Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
nokta маск kupuvam 5000 GOLD lorenz deus Spectrum Fisher Simplex wave TEKNETICS Майнлаб miladinka nexus Coil tesoro пират prodavam Minelab VANQUISH mask грунда голден нишани врътка
 

 Регистрация на металотърсач.

Go down 
+36
Селския
vako70
apolon
mateus
deso
zlatko
handjata
VIKING
marin.1982
AdEoY
FILIP2
tepes
ivangrozni
ElGato
Petronii
metalotarsach
mdetectors.bg
Чумата
bobo
apti
stater
imperio
krasko
trakieca
mitkoo
wallb2
carlav
emo82
pechkata
SAGITTARIUS
Dominos
adminn
кирката
stan960
zanvan
Avrelian
40 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторСъобщение
ElGato
Новобранец
Новобранец




Регистрация на металотърсач. - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регистрация на металотърсач.   Регистрация на металотърсач. - Page 5 EmptyПон Апр 04, 2011 3:55 pm

Много си прав cheers , нямам нищо против всеки да има собствено мнение и да го споделя но без злобни гадни забележки и подмятания
Върнете се в началото Go down
ivangrozni
Консул
Консул
ivangrozni



Регистрация на металотърсач. - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регистрация на металотърсач.   Регистрация на металотърсач. - Page 5 EmptyПон Апр 04, 2011 4:20 pm

чета и се чудя - от къде на къде ще делите хората на "табанлии","иманяри","търсачи" и други такива - има си определени обществени норми приети в цивилизацията ,който руши арх.паметник търпи някъкво наказание но реален арх.паметник а не глупости като тук . Частната собственост е наистина неприкосновенна ,когато една нива е моя аз мога до правя каквото си искам - търся,копая,табани и прочие същото е и когато е чужда и е с позволение от собственика. Тук още няма свобода, на власт още са милиционерите и те както в тази така и в други области измислят всякакви ограничения и забрани не мисля , че е правилно разграничението на федерацията и АДМИНА от така наречените лоши търсачи не бива да дава оценки на хората тя трябва да популяризира и съветва а в нашия случай и да помага чрез юридически простъпки за отпадане на всички глупости които измислиха но нещата са трудни а колко бавни зависи от нас трябва непрекъснато да се притискат за граждански свободи
Върнете се в началото Go down
Чумата
Преторий
Преторий
Чумата



Регистрация на металотърсач. - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регистрация на металотърсач.   Регистрация на металотърсач. - Page 5 EmptyПон Апр 04, 2011 11:21 pm

ElGato написа:
ми като гледам тука всички са под един знаменател

Ами как така го реши това?Всички ли познаваш?


За да опазим богатствата по българските земи се изисква култура.
Върнете се в началото Go down
ElGato
Новобранец
Новобранец




Регистрация на металотърсач. - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регистрация на металотърсач.   Регистрация на металотърсач. - Page 5 EmptyВто Апр 05, 2011 10:23 am

Ми като им гледам писанията няма нужда да ги познавам Very Happy
Върнете се в началото Go down
Чумата
Преторий
Преторий
Чумата



Регистрация на металотърсач. - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регистрация на металотърсач.   Регистрация на металотърсач. - Page 5 EmptyВто Апр 05, 2011 4:44 pm

Ами и аз ги чета писанията в този форум ,и не мисля че всички трябва да са под един знаменател.Има хора от федерацията кйто пишат тук има производители,търсачи ,търговци,иманяри и как на всички писанията нестават ?


За да опазим богатствата по българските земи се изисква култура.
Върнете се в началото Go down
SAGITTARIUS
Консул
Консул
SAGITTARIUS



Регистрация на металотърсач. - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регистрация на металотърсач.   Регистрация на металотърсач. - Page 5 EmptyВто Апр 05, 2011 4:55 pm

.


Последната промяна е направена от SAGITTARIUS на Чет Апр 14, 2011 1:13 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



Регистрация на металотърсач. - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регистрация на металотърсач.   Регистрация на металотърсач. - Page 5 EmptyСря Апр 06, 2011 1:33 am

Laughing -Брех, брех, брех -Сал два деня да ма нема и глей кви федеративни поборници са появиле че чак пък информирани -Един го сърби епилирания гъз, други пък закърнелата пишка -Направо а са смае чиляк от новопоявиле са мишоци де до оня ден не смееха и заглавието да си кажат и сеа па отведнъж станаа на тортата черешката -Или май, май, ми намирисва на едно човечЕ с два ника за сега -Ша видим кои му е третият истинският един вид, та да си напраим правилните заключения дали а го взимаме на сериозно или не.Не ми се ще да се разпростирам в хронологични подробности щото ша требе да отварам нещо от рода на темите на Админа в стил: -''Какво направи и какво не направи федерацията за 2 г. съществуване'' -Но вероятно немам право на това или по скоро сам си го отнех, понеже не съм вече член на тази формация и понеже не съм достатъчно глупав да ходя да търся михаля при сега деистващият Закон и наказателни наредби(То в интерес на истината не в час човек много би се учудил кви аджеба са тия смелчаци де и сега одат да търсят и гледам дори ни делят тука на действащи и недействащи -За човек не в час -както казах -Иначе на мен са ми ясни -пък кои с какви протекций Е -те си знаят) -Иначе я кога бех член мишоко де се възмущава сега се е таял на сенка или по скоро е одел нощем по нивя и долини въорьжен с шишове, казми, кирки и лопати па на сутринта кат са е сьбудел от сомнамбулизма си и е викал с пълно гърло: -Ей ги бе одат открито не са и крият -Нарочно одат така, и на всеки срешнат по полето бият тупаня -Глеите ни, Предаите ни, Викаите полиция -Другичко си е нощем -гризкаш си сиренцето самичок и на сутринта окаш с будните съвести -Ей ги бе, тия пладнешки разбоиници не ги е срам -Маскари с маскарите -Дневни иманяри................................... Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
SAGITTARIUS
Консул
Консул
SAGITTARIUS



Регистрация на металотърсач. - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регистрация на металотърсач.   Регистрация на металотърсач. - Page 5 EmptyСря Апр 06, 2011 6:19 pm

.


Последната промяна е направена от SAGITTARIUS на Чет Апр 14, 2011 1:13 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
metalotarsach
Новобранец
Новобранец




Регистрация на металотърсач. - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регистрация на металотърсач.   Регистрация на металотърсач. - Page 5 EmptyСря Апр 06, 2011 10:03 pm

SAGITTARIUS написа:
Ако сме очи срещу очи едвали бих ти позволил да ми говориш така,отворко!
Извинявайте че се забавих с отдговора но нямам компютар.Как да ти се изпюя в лицето кото нете знам койси криеш се кат бит п......с.Чакам да кажеш кой си и ша видиш колко ме е страхКолко е лесно кат си анониен пюеш ли плюш и отговорност никаква.Подкрепите един и ти одново почна с глупоститеси явно пак те засърбя д-то.Фанетесе светата тройца и идете си играйте на меки китки в друг форум.ТУК Е ФОРУМ ЗА ТЪРСАЧИ НЕ ЗА БРАКУВАНИ П......И.
Ето ви къде да ходите да ревете И ЗАБРВЕТЕ ЗА ТОЗИ ФОРУМ.



ТУК Е ЗА ВАС
http://sex-love-bg.com/viewforum.php?f=20
http://www.g-spot.bg/index.php?option=com_fireboard&Itemid=68
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



Регистрация на металотърсач. - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регистрация на металотърсач.   Регистрация на металотърсач. - Page 5 EmptyСря Апр 06, 2011 10:31 pm

Ти па кой си бе въздух -Вчера са регнал тука и вече са разпорежда -Кирее я го сложни малко зад решетката а го видим колко му е дръжалото -Предполагам нема издръжи много ша смени ника и ша ревне кат ощипана мома............... Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
SAGITTARIUS
Консул
Консул
SAGITTARIUS



Регистрация на металотърсач. - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регистрация на металотърсач.   Регистрация на металотърсач. - Page 5 EmptyСря Апр 06, 2011 10:34 pm

.


Последната промяна е направена от SAGITTARIUS на Чет Апр 14, 2011 1:14 pm; мнението е било променяно общо 4 пъти
Върнете се в началото Go down
metalotarsach
Новобранец
Новобранец




Регистрация на металотърсач. - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регистрация на металотърсач.   Регистрация на металотърсач. - Page 5 EmptyСря Апр 06, 2011 11:46 pm

SAGITTARIUS написа:
metalotarsach написа:
SAGITTARIUS написа:
Ако сме очи срещу очи едвали бих ти позволил да ми говориш така,отворко!
Извинявайте че се забавих с отдговора но нямам компютар.Как да ти се изпюя в лицето кото нете знам койси криеш се кат бит п......с.Чакам да кажеш кой си и ша видиш колко ме е страхКолко е лесно кат си анониен пюеш ли плюш и отговорност никаква.Подкрепите един и ти одново почна с глупоститеси явно пак те засърбя д-то.Фанетесе светата тройца и идете си играйте на меки китки в друг форум.ТУК Е ФОРУМ ЗА ТЪРСАЧИ НЕ ЗА БРАКУВАНИ П......И.
Ето ви къде да ходите да ревете И ЗАБРВЕТЕ ЗА ТОЗИ ФОРУМ.



ТУК Е ЗА ВАС
http://sex-love-bg.com/viewforum.php?f=20
http://www.g-spot.bg/index.php?option=com_fireboard&Itemid=68

Я иди дръпни една мента и пиосле да говорим а?


то бива да ми се изплиуе човек в лицето ако не съм прав ,ама това перекенде .нека смее“ако иска ще му отида на съборчето


a bre метелолизачо нич нем а да ти чета линквете
ама си знаех че ще ще се хванеш--я бегай ,бегай под полата на мама
то у ваща федкатаа си го търсите-ама добре е че на тия админи на имп.най после им дойде акъла в главата(щото бая ви светли -хич не ме обича)оди оди под полата на кака ли .на мама ли де да ви знам акълите-на вас заблудените--ама добре е най после шефо на форумо да не ни гонка нас -щото вие на това разчитатееда ни изгонят отъук за непристойно повидение ДЕ бре пич прочетох го и кво?ти ли си по-голем?или ще ме наддумаш?-не вервам. ДНИТЕ НА ВАШАТА ШИБАНА ФЕДЕРАЦИЯ СА ПРЕБРОЕНИ! ТОВА Е ОТ МЕН! И ЩО ФОРУМА ИМПЕРИО ГИ ТЪРПИ ТИЯ БРЕ?СТРАХ ЛИ ВИ Е ПИЧОВЕ?,Я ЗАСТАНЕТЕ ЗАД МЕН ПА ДА ВИ КАЖА ЗА КАКВО ИДЕ РЕЧ.ИСКАМ Да се съсдаде нова организация-такава -действащаМОЯ Да речем
и ваша
каките да берат г



знаеш ли батиовото -ако ми паднеш между кунките(а аз заджително ще присъствам -нали ти писах?
ма де ще видиш зор --знам те тебе л.лл;л;маймуно
Виште го как се изразява МОЯ-и с нисхождение да речем ваша-ОБЪРКАЛ СИ ФОРУМА ПИЧ-КО.
Много си мерклия да застанат зад теб.Но пропусна да споменеш само надарените.Не виждам мераклий а пък какво ли можеш да направиш освен да се наакаш щот си испрошнат и не задържаш а и умственияти багаш е малко кото на всички п....и.Къде си тръгнал организация да правиш тук съмишленици немаш.Писах ти преди къде да одиш (или вече си бил но са те изритали)може и да намериш некой да ти се върже но не за дълго.
Ипак те призовавам кажи кой си покажи се да ти завра лозовите пръти там където слънце не огрява (или вече са били там и ти е безразлично).Ако си мъж се покажи -поне да знаем зад кого ще заставаме Laughing Laughing Laughing Laughing .не вервам да има мераклий.
Върнете се в началото Go down
metalotarsach
Новобранец
Новобранец




Регистрация на металотърсач. - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регистрация на металотърсач.   Регистрация на металотърсач. - Page 5 EmptyСря Апр 06, 2011 11:55 pm

stan960 написа:
Ти па кой си бе въздух -Вчера са регнал тука и вече са разпорежда -Кирее я го сложни малко зад решетката а го видим колко му е дръжалото -Предполагам нема издръжи много ша смени ника и ша ревне кат ощипана мома............... Laughing Laughing Laughing
ПАЛИ СИ СВЕЩИТЕ И СИ ТРАЙ ПОНЕ ТЕБ ТЕ ЗНМ КОЙ СИ -С ПРЕДАТЕЛИ РАБОТА СИ НЕМАМ.ЗЕМИ РАЗКАЖИ КАК ИЗДАДЕ КОЛЕГИТЕ СИ И ЗА ТОВА ТЕЕ СТРАХ ДА ИЗЛЕЗНЕШ НА ПОЛЕТО ДА НЕТИ ГО ВЪРНАТ.
Върнете се в началото Go down
SAGITTARIUS
Консул
Консул
SAGITTARIUS



Регистрация на металотърсач. - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регистрация на металотърсач.   Регистрация на металотърсач. - Page 5 EmptyЧет Апр 07, 2011 12:11 am

.





















Последната промяна е направена от SAGITTARIUS на Чет Апр 14, 2011 1:15 pm; мнението е било променяно общо 6 пъти
Върнете се в началото Go down
zanvan
Про-Консул
Про-Консул
zanvan



Регистрация на металотърсач. - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регистрация на металотърсач.   Регистрация на металотърсач. - Page 5 EmptyЧет Апр 07, 2011 12:19 am

на някой да му трябва Laughing още видео http://zanvan.com/viewtopic.php?f=61&t=172&sid=fb7d19aca8a1d5cf1c273624b8dd4565


дистрибутур на Exclamation Регистрация на металотърсач. - Page 5 3637994762777819361301761381WmleUh1Dc9Lit0Vhuafn
Върнете се в началото Go down
zanvan
Про-Консул
Про-Консул
zanvan



Регистрация на металотърсач. - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регистрация на металотърсач.   Регистрация на металотърсач. - Page 5 EmptyЧет Апр 07, 2011 12:29 am

SAGITTARIUS написа:
zanvan написа:
на някой да му трябва Laughing още видео http://zanvan.com/viewtopic.php?f=61&t=172&sid=fb7d19aca8a1d5cf1c273624b8dd4565
а бегай бре
че ме ядосаха помиярите от твойта федка
дръж се прилично .... Wink Exclamation


дистрибутур на Exclamation Регистрация на металотърсач. - Page 5 3637994762777819361301761381WmleUh1Dc9Lit0Vhuafn
Върнете се в началото Go down
tepes
Цезар
Цезар
tepes



Регистрация на металотърсач. - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регистрация на металотърсач.   Регистрация на металотърсач. - Page 5 EmptyЧет Апр 07, 2011 12:38 am

zanvan написа:
на някой да му трябва Laughing още видео http://zanvan.com/viewtopic.php?f=61&t=172&sid=fb7d19aca8a1d5cf1c273624b8dd4565
Да
има и едни мачете дето ми трябват повече, едни криви, имаш ли?
Върнете се в началото Go down
ElGato
Новобранец
Новобранец




Регистрация на металотърсач. - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регистрация на металотърсач.   Регистрация на металотърсач. - Page 5 EmptyЧет Апр 07, 2011 9:38 am

stan960 Явно имаш психически проблем , с тези нахвърлени мисли и словесни салати , мога да ти дам профисионална консултация Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
metalotarsach
Новобранец
Новобранец




Регистрация на металотърсач. - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регистрация на металотърсач.   Регистрация на металотърсач. - Page 5 EmptyПет Апр 08, 2011 11:02 pm

SAGITTARIUS написа:
Я разкажи-кого съм предал?Нещо май се пообърка,а?
Ще ми се да си поговоря с тебе -после друга ще я пееш.Та ще запомниш и сексуални ориентациии и лозови пръчки
Гузен негонен бега.Или си много пиян или много тъп щом не можеш да сванеш че поста не се отнася за теб(а може нещо покрай теб да смърди )във всеки случаи умствения ти багаш е никакъв и не ставаш за водач.Ти само кажи койси и не бери грижа за прътито ще ти ги навра в д-то така че и най-добрия хирург няма да може да ги извади през следващите 20г.


















Върнете се в началото Go down
metalotarsach
Новобранец
Новобранец




Регистрация на металотърсач. - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регистрация на металотърсач.   Регистрация на металотърсач. - Page 5 EmptyПет Апр 08, 2011 11:05 pm

ElGato написа:
stan960 Явно имаш психически проблем , с тези нахвърлени мисли и словесни салати , мога да ти дам профисионална консултация Laughing Laughing Laughing
Гузен негонен бега.Или си много пиян или много тъп щом не можеш да сванеш че поста не се отнася за теб(а може нещо покрай теб да смърди )във всеки случаи умствения ти багаш е никакъв и не ставаш за водач.Ти само кажи койси и не бери грижа за прътито ще ти ги навра в д-то така че и най-добрия хирург няма да може да ги извади през следващите 20г
Върнете се в началото Go down
SAGITTARIUS
Консул
Консул
SAGITTARIUS



Регистрация на металотърсач. - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регистрация на металотърсач.   Регистрация на металотърсач. - Page 5 EmptyПет Апр 08, 2011 11:33 pm

.


Последната промяна е направена от SAGITTARIUS на Чет Апр 14, 2011 1:15 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



Регистрация на металотърсач. - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регистрация на металотърсач.   Регистрация на металотърсач. - Page 5 EmptyСъб Апр 09, 2011 1:41 am

metalotarsach написа:
stan960 написа:
Ти па кой си бе въздух -Вчера са регнал тука и вече са разпорежда -Кирее я го сложни малко зад решетката а го видим колко му е дръжалото -Предполагам нема издръжи много ша смени ника и ша ревне кат ощипана мома............... Laughing Laughing Laughing
ПАЛИ СИ СВЕЩИТЕ И СИ ТРАЙ ПОНЕ ТЕБ ТЕ ЗНМ КОЙ СИ -С ПРЕДАТЕЛИ РАБОТА СИ НЕМАМ.ЗЕМИ РАЗКАЖИ КАК ИЗДАДЕ КОЛЕГИТЕ СИ И ЗА ТОВА ТЕЕ СТРАХ ДА ИЗЛЕЗНЕШ НА ПОЛЕТО ДА НЕТИ ГО ВЪРНАТ.
-Абее Въздух -Рекох -Ако добре ме знаеш както плямпотиш по нечии дудук -То и ти и дудука де ти ги реди Би требвало да знаете че я съм Единак -И ми го даи тоа де вика че това е причината та да не съм из полето а му строша рогите на лаиняната душица одма.Иначе за осветление на колегите се си мисла че си некое недорасло ченгенце дето май май му сбърках далаверката с тия предупреждения към момчетата гласещи се за Събора -поради което сега се опитваш да ме вкарваш в некви сюреалистични измишльотини.............................................................


Последната промяна е направена от stan960 на Съб Апр 09, 2011 2:00 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



Регистрация на металотърсач. - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регистрация на металотърсач.   Регистрация на металотърсач. - Page 5 EmptyСъб Апр 09, 2011 1:59 am

ElGato написа:
stan960 Явно имаш психически проблем , с тези нахвърлени мисли и словесни салати , мога да ти дам профисионална консултация Laughing Laughing Laughing
-Явно си Елементал -според мен -И явно не си прочел повече от 5 книжки в живота си -Понеже само Нумизматиката не мое ти даде Целият Необходим Умствен Багаж.................................
Върнете се в началото Go down
FILIP2
Консул
Консул
FILIP2



Регистрация на металотърсач. - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регистрация на металотърсач.   Регистрация на металотърсач. - Page 5 EmptyСъб Апр 09, 2011 11:33 am

срамота е баш за стан960 да говорите така тои е един от малкото свесни хора в тоя форум
Върнете се в началото Go down
SAGITTARIUS
Консул
Консул
SAGITTARIUS



Регистрация на металотърсач. - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регистрация на металотърсач.   Регистрация на металотърсач. - Page 5 EmptyСъб Апр 09, 2011 3:07 pm

.


Последната промяна е направена от SAGITTARIUS на Пон Апр 25, 2011 6:34 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
 
Регистрация на металотърсач.
Върнете се в началото 
Страница 5 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» регистрация на металотърсач
» Примерен текст на молба за регистрация на металотърсач, ако прецените че е нужно да го пращате
» Вежди Рашидов: 200 колекционери искат идентификация и регистрация на археологически ценности

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектинг Новини-
Идете на: