Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
Майнлаб kupuvam nexus Coil GOLD грунда TEKNETICS wave голден miladinka нишани nokta врътка VANQUISH lorenz Simplex mask deus Fisher 5000 prodavam Spectrum маск пират Minelab tesoro
 

 предложете детектор до 600лв.

Go down 
+13
Мушамата
manchi_81
OMD Detectors
Трибал-М
Mladencho
hamido
xp fan
бобо
jordan_nenov
pechkata
BEKS
astervil
kronos555
17 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
Мушамата
Новобранец
Новобранец




предложете детектор до 600лв. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: предложете детектор до 600лв.   предложете детектор до 600лв. - Page 3 EmptyСря Дек 25, 2013 7:03 pm

/quote]
Ако ще е Гарет ,и ако ще е АТ-по добре голд,не про.Тогава вече бих ти препоръчал Гарета,но от тез двата ,които си дал-не знам.АТ прото заслужава внимание за прекрасното про-аудио и водоустойчивостта си....... за терата -..не знам[/quote]
Добър вечер  бобо и lobtor, благодарности за бързия отговор! Very Happy Бях се насочил в ценовия диапазон 600-950 лв. AT Pro гравитира около 1350 лв.а това ще доведе домашният любимец от положение  девушка  в положение на  дявол и след това  стена .У дома  има консенсус относно 1000 лв и това е максималната сума ха-ха. Разбирам че,машини за тези пари общо взето са  за развлечение и хоби и възможнотите им не са като на профи моделите на производителите на МД.
До сега не бях гледал за Fisher,нито ревюта ,нито отзиви - благодаря за идеята lobtor.
Отивам да си сипя червено винце и засядам да чета в нета .Наздраве момчета  Cool !!!!!
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



предложете детектор до 600лв. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: предложете детектор до 600лв.   предложете детектор до 600лв. - Page 3 EmptyСря Дек 25, 2013 7:15 pm

kronos555 написа:
Благодаря за ценните съвети, утре ще реша дали да е ф5 или сорекс 7280. Да поясня само че машината е за подарък, иначе аз си работя със Сигнум мфт.





Тоя сорекс 7280, добър ми изглежда ако съдя по клипчетата! Smile 
Върнете се в началото Go down
werewolf1
Легионер
Легионер




предложете детектор до 600лв. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: предложете детектор до 600лв.   предложете детектор до 600лв. - Page 3 EmptyЧет Дек 26, 2013 12:11 pm

Golden Mask 2! Това е правилният избор.
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



предложете детектор до 600лв. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: предложете детектор до 600лв.   предложете детектор до 600лв. - Page 3 EmptyЧет Дек 26, 2013 12:24 pm

werewolf1 написа:
Golden Mask 2! Това е правилният избор.




Опаа!!! 
Върнете се в началото Go down
werewolf1
Легионер
Легионер




предложете детектор до 600лв. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: предложете детектор до 600лв.   предложете детектор до 600лв. - Page 3 EmptyЧет Дек 26, 2013 12:28 pm

Gandalf написа:
werewolf1 написа:
Golden Mask 2! Това е правилният избор.




          Опаа!!! 

Защо опаааа? Няма по добър детектор за тия пари! Това го казвам от личен опит!
Върнете се в началото Go down
Мушамата
Новобранец
Новобранец




предложете детектор до 600лв. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: предложете детектор до 600лв.   предложете детектор до 600лв. - Page 3 EmptyЧет Дек 26, 2013 12:44 pm

werewolf1 написа:
Gandalf написа:
werewolf1 написа:
Golden Mask 2! Това е правилният избор.




          Опаа!!! 

Защо опаааа? Няма по добър детектор за тия пари! Това го казвам от личен опит!
 

Е werewolf1,искаш да кажеш че Fisher F 5  scratch е по-слабичък от Golden mask 2 (не се заяждам,просто питам)?
Върнете се в началото Go down
Мушамата
Новобранец
Новобранец




предложете детектор до 600лв. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: предложете детектор до 600лв.   предложете детектор до 600лв. - Page 3 EmptyЧет Дек 26, 2013 12:51 pm

Здравей Gandalf,
Доколкото разбрах си притежавал Minelab X-Terra 705.Ако не е тайна: защо продаде детектора -какво не ти хареса точно в него?
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



предложете детектор до 600лв. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: предложете детектор до 600лв.   предложете детектор до 600лв. - Page 3 EmptyЧет Дек 26, 2013 12:52 pm

werewolf1 написа:
Gandalf написа:
werewolf1 написа:
Golden Mask 2! Това е правилният избор.




          Опаа!!! 

Защо опаааа? Няма по добър детектор за тия пари! Това го казвам от личен опит!




Спрямо кои е по добър? Сравнявал ли си Маска 2 с други детектори до 6,700лв.?  Smile 
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



предложете детектор до 600лв. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: предложете детектор до 600лв.   предложете детектор до 600лв. - Page 3 EmptyЧет Дек 26, 2013 1:03 pm

Мушамата написа:
Здравей Gandalf,
Доколкото разбрах си притежавал Minelab X-Terra 705.Ако не е тайна: защо продаде детектора -какво не ти хареса точно в него?




Не не, аз исках и щях да си го взимам но Ф5 ми изпадна много тънко с две сонди при това нов! Но, Minelab X-Terra 705 е много добър детектор за парите си! А, аз не знам някой разочарован от тази марка, някой ден може би ще си взема и аз Майнлаб! Very Happy  Но за сега моят си ми стига, защото това ми е хоби и излизам когато ми кефне, а не постоянно с цел на забогатяване или на кратко им.....не!  Smile 
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




предложете детектор до 600лв. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: предложете детектор до 600лв.   предложете детектор до 600лв. - Page 3 EmptyЧет Дек 26, 2013 1:05 pm

Gandalf написа:

Спрямо кои е по добър? Сравнявал ли си Маска 2 с други детектори до 6,700лв.?  Smile 
Да Фишер Ф5 струва 670лв. плюс още 50лв. за акум. бат. и зарядно плюс допълнителна антена ДД около 150лв. и май цената става голяма...
И какво ще покрие като работа на Маската - дълбочина ли дискриминация ли...?
Върнете се в началото Go down
Мушамата
Новобранец
Новобранец




предложете детектор до 600лв. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: предложете детектор до 600лв.   предложете детектор до 600лв. - Page 3 EmptyЧет Дек 26, 2013 2:01 pm

pechkata написа:
Gandalf написа:

Спрямо кои е по добър? Сравнявал ли си Маска 2 с други детектори до 6,700лв.?  Smile 
Да Фишер Ф5 струва 670лв. плюс още 50лв. за акум. бат. и зарядно плюс допълнителна антена ДД около 150лв. и май цената става голяма...
И какво ще покрие като работа на Маската - дълбочина ли  дискриминация ли...?

Е ти направо ме уби с тази рекапитулация!!!! Викаш евтиното излиза скъпо през носа  Mad Mad .
Върнете се в началото Go down
Ne6o
Легионер
Легионер
Ne6o



предложете детектор до 600лв. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: предложете детектор до 600лв.   предложете детектор до 600лв. - Page 3 EmptyЧет Дек 26, 2013 2:17 pm

До 600лв най доброто е това www.mikronbg.com/NRG150.html
Сега имат и промоции, направо е попадение в 10 Smile
Върнете се в началото Go down
Мушамата
Новобранец
Новобранец




предложете детектор до 600лв. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: предложете детектор до 600лв.   предложете детектор до 600лв. - Page 3 EmptyЧет Дек 26, 2013 3:13 pm


 Very Happy  Благодаря!
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




предложете детектор до 600лв. - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: предложете детектор до 600лв.   предложете детектор до 600лв. - Page 3 EmptyЧет Дек 26, 2013 3:23 pm

Нешо - то и тука ги има ве...

http://www.shop.imperio.bg/nrg150-metalotarsach
Върнете се в началото Go down
 
предложете детектор до 600лв.
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» предложете георадар
» колеги предложете добар апарат които да закупя
» Продавам Blisstool ltc 64x v.2 за 600лв

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Тестове на металдетектори-
Идете на: