Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
nexus Minelab wave Fisher deus нишани nokta Coil Spectrum VANQUISH GOLD маск врътка грунда prodavam TEKNETICS Майнлаб tesoro голден miladinka kupuvam пират Simplex mask 5000 lorenz
 

 Регистрация на металотърсач.

Go down 
+36
Селския
vako70
apolon
mateus
deso
zlatko
handjata
VIKING
marin.1982
AdEoY
FILIP2
tepes
ivangrozni
ElGato
Petronii
metalotarsach
mdetectors.bg
Чумата
bobo
apti
stater
imperio
krasko
trakieca
mitkoo
wallb2
carlav
emo82
pechkata
SAGITTARIUS
Dominos
adminn
кирката
stan960
zanvan
Avrelian
40 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
АвторСъобщение
Avrelian
Цезар
Цезар
Avrelian



Регистрация на металотърсач. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регистрация на металотърсач.   Регистрация на металотърсач. - Page 2 EmptyПон Мар 28, 2011 8:48 pm

В крайна сметка, ако не сме "братя",то поне всички сме от един отбор, спираме дразгите, спираме меренето на пишки,всички сме на един хал, заедно трудно ще ни прекършат.Искам спокойно да се занимавам с хобито металдетектинг, а не да се озъртам като мишок.Искам ясни правила от М.К. ,къде и как, да извъшвам своето хоби.
Върнете се в началото Go down
mitkoo
Преторий
Преторий




Регистрация на металотърсач. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регистрация на металотърсач.   Регистрация на металотърсач. - Page 2 EmptyВто Мар 29, 2011 7:04 pm

В милицията ли трабва да си регистрирам апарата,това да не е газов пистолет,аз дори и фактурите не им показвам за търсача,няма закон който да регламентира че МВР извършвам някакъв вид контрол,върху такъв вид техника,все едно да си регистрирам GSM в милицията,не съм ли прав колеги
Върнете се в началото Go down
SAGITTARIUS
Консул
Консул
SAGITTARIUS



Регистрация на металотърсач. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регистрация на металотърсач.   Регистрация на металотърсач. - Page 2 EmptyВто Мар 29, 2011 7:51 pm

.


Последната промяна е направена от SAGITTARIUS на Чет Апр 14, 2011 1:04 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
trakieca
Про-Консул
Про-Консул




Регистрация на металотърсач. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регистрация на металотърсач.   Регистрация на металотърсач. - Page 2 EmptyВто Мар 29, 2011 11:42 pm

За регистрация на металдетектори според мен и дума да не става ,със нищо нещата няма да се променят ,освен че някой ще си приберат паричките за себе си , поговорката гласи " Вълкът козината си мени ,но нрава не " все в гората гледа ...
По-добре ще е ако се даде шанс на всеки търсач да си практикува свободно и законно необезпокояван от никого и откритите артефакти дали на частна нива или байр да се дават на опис във музейте и същевременно да се предават отново на откривателя му на съхранение за своя сметка така хем ще излезнат на бял свят доста уникални артефакти и по този начин ще се възроди отново интереса към историята и културата по нашите земи както си е навсякъде в цивилизованите държави по света ........
Върнете се в началото Go down
SAGITTARIUS
Консул
Консул
SAGITTARIUS



Регистрация на металотърсач. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регистрация на металотърсач.   Регистрация на металотърсач. - Page 2 EmptyСря Мар 30, 2011 12:44 am

.


Последната промяна е направена от SAGITTARIUS на Чет Апр 14, 2011 1:05 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Регистрация на металотърсач. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регистрация на металотърсач.   Регистрация на металотърсач. - Page 2 EmptyПет Апр 01, 2011 11:05 am

ДО
МИНИСТЪРА НА КУЛТУРАТА
НА РЕПУБЛИКА БЪЛГАРИЯ
ГР.СОФИЯ

ЗАЯВЛЕНИЕ

от ...................................................................................
/име, презиме, фамилия/
ЕГН..................................................................
с адрес: гр.........................................................
ул........................................................№.............

ТЕЛ:....................................................................

относно: регистрация и вписване в регистъра на специално
техническо средство -металдетектор,по реда на чл.31,ал.1
от Наредба №Н-00-0001/14.02.2011год.

УВАЖАЕМИ Г-Н МИНИСТЪР,

Моля да бъде извършена регистрация и вписан в съответния регистър, притежаваният от мен металдетектор - специално техническо средство по смисъла на разпоредбите на Закона за културното наследство /ЗКН/

марка:...................................., модел:............................., с фабричен № ..................................
принцип на работа .............................
/ако прибора не е фабричен се отбелязва,че е любителска изработка без марка, модел и номер/

марка:...................................., модел:............................., с фабричен № ..................................
принцип на работа .............................
/ако прибора не е фабричен се отбелязва,че е любителска изработка без марка, модел и номер/

марка:...................................., модел:............................., с фабричен № ..................................
принцип на работа .............................
/ако прибора не е фабричен се отбелязва,че е любителска изработка без марка, модел и номер/

Металдетектора съм придобил чрез покупко-продажба, за което прилагам препис от фактура и гаранционна карта. / касова бележка, договор или друг документ, удостоверяващ произхода и придобиването на прибора./
Металдетектора ще ползвам за търсене на метални предмети – металдетектинг под формата на занимание през свободното си време, т.е. хоби, като същият няма да бъде използван за извършване на теренни археологически проучвания.
Съгласно разпоредбата на чл.152,ал.2 и ал.3 от ЗКН е предвиден ред за регистрация на специални технически средства-металдетектори за извършване на теренни проучвания или за друга специализирана дейност, изрично предвидена в нормативен акт, хипотези които са различни от предмета на практикуваното от мен хоби, но същевременно съгласно §16 от ПЗР на ЗКН, собствениците на специални технически средства са длъжни да поискат тяхната регистрация от министъра на културата по реда на този закон, респективно по реда на Наредба № Н-00-0001/14.02.2011 год. на МК, поради което и подавам настоящото заявление.
Тъй като практикуваното от мен хоби - металдетектинг е извън хипотезата на извършване на теренни проучвания, считам че не е необходимо да бъде прилаган препис на документ за квалификация на лицето, съгласно изискването на чл.31,ал.3,т.2 от Наредба № Н-00-0001 от 14.02.2011 год.
Считам, че молбата ми ще бъде удоволетворена.

....................
/дата/
гр. ....................

С уважение:

…………………………/……………..
име фамилия / подпис
Върнете се в началото Go down
krasko
Преторий
Преторий
krasko



Регистрация на металотърсач. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регистрация на металотърсач.   Регистрация на металотърсач. - Page 2 EmptyПет Апр 01, 2011 11:38 am

регистрацията е за наивници . неразбирам какво печеля ако си регистрирам апарата
Върнете се в началото Go down
imperio
Цезар
Цезар
imperio



Регистрация на металотърсач. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регистрация на металотърсач.   Регистрация на металотърсач. - Page 2 EmptyПет Апр 01, 2011 11:57 am

Ако си иманяр ще загубиш, ако си хоби търсач ще спечелиш. Друг е въпроса че в последните две-три години много иманяри се "припознаха" като търсачи. Което и държавата и полицията знаят много добре.


НЕ МИ ПРАЩАЙТЕ ЛИЧНИ - ВЕЧЕ НЕ СЪМ СОБСТВЕНИК И ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР НА ТОЗИ ФОРУМ, И НА САЙТА IMPERIO.DIR.BG
Новите ми сайтове: www.metaldetecting.eu I www.metaldetectings.com I www.moneti.org
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



Регистрация на металотърсач. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регистрация на металотърсач.   Регистрация на металотърсач. - Page 2 EmptyСъб Апр 02, 2011 11:59 am

pechkata написа:
ДО
МИНИСТЪРА НА КУЛТУРАТА
НА РЕПУБЛИКА БЪЛГАРИЯ
ГР.СОФИЯ

ЗАЯВЛЕНИЕ

от ...................................................................................
/име, презиме, фамилия/
ЕГН..................................................................
с адрес: гр.........................................................
ул........................................................№.............

ТЕЛ:....................................................................

относно: регистрация и вписване в регистъра на специално
техническо средство -металдетектор,по реда на чл.31,ал.1
от Наредба №Н-00-0001/14.02.2011год.

УВАЖАЕМИ Г-Н МИНИСТЪР,

Моля да бъде извършена регистрация и вписан в съответния регистър, притежаваният от мен металдетектор - специално техническо средство по смисъла на разпоредбите на Закона за културното наследство /ЗКН/

марка:...................................., модел:............................., с фабричен № ..................................
принцип на работа .............................
/ако прибора не е фабричен се отбелязва,че е любителска изработка без марка, модел и номер/

марка:...................................., модел:............................., с фабричен № ..................................
принцип на работа .............................
/ако прибора не е фабричен се отбелязва,че е любителска изработка без марка, модел и номер/

марка:...................................., модел:............................., с фабричен № ..................................
принцип на работа .............................
/ако прибора не е фабричен се отбелязва,че е любителска изработка без марка, модел и номер/

Металдетектора съм придобил чрез покупко-продажба, за което прилагам препис от фактура и гаранционна карта. / касова бележка, договор или друг документ, удостоверяващ произхода и придобиването на прибора./
Металдетектора ще ползвам за търсене на метални предмети – металдетектинг под формата на занимание през свободното си време, т.е. хоби, като същият няма да бъде използван за извършване на теренни археологически проучвания.
Съгласно разпоредбата на чл.152,ал.2 и ал.3 от ЗКН е предвиден ред за регистрация на специални технически средства-металдетектори за извършване на теренни проучвания или за друга специализирана дейност, изрично предвидена в нормативен акт, хипотези които са различни от предмета на практикуваното от мен хоби, но същевременно съгласно §16 от ПЗР на ЗКН, собствениците на специални технически средства са длъжни да поискат тяхната регистрация от министъра на културата по реда на този закон, респективно по реда на Наредба № Н-00-0001/14.02.2011 год. на МК, поради което и подавам настоящото заявление.
Тъй като практикуваното от мен хоби - металдетектинг е извън хипотезата на извършване на теренни проучвания, считам че не е необходимо да бъде прилаган препис на документ за квалификация на лицето, съгласно изискването на чл.31,ал.3,т.2 от Наредба № Н-00-0001 от 14.02.2011 год.
Считам, че молбата ми ще бъде удоволетворена.

....................
/дата/
гр. ....................

С уважение:

…………………………/……………..
име фамилия / подпис
scratch -ИНТЕРЕСНО ми е като сега сте се юрнале по некви Сборове все едно всичко ви е на шест и сте цъфнале та вързале -ВСИЧКИ ли сте подали такива заявления до МК и ОДОБРЕНИ ли са те -Щото тоя призив да сте с тоягите си на Съборо да не се превърне в ИГРАЧКА-ПЛАЧКА и после след време да гледаме обяви от рода на тая от ВИДИНСКО-ПРОДАВАМ МЕТАЛОТЪРСАЧИ -100лв. броя -За количества може и отстъпка................................................... Laughing Laughing Laughing PS -Та да си довърша мисълта -Че са сетих ако някои друг Не Е -Бе кат ша ода САМОСТОЯТЕЛНО да си подавам Молбата-Заявление и прочее бла, бла -дрън, дрън -За кво ми е аджеба да членувам в неква федерация че и чл.внос да си плащам..............................................................................
Върнете се в началото Go down
stater
Про-Консул
Про-Консул
stater



Регистрация на металотърсач. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регистрация на металотърсач.   Регистрация на металотърсач. - Page 2 EmptyСъб Апр 02, 2011 1:34 pm

И според теб Станчо какво трябва да се направи че хем вълка да е сит хем и агнето да е цяло.Да се върнем към хайдутлука ли?Или да стоим и да чакаме..... внимание
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



Регистрация на металотърсач. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регистрация на металотърсач.   Регистрация на металотърсач. - Page 2 EmptyСъб Апр 02, 2011 3:31 pm

И кат са съберете на Събор които е НЕ-Законен според Наредбите в НК относно притежаването и носенето на металдетектори понеже виждам има призиви да сте с тях -Кво ще Разрешите - И Що пък точно в таз околия бъкаща от Археология- Най вероятно да дадете легитимен коз в ръцете на Чобанов и Сие да смачкат Федерацията -Освен ако точно това не е целта на Провокаторите внедрени в нея...........................................................PS -И се извинявам понеже не съм толкова вещ в Юрисдикцията като Адвокат Георгиев -Но една думичка в документа представен като искане за регистрация на металдетектор ме притеснява много някак си : цитат -''Тъи като практикуваното от мен хоби металдетектинг е извън (ХИПОТЕЗАТА) на извършване на теренни проучвания'' -Само че ЗАКОНЪТ с ХИПОТЕЗИ не РАБОТИ -Там са дадени ясно -Правилата, алинеите, точките и запетаите -Независимо че Тоя Закон е Антиконституционен дори по Българската Конституция да не говорим по Европейската - Кои от Вас са завършили Археология и имат поне три годишен стаж в същата че да могат свободно да притежават и се придвижват с металотърсач по сега действащият Закон -Или пък професията им пак според Закона им дава това право -Нещо маи не се сещам за такива а ако ги има те са еденици-Но както се казва -За всеки влак си има пътници и избора си е личен.
Върнете се в началото Go down
stater
Про-Консул
Про-Консул
stater



Регистрация на металотърсач. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регистрация на металотърсач.   Регистрация на металотърсач. - Page 2 EmptyСъб Апр 02, 2011 6:17 pm

Добре бе Станчо това че си загрижен за всички нас ,които ще ни изловят като пилци на събора в Казанлък и ще ни натикат по занданите за дълги години го разбрахме, но предложи все пак някаква алтернатива, как ти виждаш бъдещето на нашето хоби.Не вярвам да не си го измислил вече ,така че бъди така добър да го споделиш.В противен случай за мен остава един единствен извод и той е ,че нещо яко те е гепила параноята. Mad
Върнете се в началото Go down
SAGITTARIUS
Консул
Консул
SAGITTARIUS



Регистрация на металотърсач. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регистрация на металотърсач.   Регистрация на металотърсач. - Page 2 EmptyСъб Апр 02, 2011 7:04 pm

.


Последната промяна е направена от SAGITTARIUS на Чет Апр 14, 2011 1:06 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
SAGITTARIUS
Консул
Консул
SAGITTARIUS



Регистрация на металотърсач. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регистрация на металотърсач.   Регистрация на металотърсач. - Page 2 EmptyСъб Апр 02, 2011 7:07 pm

.


Последната промяна е направена от SAGITTARIUS на Чет Апр 14, 2011 1:07 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



Регистрация на металотърсач. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регистрация на металотърсач.   Регистрация на металотърсач. - Page 2 EmptyСъб Апр 02, 2011 7:44 pm

stater написа:
Добре бе Станчо това че си загрижен за всички нас ,които ще ни изловят като пилци на събора в Казанлък и ще ни натикат по занданите за дълги години го разбрахме, но предложи все пак някаква алтернатива, как ти виждаш бъдещето на нашето хоби.Не вярвам да не си го измислил вече ,така че бъди така добър да го споделиш.В противен случай за мен остава един единствен извод и той е ,че нещо яко те е гепила параноята. Mad
-Не бе баце че съм чак толкова загрижен за некой си след като той сам не може да се погрижи за себе си -Алтернативата тепърва ще почваме да я мътиме или по скоро вече избистряме тука в ИМПЕРИО -щото нали се сещаш при нас е ЛЮПИЛНЯТА и МЯСТОТО дето може да се зароди нещо ново -Но нещата тоя път ще узряват Бавно, Качествено и Пробирателно.Колкото до параноята тя не ме напуска никога -но все си мисля че е по малкото зло от лапнишаранството................................ Cool PS -Сещам се сега за Даскаля и неговия лаф -Требе да се научиш и да можеш да четеш между редовете -Та в тоя ред на мисли Черният сценарий си има и хубава страна -Ако не друго при екшън стечение на обстоятелствата поне ще създадете работа на Адвокато на федерацията за години напред -И без туи чилякът ви консултира на обществени начала вече повече от година, пък нали знаете -Безплатен обяд няма......................... Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
SAGITTARIUS
Консул
Консул
SAGITTARIUS



Регистрация на металотърсач. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регистрация на металотърсач.   Регистрация на металотърсач. - Page 2 EmptyСъб Апр 02, 2011 8:17 pm

.


Последната промяна е направена от SAGITTARIUS на Чет Апр 14, 2011 1:08 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
zanvan
Про-Консул
Про-Консул
zanvan



Регистрация на металотърсач. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регистрация на металотърсач.   Регистрация на металотърсач. - Page 2 EmptyСъб Апр 02, 2011 8:32 pm

stan960 написа:
И кат са съберете на Събор които е НЕ-Законен според Наредбите в НК относно притежаването и носенето на металдетектори понеже виждам има призиви да сте с тях -Кво ще Разрешите - И Що пък точно в таз околия бъкаща от Археология- Най вероятно да дадете легитимен коз в ръцете на Чобанов и Сие да смачкат Федерацията -Освен ако точно това не е целта на Провокаторите внедрени в нея...........................................................PS -И се извинявам понеже не съм толкова вещ в Юрисдикцията като Адвокат Георгиев -Но една думичка в документа представен като искане за регистрация на металдетектор ме притеснява много някак си : цитат -''Тъи като практикуваното от мен хоби металдетектинг е извън (ХИПОТЕЗАТА) на извършване на теренни проучвания'' -Само че ЗАКОНЪТ с ХИПОТЕЗИ не РАБОТИ -Там са дадени ясно -Правилата, алинеите, точките и запетаите -Независимо че Тоя Закон е Антиконституционен дори по Българската Конституция да не говорим по Европейската - Кои от Вас са завършили Археология и имат поне три годишен стаж в същата че да могат свободно да притежават и се придвижват с металотърсач по сега действащият Закон -Или пък професията им пак според Закона им дава това право -Нещо маи не се сещам за такива а ако ги има те са еденици-Но както се казва -За всеки влак си има пътници и избора си е личен.
СТАНЕ бре чадо ,,,,ами представи си точно там се сберем 300 000 чиляка...... cheers абе ний ще преобърнем държавата бре ... Cool от де толкоз милиция ще се збере ни укауши Cool


дистрибутур на Exclamation Регистрация на металотърсач. - Page 2 3637994762777819361301761381WmleUh1Dc9Lit0Vhuafn
Върнете се в началото Go down
SAGITTARIUS
Консул
Консул
SAGITTARIUS



Регистрация на металотърсач. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регистрация на металотърсач.   Регистрация на металотърсач. - Page 2 EmptyСъб Апр 02, 2011 8:59 pm

.


Последната промяна е направена от SAGITTARIUS на Чет Апр 14, 2011 1:08 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
zanvan
Про-Консул
Про-Консул
zanvan



Регистрация на металотърсач. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регистрация на металотърсач.   Регистрация на металотърсач. - Page 2 EmptyСъб Апр 02, 2011 9:05 pm

SAGITTARIUS написа:
Занчо ,а ти ще ходиш ли? Shocked
на теб ли да давам отчет Exclamation що да не ида Shocked


дистрибутур на Exclamation Регистрация на металотърсач. - Page 2 3637994762777819361301761381WmleUh1Dc9Lit0Vhuafn
Върнете се в началото Go down
кирката
Консул
Консул
кирката



Регистрация на металотърсач. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регистрация на металотърсач.   Регистрация на металотърсач. - Page 2 EmptyСъб Апр 02, 2011 9:12 pm

stan960 Представям си ако си он башия на федерацията какво можеш да направиш за нас Shocked искам да те питам ако си лидер на федерациата как би постъпил Question Question


Око да види,ръка да пипне. scratch
Върнете се в началото Go down
apti
Легионер
Легионер
apti



Регистрация на металотърсач. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регистрация на металотърсач.   Регистрация на металотърсач. - Page 2 EmptyСъб Апр 02, 2011 9:32 pm

кирката написа:
stan960 Представям си ако си он башия на федерацията какво можеш да направиш за нас Shocked искам да те питам ако си лидер на федерациата как би постъпил Question Question
...абе бате кирка...той stan960 не става за "онбашия" нито пък за "лидер" на федерация... той си е обикновен "лаладжия"....(все пак има някакви качества и може да бъде назначен за "директор" на санитарен възел)
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



Регистрация на металотърсач. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регистрация на металотърсач.   Регистрация на металотърсач. - Page 2 EmptyСъб Апр 02, 2011 9:34 pm

За тия две години време отдавна да съм проглушил ушите на СВЕ имащо отношение по въпроса -Като почнеш от всички Правозащитни организаций та свършиш до всички Комисий в Европарламента -И ако сте верно 300 000 както си мечтае Ванката оттдавна да съм ви стоварил с рейсовете пред БГ Парламента................................................
Върнете се в началото Go down
кирката
Консул
Консул
кирката



Регистрация на металотърсач. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регистрация на металотърсач.   Регистрация на металотърсач. - Page 2 EmptyСъб Апр 02, 2011 9:39 pm

apti написа:
кирката написа:
stan960 Представям си ако си он башия на федерацията какво можеш да направиш за нас Shocked искам да те питам ако си лидер на федерациата как би постъпил Question Question
...абе бате кирка...той stan960 не става за "онбашия" нито пък за "лидер" на федерация... той си е обикновен "лаладжия"....(все пак има някакви качества и може да бъде назначен за "директор" на санитарен възел)
може да е лаладжия но пък понякога казва истина, а теб избирам за президент на БГ. cheers Laughing Laughing Laughing


Око да види,ръка да пипне. scratch
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



Регистрация на металотърсач. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регистрация на металотърсач.   Регистрация на металотърсач. - Page 2 EmptyСъб Апр 02, 2011 9:41 pm

apti написа:
кирката написа:
stan960 Представям си ако си он башия на федерацията какво можеш да направиш за нас Shocked искам да те питам ако си лидер на федерациата как би постъпил Question Question
...абе бате кирка...той stan960 не става за "онбашия" нито пък за "лидер" на федерация... той си е обикновен "лаладжия"....(все пак има някакви качества и може да бъде назначен за "директор" на санитарен възел)
-Байчовото не че нещо мое са обидя щото сал кат видя аватара ти и то е ясно че за директор на Санитарният възел ще предпочетат теб понеже и лаляджийството за жалост не ти се оттдава................................


Последната промяна е направена от stan960 на Съб Апр 02, 2011 9:45 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
imperio
Цезар
Цезар
imperio



Регистрация на металотърсач. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Регистрация на металотърсач.   Регистрация на металотърсач. - Page 2 EmptyСъб Апр 02, 2011 9:44 pm

300 000 хиляди друг път. В България в момента има не повече от 200-300 хоби търсачи и десетина хиляди дето се пишат търсачи, но са си чисти мародери с лопати. Та ако целия зор за обединение, единство, или не знам какво си там е да се сложи всичко в един кюп - мерси, няма нужда.


НЕ МИ ПРАЩАЙТЕ ЛИЧНИ - ВЕЧЕ НЕ СЪМ СОБСТВЕНИК И ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР НА ТОЗИ ФОРУМ, И НА САЙТА IMPERIO.DIR.BG
Новите ми сайтове: www.metaldetecting.eu I www.metaldetectings.com I www.moneti.org
Върнете се в началото Go down
 
Регистрация на металотърсач.
Върнете се в началото 
Страница 2 от 7Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» регистрация на металотърсач
» Примерен текст на молба за регистрация на металотърсач, ако прецените че е нужно да го пращате
» Вежди Рашидов: 200 колекционери искат идентификация и регистрация на археологически ценности

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектинг Новини-
Идете на: