Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
 

 имам blisstool 48

Go down 
+27
kopa4
yaponetsa
Аруки Минкоц
Ancient Hunter
mdetectors.bg
adminn
hristo0o0
saiganica
кирката
mario321
Трибал-М
borislav123
nasko75
Одергас
Ne6o
Mladencho
kronos555
B.K.
stater
BLISSTООL
Rinobs
Чумата
pumata2003
maximus_kn
Gandalf
Симпличио
kamak61
31 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5
АвторСъобщение
Ancient Hunter
Цезар
Цезар
Ancient Hunter



имам blisstool 48 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: имам blisstool 48   имам blisstool 48 - Page 5 EmptyПон Май 19, 2014 11:01 am

Точно събора беше мястото да се докаже и щеше да има поне 200-300 фена.
Върнете се в началото Go down
nasko75
Джадай
Джадай
nasko75



имам blisstool 48 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: имам blisstool 48   имам blisstool 48 - Page 5 EmptyПон Май 19, 2014 12:11 pm

yaponetsa Коментирай кои от производителите как се е справил с тестовете  стена 
Върнете се в началото Go down
yaponetsa
Цезар
Цезар




имам blisstool 48 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: имам blisstool 48   имам blisstool 48 - Page 5 EmptyПон Май 19, 2014 1:39 pm

.


Последната промяна е направена от yaponetsa на Вто Сеп 13, 2016 7:51 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Гадуларя
Новобранец
Новобранец




имам blisstool 48 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: имам blisstool 48   имам blisstool 48 - Page 5 EmptyЧет Юни 05, 2014 9:33 am

Днеска нещо търсех на сайта на Келлико, та случайно видях, че предлагат и Блистул, но странното е, че само LTC64X V3 имат, а V4 и V5 не предлагат, явно са верни слуховете, че са се скарали и Мерчев отдавна не доставя Блистули за Келлико, а пък американците просто се опитват да пласират залежалите им Блистули и ще ги свалят от сайта си, но вероятно още доста време ще стоят там, понеже никой явно не иска да ги купува. Ето линк:

http://www.kellycodetectors.com/blisstool/

Но мен друго ме шокира, а именно откровените лъжи, които Келлико са написали за Блистулите, понеже нали уж се водят за най-големия и популярен магазин за детектори в Шатите, а се оказва, че и те са мошеници, както повечето продавачи. Значи над снимките на двата детектора има надпис "Click Here to Read More", като се щракне върху него и се открива целия текст, където четем хвалби като "ултрамодерен, професионален металотърсач", " с лесна настройка, която го прави подходящ за начинаещи, а също и за питни търсачи"  cheers , "има дори аудио дискриминация" ( това ме утепа, се едно това е некаква уникална опция  Laughing ), но най-шокиращото четем в последния абзац:

An American engineer who recently visited the factory said it can be compared to building a Rolls Royce automobile by hand - Американски инженер, който наскоро посети фабриката, каза, че тя може да се сравни със сграда за ръчна изработка на Ролсройс.  :mdr97: 

Е с това Келлико тотално ми паднаха в очиче, просто не съм очаквал от тях такава брутална и нагла лъжа...
Върнете се в началото Go down
mdetectors.bg
Джадай
Джадай
mdetectors.bg



имам blisstool 48 - Page 5 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: имам blisstool 48   имам blisstool 48 - Page 5 EmptyЧет Юни 05, 2014 3:52 pm

В металдетектинга има няколко мита, които с времето ще бъдат развенчани от хората.
1. Че монетарите на Майнлаб са най- добри - това май вече всички знаят, че е мит - в смисъл, че не струват парите си.
2. Келико е горяма работа и е много евтино - Келико отдавна не са най-евтиния магазин. Още миналата година в Сливек, като говорихме със собственика Стю, беше доста очуден, че цените в България са по-ниски. Те доста играят с отстъпките, които в действителност не са точно така.
Имаш транспорт, мито, ДДС и накрая с 10-20% по-скъпо, а гаранцията ти е .....
Келико придават всичко от което се печели, ето защо не продаваме георадари и Нокта  Very Happy 
Само си представете, че бест селъра за Келико за тази пролет е тоя металотърсач

https://www.imperio.biz/t8667-topic

Който дойде тая година на събора в Сливек и го тества, нека да каже колко струва. Всъщност тестовия, който е абсолятно нов гопродавам за 300лв.
Върнете се в началото Go down
 
имам blisstool 48
Върнете се в началото 
Страница 5 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» BLISTUUL-48
» BLISSTOOL предизвиква Nexus и Golden Mask, 08.06.2014, полигон ПЕРЕГРУЗКА, гр. Пловдив, България.
» Търся металодетектор под наем

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Български металдетектори-
Идете на: