Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
 

 "Кратки курсове"

Go down 
+10
nasko75
pechkata
Rinobs
jordan_nenov
ivangrozni
ivanasen
Avrelian
Gandalf
Radislav
Трибал-М
14 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



"Кратки курсове" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Кратки курсове"   "Кратки курсове" - Page 3 EmptyЧет Яну 16, 2014 2:25 pm

pechkata написа:
Голден маск е №1 и винаги ще бъде...
Голден маск не е производство на някакво сдружение или организация - ООД а се произвежда и продава от Владимир Лилов от Монтана...


Golden Mask написа:

Включително и заклетият XLT фен ( да не му пиша името ) дето е тръгнал от 6V Eagle с вертикален дисплей, после е имал Spectrum 6V, XLT, DFX, DFX 300 после Spectra V3i , минал е през GTI2500, F75, E-TRACK, от Коледа е с DEUS и не иска и да чуе за друга машина .
.


Като маската е номер едно, що си Ве с деус? Или ще ще кажеш , че деуса е направен благодарение на маската, а !

p.s.Извинявам се , че говоря на развален български , но въпросното лице говори на такъв език и за да ме разбере съм принуден да му говоря по този начин!


Последната промяна е направена от ivanasen на Чет Яну 16, 2014 3:44 pm; мнението е било променяно общо 4 пъти
Върнете се в началото Go down
Podlecii.avg
Цезар
Цезар
Podlecii.avg



"Кратки курсове" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Кратки курсове"   "Кратки курсове" - Page 3 EmptyЧет Яну 16, 2014 2:25 pm

би било добре да се правят паралелни тестове с истинските собственици на апаратите , на истински обекти, и истински сигнали които са стояли хиледи години под земята!! мисля че това е най-справедливо за всеки от нас , като искам да се извиня на всеки който са е почувствал засегнат от коментарите ми! най-малко имам намерение да засягам който и да е!!! жалко е че всички сме на огромни разстояния едни от други , и за някой от нас е невъзможно да се организираме на общ излет с цел реални тестове на реални сигнали в реално замърсени и орудени терени, с реални конкурентни апарати!
успех на всички  Cool 
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




"Кратки курсове" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Кратки курсове"   "Кратки курсове" - Page 3 EmptyЧет Яну 16, 2014 2:35 pm

Podlecii.avg написа:
би било добре да се правят паралелни тестове с истинските собственици на апаратите , на истински обекти, и истински сигнали които са стояли  хиледи години под земята!! мисля че това е най-справедливо за всеки от нас , като искам да се извиня на всеки който са е почувствал засегнат от коментарите ми!  най-малко имам намерение да засягам който и да е!!! жалко е че всички сме на огромни разстояния едни от други ,  и за някой от нас е невъзможно да се организираме на общ излет с цел реални тестове  на реални сигнали в реално замърсени и орудени  терени, с реални конкурентни апарати!  
 успех на всички  Cool 
Аз съм за този пост - точно и по мъжки...
Считай се за извинен от моя страна - макар и да няма защо...
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



"Кратки курсове" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Кратки курсове"   "Кратки курсове" - Page 3 EmptyЧет Яну 16, 2014 2:43 pm

pechkata написа:
Голден маск е №1 и винаги ще бъде...
Голден маск не е производство на някакво сдружение или организация - ООД а се произвежда и продава от Владимир Лилов от Монтана...


Golden Mask написа:

Включително и заклетият XLT фен ( да не му пиша името ) дето е тръгнал от 6V Eagle с вертикален дисплей, после е имал Spectrum 6V, XLT, DFX, DFX 300 после Spectra V3i , минал е през GTI2500, F75, E-TRACK, от Коледа е с DEUS и не иска и да чуе за друга машина .
.


Като маската е номер едно, що си Ве с деус? Или ще ще кажеш , че деуса е направен благодарение на маската, а !


Не ми отговори на въпроса ВЕ!


И колко ти плаша Владо лилов за да сложиш на аватара си ГМ 4?
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



"Кратки курсове" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Кратки курсове"   "Кратки курсове" - Page 3 EmptyЧет Яну 16, 2014 4:50 pm

Podlecii.avg написа:
би било добре да се правят паралелни тестове с истинските собственици на апаратите

Така е, но на путьовците им е по-лесно да цъкат на клавиатурата и да плямпат глупости !
Като му предложиш ,,дуел" се скриват в мишите си дупки и само муцунките показват, после като отмине опасността пак започват да танцуват !


Последната промяна е направена от Golden Mask на Чет Яну 16, 2014 4:54 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



"Кратки курсове" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Кратки курсове"   "Кратки курсове" - Page 3 EmptyЧет Яну 16, 2014 4:53 pm

ivanasen написа:
pechkata написа:
Голден маск е №1 и винаги ще бъде...
Голден маск не е производство на някакво сдружение или организация - ООД а се произвежда и продава от Владимир Лилов от Монтана...


Golden Mask написа:

Включително и заклетият XLT фен ( да не му пиша името ) дето е тръгнал от 6V Eagle с вертикален дисплей, после е имал Spectrum 6V, XLT, DFX, DFX 300 после Spectra V3i , минал е през GTI2500, F75, E-TRACK, от Коледа е с DEUS и не иска и да чуе за друга машина .
.


Като маската е номер едно, що си Ве с деус? Или ще ще кажеш , че деуса е направен благодарение на маската, а !


Не ми отговори на въпроса ВЕ!


И колко ти плаша Владо лилов за да сложиш на аватара си ГМ 4?

Явно ме му се отговаря на женски полов орган !
Върнете се в началото Go down
ivanasen
Джадай
Джадай
ivanasen



"Кратки курсове" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Кратки курсове"   "Кратки курсове" - Page 3 EmptyЧет Яну 16, 2014 4:58 pm

Golden Mask написа:
ivanasen написа:
pechkata написа:
Голден маск е №1 и винаги ще бъде...
Голден маск не е производство на някакво сдружение или организация - ООД а се произвежда и продава от Владимир Лилов от Монтана...


Golden Mask написа:

Включително и заклетият XLT фен ( да не му пиша името ) дето е тръгнал от 6V Eagle с вертикален дисплей, после е имал Spectrum 6V, XLT, DFX, DFX 300 после Spectra V3i , минал е през GTI2500, F75, E-TRACK, от Коледа е с DEUS и не иска и да чуе за друга машина .
.





Като маската е номер едно, що си Ве с деус? Или ще ще кажеш , че деуса е направен благодарение на маската, а !


Не ми отговори на въпроса ВЕ!


И колко ти плаша Владо лилов за да сложиш на аватара си ГМ 4?

Явно ме му се  отговаря на женски полов орган !


Не мислех , че си изпаднал в такава дълбока ремисия шизофреничен пед.л!


Последната промяна е направена от ivanasen на Чет Яну 16, 2014 8:14 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



"Кратки курсове" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Кратки курсове"   "Кратки курсове" - Page 3 EmptyЧет Яну 16, 2014 5:00 pm

Golden Mask написа:
Podlecii.avg написа:
би било добре да се правят паралелни тестове с истинските собственици на апаратите

Така е, но на путьовците им е по-лесно да цъкат на клавиатурата и да плямпат глупости !
Като му предложиш ,,дуел" се скриват в мишите си дупки и само муцунките показват, после като отмине опасността пак започват да танцуват !




Не ма вълнуват вашите спорове, я кажи Маска 1 с кои качества е по добра от Ф5. Питам от любопитство! Ама ги нареди от 1 до ....! Примерно, 1. Дълбочина 2. Бързина и тн.!
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




"Кратки курсове" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Кратки курсове"   "Кратки курсове" - Page 3 EmptyЧет Яну 16, 2014 5:20 pm

Gandalf написа:





         Не ма вълнуват вашите спорове, я кажи  Маска 1 с кои качества е по добра от Ф5. Питам от любопитство! Ама ги нареди от 1 до ....! Примерно, 1. Дълбочина 2. Бързина и тн.!


Този е верния тон за тази тема!Според мен.
Върнете се в началото Go down
FELIX
Цезар
Цезар
FELIX



"Кратки курсове" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Кратки курсове"   "Кратки курсове" - Page 3 EmptyЧет Яну 16, 2014 5:33 pm

Podlecii.avg написа:
би било добре да се правят паралелни тестове с истинските собственици на апаратите , на истински обекти, и истински сигнали които са стояли  хиледи години под земята!! мисля че това е най-справедливо за всеки от нас , като искам да се извиня на всеки който са е почувствал засегнат от коментарите ми!  най-малко имам намерение да засягам който и да е!!! жалко е че всички сме на огромни разстояния едни от други ,  и за някой от нас е невъзможно да се организираме на общ излет с цел реални тестове  на реални сигнали в реално замърсени и орудени  терени, с реални конкурентни апарати!  
 успех на всички  Cool 
Е това ве4е е приказка  Cool 
Върнете се в началото Go down
Golden Mask
Джадай
Джадай
Golden Mask



"Кратки курсове" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Кратки курсове"   "Кратки курсове" - Page 3 EmptyЧет Яну 16, 2014 6:03 pm

Gandalf написа:
Golden Mask написа:
Podlecii.avg написа:
би било добре да се правят паралелни тестове с истинските собственици на апаратите

Така е, но на путьовците им е по-лесно да цъкат на клавиатурата и да плямпат глупости !
Като му предложиш ,,дуел" се скриват в мишите си дупки и само муцунките показват, после като отмине опасността пак започват да танцуват !




         Не ма вълнуват вашите спорове, я кажи  Маска 1 с кои качества е по добра от Ф5. Питам от любопитство! Ама ги нареди от 1 до ....! Примерно, 1. Дълбочина 2. Бързина и тн.!

Ти като гледа трите клипа какво разбра ?
С кое е по-добра и с кое е по-зле ?
Върнете се в началото Go down
Gandalf
Джадай
Джадай
Gandalf



"Кратки курсове" - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: "Кратки курсове"   "Кратки курсове" - Page 3 EmptyЧет Яну 16, 2014 6:34 pm

Golden Mask написа:
Gandalf написа:
Golden Mask написа:
Podlecii.avg написа:
би било добре да се правят паралелни тестове с истинските собственици на апаратите

Така е, но на путьовците им е по-лесно да цъкат на клавиатурата и да плямпат глупости !
Като му предложиш ,,дуел" се скриват в мишите си дупки и само муцунките показват, после като отмине опасността пак започват да танцуват !




         Не ма вълнуват вашите спорове, я кажи  Маска 1 с кои качества е по добра от Ф5. Питам от любопитство! Ама ги нареди от 1 до ....! Примерно, 1. Дълбочина 2. Бързина и тн.!

Ти като гледа трите клипа какво разбра ?
С кое е по-добра и с кое е по-зле ?




Според този клип в тая тема, ф5 е струва ми се по-бавен с лоша дискриминация и въобще възстановяването на машината от предния сигнал е зле! Спокойно можеш да ми кажеш дали съм познал или само глупости съм написал...  Very Happy 
Върнете се в началото Go down
 
"Кратки курсове"
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Сбирка+образователни курсове 12.09.2020г. на Маджарово
» Безплатни курсове за членовете на БАТСЗМ-2018.
» Сбирка +образователни курсове 10 август 2019г. на р. Арда до гр. Маджарово

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Благи приказки-
Идете на: