Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
tesoro mask kupuvam wave пират nokta TEKNETICS Spectrum голден врътка nexus маск грунда deus Minelab нишани VANQUISH GOLD Coil lorenz miladinka Simplex 5000 Майнлаб prodavam Fisher
 

 Моля помогнете в избора на метал детектор(монетарка)

Go down 
+13
pechkata
wallb2
adminn
saiganica
apolon
vanhalen
miroslavmladenov
imperio
Petronii
astervil
sc
jagler
Antoninus Pius
17 posters
Иди на страница : Previous  1, 2
АвторСъобщение
stan960
Джадай
Джадай
stan960



Моля помогнете в избора на метал детектор(монетарка) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля помогнете в избора на метал детектор(монетарка)   Моля помогнете в избора на метал детектор(монетарка) - Page 2 EmptyНед Авг 21, 2011 10:31 pm

-Че даже и аверс знае кво е -браво друже,бързо се учиш....... Laughing
Върнете се в началото Go down
rosen85
Легионер
Легионер
rosen85



Моля помогнете в избора на метал детектор(монетарка) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля помогнете в избора на метал детектор(монетарка)   Моля помогнете в избора на метал детектор(монетарка) - Page 2 EmptyНед Авг 21, 2011 10:38 pm

или някои друг му подсказва в което няма нищо лошо
Върнете се в началото Go down
apolon
Про-Консул
Про-Консул
apolon



Моля помогнете в избора на метал детектор(монетарка) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля помогнете в избора на метал детектор(монетарка)   Моля помогнете в избора на метал детектор(монетарка) - Page 2 EmptyНед Авг 21, 2011 10:41 pm

Ще има страх ако не е полиция
Върнете се в началото Go down
Antoninus Pius
Новобранец
Новобранец




Моля помогнете в избора на метал детектор(монетарка) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля помогнете в избора на метал детектор(монетарка)   Моля помогнете в избора на метал детектор(монетарка) - Page 2 EmptyНед Авг 21, 2011 11:40 pm

Може от скоро да се занимавам с метал детектор но със монети за занимавам от 4 год а от чичко гугъл се научава всичко.
Аз си имам калъф за китара и там си нося метал детектора и никой не познава какво има вътре всички китара Very Happy аз си лепнах и етикети на металика и ас/дс.И за това не се притеснявам от полиция щото няма да забележат пък нивата е на 15 км от София и няма полиция а минава и само един автобус на 35 мин
Върнете се в началото Go down
Antoninus Pius
Новобранец
Новобранец




Моля помогнете в избора на метал детектор(монетарка) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля помогнете в избора на метал детектор(монетарка)   Моля помогнете в избора на метал детектор(монетарка) - Page 2 EmptyНед Авг 21, 2011 11:42 pm

"rosen85" и кво като обяснявам и качвам снимки гостите няма да дойдат аз внимавам What a Face
Върнете се в началото Go down
kalin_79
Легионер
Легионер




Моля помогнете в избора на метал детектор(монетарка) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля помогнете в избора на метал детектор(монетарка)   Моля помогнете в избора на метал детектор(монетарка) - Page 2 EmptyПон Авг 29, 2011 10:34 am

Ако питаш мен вземи wave втора употреба.Те варвят някаде около 200лв.
Върнете се в началото Go down
Antoninus Pius
Новобранец
Новобранец




Моля помогнете в избора на метал детектор(монетарка) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля помогнете в избора на метал детектор(монетарка)   Моля помогнете в избора на метал детектор(монетарка) - Page 2 EmptyВто Авг 30, 2011 12:14 am

Вече си купих от месец и половина Smile
Върнете се в началото Go down
pet1r90
Цезар
Цезар
pet1r90



Моля помогнете в избора на метал детектор(монетарка) - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля помогнете в избора на метал детектор(монетарка)   Моля помогнете в избора на метал детектор(монетарка) - Page 2 EmptyВто Авг 30, 2011 10:55 am

колега мини с китаеца целия двор и рекичката и ме покани аз да мина с бати Игъл , па да видим ко ше стане .... Very Happy Wink
Върнете се в началото Go down
 
Моля помогнете в избора на метал детектор(монетарка)
Върнете се в началото 
Страница 2 от 2Иди на страница : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Колеги моля за помощ при избора на метал детектор
» Моля за помощ при избора на металотърсач !
» NOS метал детектор

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Български металдетектори-
Идете на: