Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
wave prodavam Fisher Simplex tesoro miladinka nokta маск mask kupuvam nexus Minelab Spectrum нишани пират врътка Coil GOLD deus голден 5000 VANQUISH грунда Майнлаб TEKNETICS lorenz
 

 Моля помогнете в избора на метал детектор(монетарка)

Go down 
+13
pechkata
wallb2
adminn
saiganica
apolon
vanhalen
miroslavmladenov
imperio
Petronii
astervil
sc
jagler
Antoninus Pius
17 posters
Иди на страница : 1, 2  Next
АвторСъобщение
Antoninus Pius
Новобранец
Новобранец




Моля помогнете в избора на метал детектор(монетарка) Empty
ПисанеЗаглавие: Моля помогнете в избора на метал детектор(монетарка)   Моля помогнете в избора на метал детектор(монетарка) EmptyПон Юни 20, 2011 1:01 am

Здравейте аз съм нов във форума и искам да питам кой метал детектор ще ми предложите до 150 лева ,защото толкова мога да отделя за сега,а по нататък ще мисля за нещо друго.Начинаещ съм в метал детектинга и ми трябва съвет.До 150 лева какъв метал детектор ще ми препоръчате и да е нз долу-горе дълбок не знам 25 см да намира 20 стотинки ако може и моля ви пишете ми имам голяма нужда от помоща ви cheers голд Благодаря предварително мерси ангел
Върнете се в началото Go down
jagler
Про-Консул
Про-Консул
jagler



Моля помогнете в избора на метал детектор(монетарка) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля помогнете в избора на метал детектор(монетарка)   Моля помогнете в избора на метал детектор(монетарка) EmptyПон Юни 20, 2011 4:14 am

някой гаражник втора ръка за тези пари.


Нищо не е това, което изглежда на пръв поглед...всичко изисква задълбочено проучване.
Върнете се в началото Go down
Antoninus Pius
Новобранец
Новобранец




Моля помогнете в избора на метал детектор(монетарка) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля помогнете в избора на метал детектор(монетарка)   Моля помогнете в избора на метал детектор(монетарка) EmptyПон Юни 20, 2011 8:16 am

Кой от всички ми предлагаш защото има много гаражни и четох,че доста са пълни боклуци.Препоръчай ми модел или др.Мерси предварително
Върнете се в началото Go down
sc
Про-Консул
Про-Консул
sc



Моля помогнете в избора на метал детектор(монетарка) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля помогнете в избора на метал детектор(монетарка)   Моля помогнете в избора на метал детектор(монетарка) EmptyПон Юни 20, 2011 8:23 am

колега сабери осте някои лев и си вземи по читава масинка ,за да си струва трапката, ,,,
Върнете се в началото Go down
astervil
Про-Консул
Про-Консул




Моля помогнете в избора на метал детектор(монетарка) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля помогнете в избора на метал детектор(монетарка)   Моля помогнете в избора на метал детектор(монетарка) EmptyПон Юни 20, 2011 8:29 am

Antoninus Pius написа:
Кой от всички ми предлагаш защото има много гаражни и четох,че доста са пълни боклуци.Препоръчай ми модел или др.Мерси предварително



Зависи за какво ще го ползваш,но нищо добро за 150 лв.можеш да си купиш.По добре събери още някой лев и си вземи нещо фабрично втора ръка.Друг е въпросът дали ти се дават.....
Върнете се в началото Go down
Antoninus Pius
Новобранец
Новобранец




Моля помогнете в избора на метал детектор(монетарка) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля помогнете в избора на метал детектор(монетарка)   Моля помогнете в избора на метал детектор(монетарка) EmptyПон Юни 20, 2011 8:40 am

Жалко че сега ми трябва до 11 юли а моите родители толкова отдлелиха а ми трябва щото отивам на село да си търся до пресъхналата река която има доста денари на веспасиан.Ако някой продава да пише тук че ми трябва много
Върнете се в началото Go down
astervil
Про-Консул
Про-Консул




Моля помогнете в избора на метал детектор(монетарка) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля помогнете в избора на метал детектор(монетарка)   Моля помогнете в избора на метал детектор(монетарка) EmptyПон Юни 20, 2011 8:47 am

Antoninus Pius написа:
Жалко че сега ми трябва до 11 юли а моите родители толкова отдлелиха а ми трябва щото отивам на село да си търся до пресъхналата река която има доста денари на веспасиан.Ако някой продава да пише тук че ми трябва много


Щом си сигурен,че има "паричка в рекичка" ,бързо ще си избиеш машината.Взимай на заем 100лв. и си готов.
Върнете се в началото Go down
Petronii
Цезар
Цезар




Моля помогнете в избора на метал детектор(монетарка) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля помогнете в избора на метал детектор(монетарка)   Моля помогнете в избора на метал детектор(монетарка) EmptyПон Юни 20, 2011 11:20 am

Antoninus Pius написа:
Жалко че сега ми трябва до 11 юли а моите родители толкова отдлелиха а ми трябва щото отивам на село да си търся до пресъхналата река която има доста денари на веспасиан.Ако някой продава да пише тук че ми трябва много

Щом си сигурен,че ще напълниш торбата,вземи апарат под наем. Тук един колега с профил селямундяр периодично пълни с подобни обяви. Но да знаеш чобанина не гледа с добро око на такива работи , така че ако намериш нещо ,го пращай за Канада,за да ни го върнат после и изложат в музея,иначе има опасност всичко да присвоят и продадат на колекционери и търговци.
Върнете се в началото Go down
imperio
Цезар
Цезар
imperio



Моля помогнете в избора на метал детектор(монетарка) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля помогнете в избора на метал детектор(монетарка)   Моля помогнете в избора на метал детектор(монетарка) EmptyПон Юни 20, 2011 11:45 am

Antoninus Pius написа:
Жалко че сега ми трябва до 11 юли а моите родители толкова отдлелиха а ми трябва щото отивам на село да си търся до пресъхналата река която има доста денари на веспасиан.Ако някой продава да пише тук че ми трябва много

Нов, пък разбира от денари на Веспасиан дето се търкалят по деретата Smile . Тая рекичка случайно да не се окаже в двора на районното за някой лаком колега дето ще се изкуши да пусне оферта на личниSmile


НЕ МИ ПРАЩАЙТЕ ЛИЧНИ - ВЕЧЕ НЕ СЪМ СОБСТВЕНИК И ГЛАВЕН АДМИНИСТРАТОР НА ТОЗИ ФОРУМ, И НА САЙТА IMPERIO.DIR.BG
Новите ми сайтове: www.metaldetecting.eu I www.metaldetectings.com I www.moneti.org
Върнете се в началото Go down
miroslavmladenov
Про-Консул
Про-Консул




Моля помогнете в избора на метал детектор(монетарка) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля помогнете в избора на метал детектор(монетарка)   Моля помогнете в избора на метал детектор(монетарка) EmptyПон Юни 20, 2011 1:28 pm

:mdr97: :mdr97: :mdr97:
Върнете се в началото Go down
vanhalen
Легионер
Легионер
vanhalen



Моля помогнете в избора на метал детектор(монетарка) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля помогнете в избора на метал детектор(монетарка)   Моля помогнете в избора на метал детектор(монетарка) EmptyВто Юни 21, 2011 7:16 pm

Правиш следното: Елиминираш всички препоръки и оферти от форума, преглеждаш сайтовете на производителите, отхвърляш най хвалените и най оплюваните и си готов с избора.
Върнете се в началото Go down
apolon
Про-Консул
Про-Консул
apolon



Моля помогнете в избора на метал детектор(монетарка) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля помогнете в избора на метал детектор(монетарка)   Моля помогнете в избора на метал детектор(монетарка) EmptyВто Юни 21, 2011 8:39 pm

бабо reka sis denari празник
Върнете се в началото Go down
saiganica
Легионер
Легионер
saiganica



Моля помогнете в избора на метал детектор(монетарка) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля помогнете в избора на метал детектор(монетарка)   Моля помогнете в избора на метал детектор(монетарка) EmptyВто Юни 21, 2011 8:54 pm

ЗА всеки-случай колега Gareta-независимо какъв номер носи си е боклук!
Така че поне една марка ти спестявам!
Wink
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



Моля помогнете в избора на метал детектор(монетарка) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля помогнете в избора на метал детектор(монетарка)   Моля помогнете в избора на метал детектор(монетарка) EmptyВто Юни 21, 2011 9:26 pm

Antoninus Pius написа:
Здравейте аз съм нов във форума и искам да питам кой метал детектор ще ми предложите до 150 лева ,защото толкова мога да отделя за сега,а по нататък ще мисля за нещо друго.Начинаещ съм в метал детектинга и ми трябва съвет.До 150 лева какъв метал детектор ще ми препоръчате и да е нз долу-горе дълбок не знам 25 см да намира 20 стотинки ако може и моля ви пишете ми имам голяма нужда от помоща ви cheers голд Благодаря предварително мерси ангел

Даваме под наем за 15лв. на ден DFX - но не е лесен за работа
http://mdetectors.com/product_info.php?cPath=21_43&products_id=254


http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14

КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА БАТСЗМ
Върнете се в началото Go down
Antoninus Pius
Новобранец
Новобранец




Моля помогнете в избора на метал детектор(монетарка) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля помогнете в избора на метал детектор(монетарка)   Моля помогнете в избора на метал детектор(монетарка) EmptyСъб Авг 20, 2011 6:03 pm

До колегата "imperio" тази рекичка не води до МВР-то и си купих MD 3010II и открих 1 денар на Веспасиан , Един Хадриян и Една римска и една която е антична гръцка предполагам месемврия ,около 15 социалистически , две шайби ,100 лв 1934 , 50 лв 1930,20 лв 1930, поне 2 кила желязо в двора на баба ми и две златни турски от 1223 АН тоест 1808,но за съжаление със дупки
А до рекичката открих Веспасияна и шайбите
Върнете се в началото Go down
Antoninus Pius
Новобранец
Новобранец




Моля помогнете в избора на метал детектор(монетарка) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля помогнете в избора на метал детектор(монетарка)   Моля помогнете в избора на метал детектор(монетарка) EmptyСъб Авг 20, 2011 6:04 pm

Скоро ще кача снимки
Върнете се в началото Go down
wallb2
Консул
Консул
wallb2



Моля помогнете в избора на метал детектор(монетарка) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля помогнете в избора на метал детектор(монетарка)   Моля помогнете в избора на метал детектор(монетарка) EmptyНед Авг 21, 2011 9:27 am

Antoninus Pius написа:
Скоро ще кача снимки

Няма нужда да качаш снимки, а качвай лопатата на рамо и почвай да търкаш.... щом излизат такива неща, значи никой не е търкал там ще има и още Cool

Турските монети с дупка или без имат само стойността на метала!
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Моля помогнете в избора на метал детектор(монетарка) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля помогнете в избора на метал детектор(монетарка)   Моля помогнете в избора на метал детектор(монетарка) EmptyНед Авг 21, 2011 10:07 am

saiganica написа:
ЗА всеки-случай колега Gareta-независимо какъв номер носи си е боклук!
Така че поне една марка ти спестявам!
Wink
Спецялно за Гарета не съм съгласен - да работи на режим всички метали с авто-грундбаланс да не чува аномалии от примеси в почвата(керамики,шлаки,черни камъчета и др.) и в същото време да чува цвят - става дума за АЦ 150 250 350 с цена до 500лв...Много добре се държи в табан без да дава аномалии от почвата...Да ще кажете плитък че кой друг апарат ще каже в дълбочина какъв е метала обикновено го дава цвят - за толкова пари даже е много добър...
Върнете се в началото Go down
stan960
Джадай
Джадай
stan960



Моля помогнете в избора на метал детектор(монетарка) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля помогнете в избора на метал детектор(монетарка)   Моля помогнете в избора на метал детектор(монетарка) EmptyНед Авг 21, 2011 11:12 am

Antoninus Pius написа:
До колегата "imperio" тази рекичка не води до МВР-то и си купих MD 3010II и открих 1 денар на Веспасиан , Един Хадриян и Една римска и една която е антична гръцка предполагам месемврия ,около 15 социалистически , две шайби ,100 лв 1934 , 50 лв 1930,20 лв 1930, поне 2 кила желязо в двора на баба ми и две златни турски от 1223 АН тоест 1808,но за съжаление със дупки
А до рекичката открих Веспасияна и шайбите
-Понаръпало са е момчето бе Вальо,или некой му подсказва.За Веспасиана и (Х)Адриана разбрахме-Интересно,каква ли ша е Римската.............. Laughing ps -Между другото изборът ти на апарат е добър и вероятно вече си на далавера,ако спре да чува просто го отрескаи о земята и го замени с такъв дето да чуе денара на 25см.,щото китайчето надали ще го чува на толкоз дълбоко. Wink
Върнете се в началото Go down
Antoninus Pius
Новобранец
Новобранец




Моля помогнете в избора на метал детектор(монетарка) Empty
ПисанеЗаглавие: Снимки   Моля помогнете в избора на метал детектор(монетарка) EmptyНед Авг 21, 2011 7:33 pm

Ето и снимките само,че са много гадни снимките защото са от тела ми
https://2img.net/r/ihimg/g/856/20190525184255.jpg/
Върнете се в началото Go down
Antoninus Pius
Новобранец
Новобранец




Моля помогнете в избора на метал детектор(монетарка) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля помогнете в избора на метал детектор(монетарка)   Моля помогнете в избора на метал детектор(монетарка) EmptyНед Авг 21, 2011 7:41 pm

Денара на Веспасиян беше на един улей до "Великата" рекичка.Аз слязох и търсих към двете страни на улея,който беше около 50 см дълбок,а Хадрияна го открих близо до едно дърво на 19 см.А онази която я мисля,че е древно гръцка сложих доста снимки ама все със лошо качество.А 2кг желязо не съм ги пренасял щото не са ми нужни и ги оставих на село.
Върнете се в началото Go down
Antoninus Pius
Новобранец
Новобранец




Моля помогнете в избора на метал детектор(монетарка) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля помогнете в избора на метал детектор(монетарка)   Моля помогнете в избора на метал детектор(монетарка) EmptyНед Авг 21, 2011 7:44 pm

"wallb2" Това смятам да направя утре Wink на някоя нива със 3 автобуса и съм там Very Happy
Върнете се в началото Go down
Antoninus Pius
Новобранец
Новобранец




Моля помогнете в избора на метал детектор(монетарка) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля помогнете в избора на метал детектор(монетарка)   Моля помогнете в избора на метал детектор(монетарка) EmptyНед Авг 21, 2011 7:51 pm

А римската ми прилича на монета на Pescennius Niger от цялата монета разчитам само AYKAC или AVKAC или C може да е S на аверса
Върнете се в началото Go down
apolon
Про-Консул
Про-Консул
apolon



Моля помогнете в избора на метал детектор(монетарка) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля помогнете в избора на метал детектор(монетарка)   Моля помогнете в избора на метал детектор(монетарка) EmptyНед Авг 21, 2011 9:25 pm

внимание Да нямаш гости полиция
Върнете се в началото Go down
rosen85
Легионер
Легионер
rosen85



Моля помогнете в избора на метал детектор(монетарка) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля помогнете в избора на метал детектор(монетарка)   Моля помогнете в избора на метал детектор(монетарка) EmptyНед Авг 21, 2011 9:46 pm

и снимки си качва и обяснение си дава и хич не му пука за гостите Twisted Evil
Върнете се в началото Go down
 
Моля помогнете в избора на метал детектор(монетарка)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 2Иди на страница : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Колеги моля за помощ при избора на метал детектор
» Моля за помощ при избора на металотърсач !
» NOS метал детектор

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Български металдетектори-
Идете на: