1:09 am

Ancient Hunter написа:
Цитат :
Империо обеща преди повече от два месеца, че ще има един рекламен NRG150 който да обикаля из форумджиите, хората чакат
Един тръгна да обикаля някъде, но нещо му се изгубиха следите - всеки казва "не е у мен, не знам къде е". Май някой го е харесал и си го е оставил. Ако някой ден стигне до теб да се обадиш ей?
Тръгнал е таратанци Laughing
Идеята е това тръгване да се обяви във форума, а детектора да се праща на хора за които се знае кои са и от къде са, за да не се изгубят следите Wink Laughing !
Моя що не се се загуби ?! Като казах на последния който го тества да ми го върне да видя какво се е случило с външния му вид пича рече че ако съм искал да ми даде 350 пари за него и да не ми го връща че много му харесало как работи ( човека е от Бургас ) .
Като мине това NRG през хора от форума те ще могат да кажат най-добре за какво става въпрос и тогава колегите ще са сигурни че работи еди как си щото това въздушно кимане на клипа не ги вдъхновява много !!!
Ти кажи кой го е тествал първи и ще пуснем куче по следите Laughing

Мен също ме интересува как работи и събирам пари да си купя един края на март, ако до тогава има реални тестове от различни хора ще е много добре, че последните 4 пъти когато купувах NRG ми се падаха ебати пръчките Smile
Върнете се в началото Go down
maximus_kn
Консул
Консул
maximus_kn



Тест на замърсен терен ? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на замърсен терен ?   Тест на замърсен терен ? - Page 3 EmptyПон Фев 21, 2011 6:16 pm

Да ви кажа честно,от прочетените 4 страници,не разбрах дали има детектор,който работи на замърсен терен. scratch
Върнете се в началото Go down
trakieca
Про-Консул
Про-Консул




Тест на замърсен терен ? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на замърсен терен ?   Тест на замърсен терен ? - Page 3 EmptyПон Фев 21, 2011 7:12 pm

maximus_kn написа:
Да ви кажа честно,от прочетените 4 страници,не разбрах дали има детектор,който работи на замърсен терен. scratch

Има колега само ,че със 4,5" антена какво ще хванеш в земята нали всеки е полудял за дълбочини и на чисто и на замърсено да вади ама работите не са така както изглеждат Very Happy
Върнете се в началото Go down
maximus_kn
Консул
Консул
maximus_kn



Тест на замърсен терен ? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на замърсен терен ?   Тест на замърсен терен ? - Page 3 EmptyПон Фев 21, 2011 7:33 pm

Значи,да продължаваме да си правиме табани :мъка:
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Тест на замърсен терен ? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на замърсен терен ?   Тест на замърсен терен ? - Page 3 EmptyПон Фев 21, 2011 8:25 pm

Ancient Hunter написа:
Цитат :
Империо обеща преди повече от два месеца, че ще има един рекламен NRG150 който да обикаля из форумджиите, хората чакат
Един тръгна да обикаля някъде, но нещо му се изгубиха следите - всеки казва "не е у мен, не знам къде е". Май някой го е харесал и си го е оставил. Ако някой ден стигне до теб да се обадиш ей?
Щом са го скрили сигорно е много добър - е аз се надявах да го тествам успоредно с Маската...
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Тест на замърсен терен ? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на замърсен терен ?   Тест на замърсен терен ? - Page 3 EmptyПон Фев 21, 2011 8:28 pm

maximus_kn написа:
Да ви кажа честно,от прочетените 4 страници,не разбрах дали има детектор,който работи на замърсен терен. scratch
https://www.youtube.com/watch?v=mRuxZBrkUug&feature=player_embedded
Според теб този ще работили на замърсено...
Върнете се в началото Go down
maximus_kn
Консул
Консул
maximus_kn



Тест на замърсен терен ? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на замърсен терен ?   Тест на замърсен терен ? - Page 3 EmptyПон Фев 21, 2011 9:06 pm

pechkata написа:
maximus_kn написа:
Да ви кажа честно,от прочетените 4 страници,не разбрах дали има детектор,който работи на замърсен терен. scratch
https://www.youtube.com/watch?v=mRuxZBrkUug&feature=player_embedded
Според теб този ще работили на замърсено...

Може да работи,може и да не работи. Трябва да се излезе и да се види.Ти с такъв ли си?
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Тест на замърсен терен ? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на замърсен терен ?   Тест на замърсен терен ? - Page 3 EmptyПон Фев 21, 2011 9:55 pm

maximus_kn написа:
pechkata написа:
maximus_kn написа:
Да ви кажа честно,от прочетените 4 страници,не разбрах дали има детектор,който работи на замърсен терен. scratch
https://www.youtube.com/watch?v=mRuxZBrkUug&feature=player_embedded
Според теб този ще работили на замърсено...

Може да работи,може и да не работи. Трябва да се излезе и да се види.Ти с такъв ли си?
Да скоро ще има тест(видио) на замърсен терен - бившо сметище на града...
Върнете се в началото Go down
maximus_kn
Консул
Консул
maximus_kn



Тест на замърсен терен ? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на замърсен терен ?   Тест на замърсен терен ? - Page 3 EmptyПон Фев 21, 2011 10:16 pm

pechkata написа:
maximus_kn написа:
pechkata написа:
maximus_kn написа:
Да ви кажа честно,от прочетените 4 страници,не разбрах дали има детектор,който работи на замърсен терен. scratch
https://www.youtube.com/watch?v=mRuxZBrkUug&feature=player_embedded
Според теб този ще работили на замърсено...

Може да работи,може и да не работи. Трябва да се излезе и да се види.Ти с такъв ли си?
Да скоро ще има тест(видио) на замърсен терен - бившо сметище на града...

Е това вече е сериозна приказка super21
Върнете се в началото Go down
toni83
Новобранец
Новобранец




Тест на замърсен терен ? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на замърсен терен ?   Тест на замърсен терен ? - Page 3 EmptyВто Фев 22, 2011 12:31 am

еи печка в сметището може да си пробваш само твоя апарат,тук искаме да видим клипове на NRJ150 на уроден терен в реални условия ида видим колко е добър и какви са новите промени спрямо NRG100 a не да правим сравнения с твоята маска
то е ясно че всеки си хвали уреда
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Тест на замърсен терен ? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на замърсен терен ?   Тест на замърсен терен ? - Page 3 EmptyВто Фев 22, 2011 9:37 am

toni83 написа:
еи печка в сметището може да си пробваш само твоя апарат,тук искаме да видим клипове на NRJ150 на уроден терен в реални условия ида видим колко е добър и какви са новите промени спрямо NRG100 a не да правим сравнения с твоята маска
то е ясно че всеки си хвали уреда
Защо а батка темата да не е само за Микрон - темата е "тест на замърсен терен"...
Върнете се в началото Go down
toni83
Новобранец
Новобранец




Тест на замърсен терен ? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на замърсен терен ?   Тест на замърсен терен ? - Page 3 EmptyВто Фев 22, 2011 10:13 am

ние пък искаме да видим микрона как работи и след това ще правим сравнения
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Тест на замърсен терен ? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на замърсен терен ?   Тест на замърсен терен ? - Page 3 EmptyВто Фев 22, 2011 10:28 am

toni83 написа:
ние пък искаме да видим микрона как работи и след това ще правим сравнения
Няма лошо гледайте... бабо
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Тест на замърсен терен ? - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тест на замърсен терен ?   Тест на замърсен терен ? - Page 3 EmptyСря Юли 11, 2012 12:25 am

Според мен всичко зависи как си свикнал с детектора си. Според мен трябва да работиш поне 1м на замърсен терен за да свикнеш с детектора ти и на половина дескриминация на границата между желязо и цвят. Когато си купих МД. за пръв път започнах първо да работя на силно замърсен терен. Старо турско селище. Ивадих около 10кг.гилзи , олово не извадих нищо ценно някоя турска бронзова монета или съвремнна , но наистина за този месец дотакава степен свикнах с уреда , че на по леки терини правих 100% разлика на черен и цветен метал дали е монета или олово , голямо или малко. Звукът при оловото е по плътен , а при монетата е по мек и изтънен. Бях доволен много от него.После нещо се повреди уреда и го продадох .Купих си нов като предишният , но най-малко 6-9 месеца ми трябваше да свикна с него. Още искам да кажа че на замърсен терен зависи от настроението ти , ако си спокоен и отиваш с нагласата да намериш нещо различаваш много по-добре сигналите , ако си нервен и си отишъл да ти мине времето просто не се получава. Това са моите впечатлиния.
Върнете се в началото Go down
 
Тест на замърсен терен ?
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Лек тест за сравнение
» тест металдетектори
»  Интересен тест

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Тестове на металдетектори-
Идете на: