Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
TEKNETICS tesoro Minelab nokta Simplex nexus Spectrum miladinka врътка Fisher грунда VANQUISH kupuvam prodavam пират mask wave маск Майнлаб GOLD lorenz голден Coil 5000 нишани deus
 

 Избор на детектор

Go down 
+10
rahan
pantera
ivanasen
miki
pechkata
бобо
Gandalf
jordan_nenov
Mladencho
evlogi84
14 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



Избор на детектор  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Избор на детектор    Избор на детектор  - Page 2 EmptyСря Апр 03, 2013 1:22 am

evlogi84 написа:
ivanasen не съм агент.
Получих на лични предложение за ГМ4 за това питам.Не знам дали е реклама или не но в повечето теми хвалят маските а и клипове има доста.За човек който не разбира само на това може да се довери.Прочетох доста постове където се обвиняват един други,че имали по няколко никнейма. Разберете така не помагате на начинаещи като мен.Нито съм за маска нито за пират нито миладин искам апарат да ми върши работа.Както каза иванасен прочетете по горните постове,повечето пари ги зимам на заем и за това се колебая да не се набутам.А относно маската най-много тях хвалят и човека мие е писал,че има 5годишна гаранция.Аз ако разбирах щях ли да питам.Даже си търся от варна човек с фишер да питам на живо за какво става въпрос,щото тук написал нещо там написал не вярвам.На живо да си поговоря с някои мисля,че е най разумно а и за какво да ме лъже след като ще е неутрален.За фишера лоши отзиви не прочетох,това и аз го приемам за реклама на форума все пак са официален представител нали?Може и аз вече да се психясвам от тези конспирации,все под вола се търси теле.Да ама не този път ударихте на камък не съм човек от днеска за утре.По добре да проуча нещата отколкото да ме боли главата.

От все сърце , Ти пожелавам да си купиш най-подходящият МД! Няма значение какъв! Важното е да ти харесва. Пък що се отнася до Колега с фишер от Варна има и то двама , но дали искат да ти покажат за какво става въпрос, нека те преценят . Единият е с ф5 , а другият и с Fisher-Gold Bug. Постоянно влизат във форума и ако желаят могат да ти пишат на лични. Успех! Но внимавай с покупката! Very Happy


Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!
Върнете се в началото Go down
tepes
Цезар
Цезар
tepes



Избор на детектор  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Избор на детектор    Избор на детектор  - Page 2 EmptyСря Апр 03, 2013 1:52 am

Маската е хубава машинка, Миладинката също, изпитани машини са! Мерцедеси, фияти, трабанчета, глупости! Една евтина и хубава машинка, може и на старо, ако е от сигурен човек, ще ти свърши работа. Разбери за какво става дума, научи се да работиш, пък после я продай и си купи "мерцедес" Мерцедес, по твой избор обаче, а не че някой друг ти казал, че това уж е мерцедес!
По тези форуми, мненията са 99% реклама, близане на гъзове, за точки и съответно отстъпки в магазина, а даже ти е отговорил и обект които не е виждал детектор. Най-вероятно е да бъдеш излъган и прекаран. Ако имаш приятел търсач, на когото имаш доверие, поговори с него, най-добре!

Върнете се в началото Go down
borislav123
Консул
Консул




Избор на детектор  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Избор на детектор    Избор на детектор  - Page 2 EmptyСря Апр 03, 2013 10:22 am

Колега ако вземеш фишер ф5 си купи и голяма сонда. С оригиналната е много плитък.
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Избор на детектор  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Избор на детектор    Избор на детектор  - Page 2 EmptyСря Апр 03, 2013 11:00 am

tepes написа:
Маската е хубава машинка, Миладинката също, изпитани машини са! Мерцедеси, фияти, трабанчета, глупости! Една евтина и хубава машинка, може и на старо, ако е от сигурен човек, ще ти свърши работа. Разбери за какво става дума, научи се да работиш, пък после я продай и си купи "мерцедес" Мерцедес, по твой избор обаче, а не че някой друг ти казал, че това уж е мерцедес!
По тези форуми, мненията са 99% реклама, близане на гъзове, за точки и съответно отстъпки в магазина, а даже ти е отговорил и обект които не е виждал детектор. Най-вероятно е да бъдеш излъган и прекаран. Ако имаш приятел търсач, на когото имаш доверие, поговори с него, най-добре!





Ти направи ли си трудът да прочетеш поста на човека бе фалос??? Да си купел той ефтина машина и после скъпа? Ти в ред ли си? Той е написал че повечето пари ще ги взима на заем, той нашия " serpes ", ще го набутва! Пък после другите му говорели глупости. Мисли поне два дена преди да се изказваш! стига
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



Избор на детектор  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Избор на детектор    Избор на детектор  - Page 2 EmptyСря Апр 03, 2013 12:13 pm

evlogi84 , ако ме слушаш купи си МД чисто НОВ, ако ще и от Марс да си го поръчаш и да има гаранция, фактура и сервиз! Но поне от среден клас! Изпатил съм на втора употреба бангии. Успех в покупката. Но , не е лошо да отидеш с някой твои приятели или познати , които имат апарати и да погледаш как работят.

p.s. Ако взимаш МД си вземи хубав и се научи добре да работиш! Махни ги тези подмятания- по-евтин и да свикнеш и чак тогава по-висок клас. Е аз бях с такива и що години изгубено време. Сума ти сигнали съм изпускал. В днешно време хубавите сигнали ги няма, където и дядо ми с бастуна ги ловеше . Свършиха! Трябва , Ти по-качествен МД. Ти си избери марката!


Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!
Върнете се в началото Go down
tepes
Цезар
Цезар
tepes



Избор на детектор  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Избор на детектор    Избор на детектор  - Page 2 EmptyСря Апр 03, 2013 3:47 pm

Новото предложение на иванасен, наистина е най-доброто! Ако имаш възможност, не се замисляй!
.........
Що ми се струва, че някой пръдна по горе?
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Избор на детектор  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Избор на детектор    Избор на детектор  - Page 2 EmptyСря Апр 03, 2013 4:57 pm





То от тебе се разнася, погледни си в гащите и ще го видиш как се е размазало!!!
Върнете се в началото Go down
tepes
Цезар
Цезар
tepes



Избор на детектор  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Избор на детектор    Избор на детектор  - Page 2 EmptyСря Апр 03, 2013 6:01 pm

Охоо това бил наш ганфалфчо, сега като се появи админа , да нема пак слуз и лиги, ама Господин Админ това, ама Ваше Величество онова, ама той виновен, аз невинен? Че изгореха точките и пак 20 дена ше се пънеш да подкрепяш, а?
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Избор на детектор  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Избор на детектор    Избор на детектор  - Page 2 EmptyСря Апр 03, 2013 6:28 pm

tepes написа:
Охоо това бил наш ганфалфчо, сега като се появи админа , да нема пак слуз и лиги, ама Господин Админ това, ама Ваше Величество онова, ама той виновен, аз невинен? Че изгореха точките и пак 20 дена ше се пънеш да подкрепяш, а?





Абе ти от къде събра такава смелост за да напишеш това бе очелат бръмбър??? Кви точки ми говориш въобще не ме интересуват! За разлика от теб, аз съм тук да получавам полезна информация и ако мога да давам! А не да се заяждам с всеки! Пак замириса от към теб, пфуу.....
Върнете се в началото Go down
tepes
Цезар
Цезар
tepes



Избор на детектор  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Избор на детектор    Избор на детектор  - Page 2 EmptyСря Апр 03, 2013 8:48 pm

Ей, големи лафофе знаеш бе хари потер Smile, да не членуваш в некой клуб на пенсионера? Па и много чужди думи употребляваш бе, направо ми скриви шайбата, не моем ги намери никъде, да ги преведем, ти да не си завършил нещо вишо или па две, като иванасеня? Брей, ма много си духовит бе! А тия идеи, за полезната информация дето даваш, да не ги смучеш от вълшебната пръчица?
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



Избор на детектор  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Избор на детектор    Избор на детектор  - Page 2 EmptyСря Апр 03, 2013 10:06 pm

tepes написа:
Ей, големи лафофе знаеш бе хари потер Smile, да не членуваш в некой клуб на пенсионера? Па и много чужди думи употребляваш бе, направо ми скриви шайбата, не моем ги намери никъде, да ги преведем, ти да не си завършил нещо вишо или па две, като иванасеня? Брей, ма много си духовит бе! А тия идеи, за полезната информация дето даваш, да не ги смучеш от вълшебната пръчица?

Ей пич , що не престанеш да си чешеш устата с моя .........! Не , Ти ли дойде акъл да не се занимаваш с мен! Та какво като имам две висшета !? Теб яд ли те е ? Да си учил ! За член на федерацията по металдетектинг си смешен. СРАМОТА! ДАНО ТИ НАПРАВЯТ ЗАБЕЛЕЖКА ХОРАТА! Бива , бива простотия , ама толкова вече е прекалено!


p.s. Понежи си с три ника . Двата минуса ги прасна на Гандалф , сега може и третия да го употребиш. Моля , Админите да ме извинят , но ми писна вече от въпросното лице. Е........и човека!


Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!
Върнете се в началото Go down
buntar.1971
Про-Консул
Про-Консул
buntar.1971



Избор на детектор  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Избор на детектор    Избор на детектор  - Page 2 EmptyСря Апр 03, 2013 10:47 pm

:mdr6: ,писна ми да отворя тема и да видя простотиите на едни и същи хора !!!! Ама найстина ми писна,от хора който още не са си купили металотърсач а станаха експерти в металдетектинга.Стига сте гонили точки и титли,стига сте дежурери в форума и на всяко гърне и мерудия да сте,ставате банални!
НА ВНИМАНИЕТО НА АДМИНИТЕ !
УВАЖАЕМИ ПРИЯТЕЛИ-КОЛЕГИ,ТОЗИ ФОРУМ СЕ ПРЕВРЪЩА НА ЦИГАНСКА КОТЛАРКА,ВСЕКИ ПИШЕ И СЕ ИЗКАЗВА НЕ ПОДГОТВЕН МА ВЪВ ВСЯКА ЕДНА ТЕМА. МОЛЯ ВИ ДА ВЗЕМЕТЕ ОТНОШЕНИЕ СПРЯМО ПОДОБЕН ТИП СУБЕКТИ И ИМ НАЛОЖИТЕ АДМИНИСТРАТИВНИ НАКАЗАНИЯ ЗА ОПЛЮВАНЕ НА КОЛЕГИ,ЗА ЛОШО ОТНОШЕНИЕ И НЕ УВАЖЕНИЕ НА ЛИЧНОСТА /макар и инкогнито/,ЗА НАРУШАВАНЕ НА ОСНОВНИ ПРАВИЛА В ФОРУМА,ЗА ТОВА ,ЧЕ СПАМЯТ ТЕМАТА ИЛИ НЕ ПИШАТ ПО ТЕМАТА.
МОЛЯ ВИ ДА ВЪДВОРИТЕ РЕД ЗАЩОТО СЪВСЕМ МУ ИЗПУСКАТЕ КРАЙЩАТА И ЩЕ ОСТАНЕМ В ТОЯ ФОРУМ МАЙ САМО НЯКОЛКО ТЪРСАЧИ И ВСИЧКО ДРУГО ЩО Е ............................. слушай .

ИСКРЕНО СЕ НАДЯВАМ ДА ВЗЕМЕТЕ ПОД ВНИМАНИЕ ПОСТА МИ !
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



Избор на детектор  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Избор на детектор    Избор на детектор  - Page 2 EmptyСря Апр 03, 2013 10:55 pm

buntar.1971 написа:
:mdr6: ,писна ми да отворя тема и да видя простотиите на едни и същи хора !!!! Ама найстина ми писна,от хора който още не са си купили металотърсач а станаха експерти в металдетектинга.Стига сте гонили точки и титли,стига сте дежурери в форума и на всяко гърне и мерудия да сте,ставате банални!
НА ВНИМАНИЕТО НА АДМИНИТЕ !
УВАЖАЕМИ ПРИЯТЕЛИ-КОЛЕГИ,ТОЗИ ФОРУМ СЕ ПРЕВРЪЩА НА ЦИГАНСКА КОТЛАРКА,ВСЕКИ ПИШЕ И СЕ ИЗКАЗВА НЕ ПОДГОТВЕН МА ВЪВ ВСЯКА ЕДНА ТЕМА. МОЛЯ ВИ ДА ВЗЕМЕТЕ ОТНОШЕНИЕ СПРЯМО ПОДОБЕН ТИП СУБЕКТИ И ИМ НАЛОЖИТЕ АДМИНИСТРАТИВНИ НАКАЗАНИЯ ЗА ОПЛЮВАНЕ НА КОЛЕГИ,ЗА ЛОШО ОТНОШЕНИЕ И НЕ УВАЖЕНИЕ НА ЛИЧНОСТА /макар и инкогнито/,ЗА НАРУШАВАНЕ НА ОСНОВНИ ПРАВИЛА В ФОРУМА,ЗА ТОВА ,ЧЕ СПАМЯТ ТЕМАТА ИЛИ НЕ ПИШАТ ПО ТЕМАТА.
МОЛЯ ВИ ДА ВЪДВОРИТЕ РЕД ЗАЩОТО СЪВСЕМ МУ ИЗПУСКАТЕ КРАЙЩАТА И ЩЕ ОСТАНЕМ В ТОЯ ФОРУМ МАЙ САМО НЯКОЛКО ТЪРСАЧИ И ВСИЧКО ДРУГО ЩО Е ............................. слушай .

ИСКРЕНО СЕ НАДЯВАМ ДА ВЗЕМЕТЕ ПОД ВНИМАНИЕ ПОСТА МИ !

Извинявяй , Колега , но тава ли е вторият , Ти ник , Теpes?Доста отдавна го търсех? Нещо много сходство в писаниците има???????? Ти небери грижа за търсачите, че няма да останат! Много са новобранци тук /във форума /, но са стари пушки в търсачествато. Прочети коментарите им и ще се убедиш в това.

Остава и третият , Ти ник да хвана ! buntar.1971= tepes = ???????


Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!
Върнете се в началото Go down
buntar.1971
Про-Консул
Про-Консул
buntar.1971



Избор на детектор  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Избор на детектор    Избор на детектор  - Page 2 EmptyСря Апр 03, 2013 11:06 pm

ivanasen написа:
buntar.1971 написа:
:mdr6: ,писна ми да отворя тема и да видя простотиите на едни и същи хора !!!! Ама найстина ми писна,от хора който още не са си купили металотърсач а станаха експерти в металдетектинга.Стига сте гонили точки и титли,стига сте дежурери в форума и на всяко гърне и мерудия да сте,ставате банални!
НА ВНИМАНИЕТО НА АДМИНИТЕ !
УВАЖАЕМИ ПРИЯТЕЛИ-КОЛЕГИ,ТОЗИ ФОРУМ СЕ ПРЕВРЪЩА НА ЦИГАНСКА КОТЛАРКА,ВСЕКИ ПИШЕ И СЕ ИЗКАЗВА НЕ ПОДГОТВЕН МА ВЪВ ВСЯКА ЕДНА ТЕМА. МОЛЯ ВИ ДА ВЗЕМЕТЕ ОТНОШЕНИЕ СПРЯМО ПОДОБЕН ТИП СУБЕКТИ И ИМ НАЛОЖИТЕ АДМИНИСТРАТИВНИ НАКАЗАНИЯ ЗА ОПЛЮВАНЕ НА КОЛЕГИ,ЗА ЛОШО ОТНОШЕНИЕ И НЕ УВАЖЕНИЕ НА ЛИЧНОСТА /макар и инкогнито/,ЗА НАРУШАВАНЕ НА ОСНОВНИ ПРАВИЛА В ФОРУМА,ЗА ТОВА ,ЧЕ СПАМЯТ ТЕМАТА ИЛИ НЕ ПИШАТ ПО ТЕМАТА.
МОЛЯ ВИ ДА ВЪДВОРИТЕ РЕД ЗАЩОТО СЪВСЕМ МУ ИЗПУСКАТЕ КРАЙЩАТА И ЩЕ ОСТАНЕМ В ТОЯ ФОРУМ МАЙ САМО НЯКОЛКО ТЪРСАЧИ И ВСИЧКО ДРУГО ЩО Е ............................. слушай .

ИСКРЕНО СЕ НАДЯВАМ ДА ВЗЕМЕТЕ ПОД ВНИМАНИЕ ПОСТА МИ !

Извинявяй , Колега , но тава ли е вторият , Ти ник , Теpes?Доста отдавна го търсех? Нещо много сходство в писаниците има???????? Ти небери грижа за търсачите, че няма да останат! Много са новобранци тук /във форума /, но са стари пушки в търсачествато. Прочети коментарите им и ще се убедиш в това.

Остава и третият , Ти ник да хвана ! buntar.1971= tepes = ???????

Very Happy Very Happy Very Happy ,хвани и петия ми ник ако можеш,или по точно ако има такъв,но има една българска поговорка:
"Гузен не налузен", Very Happy . Някой,или по спициално аз в поста си по-горе да съм визирал някого от всички вас,пишещи във всяка тема и експерти във всичко тук в тоя форум ????
Има АДМИНИСТРАТОРИ НА ТОЯ ФОРУМ И ТЕ МНОГО ДОБРЕ ЗНАЯТ КОЙ С КОЛКО НИКА ПИШЕ ! А ти пич се прави на Шерлок Холмс колкото си искаш. Но сам се пресъидини към визираните хора по горе от мен,за което ти благодаря.
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



Избор на детектор  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Избор на детектор    Избор на детектор  - Page 2 EmptyСря Апр 03, 2013 11:09 pm

buntar.1971 написа:
ivanasen написа:
buntar.1971 написа:
:mdr6: ,писна ми да отворя тема и да видя простотиите на едни и същи хора !!!! Ама найстина ми писна,от хора който още не са си купили металотърсач а станаха експерти в металдетектинга.Стига сте гонили точки и титли,стига сте дежурери в форума и на всяко гърне и мерудия да сте,ставате банални!
НА ВНИМАНИЕТО НА АДМИНИТЕ !
УВАЖАЕМИ ПРИЯТЕЛИ-КОЛЕГИ,ТОЗИ ФОРУМ СЕ ПРЕВРЪЩА НА ЦИГАНСКА КОТЛАРКА,ВСЕКИ ПИШЕ И СЕ ИЗКАЗВА НЕ ПОДГОТВЕН МА ВЪВ ВСЯКА ЕДНА ТЕМА. МОЛЯ ВИ ДА ВЗЕМЕТЕ ОТНОШЕНИЕ СПРЯМО ПОДОБЕН ТИП СУБЕКТИ И ИМ НАЛОЖИТЕ АДМИНИСТРАТИВНИ НАКАЗАНИЯ ЗА ОПЛЮВАНЕ НА КОЛЕГИ,ЗА ЛОШО ОТНОШЕНИЕ И НЕ УВАЖЕНИЕ НА ЛИЧНОСТА /макар и инкогнито/,ЗА НАРУШАВАНЕ НА ОСНОВНИ ПРАВИЛА В ФОРУМА,ЗА ТОВА ,ЧЕ СПАМЯТ ТЕМАТА ИЛИ НЕ ПИШАТ ПО ТЕМАТА.
МОЛЯ ВИ ДА ВЪДВОРИТЕ РЕД ЗАЩОТО СЪВСЕМ МУ ИЗПУСКАТЕ КРАЙЩАТА И ЩЕ ОСТАНЕМ В ТОЯ ФОРУМ МАЙ САМО НЯКОЛКО ТЪРСАЧИ И ВСИЧКО ДРУГО ЩО Е ............................. слушай .

ИСКРЕНО СЕ НАДЯВАМ ДА ВЗЕМЕТЕ ПОД ВНИМАНИЕ ПОСТА МИ !

Извинявяй , Колега , но тава ли е вторият , Ти ник , Теpes?Доста отдавна го търсех? Нещо много сходство в писаниците има???????? Ти небери грижа за търсачите, че няма да останат! Много са новобранци тук /във форума /, но са стари пушки в търсачествато. Прочети коментарите им и ще се убедиш в това.

Остава и третият , Ти ник да хвана ! buntar.1971= tepes = ???????

Very Happy Very Happy Very Happy ,хвани и петия ми ник ако можеш,или по точно ако има такъв,но има една българска поговорка:
"Гузен не налузен", Very Happy . Някой,или по спициално аз в поста си по-горе да съм визирал някого от всички вас,пишещи във всяка тема и експерти във всичко тук в тоя форум ????
Има АДМИНИСТРАТОРИ НА ТОЯ ФОРУМ И ТЕ МНОГО ДОБРЕ ЗНАЯТ КОЙ С КОЛКО НИКА ПИШЕ ! А ти пич се прави на Шерлок Холмс колкото си искаш. Но сам се пресъидини към визираните хора по горе от мен,за което ти благодаря.

Само една дума -инкогнито! Ти си прави извода. Аз съм съгласен със администраторите да покажат кой с колко ника е !

p.s. Не ядем трици в България да знаеш! Не се правя на никакъв , но очиизвадно е , че си тепес. Просто си смешен! Срамота е това което правиш , пък най-малкото да си за член на федерацията.

Вече не ми си интересен ! Единствено се интересувам от третият , Ти ник.


Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!


Последната промяна е направена от ivanasen на Сря Апр 03, 2013 11:14 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
tepes
Цезар
Цезар
tepes



Избор на детектор  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Избор на детектор    Избор на детектор  - Page 2 EmptyСря Апр 03, 2013 11:13 pm

Що да ме е яд, бе иванасене, радвам ти се бе, на интелектуалния потенциал! Невероятно е просто, че си завършил две висши, браво! Що не започнеш трето?!
Аз немах ъкъл и си останах прос, да не ти го обяснявам, че го знаеш..
Извинявай, за неудобството дето ти причинявам, ма се опитвам да се умешам с ваз учените тук, та барем развия некой друг ганглии.
С кво си чешем устата бе, какво е това многоточие? Я не се излагай, земи увладей латинската терминология, я виж твоя приятел, как свободно я ползва, явно е бил по-добър ученик от теб! Като я научиш, ше може да си отворим тема да диспупираме на латински!
..Ей хвана ме с тия никове, абе вишото си е вишо!
Бе да немаш и ти вълшебна пръчица?
Върнете се в началото Go down
buntar.1971
Про-Консул
Про-Консул
buntar.1971



Избор на детектор  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Избор на детектор    Избор на детектор  - Page 2 EmptyСря Апр 03, 2013 11:23 pm

tepes написа:
Що да ме е яд, бе иванасене, радвам ти се бе, на интелектуалния потенциал! Невероятно е просто, че си завършил две висши, браво! Що не започнеш трето?!
Аз немах ъкъл и си останах прос, да не ти го обяснявам, че го знаеш..
Извинявай, за неудобството дето ти причинявам, ма се опитвам да се умешам с ваз учените тук, та барем развия некой друг ганглии.
С кво си чешем устата бе, какво е това многоточие? Я не се излагай, земи увладей латинската терминология, я виж твоя приятел, как свободно я ползва, явно е бил по-добър ученик от теб! Като я научиш, ше може да си отворим тема да диспупираме на латински!
..Ей хвана ме с тия никове, абе вишото си е вишо!
Бе да немаш и ти вълшебна пръчица?

Very Happy Very Happy Very Happy ,явно е с такава пръчица и с нея и ходи по къра да търка Laughing Laughing Laughing .
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



Избор на детектор  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Избор на детектор    Избор на детектор  - Page 2 EmptyСря Апр 03, 2013 11:26 pm

tepes написа:
Що да ме е яд, бе иванасене, радвам ти се бе, на интелектуалния потенциал! Невероятно е просто, че си завършил две висши, браво! Що не започнеш трето?!
Аз немах ъкъл и си останах прос, да не ти го обяснявам, че го знаеш..
Извинявай, за неудобството дето ти причинявам, ма се опитвам да се умешам с ваз учените тук, та барем развия некой друг ганглии.
С кво си чешем устата бе, какво е това многоточие? Я не се излагай, земи увладей латинската терминология, я виж твоя приятел, как свободно я ползва, явно е бил по-добър ученик от теб! Като я научиш, ше може да си отворим тема да диспупираме на латински!
..Ей хвана ме с тия никове, абе вишото си е вишо!
Бе да немаш и ти вълшебна пръчица?


Много грешки бе , Колега ? Явно ти куца началното. Само още един ник ми трябва и си хванат натясно. А наздраве Cool и дано , ти дойде някога просветление.


Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



Избор на детектор  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Избор на детектор    Избор на детектор  - Page 2 EmptyСря Апр 03, 2013 11:31 pm

buntar.1971 написа:
tepes написа:
Що да ме е яд, бе иванасене, радвам ти се бе, на интелектуалния потенциал! Невероятно е просто, че си завършил две висши, браво! Що не започнеш трето?!
Аз немах ъкъл и си останах прос, да не ти го обяснявам, че го знаеш..
Извинявай, за неудобството дето ти причинявам, ма се опитвам да се умешам с ваз учените тук, та барем развия некой друг ганглии.
С кво си чешем устата бе, какво е това многоточие? Я не се излагай, земи увладей латинската терминология, я виж твоя приятел, как свободно я ползва, явно е бил по-добър ученик от теб! Като я научиш, ше може да си отворим тема да диспупираме на латински!
..Ей хвана ме с тия никове, абе вишото си е вишо!
Бе да немаш и ти вълшебна пръчица?

Very Happy Very Happy Very Happy ,явно е с такава пръчица и с нея и ходи по къра да търка Laughing Laughing Laughing .

Днес не ми беше ден tepes и затова го отдадох на литературно слово. До сега не съм бил от 1 година капо , но днес бях капо от всякъде. Какво да правя ? Поне при мен има капо , но и при теб и това го няма. Тъпите Византийци, Ти изцеждат кръвчицата. А наздраве Cool


Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!
Върнете се в началото Go down
tepes
Цезар
Цезар
tepes



Избор на детектор  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Избор на детектор    Избор на детектор  - Page 2 EmptyЧет Апр 04, 2013 12:03 am

Ако съм ти смешен Иванасене, би трябвало у теб да има поне наченки на интелигентност, което ме радва и мисля, че има надежда! Ако не си разбрал, се опитвам да си приравня нивото към твоето, ако себе си не можеш да видиш, поне погледни мен, така изглежаш в очите на другите! Правиш грозно впечатлиние, повярвай, от думите ти лъха простотия, от твоя приятел, да не говорим!
Може да си мислиш, че правиш услуга на някой? Не е вярно! Всеки който има нещо в главата, ще разбере, че нещо не е наред и ефекта ще е обратен! 
А можеш да бъдеш и точен, в това съм се убедил! 
И не се опитвай да гадаеш кой съм, що съм, къде съм, нямаш си и идея! Гастербайтер не съм бил и няма да бъда, винаги съм си живял у нас в къщи!
А освен, че гръцкия ми е като на грък, владея доста други езици!
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



Избор на детектор  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Избор на детектор    Избор на детектор  - Page 2 EmptyЧет Апр 04, 2013 12:24 am

tepes написа:
Ако съм ти смешен Иванасене, би трябвало у теб да има поне наченки на интелигентност, което ме радва и мисля, че има надежда! Ако не си разбрал, се опитвам да си приравня нивото към твоето, ако себе си не можеш да видиш, поне погледни мен, така изглежаш в очите на другите! Правиш грозно впечатлиние, повярвай, от думите ти лъха простотия, от твоя приятел, да не говорим!
Може да си мислиш, че правиш услуга на някой? Не е вярно! Всеки който има нещо в главата, ще разбере, че нещо не е наред и ефекта ще е обратен! 
А можеш да бъдеш и точен, в това съм се убедил! 
И не се опитвай да гадаеш кой съм, що съм, къде съм, нямаш си и идея! Гастербайтер не съм бил и няма да бъда, винаги съм си живял у нас в къщи!
А освен, че гръцкия ми е като на грък, владея доста други езици!

Виж пич , нямам нищо против теб , но ти ме предизвикваш да ти скачам . Както си забелязал , мога да бъда и точен. Но ти прекаляваш понякога. Не ме интересува никой БГ производител и не правя услуга вече на никого. Просто искам , Колегите от форума да са наясно с нещата и сами да си преценяват нещата , без да им промиват мозъците и да им вземат мангизите за боклуците. Не ме интересува , кой си . Само знам , че си братовчед на един мой много голям приятел и истински ЧОВЕК и затова имам респект към теб . Бъди като него и ще те уважавам ВИНАГИ. Твоят братовчед е един народен човек, за което му благодаря от все сърце. Наздраве и престани с глупостите! Няма смисъл да правим цирк за простаците. Ако си разумен човек , ще разбереш думите ми!

p.s. Що се отнася до владеенето на езици, точно 3 езика владея. Английски , български и руски.


Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Избор на детектор  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Избор на детектор    Избор на детектор  - Page 2 EmptyЧет Апр 04, 2013 12:57 am

tepes написа:
Ако съм ти смешен Иванасене, би трябвало у теб да има поне наченки на интелигентност, което ме радва и мисля, че има надежда! Ако не си разбрал, се опитвам да си приравня нивото към твоето, ако себе си не можеш да видиш, поне погледни мен, така изглежаш в очите на другите! Правиш грозно впечатлиние, повярвай, от думите ти лъха простотия, от твоя приятел, да не говорим!
Може да си мислиш, че правиш услуга на някой? Не е вярно! Всеки който има нещо в главата, ще разбере, че нещо не е наред и ефекта ще е обратен! 
А можеш да бъдеш и точен, в това съм се убедил! 
И не се опитвай да гадаеш кой съм, що съм, къде съм, нямаш си и идея! Гастербайтер не съм бил и няма да бъда, винаги съм си живял у нас в къщи!
А освен, че гръцкия ми е като на грък, владея доста други езици!



" serpes ", много си зле бе! Обърни си внимание и се лекувай! И престани да се заяждаш, никой не ти е виновен че си смотаняк! Няма ли сме детектори, ам ти кво имаш бе мишок?? Извадил си 10 стотинки и си мислиш че си големия търсач, не приятелю ти си поредния ташак! Само една снимка ще ти постна и ще ти увисне ченето...
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



Избор на детектор  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Избор на детектор    Избор на детектор  - Page 2 EmptyЧет Апр 04, 2013 1:16 am

Gandalf написа:
tepes написа:
Ако съм ти смешен Иванасене, би трябвало у теб да има поне наченки на интелигентност, което ме радва и мисля, че има надежда! Ако не си разбрал, се опитвам да си приравня нивото към твоето, ако себе си не можеш да видиш, поне погледни мен, така изглежаш в очите на другите! Правиш грозно впечатлиние, повярвай, от думите ти лъха простотия, от твоя приятел, да не говорим!
Може да си мислиш, че правиш услуга на някой? Не е вярно! Всеки който има нещо в главата, ще разбере, че нещо не е наред и ефекта ще е обратен! 
А можеш да бъдеш и точен, в това съм се убедил! 
И не се опитвай да гадаеш кой съм, що съм, къде съм, нямаш си и идея! Гастербайтер не съм бил и няма да бъда, винаги съм си живял у нас в къщи!
А освен, че гръцкия ми е като на грък, владея доста други езици!



" serpes ", много си зле бе! Обърни си внимание и се лекувай! И престани да се заяждаш, никой не ти е виновен че си смотаняк! Няма ли сме детектори, ам ти кво имаш бе мишок?? Извадил си 10 стотинки и си мислиш че си големия търсач, не приятелю ти си поредния ташак! Само една снимка ще ти постна и ще ти увисне ченето...

Затова говорих tepes! За новобранците , които са по -големи търсачи от форумните плъхове! Много добре знаеш , че регистрирането във форума по време не са най-големите търсачи.


Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!
Върнете се в началото Go down
tepes
Цезар
Цезар
tepes



Избор на детектор  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Избор на детектор    Избор на детектор  - Page 2 EmptyЧет Апр 04, 2013 1:22 am

Брей, ти да не би да си станал истински търсач?
Тестикул се казва, тестикул, не ташак! Губиш форма нещо! А ако от теб стане търсач верно ще ми увисне мандибулата!
И не се заяждам, подигравам ти се Smile
Върнете се в началото Go down
tepes
Цезар
Цезар
tepes



Избор на детектор  - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Избор на детектор    Избор на детектор  - Page 2 EmptyЧет Апр 04, 2013 3:01 am

ivanasen написа:


Затова говорих tepes! За новобранците , които са по -големи търсачи от форумните плъхове! Много добре знаеш , че регистрирането във форума по време не са най-големите търсачи.
М/у другото, като прочетох, "За това говорих tepes!", си помислих, че наистина си разбрал, за какво си говорим, за жалост, бе само за момент
Върнете се в началото Go down
 
Избор на детектор
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Избор на детектор .
» Помощ при избор на детектор
» ИЗБОР

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Общ форум-
Идете на: