Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
 

 "Кратки курсове"

Go down 
+10
nasko75
pechkata
Rinobs
jordan_nenov
ivangrozni
ivanasen
Avrelian
Gandalf
Radislav
Трибал-М
14 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
Трибал-М
Джадай
Джадай




"Кратки курсове" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Кратки курсове"   "Кратки курсове" - Page 2 EmptyПон Яну 13, 2014 8:00 pm

Трибал-М написа:
[img=https://2img.net/h/s27.postimg.cc/onn6ylukf/image.jpg]


Малко оспамих темата,но е простимо,ако е за повдигане на духа.....
Върнете се в началото Go down
Rinobs
Про-Консул
Про-Консул
Rinobs



"Кратки курсове" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Кратки курсове"   "Кратки курсове" - Page 2 EmptyПон Яну 13, 2014 8:30 pm

jordan_nenov написа:
Rinobs написа:
Дайте малко инфо за XP adventis с SEF 38/25 как се справя на уродено много скоро ще е мой  cheers 

Колега, или ти си се объркал или аз не съм в час със сефките...От къде го измисли този размер 38х25???
Аз знам за 38х30 и 30х25, ама 38х25  Evil or Very Mad 

Знам размерите а ти не се ли сети че става дума за 38/30 кажете си мнението колеги не се срамувайте Laughing 
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



"Кратки курсове" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Кратки курсове"   "Кратки курсове" - Page 2 EmptyСря Яну 15, 2014 7:06 pm

бобо написа:
Само ,дето се съмнявам,че единият от двамата ще се измъкне,и това надали ще е Владо.Иван асен, сега е момента да докажеш думите си.Чакаме видео,щото съм сигурен,че резултатите са крайно неясни Very Happy 

Колко си прав !
Има хора които само плямпат глупости, дават мнения, като им четеш мненията ще кажеш че са много в час, спорят за неща които не разбират и т.н. и т.н.
Когато обаче ножът опре до кокала следва типично българска реакция, почва се едно шикалкавене, едни оправдания ....
Ето го и примера...

"Кратки курсове" - Page 2 Af7r

Иначе във форума се ежи, да съм бил заповядал когато ми е кеф ...... !!! ППппфу , нещастник !!!
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



"Кратки курсове" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Кратки курсове"   "Кратки курсове" - Page 2 EmptyСря Яну 15, 2014 7:36 pm

Golden Mask написа:
бобо написа:
Само ,дето се съмнявам,че единият от двамата ще се измъкне,и това надали ще е Владо.Иван асен, сега е момента да докажеш думите си.Чакаме видео,щото съм сигурен,че резултатите са крайно неясни Very Happy 

Колко си прав !
Има хора които само плямпат глупости, дават мнения, като им четеш мненията ще кажеш че са много в час, спорят за неща които не разбират и т.н. и т.н.
Когато обаче ножът опре до кокала следва типично българска реакция, почва се едно шикалкавене, едни оправдания ....
Ето го и примера...

"Кратки курсове" - Page 2 Af7r

Иначе във форума се ежи, да съм бил заповядал когато ми е кеф ...... !!! ППппфу , нещастник !!!


Просто бях сигурен , че ще публикуваш тези бъзици!  Дори се хванахме  на бас с един приятел  , когато ги писахме заедно само да те пробваме! Ха-ха-ха! По тъпо парче от теб не съм виждал! И в този случай нещастника си ТИ!

Ходи да си продаваш твоето дърво в Афганистан . Поне там има доста желязо от снаряди и друга  военна техника. Поне за намиране на желязо ще я използват хората.  Cool


p.s. И стига си ревал на един от Колегите в форума срещу мен!!!
Върнете се в началото Go down
бобо
Джадай
Джадай




"Кратки курсове" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Кратки курсове"   "Кратки курсове" - Page 2 EmptyСря Яну 15, 2014 10:21 pm

ivanasen написа:



Просто бях сигурен , че ще публикуваш тези бъзици!  Дори се хванахме  на бас с един приятел  , когато ги писахме заедно само да те пробваме! Ха-ха-ха! По тъпо парче от теб не съм виждал! И в този случай нещастника си ТИ!

Ходи да си продаваш твоето дърво в Афганистан . Поне там има доста желязо от снаряди и друга  военна техника. Поне за намиране на желязо ще я използват хората.  Cool


p.s. И стига си ревал на един от  Колегите в форума срещу мен!!!
Това ми прилича на .....бяло знаме!
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



"Кратки курсове" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Кратки курсове"   "Кратки курсове" - Page 2 EmptyСря Яну 15, 2014 10:30 pm

Нали гледаш клиповете-мои са! Мисля,че това е достатъчно.
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




"Кратки курсове" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Кратки курсове"   "Кратки курсове" - Page 2 EmptyСря Яну 15, 2014 11:41 pm

Колеги,тази тема трябваше да има точно и адекватно съдържание,както спомена в началото и Й .Ненов....
Вместо кратки курсове с техническо съдържание се оказва,че то трябва да е съвсем различно.
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



"Кратки курсове" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Кратки курсове"   "Кратки курсове" - Page 2 EmptyЧет Яну 16, 2014 10:30 am

Трибал-М написа:
Колеги,тази тема трябваше да има точно и адекватно съдържание,както спомена в началото и Й .Ненов....
Вместо кратки курсове с техническо съдържание се оказва,че то трябва да е съвсем различно.

Колега вместо да пиеш от извора си тръгнал да търсиш акъл от лаладжии !
В Монтана има доста хора който са търсачи ама не като тия виртуални, а са от сутрин до вечер на полето сменили са доста модели детектори- Маски, Енигми, Фишери, Гарети, Майнлаби и сега работят с DEUS !
Включително и заклетият XLT фен ( да не му пиша името ) дето е тръгнал от 6V Eagle с вертикален дисплей, после е имал Spectrum 6V, XLT, DFX, DFX 300 после Spectra V3i , минал е през GTI2500, F75, E-TRACK, от Коледа е с DEUS и не иска и да чуе за друга машина .
Това е така защото XP е създаден от търсач, който най добре знае какво се иска от един детектор .
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



"Кратки курсове" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Кратки курсове"   "Кратки курсове" - Page 2 EmptyЧет Яну 16, 2014 10:39 am

ivanasen написа:
Нали гледаш клиповете-мои са! Мисля,че това е достатъчно.

Всеки детектор ще работи по-добре от Ф5 !
Тия пирони са доста хилави вземи един или два по-големи, като тези :



Друг път като правиш клипове гледай да са с по-добро качество ( смени си смарт телефона  Laughing ) и недей постоянно да въртиш копчетата в зависимост от ситуацията !

Настройваш, тръгваш да правиш махове все едно търсиш, да се види колко е стабилен без да има сигнали и тогвава без да пипаш нищо по копчетата показваш какво може...

Аз имам професионална HD камера, мога да съм ти оператор и то безплатно ...!
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



"Кратки курсове" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Кратки курсове"   "Кратки курсове" - Page 2 EmptyЧет Яну 16, 2014 10:54 am




Що тряаа се обиждаме не мога да разбера!
Върнете се в началото Go down
nasko75
Джадай
Джадай
nasko75



"Кратки курсове" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Кратки курсове"   "Кратки курсове" - Page 2 EmptyЧет Яну 16, 2014 11:08 am

Golden Mask написа:


Колега вместо да пиеш от извора си тръгнал да търсиш акъл от лаладжии !
В Монтана има доста хора който са търсачи ама не като тия виртуални, а са от сутрин до вечер на полето сменили са доста модели детектори- Маски, Енигми, Фишери, Гарети, Майнлаби и сега работят с DEUS !
Включително и заклетият XLT фен ( да не му пиша името ) дето е тръгнал от 6V Eagle с вертикален дисплей, после е имал Spectrum 6V, XLT, DFX, DFX 300 после Spectra V3i , минал е през GTI2500, F75, E-TRACK, от Коледа е с DEUS и не иска и да чуе за друга машина .
Това е така защото XP е създаден от търсач, който най добре знае какво се иска от един детектор .

А аз пък се чудя защо като знае че най добрия уред XP е създаден от търсач,не отиде при търсачите В Монтана да поработи с тях някои друг месец, току-виж сме настигнали европейците и той да направи по добър уред с които да работят търсачите там .А не да снима само филми с професионални камери и да се заяжда с лаладжии и „Виртуални търсачи”
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



"Кратки курсове" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Кратки курсове"   "Кратки курсове" - Page 2 EmptyЧет Яну 16, 2014 11:44 am

nasko75 написа:
Golden Mask написа:


Колега вместо да пиеш от извора си тръгнал да търсиш акъл от лаладжии !
В Монтана има доста хора който са търсачи ама не като тия виртуални, а са от сутрин до вечер на полето сменили са доста модели детектори- Маски, Енигми, Фишери, Гарети, Майнлаби и сега работят с DEUS !
Включително и заклетият XLT фен ( да не му пиша името ) дето е тръгнал от 6V Eagle с вертикален дисплей, после е имал Spectrum 6V, XLT, DFX, DFX 300 после Spectra V3i , минал е през GTI2500, F75, E-TRACK, от Коледа е с DEUS и не иска и да чуе за друга машина .
Това е така защото XP е създаден от търсач, който най добре знае какво се иска от един детектор .

А аз пък се чудя защо като знае ......


Кой ?


Мохарем що стоя цяло лято в Монтана, точно за това Smile
Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



"Кратки курсове" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Кратки курсове"   "Кратки курсове" - Page 2 EmptyЧет Яну 16, 2014 11:52 am

Golden Mask написа:

Друг път като правиш клипове недей постоянно да въртиш копчетата в зависимост от ситуацията !
Настройваш, тръгваш да правиш махове все едно търсиш, да се види колко е стабилен без да има сигнали и тогвава без да пипаш нищо по копчетата показваш какво може...
тая ф5-тица не може да работи с малка антена, а вие сте и качили голяма!!!! все едно на ИФА да закачите 2-3 ремаркета с 45 тона товар и да искате да върви като мощните ТИР-ове !!!! този апарат е толкова нищожен че не си заслужава да го коментирате!!!!!
Върнете се в началото Go down
nasko75
Джадай
Джадай
nasko75



"Кратки курсове" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Кратки курсове"   "Кратки курсове" - Page 2 EmptyЧет Яну 16, 2014 12:00 pm

Golden Mask написа:
nasko75 написа:
Golden Mask написа:


Колега вместо да пиеш от извора си тръгнал да търсиш акъл от лаладжии !
В Монтана има доста хора който са търсачи ама не като тия виртуални, а са от сутрин до вечер на полето сменили са доста модели детектори- Маски, Енигми, Фишери, Гарети, Майнлаби и сега работят с DEUS !
Включително и заклетият XLT фен ( да не му пиша името ) дето е тръгнал от 6V Eagle с вертикален дисплей, после е имал Spectrum 6V, XLT, DFX, DFX 300 после Spectra V3i , минал е през GTI2500, F75, E-TRACK, от Коледа е с DEUS и не иска и да чуе за друга машина .
Това е така защото XP е създаден от търсач, който най добре знае какво се иска от един детектор .

А аз пък се чудя защо като знае ......


Кой ?


Мохарем що стоя цяло лято в Монтана, точно за това Smile

На неговите години и ти си стоял там при същите майстори в Монтана ,не забравяй от къде си тръгнал и бъди поне малко признателен към хората които са ти дали хляба в ръцете .Не вярвам да си се родил научен
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



"Кратки курсове" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Кратки курсове"   "Кратки курсове" - Page 2 EmptyЧет Яну 16, 2014 12:07 pm

nasko75 написа:
Golden Mask написа:
nasko75 написа:
Golden Mask написа:


Колега вместо да пиеш от извора си тръгнал да търсиш акъл от лаладжии !
В Монтана има доста хора който са търсачи ама не като тия виртуални, а са от сутрин до вечер на полето сменили са доста модели детектори- Маски, Енигми, Фишери, Гарети, Майнлаби и сега работят с DEUS !
Включително и заклетият XLT фен ( да не му пиша името ) дето е тръгнал от 6V Eagle с вертикален дисплей, после е имал Spectrum 6V, XLT, DFX, DFX 300 после Spectra V3i , минал е през GTI2500, F75, E-TRACK, от Коледа е с DEUS и не иска и да чуе за друга машина .
Това е така защото XP е създаден от търсач, който най добре знае какво се иска от един детектор .

А аз пък се чудя защо като знае ......


Кой ?


Мохарем що стоя цяло лято в Монтана, точно за това Smile

На неговите години и ти си стоял там при същите майстори в Монтана ,не забравяй  от къде си тръгнал и бъди поне малко признателен към хората които са ти дали хляба в ръцете .Не вярвам да си се родил научен

Аз си имам инжинер на хонорар, не ми е нужно да ходя при тоя или оня !
Тоя дето си мислиш че ми е дал хляба също ходи за съвети при Войнов ама не му се вадят пари и поучава от трите по-дългия ! Smile
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



"Кратки курсове" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Кратки курсове"   "Кратки курсове" - Page 2 EmptyЧет Яну 16, 2014 12:09 pm

Podlecii.avg написа:
Golden Mask написа:

Друг път като правиш клипове  недей постоянно да въртиш копчетата в зависимост от ситуацията !
Настройваш, тръгваш да правиш махове все едно търсиш, да се види колко е стабилен без да има сигнали и тогвава без да пипаш нищо по копчетата показваш какво може...
тая ф5-тица не може да работи с малка антена, а  вие сте и качили голяма!!!!  все едно на ИФА  да закачите 2-3 ремаркета с 45 тона товар и да искате да върви като мощните ТИР-ове !!!!  този апарат е толкова нищожен че не си заслужава да го коментирате!!!!!

GM1 да не е с малка антена ? Точно в това е смисъла на паралелните тестове !
Върнете се в началото Go down
nasko75
Джадай
Джадай
nasko75



"Кратки курсове" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Кратки курсове"   "Кратки курсове" - Page 2 EmptyЧет Яну 16, 2014 12:24 pm

Golden Mask написа:
nasko75 написа:
Golden Mask написа:
nasko75 написа:
Golden Mask написа:


Колега вместо да пиеш от извора си тръгнал да търсиш акъл от лаладжии !
В Монтана има доста хора който са търсачи ама не като тия виртуални, а са от сутрин до вечер на полето сменили са доста модели детектори- Маски, Енигми, Фишери, Гарети, Майнлаби и сега работят с DEUS !
Включително и заклетият XLT фен ( да не му пиша името ) дето е тръгнал от 6V Eagle с вертикален дисплей, после е имал Spectrum 6V, XLT, DFX, DFX 300 после Spectra V3i , минал е през GTI2500, F75, E-TRACK, от Коледа е с DEUS и не иска и да чуе за друга машина .
Това е така защото XP е създаден от търсач, който най добре знае какво се иска от един детектор .

А аз пък се чудя защо като знае ......


Кой ?


Мохарем що стоя цяло лято в Монтана, точно за това Smile

На неговите години и ти си стоял там при същите майстори в Монтана ,не забравяй  от къде си тръгнал и бъди поне малко признателен към хората които са ти дали хляба в ръцете .Не вярвам да си се родил научен

Аз си имам инжинер на хонорар, не ми е нужно да ходя при тоя или оня !
Тоя дето си мислиш че ми е дал хляба също ходи за съвети при Войнов ама не му се вадят пари и поучава от трите по-дългия ! Smile

Няма смисъл да се спори с теб, то е ясно че не ги правиш ти твоите  уреди .А си имаш екип за производство им ,ти все пак трябва да си ръководиш бизнеса и да снимаш филми ,но подхода поне за България пазар и търсач АЗ мисля че не ти е правилен  .А  пък щом се сещаш за кои майстори става въпрос пак трябва да са доволни че си ги запомнил кои са те  Wink
Има една приказка: "Народ, който не помни миналото си, няма бъдеще"
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




"Кратки курсове" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Кратки курсове"   "Кратки курсове" - Page 2 EmptyЧет Яну 16, 2014 1:05 pm

nasko75 написа:


Няма смисъл да се спори с теб, то е ясно че не ги правиш ти твоите  уреди .А си имаш екип за производство им ,ти все пак трябва да си ръководиш бизнеса и да снимаш филми ,но подхода поне за България пазар и търсач АЗ мисля че не ти е правилен  .А  пък щом се сещаш за кои майстори става въпрос пак трябва да са доволни че си ги запомнил кои са те  Wink
Има една приказка: "Народ, който не помни миналото си, няма бъдеще"
Наблюдавам ти постовете то известно време и не мога да разбера какво сакаш - не си Фишержия а пък се правиш на такъв...
Аз съм Николай Иванов(електричаря) от гр. Левски-Плевенско в района ме познават доста хора...
Ти кой си - представи се...?
Или е по уютно да се криеш зад никнейма...
Върнете се в началото Go down
nasko75
Джадай
Джадай
nasko75



"Кратки курсове" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Кратки курсове"   "Кратки курсове" - Page 2 EmptyЧет Яну 16, 2014 1:15 pm

pechkata написа:
nasko75 написа:


Няма смисъл да се спори с теб, то е ясно че не ги правиш ти твоите  уреди .А си имаш екип за производство им ,ти все пак трябва да си ръководиш бизнеса и да снимаш филми ,но подхода поне за България пазар и търсач АЗ мисля че не ти е правилен  .А  пък щом се сещаш за кои майстори става въпрос пак трябва да са доволни че си ги запомнил кои са те  Wink
Има една приказка: "Народ, който не помни миналото си, няма бъдеще"
Наблюдавам ти постовете то известно време и не мога да разбера какво сакаш - не си Фишержия а пък се правиш на такъв...
Аз съм Николай Иванов(електричаря) от гр. Левски-Плевенско в района ме познават доста хора...
Ти кой си - представи се...?
Или е по уютно да се криеш зад никнейма...
И за какво се бориш като си Николай Иванов(електричаря) от гр. Левски-Плевенско
Какво ме вълнува мен тази работа ,аз да не ти съм някои друг та да ти се връзвам на глупостите .
Ако те интересува нещо на лични. А иначе там в профила си пише Наско от Варна тук ме знаят  cheers 
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



"Кратки курсове" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Кратки курсове"   "Кратки курсове" - Page 2 EmptyЧет Яну 16, 2014 1:22 pm

Golden Mask написа:
ivanasen написа:
Нали гледаш клиповете-мои са! Мисля,че това е достатъчно.

Всеки детектор ще работи по-добре от Ф5 !
Тия пирони са доста хилави вземи един или два по-големи, като тези :



Друг път като правиш клипове гледай да са с по-добро качество ( смени си смарт телефона  Laughing ) и недей постоянно да въртиш копчетата в зависимост от ситуацията !

Настройваш, тръгваш да правиш махове все едно търсиш, да се види колко е стабилен без да има сигнали и тогвава без да пипаш нищо по копчетата показваш какво може...

Аз имам професионална HD камера, мога да съм ти оператор и то безплатно ...!

Ще направя клип с : палешник/лемеш/ от рало в дупка , а под него 1лв. И ще зария дупката и ще изрежа желязото . Ще тръгна от 50 м. и ще видиш , че пак ще хвана левчето     


 Ха-ха -ха!

А ти с твоята маска в Афганистан за намиране на желязо от войната! Аре.....


Последната промяна е направена от ivanasen на Чет Яну 16, 2014 2:47 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




"Кратки курсове" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Кратки курсове"   "Кратки курсове" - Page 2 EmptyЧет Яну 16, 2014 1:26 pm

Какво ме вълнува мен тази работа ,аз да не ти съм някои друг та да ти се връзвам на глупостите . написа:
Като са глупости що им обръщаш внимание...
Или по добре да се лигавиш...
И не видях да вдяваш много много конеца...
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




"Кратки курсове" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Кратки курсове"   "Кратки курсове" - Page 2 EmptyЧет Яну 16, 2014 1:33 pm

този апарат е толкова нищожен че не си заслужава да го коментирате!!! написа:
Това го кажи на ИванАсен защото той го прави на велик детектор...
Върнете се в началото Go down
nasko75
Джадай
Джадай
nasko75



"Кратки курсове" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Кратки курсове"   "Кратки курсове" - Page 2 EmptyЧет Яну 16, 2014 1:54 pm

pechkata написа:

Това го кажи на ИванАсен защото той го прави на велик детектор...
Ето с един пост два отговора
Е  от това се дразнят колеги във форума че искате да изкарате  маската най велика cheers и друг уред освен маска не съществуват и настава нищо от другите
И аз колко вдявам си вдявам. Rolling Eyes  от теб акъл не искам ,щото съм имал ваш велик уред  до 2011г. и знам за какво става въпрос ,не правете всички други на ПРОСТИ
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




"Кратки курсове" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Кратки курсове"   "Кратки курсове" - Page 2 EmptyЧет Яну 16, 2014 2:16 pm

Голден маск е №1 и винаги ще бъде...
Голден маск не е производство на някакво сдружение или организация - ЕООД и се произвежда и продава от Владимир Лилов от Монтана...
А не като се изразяваш - "вашите" ...


Последната промяна е направена от pechkata на Чет Яну 16, 2014 2:27 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
nasko75
Джадай
Джадай
nasko75



"Кратки курсове" - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Кратки курсове"   "Кратки курсове" - Page 2 EmptyЧет Яну 16, 2014 2:22 pm

pechkata написа:
Голден маск е №1 и винаги ще бъде...
Голден маск не е производство на някакво сдружение или организация - ООД а се произвежда и продава от Владимир Лилов от Монтана...
А не като се изразяваш - "вашите" ...

 Laughing Very Happy Laughing А аз ви помислих за братя с Владимир Лилов от Монтана...
Съжалявам знам че не е така,  но от страни така изглежда
Върнете се в началото Go down
 
"Кратки курсове"
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Сбирка+образователни курсове 12.09.2020г. на Маджарово
» Безплатни курсове за членовете на БАТСЗМ-2018.
» Сбирка +образователни курсове 10 август 2019г. на р. Арда до гр. Маджарово

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Благи приказки-
Идете на: