Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
голден Spectrum GOLD Minelab nexus mask маск prodavam miladinka нишани tesoro kupuvam Simplex грунда врътка VANQUISH Coil Fisher 5000 nokta deus TEKNETICS wave пират lorenz Майнлаб
 

 предложете детектор до 600лв.

Go down 
+13
Мушамата
manchi_81
OMD Detectors
Трибал-М
Mladencho
hamido
xp fan
бобо
jordan_nenov
pechkata
BEKS
astervil
kronos555
17 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



предложете детектор до 600лв. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: предложете детектор до 600лв.   предложете детектор до 600лв. - Page 2 EmptyЧет Юли 18, 2013 8:21 am

pechkata написа:
kronos555 написа:
днес гледах ат про, не е лоша машинка, гледах и ака сорекс този от 800лв. сега трябва да пробвам и фишер. за сега клоня към сорекса, но до като не пробвам и фишер нищо не мога да кажа
Със тези модели които си изброил 1 лев ще го чуеш на 20см. закопан в режим дисриминация...

Наборе, ти наистина не си пипал фишер. По-добре си трай, за да не ставаш смешен. Я запитай ivanasen или nasko75 за дълбочината на петицата... Зная че си върл фен на маските, ама недей на черното да викаш бяло !
Успех !
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




предложете детектор до 600лв. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: предложете детектор до 600лв.   предложете детектор до 600лв. - Page 2 EmptyЧет Юли 18, 2013 8:44 am

jordan_nenov написа:

Наборе, ти наистина не си пипал фишер. По-добре си трай, за да не ставаш смешен. Я запитай ivanasen или nasko75 за дълбочината на петицата... Зная че си върл фен на маските, ама недей на черното да викаш бяло !
Успех !
Колкото да ти е мъка истината е тази - опровергай ме със видио клип а не само на приказки или да питам този онзи...
Ама колкото и теми съм чел във форума клип не видях със прословутите Фишери...

http://mdetectors.com/product_info.php?cPath=21_50&products_id=249&language=bg
Това лайно бие Фишера на лягане и на ставане...
Върнете се в началото Go down
astervil
Про-Консул
Про-Консул




предложете детектор до 600лв. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: предложете детектор до 600лв.   предложете детектор до 600лв. - Page 2 EmptyЧет Юли 18, 2013 9:12 am

бобо написа:
xp fan написа:
Няма гарет няма марет,взимаи фишера(ф5)и си пеѝ сърце в пъти е по добър от ат про,но задалжително с ултимеѝт33 или сеф10-12,дискриминация на ниво и добра дълбочина,бих казал наи доброто в този ценови клас
А бе момче,фишера струва към 600 лв,а Гарета 1300.,Що ги слагате в един отбор.Точно пък тоя фишер квот сте го захвалили.....Не съм хващал АТ про,но имам АТ голд.,и ако някой иска,да заповяда на събора в Бургас,живот и здраве,аз ще му дам Гарета да го сравнява с който си иска модел на Фишер.Тогава да приказва....Cool 

 А кога ще е събора,и къде в Бургас?
Върнете се в началото Go down
BEKS
Консул
Консул
BEKS



предложете детектор до 600лв. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: предложете детектор до 600лв.   предложете детектор до 600лв. - Page 2 EmptyЧет Юли 18, 2013 9:23 am

Печка колкото и да ти е неприятно ИСТИНАТА е съвсем друга.Даже Ф-5 отнася Маската 3(освен твойтаVery Happy ) като стой та гледай по всички параметри,пък ти си мисли,че не хваща 1лв.на 20см.


Последната промяна е направена от BEKS на Съб Юли 27, 2013 12:02 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



предложете детектор до 600лв. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: предложете детектор до 600лв.   предложете детектор до 600лв. - Page 2 EmptyЧет Юли 18, 2013 12:32 pm

pechkata написа:
jordan_nenov написа:

Наборе, ти наистина не си пипал фишер. По-добре си трай, за да не ставаш смешен. Я запитай ivanasen или nasko75 за дълбочината на петицата... Зная че си върл фен на маските, ама недей на черното да викаш бяло !
Успех !
Колкото да ти е мъка истината е тази - опровергай ме със видио клип а не само на приказки или да питам този онзи...
Ама колкото и теми съм чел във форума клип не видях със прословутите Фишери...

http://mdetectors.com/product_info.php?cPath=21_50&products_id=249&language=bg
Това лайно бие Фишера на лягане и на ставане...

Конете с капаци на очите са два вида - на едните капаците са отстрани на очите, за да не се плашат добичетата. Ама като гледам, твоите капаци са отпред пред очите, та нищо не виждаш. Жалко !
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




предложете детектор до 600лв. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: предложете детектор до 600лв.   предложете детектор до 600лв. - Page 2 EmptyЧет Юли 18, 2013 12:57 pm

jordan_nenov написа:

Конете с капаци на очите са два вида - на едните капаците са отстрани на очите, за да не се плашат добичетата. Ама като гледам, твоите капаци са отпред пред очите, та нищо не виждаш. Жалко !
Дрън-дрън приказки на търкалета ама факти няма - факти факти наборе те движат нещата приказките са бош лаф...
Клип на Фишер ф5 не видях...
бабо
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



предложете детектор до 600лв. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: предложете детектор до 600лв.   предложете детектор до 600лв. - Page 2 EmptyЧет Юли 18, 2013 1:20 pm

pechkata написа:
jordan_nenov написа:

Конете с капаци на очите са два вида - на едните капаците са отстрани на очите, за да не се плашат добичетата. Ама като гледам, твоите капаци са отпред пред очите, та нищо не виждаш. Жалко !
Дрън-дрън приказки на търкалета ама факти няма - факти факти наборе те движат нещата приказките са бош лаф...
Клип на Фишер ф5 не видях...
бабо

Аз за съжаление наборе, нямам ф-5, но съм го гледал как работи. Ако искаш мога да ти направя клип на ф-75 с левчето. Само кажи на каква дълбочина да го закопам...
Успех на всички търсачи, ловци, риболовци, гъбари, еб-ачи, абе на всички безделници с една дума :bienvenue 
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



предложете детектор до 600лв. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: предложете детектор до 600лв.   предложете детектор до 600лв. - Page 2 EmptyЧет Юли 18, 2013 1:22 pm

А иначе за дълбочина на работа, няма маска която да бие дори Ф-2 с антена Нел Биг Торнадо...
Върнете се в началото Go down
Mladencho
Цезар
Цезар
Mladencho



предложете детектор до 600лв. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: предложете детектор до 600лв.   предложете детектор до 600лв. - Page 2 EmptyЧет Юли 18, 2013 3:16 pm

Бат Йордане(ако може така да се обръщам) не,че защитавам маските,но съм виждал една тройка как работи на живо и то в замърсено със железа място,също така знам как работи и фишер Ф-4,смело мога да твърдя,че фишера е доста далече като възможности от маската,а ти съпоставяш ф2 със 3-ката.
Знам,че всеки си има любима марка МД и съответно я защитава,но не мисля,че така е правилно,защото много хора четат форума и така се объркват,ако трябва да направят своят избор.

п.п. Аз имам XP GMP,много ми харесва как работи,доволен съм и мога да кажа,че XP ми е любимата марка,но не ги защитавам,защото както всички др. МД и те си имат Недостатъци,просто няма Идеални,едни са добри в едно отношение,другите в друго и така,просто това е истината.
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



предложете детектор до 600лв. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: предложете детектор до 600лв.   предложете детектор до 600лв. - Page 2 EmptyЧет Юли 18, 2013 3:34 pm

Mladencho написа:
Бат Йордане(ако може така да се обръщам) не,че защитавам маските,но съм виждал една тройка как работи на живо и то в замърсено със железа място,също така знам как работи и фишер Ф-4,смело мога да твърдя,че фишера е доста далече като възможности от маската,а ти съпоставяш ф2 със 3-ката.
Знам,че всеки си има любима марка МД и съответно я защитава,но не мисля,че така е правилно,защото много хора четат форума и така се объркват,ако трябва да направят своят избор.

п.п. Аз имам XP GMP,много ми харесва как работи,доволен съм и мога да кажа,че XP ми е любимата марка,но не ги защитавам,защото както всички др. МД и те си имат Недостатъци,просто няма Идеални,едни са добри в едно отношение,другите в друго и така,просто това е истината.

Разбира се че може така да се обръщаш към мен,
в моя район има 3 маски 3-ка и трите нямат нищо общо една с друга. Просто все едно са 3 различни марки машини...
А колегата с Ф-2 и най-голямата нелка наистина дава страхотни резултати. Не говоря за бързина, възстановявания.... говоря за дълбочина !

А за работа в замърсено, трябва машина с бързо възсатновяване и малка антена. Ние не откриваме топлата вода сега. Принципно любима марка мисля че няма никой, а временно ползвана марка. Аз съм фен на фишерите и никога при никакви обстоятелства няма да го продам. Но не казвам че няма да взема и друг. Следващия ми апарат ще бъде GPX-4800 или GPX-5000. Просто двете машини се допълват идеално. С едната почистваш, а с другата дълбаеш. Това е!
Късмет колеги !
Върнете се в началото Go down
Mladencho
Цезар
Цезар
Mladencho



предложете детектор до 600лв. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: предложете детектор до 600лв.   предложете детектор до 600лв. - Page 2 EmptyЧет Юли 18, 2013 4:21 pm

jordan_nenov написа:

в моя район има 3 маски 3-ка и трите нямат нищо общо една с друга. Просто все едно са 3 различни марки машини...

Незнам,не споря,може наистина да има разлика в работата на маските,тази беше закупена от Мдетекторс,ако това е от значение де,но работеше наистина добре,аз тогава бях със АТ про на Гарет справяше се добре-на равно с маската,но в последствие го продадох защото беше плитък. Исках нещо,което да работи добре на замърсено и да има сравнително добра дълбочина и се спрях на ГМП,доволен съм върши чудесна работа,но според мен е само за леки и средно тежки почви,на тежки почви не се справя добре,но те и повечето ИБ на тежки почви са така.

стига толкова спам Very Happy  сега нещо по темата.... ако аз трябваше да избирам за този бюджет от 600 лева,бих избрал нещо като тесоро цибола,доста добри неща съм чел за този уред,а и е доста опростен,което е добре включваш и тръгваш,но едва ли ще му допадне на човека фикс. баланс,след като е работил с гъдулка.

Поздрави.
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




предложете детектор до 600лв. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: предложете детектор до 600лв.   предложете детектор до 600лв. - Page 2 EmptyСъб Юли 20, 2013 11:47 am

Mladencho написа:
jordan_nenov написа:

в моя район има 3 маски 3-ка и трите нямат нищо общо една с друга. Просто все едно са 3 различни марки машини...

Незнам,не споря,може наистина да има разлика в работата на маските,тази беше закупена от Мдетекторс,ако това е от значение де,но работеше наистина добре,аз тогава бях със АТ про на Гарет справяше се добре-на равно с маската,но в последствие го продадох защото беше плитък. Исках нещо,което да работи добре на замърсено и да има сравнително добра дълбочина и се спрях на ГМП,доволен съм върши чудесна работа,но според мен е само за леки и средно тежки почви,на тежки почви не се справя добре,но те и повечето ИБ на тежки почви са така.

стига толкова спам Very Happy  сега нещо по темата.... ако аз трябваше да избирам за този бюджет  от 600 лева,бих избрал нещо като тесоро цибола,доста добри неща съм чел за този уред,а и е доста опростен,което е добре включваш и тръгваш,но едва ли ще му допадне на човека фикс. баланс,след като е работил с гъдулка.

Поздрави.
Хм,само се съмнявам,че хп-то е по дълбоко от Гарета,щото казваш ,че бил плитък.Поне що се отнася до АТ голд,и хп Ж-макс,категорично гарета е по-дълбок....и отстъпва естествено в друго....-бързина и сепарация.Там хп просто няма равен!А за Тесорото си много прав!
Върнете се в началото Go down
Mladencho
Цезар
Цезар
Mladencho



предложете детектор до 600лв. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: предложете детектор до 600лв.   предложете детектор до 600лв. - Page 2 EmptyСъб Юли 20, 2013 8:53 pm

Говоря за Гарет "АТ ПРО" не за АТ Голд,над втория нямам никакви наблюдения,даже и не съм го виждал на живо,затова немога да го коментирам,но АТпро-то,съм го притежавал и проучавал доста,та мога да кажа,че няма абсолютно нищо общо със Пауъра,нито като дълбочина,нито като каквото и да е друго.
На гарета според мен единственото му преимущество спрямо XP-то е,че е водоустойчив,което е много хубаво за потдръжката му,измиваш го и е чисто нов.
Но все пак не е лош апарат,радвал ме е и то доста,въпреки,че не беше кой знае колко бърз (средна работа),но работеше много добре в замърсено,единствено не работеше добре на минерализация,това е което мога да кажа....

Поздрави и късмет !
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




предложете детектор до 600лв. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: предложете детектор до 600лв.   предложете детектор до 600лв. - Page 2 EmptyНед Юли 21, 2013 8:39 pm

Човека купува детектор за 600лв. ама само на приказки - иначе разлая кучетата из форума...
Върнете се в началото Go down
kronos555
Про-Консул
Про-Консул




предложете детектор до 600лв. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: предложете детектор до 600лв.   предложете детектор до 600лв. - Page 2 EmptyПон Юли 22, 2013 2:10 am

Благодаря за ценните съвети, утре ще реша дали да е ф5 или сорекс 7280. Да поясня само че машината е за подарък, иначе аз си работя със Сигнум мфт.
Върнете се в началото Go down
Mladencho
Цезар
Цезар
Mladencho



предложете детектор до 600лв. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: предложете детектор до 600лв.   предложете детектор до 600лв. - Page 2 EmptyПон Юли 22, 2013 11:55 am

Гледай ти какъв експерт бил Клечката опааа-Печката,чак преценява,че човека копувал МД само на приказки,защо осираш всяка тема бре човек,недей така,не е хубаво.
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




предложете детектор до 600лв. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: предложете детектор до 600лв.   предложете детектор до 600лв. - Page 2 EmptyПон Юли 22, 2013 12:31 pm

Mladencho написа:
Гледай ти какъв експерт бил Клечката опааа-Печката,чак преценява,че човека копувал МД само на приказки,защо осираш всяка тема бре човек,недей така,не е хубаво.

Най-актуалното при него е собствения му подпис.Дано го осмисли!
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




предложете детектор до 600лв. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: предложете детектор до 600лв.   предложете детектор до 600лв. - Page 2 EmptyПон Юли 22, 2013 3:56 pm

Mladencho написа:
Гледай ти какъв експерт бил Клечката опааа-Печката,чак преценява,че човека копувал МД само на приказки,защо осираш всяка тема бре човек,недей така,не е хубаво.
Трибал-М написа:

Най-актуалното при него е собствения му подпис.Дано го осмисли!
Едни от кучетата във форума сте вие двамчата - които осират темите...
Върнете се в началото Go down
Mladencho
Цезар
Цезар
Mladencho



предложете детектор до 600лв. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: предложете детектор до 600лв.   предложете детектор до 600лв. - Page 2 EmptyПон Юли 22, 2013 11:46 pm

Абе кво да се занимавам с тебе да ти пиша,ясен си ми,ти си един лаладжия,нищо друго,само като ти види човек,ник нейма на профила и му става ясно за какъв експерт по-металотърсачи става на въпрос. Very Happy 

Гледай ти експерта какви съвети дава,направо да си му благо
дарен....

pechkata написа:
gog написа:
Не твърдя но доколкото си спомням, или съм чел някъде, Фишер 70 или 75 е пуснат послучаи годишнината.Скоро до година-две трябва да е 80-години проиводство Фишер.
Еми чакай и си купи нас какво ни засяга че ще си купиш Фишер...?
Върнете се в началото Go down
OMD Detectors
Консул
Консул
OMD Detectors



предложете детектор до 600лв. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: предложете детектор до 600лв.   предложете детектор до 600лв. - Page 2 EmptyЧет Сеп 05, 2013 7:41 am

pechkata , не обръщай внимание . Те не клякат само в този форум да с........
При тях е навик и им харесва да и гледат голия г...... из форумите.Laughing Laughing Laughing 
Върнете се в началото Go down
manchi_81
Легионер
Легионер




предложете детектор до 600лв. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: предложете детектор до 600лв.   предложете детектор до 600лв. - Page 2 EmptyЧет Сеп 05, 2013 9:48 am

Бих ти препоръчал Minelab X-tera 505 ili 705 но са малко по-скъпички...особено 705 но от собствен опит това е един прекрасен апарат от средния клас
Върнете се в началото Go down
jordan_nenov
Джадай
Джадай
jordan_nenov



предложете детектор до 600лв. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: предложете детектор до 600лв.   предложете детектор до 600лв. - Page 2 EmptyЧет Сеп 05, 2013 9:51 am

Най-добре е да се огледаш с какви машини работят в твоя район и коя е най-продуктивна. Това е твоята машина. Късмет !
Върнете се в началото Go down
Мушамата
Новобранец
Новобранец




предложете детектор до 600лв. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Весели празници    предложете детектор до 600лв. - Page 2 EmptyСря Дек 25, 2013 2:13 pm

manchi_81 написа:
Бих ти препоръчал Minelab X-tera 505 ili 705 но са малко по-скъпички...особено 705 но от собствен опит това е един прекрасен апарат от средния клас
Здравей manchini_81,
И аз,като по-голямата част от неуките новобранци в металдетектинга,да попитам за мнението ти относно избор на машина.
Дилемета е :
1.GARRETT AT Pro
2.Minelab X- Terra 705
Доволен ли си от твоята 705-ца? Честита Коледа на всички участници във форума и много късмет при практикуването  на хобито !
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




предложете детектор до 600лв. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: предложете детектор до 600лв.   предложете детектор до 600лв. - Page 2 EmptyСря Дек 25, 2013 2:51 pm

Мушамата написа:
manchi_81 написа:
Бих ти препоръчал Minelab X-tera 505 ili 705 но са малко по-скъпички...особено 705 но от собствен опит това е един прекрасен апарат от средния клас
Здравей manchini_81,
И аз,като по-голямата част от неуките новобранци в металдетектинга,да попитам за мнението ти относно избор на машина.
Дилемета е :
1.GARRETT AT Pro
2.Minelab X- Terra 705
Доволен ли си от твоята 705-ца? Честита Коледа на всички участници във форума и много късмет при практикуването  на хобито !
Ако ще е Гарет ,и ако ще е АТ-по добре голд,не про.Тогава вече бих ти препоръчал Гарета,но от тез двата ,които си дал-не знам.АТ прото заслужава внимание за прекрасното про-аудио и водоустойчивостта си....... за терата -..не знам
Върнете се в началото Go down
lobtor
Новобранец
Новобранец




предложете детектор до 600лв. - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: предложете детектор до 600лв.   предложете детектор до 600лв. - Page 2 EmptyСря Дек 25, 2013 3:02 pm

Фишер Ф5 за 6-стотин и нещо лв.
Върнете се в началото Go down
 
предложете детектор до 600лв.
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» предложете георадар
» колеги предложете добар апарат които да закупя
» Продавам Blisstool ltc 64x v.2 за 600лв

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Тестове на металдетектори-
Идете на: