Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
Minelab GOLD miladinka Майнлаб VANQUISH маск deus mask Simplex lorenz kupuvam wave Spectrum TEKNETICS 5000 nexus Fisher голден пират prodavam tesoro Coil нишани грунда nokta врътка
 

 Избор на детектор

Go down 
+10
rahan
pantera
ivanasen
miki
pechkata
бобо
Gandalf
jordan_nenov
Mladencho
evlogi84
14 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Избор на детектор  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Избор на детектор    Избор на детектор  - Page 3 EmptyЧет Апр 04, 2013 11:10 am

tepes написа:
Брей, ти да не би да си станал истински търсач?
Тестикул се казва, тестикул, не ташак! Губиш форма нещо! А ако от теб стане търсач верно ще ми увисне мандибулата!
И не се заяждам, подигравам ти се Smile




serpes , ти си прост човек! Само приказваш и нищо повече! Завистта те блъска в гъза и ти избиа от носа! Лекувай се бе men!
Върнете се в началото Go down
Mladencho
Цезар
Цезар
Mladencho



Избор на детектор  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Избор на детектор    Избор на детектор  - Page 3 EmptyЧет Апр 04, 2013 12:50 pm

Човека си е пуснал тема,проявете уважение и спрете с простотийте....
Върнете се в началото Go down
evlogi84
Новобранец
Новобранец
evlogi84



Избор на детектор  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Избор на детектор    Избор на детектор  - Page 3 EmptyЧет Апр 04, 2013 12:52 pm

Ще помоля модератор или админ да обърне внимание.2 страници постове и нищо по темата!Ако обичате господа оплювайте се другаде или си направете тема за това.Мен лично не ме интересува дали даден човек е търсач или не.Важното е да даде мнение по въпроса подкрепено с доказателства или поне мнение а доказателства аз да си ги търся,защото дори и най-големия търсач да ми пише аз винаги ще имам някакво съмнение спрямо него.Не заради друго а по-простата причина,че не го познавам лично.На думи всеки е силен(дела трябват на народа а не приказки).
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



Избор на детектор  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Избор на детектор    Избор на детектор  - Page 3 EmptyЧет Апр 04, 2013 2:30 pm

evlogi84 написа:
Ще помоля модератор или админ да обърне внимание.2 страници постове и нищо по темата!Ако обичате господа оплювайте се другаде или си направете тема за това.Мен лично не ме интересува дали даден човек е търсач или не.Важното е да даде мнение по въпроса подкрепено с доказателства или поне мнение а доказателства аз да си ги търся,защото дори и най-големия търсач да ми пише аз винаги ще имам някакво съмнение спрямо него.Не заради друго а по-простата причина,че не го познавам лично.На думи всеки е силен(дела трябват на народа а не приказки).

Защо ще питаш, като после се съмняваш в отговора който ти е даден. Или си правиш ташак със старите пушки? Няколко човека ти казаха: излизаш с приятел или познат с различни машини и си избираш тази с която можеш да работиш и ти допада най-много. Питай във форума за хора от твоя край и се разберете не лични. Много поздрави !


ОКО ЗА ДВЕ, ЗЪБ ЗА ЧЕНЕ...
Върнете се в началото Go down
evlogi84
Новобранец
Новобранец
evlogi84



Избор на детектор  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Избор на детектор    Избор на детектор  - Page 3 EmptyЧет Апр 04, 2013 5:49 pm

jordan_nenov написа:
evlogi84 написа:
Ще помоля модератор или админ да обърне внимание.2 страници постове и нищо по темата!Ако обичате господа оплювайте се другаде или си направете тема за това.Мен лично не ме интересува дали даден човек е търсач или не.Важното е да даде мнение по въпроса подкрепено с доказателства или поне мнение а доказателства аз да си ги търся,защото дори и най-големия търсач да ми пише аз винаги ще имам някакво съмнение спрямо него.Не заради друго а по-простата причина,че не го познавам лично.На думи всеки е силен(дела трябват на народа а не приказки).

Защо ще питаш, като после се съмняваш в отговора който ти е даден. Или си правиш ташак със старите пушки? Няколко човека ти казаха: излизаш с приятел или познат с различни машини и си избираш тази с която можеш да работиш и ти допада най-много. Питай във форума за хора от твоя край и се разберете не лични. Много поздрави !

Питам да се ориентирам. Ташак не си правя.Как да изляза след като познавам само 2ма човека с мд самуделки.Нали точно за това съм тук да проуча нещата,да се сприятеля с някои съмишленик от моята област. Иванасен ми хвана окото с неговия отговор за ф5.Както и ти.Четох доста твои постове и имам някакъв респект.След като прочетеш 7-8 смислени поста имаш представа кой седи срещо теб(не в определена тема ами изобщо).Как да избера от толкова много марки и модели нали някои трябва да ме насочи.А на някои им е много лесно да хвърлят един модел в пространството и готово ама нали после аз ще си го бия в главата.За това както сам писал в първият ми пост исках експертно мнение.Не съм тук да се крия и със всеки на драго сърце бих излязъл да си поговоря на кафе или където и да е.Не съм тук да се карам с хората или да правя някакво впечатление.Просто ми хареса един пост на ваш колега обаче си копирах само адреса на страницата в интернет. Да ме извинява ама не се сещам как се казва та ми стана много тъпо като се карат съвфорумци ето прочетете http://e-vestnik.bg/8710/za-balgarina-iz-foruma/
Върнете се в началото Go down
топи
Цезар
Цезар
топи



Избор на детектор  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Избор на детектор    Избор на детектор  - Page 3 EmptyЧет Апр 04, 2013 5:58 pm

взимаи ф-5 .няма да сбъркаш.имах такъв.за тези пари си е доста приличен апарат и няма да се прекараш с покупката
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Избор на детектор  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Избор на детектор    Избор на детектор  - Page 3 EmptyЧет Апр 04, 2013 8:51 pm

evlogi84 написа:
jordan_nenov написа:
evlogi84 написа:
Ще помоля модератор или админ да обърне внимание.2 страници постове и нищо по темата!Ако обичате господа оплювайте се другаде или си направете тема за това.Мен лично не ме интересува дали даден човек е търсач или не.Важното е да даде мнение по въпроса подкрепено с доказателства или поне мнение а доказателства аз да си ги търся,защото дори и най-големия търсач да ми пише аз винаги ще имам някакво съмнение спрямо него.Не заради друго а по-простата причина,че не го познавам лично.На думи всеки е силен(дела трябват на народа а не приказки).

Защо ще питаш, като после се съмняваш в отговора който ти е даден. Или си правиш ташак със старите пушки? Няколко човека ти казаха: излизаш с приятел или познат с различни машини и си избираш тази с която можеш да работиш и ти допада най-много. Питай във форума за хора от твоя край и се разберете не лични. Много поздрави !

Питам да се ориентирам. Ташак не си правя.Как да изляза след като познавам само 2ма човека с мд самуделки.Нали точно за това съм тук да проуча нещата,да се сприятеля с някои съмишленик от моята област. Иванасен ми хвана окото с неговия отговор за ф5.Както и ти.Четох доста твои постове и имам някакъв респект.След като прочетеш 7-8 смислени поста имаш представа кой седи срещо теб(не в определена тема ами изобщо).Как да избера от толкова много марки и модели нали някои трябва да ме насочи.А на някои им е много лесно да хвърлят един модел в пространството и готово ама нали после аз ще си го бия в главата.За това както сам писал в първият ми пост исках експертно мнение.Не съм тук да се крия и със всеки на драго сърце бих излязъл да си поговоря на кафе или където и да е.Не съм тук да се карам с хората или да правя някакво впечатление.Просто ми хареса един пост на ваш колега обаче си копирах само адреса на страницата в интернет. Да ме извинява ама не се сещам как се казва та ми стана много тъпо като се карат съвфорумци ето прочетете http://e-vestnik.bg/8710/za-balgarina-iz-foruma/





Казваш че си чел доста постове на " jordan_nenov " и " ivanasen " , ами разбрал си че не са будали! Предложиха ти Ф5 ти пак се съмняваш, а и не само те ти го предложиха! Не ми е ясно за какво се ровиш още? Щом си чел доста тук, би трябвало да са ти направили впечатление сериозните " никове " ! Просто вече не виждам развитие на темата защото, тя ще започне да се повтаря поради простата причина че ти е предложен най добрият избор! Изборът за предложенията си ги правиш ти! Успех... Wink
Върнете се в началото Go down
tepes
Цезар
Цезар
tepes



Избор на детектор  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Избор на детектор    Избор на детектор  - Page 3 EmptyЧет Апр 04, 2013 11:23 pm

Евлоги, ако не бързаш ела Май месец, на събора на Федерацията в Ловеч. Ще имаш възможност да видиш много детектори, демонстрации с тях и съответно да ги пробваш, също така да получиш и екпертни мнения от други търсачи, с истински опит, можеш да говориш директно с производители. Прецени си сам!
Извинявам се за идиотщините в темата, имаш пълно право, в упреците!
Аз също, нямам много опит в металдетектинга, занимавам се едва от 3 години, имал съм 3 машини, и всяка машина ме е научила на нещо ново и не съжалявам, за покупката на никоя от тях
Никога не съм твърдял, че съм големия търсач, защото не съм.
Реално разликите м/у най-съвременния и скъп металотърсач и обикновенната бангия, не са толкова големи! Митовете за машината чудо, минават само при такива като теб, хора с никакъв опит или при другата категория-пълни глупаци! Фишер, верояно е много добра машинка. Просто, някои особени мнения, за способностите на тази марка, минават границите на нормалното и преминават в сферата на паранормалното... Това буди у мен доста съмнения и предполагам у всички трезвомислещи хора! Като капак на горното спомага, още повече, че същите думи и преувеличения, се реват от "експерти", които са виждали детектор само на снимка или клипове, но въпреки това твърдят, че са натрупали от това, изключително богат опит!
Не знам..., мисля че всеки нормален човек би се се замислил, че тук нещо става, нещо не е както трябва, има някаква измама...!
Точно над това трябва помисли админа, дали тези субекти му правят добро или му правят мечешка услуга! Едва ли всички са наивни будали! Рекламата е тънка работа, ако рекламните агенти са ти идиоти, то тогава стоката ти я купуват само идиоти и колкото и качествена да е, става и си остава стока за идиоти!
Не се съмнявам, че Джордан и Иванасен, са истински търсачи! Джордан, дава наистина ценни съвети и експерти мнения. Той е човека, за който трябва да се сетиш, когато накой спомене "Фишер", вярвам, че е постигнал реално това което твърди! Не се познавам лично с него и ще се радвам да се запознаем! За Иванасен, имам съмнения, повърхностен човек е, често се изхвърля, не цени чуждото мнение, има високо самочувствие, без почти никакво покритие, влюбен е в себе си! Чел съм невероятни негови писания, за способностите на неговата машина, даже щеше да прави някакви клипове на тестове от научната фантастика, които така и не направи. За отношението му към накои колеги и за изкарването на лична информация публично, да не говорим в тази тема. Понякога има проблясъци обаче, чел съм и доста свестни негови мнения!
Когато навлезеш хобито, сам ще си направиш изводи, кое е реалност и кое не, също ще разбереш много други неща, за които сега нямаш представа. Машината търсач няма да те направи!
Поздрави и успех!
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



Избор на детектор  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Избор на детектор    Избор на детектор  - Page 3 EmptyПет Апр 05, 2013 12:01 am

Евлоги, ако не бързаш ела Май месец, на събора на Федерацията в Ловеч. Ще имаш възможност да видиш много детектори, демонстрации с тях и съответно да ги пробваш, също така да получиш и екпертни мнения от други търсачи, с истински опит, можеш да говориш директно с производители. Прецени си сам!

Това е и моят съвет Евлоги! Още повече , че си не си много далеч от мястото на провеждането му!

До tepes! Колега искам да ме разбереш правилно ! Когато се регистрирах за пръв път във форума това беше повече от година ме емнаха супер специалисти по металдетектинг. И се чудех дали да викам на бялото черно и обратното за да ме оставят на мира. Е оставиха ме в бан панела , заедно с по-голямата част от тях. Сега на останалата част връщам от време на време- това е ! Само към един Колега съм виновен и му се извиних и ако рекъл Господ като се видим на живо пак ще му се извиня! Що се отнася до теб никога в началото не съм си бъзикал , докато , Ти не ме подхвана . Между другото , Ти беше от тази група хора , която не ме подиграваше във форума с другият ник , заедно с Джони /прекрасен човек/, Стан , Топи, г-н Върбанов/цяла енциклопедия в детектинга/ и др. Колеги.

И понеже ми харесва доста форума . От него научих много неща. Помагал съм и са ми помагали. Запознах се с много хора , затова реших отново до извървя пътя отначалото . Не търси под вол теле с никове. Нямам

Извинявам се за отклонението от темата.


Добрите приятели са като звездите; не винаги ги виждаш, но знаеш, че винаги са там.

Понякога за да бъде истинско приятелството  е  нужен и скалпел!!!
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



Избор на детектор  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Избор на детектор    Избор на детектор  - Page 3 EmptyПет Апр 05, 2013 12:56 am

" Джордан, дава наистина ценни съвети и експерти мнения. Той е човека, за който трябва да се сетиш, когато накой спомене "Фишер", вярвам, че е постигнал реално това което твърди! Не се познавам лично с него и ще се радвам да се запознаем!"

Брадчет Тepes, абе не ме карай да се срамвам бре... Embarassed

Заради добрите ти думи, утре ще ти кача реален клип/този с клещите и монетата/ с фишера, за да видиш какви магии прави...Ще заснема и настройките му !
Обещавам !


ОКО ЗА ДВЕ, ЗЪБ ЗА ЧЕНЕ...
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Избор на детектор  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Избор на детектор    Избор на детектор  - Page 3 EmptyПет Апр 05, 2013 1:47 am

tepes написа:
Евлоги, ако не бързаш ела Май месец, на събора на Федерацията в Ловеч. Ще имаш възможност да видиш много детектори, демонстрации с тях и съответно да ги пробваш, също така да получиш и екпертни мнения от други търсачи, с истински опит, можеш да говориш директно с производители. Прецени си сам!
Извинявам се за идиотщините в темата, имаш пълно право, в упреците!
Аз също, нямам много опит в металдетектинга, занимавам се едва от 3 години, имал съм 3 машини, и всяка машина ме е научила на нещо ново и не съжалявам, за покупката на никоя от тях
Никога не съм твърдял, че съм големия търсач, защото не съм.
Реално разликите м/у най-съвременния и скъп металотърсач и обикновенната бангия, не са толкова големи! Митовете за машината чудо, минават само при такива като теб, хора с никакъв опит или при другата категория-пълни глупаци! Фишер, верояно е много добра машинка. Просто, някои особени мнения, за способностите на тази марка, минават границите на нормалното и преминават в сферата на паранормалното... Това буди у мен доста съмнения и предполагам у всички трезвомислещи хора! Като капак на горното спомага, още повече, че същите думи и преувеличения, се реват от "експерти", които са виждали детектор само на снимка или клипове, но въпреки това твърдят, че са натрупали от това, изключително богат опит!
Не знам..., мисля че всеки нормален човек би се се замислил, че тук нещо става, нещо не е както трябва, има някаква измама...!
Точно над това трябва помисли админа, дали тези субекти му правят добро или му правят мечешка услуга! Едва ли всички са наивни будали! Рекламата е тънка работа, ако рекламните агенти са ти идиоти, то тогава стоката ти я купуват само идиоти и колкото и качествена да е, става и си остава стока за идиоти!
Не се съмнявам, че Джордан и Иванасен, са истински търсачи! Джордан, дава наистина ценни съвети и експерти мнения. Той е човека, за който трябва да се сетиш, когато накой спомене "Фишер", вярвам, че е постигнал реално това което твърди! Не се познавам лично с него и ще се радвам да се запознаем! За Иванасен, имам съмнения, повърхностен човек е, често се изхвърля, не цени чуждото мнение, има високо самочувствие, без почти никакво покритие, влюбен е в себе си! Чел съм невероятни негови писания, за способностите на неговата машина, даже щеше да прави някакви клипове на тестове от научната фантастика, които така и не направи. За отношението му към накои колеги и за изкарването на лична информация публично, да не говорим в тази тема. Понякога има проблясъци обаче, чел съм и доста свестни негови мнения!
Когато навлезеш хобито, сам ще си направиш изводи, кое е реалност и кое не, също ще разбереш много други неща, за които сега нямаш представа. Машината търсач няма да те направи!
Поздрави и успех!





Каква измама бе човек? Сам виждаш от колко човека е препоръката! Ако беше само от мен или ivanasen да е измама! Не заблуждавай човека, прочети си поста по бавно за да видиш колко си противоречиш. Пратих ти лично, защо не ми отговори! А иначе си мъж! Кой по добър детектор ще му предложиш бе луд, аре да те видим! Казах ти и преди тук сме за да си помагаме, не да си правим лошо! Не се оплаквай на админа като пу.....а! Направи едно предложение като мъж нали си на ти с детекторите, давай искам те видя колко си в джаза! Мразел той лаладжиите, а той е като тях!
Върнете се в началото Go down
tepes
Цезар
Цезар
tepes



Избор на детектор  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Избор на детектор    Избор на детектор  - Page 3 EmptyПет Апр 05, 2013 2:18 am

Каквото имах да кажа го казах, твоите лични си ги заври отзад, още повече някой малоумен недорасляк, дето ми е до пъпа, с токчетата на майка си, да ми отправя закани, че ще ме бие Smile Голям мъШ няма що, колкото си и търсач, толкова и биткаджия сигурно
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



Избор на детектор  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Избор на детектор    Избор на детектор  - Page 3 EmptyПет Апр 05, 2013 10:24 am

tepes написа:
Каквото имах да кажа го казах, твоите лични си ги заври отзад, още повече някой малоумен недорасляк, дето ми е до пъпа, с токчетата на майка си, да ми отправя закани, че ще ме бие Smile Голям мъШ няма що, колкото си и търсач, толкова и биткаджия сигурно




Само зад компа можеш да се пънеш! Не се слагай с големите, не ти е там мястото! Просто такива са ти възможностите, Ограничени! Тези всичките обиди, които си написал до сега са едно напълно точно описание на теб!
Върнете се в началото Go down
tepes
Цезар
Цезар
tepes



Избор на детектор  - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Избор на детектор    Избор на детектор  - Page 3 EmptyПет Апр 05, 2013 2:17 pm

Ок, щом ти казваш, значи е така Smile
Никога не съм се крил, много лесно можеш да ме намериш, знаеш къде! Ще те чакам с нетърпение, да ми удариш няколко шамара, ...майсторе! Very Happy
Върнете се в началото Go down
 
Избор на детектор
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Избор на детектор .
» Помощ при избор на детектор
» ИЗБОР

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Общ форум-
Идете на: