Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
 

 имам blisstool 48

Go down 
+27
kopa4
yaponetsa
Аруки Минкоц
Ancient Hunter
mdetectors.bg
adminn
hristo0o0
saiganica
кирката
mario321
Трибал-М
borislav123
nasko75
Одергас
Ne6o
Mladencho
kronos555
B.K.
stater
BLISSTООL
Rinobs
Чумата
pumata2003
maximus_kn
Gandalf
Симпличио
kamak61
31 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
АвторСъобщение
kopa4
Преторий
Преторий
kopa4



имам blisstool 48 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: имам blisstool 48   имам blisstool 48 - Page 4 EmptyВто Апр 29, 2014 9:12 pm

yaponetsa написа:
На събора в Сливек,до колкото разбрах ще има представители от АКА,а надявам се и някой колега с Ф75.Ще ми е интересно да видя паралелни тестове м-у блистул и горните два.
японче,,аз ще ида на събора, ще си взема и блистола,- и аз съм навит на паралелни тестове!!!!
Върнете се в началото Go down
Ancient Hunter
Цезар
Цезар
Ancient Hunter



имам blisstool 48 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: имам blisstool 48   имам blisstool 48 - Page 4 EmptyВто Апр 29, 2014 9:17 pm

kopa4 написа:
Ancient Hunter написа:
adminn написа:
Това ми прилича на кеча: един излиза прибива Мерчев, докато слиза от ринга, Мерчев се вдига и отново почват да го бият и накрая мача свършва, защото тия дето го бият им изтръпват ръцете и отиват в болницата за да се лекуват  Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Shocked Shocked Shocked lol! lol! lol! lol! :mdr97: яяяяяяяд 
 :mdr97: :mdr97: :mdr97: Няма оправия. То народа е казал: "Луд умора няма"  Laughing
Стефане    -аз лично съм тествал Ака-то с моя блистол     след теста момчетата  щяха до ходят при теб
Идваха ли?
Всички които идват втори път все казват, че са за още един или 2 апарата.
Върнете се в началото Go down
kopa4
Преторий
Преторий
kopa4



имам blisstool 48 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: имам blisstool 48   имам blisstool 48 - Page 4 EmptyВто Апр 29, 2014 9:24 pm

Ancient Hunter написа:
kopa4 написа:
Ancient Hunter написа:
adminn написа:
Това ми прилича на кеча: един излиза прибива Мерчев, докато слиза от ринга, Мерчев се вдига и отново почват да го бият и накрая мача свършва, защото тия дето го бият им изтръпват ръцете и отиват в болницата за да се лекуват  Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Shocked Shocked Shocked lol! lol! lol! lol! :mdr97: яяяяяяяд 
 :mdr97: :mdr97: :mdr97: Няма оправия. То народа е казал: "Луд умора няма"  Laughing
Стефане    -аз лично съм тествал Ака-то с моя блистол     след теста момчетата  щяха до ходят при теб
Идваха ли?
Всички които идват втори път все казват, че са за още един или 2 апарата.
ти ще кажеш да ли са идвали,,бяха от владиславово Всички които идват втори път все казват, че са за още един или 2 апарата. съмнявам се, - не ми изглеждаха така веждите им бяха събрани на едно мястоVery Happy  Very Happy ела на събора
Върнете се в началото Go down
Ancient Hunter
Цезар
Цезар
Ancient Hunter



имам blisstool 48 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: имам blisstool 48   имам blisstool 48 - Page 4 EmptyВто Апр 29, 2014 9:29 pm

Със Сигнум или Сорекс бяха? Че то половината Владиславово си накупи Сигнуми.
Не знам, досега никой не е идвал да каже, че е недоволен от АКА. Точно обратното Smile
Да не ги бъркаш с друг апарат?
Върнете се в началото Go down
kopa4
Преторий
Преторий
kopa4



имам blisstool 48 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: имам blisstool 48   имам blisstool 48 - Page 4 EmptyВто Апр 29, 2014 9:38 pm

Ancient Hunter написа:
Със Сигнум или Сорекс бяха? Че то половината Владиславово си накупи Сигнуми.
Не знам, досега никой не е идвал да каже, че е недоволен от АКА. Точно обратното Smile
Да не ги бъркаш с друг апарат?
във Варна имаш само два апарата продадени даже мога да им кажа и имената...........тествал съм Сорекса не става човече за нивите,,за плажа може да стане..........а и в магазина или в гаража ти както го наричаш има само китайска стока,,,,,,,,,,поне съм влизал много пъти там No No 
Върнете се в началото Go down
Ancient Hunter
Цезар
Цезар
Ancient Hunter



имам blisstool 48 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: имам blisstool 48   имам blisstool 48 - Page 4 EmptyВто Апр 29, 2014 10:00 pm

kopa4 написа:
във Варна имаш само два апарата продадени даже мога да им кажа и имената
Щом казваш  Smile Много се радвам когато хората са информирани, но да знаеш че само днес купиха 2 Сигнума  Cool 
kopa4 написа:
в магазина или в гаража ти както го наричаш има само китайска стока,,,,,,,,,,поне съм влизал много пъти там
Значи дълги години не си идвал. Повече от 6 год. нямам китайски апарати. Има Гарети, Фишери, Bounty Hunter, руски, български апарати. Имаше и White's, XP, Minelab
Не поддържам разнообразие и количества, защото не ми е цел. Ако си обърнал внимание, в магазина има много други неща и детекторите са между другото Smile
Само с едно тестване не можеш да усвоиш такъв апарат и да го оцениш обективно.
Ако ти остане време някой път, отбий се за по кафе, ще ти покажа тънкости които няма да видиш на тестове SmileМежду другото може да ти покажа и строежа на новата сграда където ще се сглобяват...
Върнете се в началото Go down
sdsds
Про-Консул
Про-Консул
sdsds



имам blisstool 48 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: имам blisstool 48   имам blisstool 48 - Page 4 EmptyВто Апр 29, 2014 10:46 pm

Бреи във Варна толкоз много търсачи имало ,ама те много срамежливи местните  Shocked  а пък и половин Владиславово с детектори бил (поля ,гори бол)Все пак във Владиславово слушат прогнозата за времето за Добрич  Smile 
Върнете се в началото Go down
Ancient Hunter
Цезар
Цезар
Ancient Hunter



имам blisstool 48 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: имам blisstool 48   имам blisstool 48 - Page 4 EmptyВто Апр 29, 2014 10:54 pm

За съжаление, май е така. Има много търсачи, но напоследък нещата много се промениха. Преди 15 год. на един обект край Кичево се бяхме събрали 28 човека, и никой от нищо не се притесняваше.
Познавам много хора тук които сега предпочитат да ходят поединично или се грабват и отиват някъде надалеч за повече време и се включват в местни групи при свои познати.
Върнете се в началото Go down
Petronii
Цезар
Цезар




имам blisstool 48 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: имам blisstool 48   имам blisstool 48 - Page 4 EmptyВто Апр 29, 2014 10:54 pm

BLISSTООL написа:

Качеството на всеки BLISSTOOL металдетектор се следи многократно по време на производство, а след производство: освен стандартни лабораторни изследвания, абсолютно всеки произведен BLISSTOOL металдетектор минава задължително комплексен полеви тест на терен, на нашите полигони.

Освен това, всеки комплект детектор + бобини се настройва и тества фабрично за 100% производителност. За това, когато изпращаме детектор до дистрибутор или клиент, ние сме сигурни че той работи на 100%. За сравнение, при водещите производители на детектори, производителността на детекторите от един и същи модел варира около 15-20% минимум, т.е. те имат около 15-20% производствен толеранс в параметрите на детекторите си. При BLISSTOOL, този процент е под 1%. Това довежда до доста по-сложно и по-скъпо серийно производство при нас, но това е нужно за постигане на екстремната производителност която всеки един BLISSTOOL детектор осигурява.

Поради това, BLISSTOOL детектора е много специфичен за ремонт и качествена настройка след ремонта, въпреки че със всяка следваща партида го оптимизираме за по-лесен ремонт. Ето защо, той не може да бъде ремонтиран качествено без специализирано обучение, което ние осигуряваме, без значение съответния сервизен техник колко се бие в гърдите и на колко велик се прави. Поради това, комплексни ремонти изискващи корекции по електрониката и до момента се извършват само от BLISSTOOL България, а за по-леки ремонти има възможност да се извършват и от наши дистрибутори.

Поздрави!

За качествата на детектора няма да коментирам, там да се изказват тези, които са го ползвали, но като гледам не са много очаровани. Впечатлен съм обаче от теориите, които развива производителя и мога да кажа, че съм впечатлен на абсурдните твърдения и обобщения. Да се твърди , че американските специалисти не са подготвени да му сервизират детектора, може да се отнесе, като твърденията на някой луд в психиятрията, че е Наполеон  Laughing 
По-скоро не иска да допусне да му се отвяря техниката, защото знае какъв ще е шока на специалистите, като видят детектор със схемни решения от преди 30г и материали за 50$ да се конкурира по цени с най съвременна техника. А твърденията, че който си е купил негов апарат и после тича да си продава ГПХ-ите , може да разправя на онези, които техлят чехъл на връзката и му викат - Цезаре дръж  Laughing 
Върнете се в началото Go down
hristo0o0
Новобранец
Новобранец




имам blisstool 48 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: имам blisstool 48   имам blisstool 48 - Page 4 EmptyВто Апр 29, 2014 10:58 pm

pumata2003 написа:
kopa4 написа:
Mladencho написа:
Само едно ще ти кажа ахмеде,ако детекторите ти бяха толкоЗ добри колкото ги хвалиш,щяха да са известни (например като XP) и много хора щяха да работят с тях,но това не е така. Аз до сега не съм видял някой във форума да хвали твой апарат или някой на полето да работи с такъв.

И нищо не каза за предложението ми ще идваш ли за тестове? Много силен беше нещо ама май са на*ра.
                                                                                                                               ами, младенчо кажи къде да се срещнем и да ги пробваме...........
аз работя с ЛТЦ 48 вече 2 година и съм доволен барка за 20стотинки на 35 см при тестове с гарет АТпро и една Маска 2 гарета ги чу най дълбоко на 25 маската на 30 ........

Единсвенно на уродено и замърсено е малко капризен но съм му свикнал,да някой път ме заблуждава но рядко,мисля да му поставя заради това ВДИ калкулатор

Колко пъти го праща за регулиране и настройки за 2 години ?
Стига с тази дълбочина важното е колко цветни сигнала имаш на тръгване  а не на колко лови еди кво си !
Много пъти сме си правили тестове с познати и непознати колеги за дълбочина , оказва се че тея с дълбоките машини имат най малко сигнали, колкото по дълбока е машината толкоз повече се чупи или прави проблеми. На Ахмед дистрибутора се жалваше точно от това че били супер дълбоки блистулите но след 1-2 седмици започват обаждания от клиентите и връщане на стоката.
Върнете се в началото Go down
hristo0o0
Новобранец
Новобранец




имам blisstool 48 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: имам blisstool 48   имам blisstool 48 - Page 4 EmptyВто Апр 29, 2014 11:13 pm

BLISSTООL написа:
hristo0o0 написа:
До сега съм бил на три събора и на два от тях Блистол държан от самия Ахмед не работеше добре. На яз. Копринка не можа да го грундира а на яз. Кърджали извади един който хълцаше постоянно и веднага го прибра да не се излага за пореден път. Миналата година го нямаше на събора а един негов дистрибутор от София постоянно псуваше че не може да го намери и че не си вдига телефона.

- На събора в Копринка, действително имаше малка засечка в началото - на мястото където пробвах да грундирам в суматохата, е имало парче винкел с дължина около 20 см в тревата. Открихме го след това. На същият събор, в тестовете за детекция на монети под орудени камъни, BLISSTOOL LTC64X се представи най-добре! На събора в Кърджали, единствено BLISSTOOL LTC64X засече всички дълбоки сигнали които бяхме приготвили и на същия събор се представи повече от отлично! След като видяха това, на останалите нещо им се изпари ентусиазма и бързо си прибраха детекторите. И на двата събора, сме имали по няколко демонстрационни детектори, които всеки желаещ е можел да тества. Идвали сме сред първите и сме си тръгвали сред последните от събора. Всичко това е документирано във видеата налични на този адрес: https://www.youtube.com/user/blisstoolfairs . И да - при наличие на много включени детектори близо един до друг, BLISSTOOL а и повечето други детектори не работят добре заедно. Дистрибутор в София ми е бил само Жоро от ГЕМ ГРУП / bul-trade / mdetectors. Ако той или някой друг е псувал по мой адрес - моля посочи кой точно! Телефона ми е 0883450667. Ако някой ме търси - знае как да се свърже с мен. На събора миналата година (2013) имахме среща с дистрибутора ни Kellyco. За съжаление, катастрофирахме тежко по средата на пътя, на път за събора в Сливек, и не можахме да присъстваме. След събора, от Kellyco ни дойдоха на свиждане. Видяхме се по работа с тях в Слащен, след събора, когато бяхме малко по-добре.

Що се правиш на луд,всички машинки се грундираха без проблеми на Копринка само твойта хванала винкел Smile
https://www.youtube.com/watch?v=6zQfyX4nMH0

я гледай внимателно клипа и ще видиш че местиш сондата наляво - надясно да не би да има метални предмети но такива няма , блистола кудкудякаше навсякъде еднакво и не можеше да го настроиш толкоз беше го надул да впечатлиш народа че се оля  Laughing Не напразно после изкара 20 копчета че да не се излагаш .
Не мога да намеря клипа от Кърждали в момента но и там се изложи като кифладжия
Върнете се в началото Go down
kronos555
Про-Консул
Про-Консул




имам blisstool 48 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: имам blisstool 48   имам blisstool 48 - Page 4 EmptyВто Апр 29, 2014 11:32 pm

kopa4 написа:
Ancient Hunter написа:
Със Сигнум или Сорекс бяха? Че то половината Владиславово си накупи Сигнуми.
Не знам, досега никой не е идвал да каже, че е недоволен от АКА. Точно обратното Smile
Да не ги бъркаш с друг апарат?
                          във Варна имаш само два апарата продадени даже мога да им кажа и имената...........тествал съм Сорекса не става човече за нивите,,за плажа може да стане..........а и в магазина  или в гаража ти както го наричаш има само китайска стока,,,,,,,,,,поне съм влизал много пъти там No No 
Сещам се за кои момчета говориш, излизахме, показах им как се настройва апарата и как се работи с него(беше много разбъзикан), с тея машини не става с едно излизане
Върнете се в началото Go down
borislav123
Консул
Консул




имам blisstool 48 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: имам blisstool 48   имам blisstool 48 - Page 4 EmptyВто Апр 29, 2014 11:36 pm

На Копринския язовир-Казанлъшко почвите са доста леки между другото.
Върнете се в началото Go down
Ancient Hunter
Цезар
Цезар
Ancient Hunter



имам blisstool 48 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: имам blisstool 48   имам blisstool 48 - Page 4 EmptyВто Апр 29, 2014 11:43 pm

hristo0o0 написа:
BLISSTООL написа:
hristo0o0 написа:
До сега съм бил на три събора и на два от тях Блистол държан от самия Ахмед не работеше добре. На яз. Копринка не можа да го грундира а на яз. Кърджали извади един който хълцаше постоянно и веднага го прибра да не се излага за пореден път. Миналата година го нямаше на събора а един негов дистрибутор от София постоянно псуваше че не може да го намери и че не си вдига телефона.


Що се правиш на луд,всички машинки се грундираха без проблеми на Копринка само твойта хванала винкел Smile
https://www.youtube.com/watch?v=6zQfyX4nMH0

я гледай внимателно клипа и ще видиш че местиш сондата наляво - надясно да не би да има метални предмети но такива няма , блистола кудкудякаше навсякъде еднакво и не можеше да го настроиш толкоз беше го надул да впечатлиш народа че се оля  Laughing Не напразно после изкара 20 копчета че да не се излагаш .
Не мога да намеря клипа от Кърждали в момента но и там се изложи като кифладжия
Всички начинаещи "майстори" така започват - първо надуват апарата да покажат колко дълбок и невероятен детектор са направили, по-късно разбират, че има и други неща на които могат да обърнат внимание.
Върнете се в началото Go down
Ancient Hunter
Цезар
Цезар
Ancient Hunter



имам blisstool 48 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: имам blisstool 48   имам blisstool 48 - Page 4 EmptyСря Апр 30, 2014 12:13 am

kronos555 написа:
kopa4 написа:
Ancient Hunter написа:
Със Сигнум или Сорекс бяха? Че то половината Владиславово си накупи Сигнуми.
Не знам, досега никой не е идвал да каже, че е недоволен от АКА. Точно обратното Smile
Да не ги бъркаш с друг апарат?
                          във Варна имаш само два апарата продадени даже мога да им кажа и имената...........тествал съм Сорекса не става човече за нивите,,за плажа може да стане..........а и в магазина  или в гаража ти както го наричаш има само китайска стока,,,,,,,,,,поне съм влизал много пъти там No No 
Сещам се за кои момчета говориш, излизахме, показах им как се настройва апарата и как се работи с него(беше много разбъзикан), с тея машини не става с едно излизане
Не случайно руснаците са написали отпред на инструкцията за работа: "Детектора на умните хора".
Само с едно тестване нищо не можеш да постигнеш, освен да му чуеш гласа.
Върнете се в началото Go down
Mladencho
Цезар
Цезар
Mladencho



имам blisstool 48 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: имам blisstool 48   имам blisstool 48 - Page 4 EmptyСря Апр 30, 2014 12:53 am

BLISSTООL написа:
Има много предпоставки които правят дадена марка популярна. Качеството и параметрите на детекторите, са само една малка част от всичко необходимо.

Кои са предпоставките ?  Външният вид-дизайнът ли ?  Или колко копчета има ? Тези които си споменал,са точно най-важните от които се интересуват търсачите.


BLISSTООL написа:
- а аз както вече писах, проявявам интерес към комплексни паралелни тестове, които да документираме на видео. Поставяме, заравяме и тестваме детекцията на различни метални обекти на различни терени, пък ти в свободното си време си търси на воля колкото си искаш.


Защо само към такива тестове,ти като излезеш да търсиш на полето,да не би да излизаш да си правиш тетове само? Щото търсачите по-принцип илизат да търсят,а не да си правят тестове? Истинския тест е на терена мой човек,там нещата са различни,монетата може да е отгоре на 2-3 сантима в почвата,но ти пак да не я чуеш на ход с иначе дълбоката ти машина.
Не се съгласяваш на реален тест,щото накрая аз ще имам един джоб със сигнали пък ти нищо.
Върнете се в началото Go down
borislav123
Консул
Консул




имам blisstool 48 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: имам blisstool 48   имам blisstool 48 - Page 4 EmptyСря Апр 30, 2014 9:37 am

Младенчо остави го човека да си мечтае колко е добър апарата му . Скоро се засякохме с колега който работеше с апарат като твоя . Наистина много добър апарат.За облога надали ще се навие. Мястото беше около Копринка Близо до там където Блистола не може да тръгне на клипа. Very Happy 
Върнете се в началото Go down
Аруки Минкоц
Новобранец
Новобранец




имам blisstool 48 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: имам blisstool 48   имам blisstool 48 - Page 4 EmptyСря Апр 30, 2014 11:38 am

имам blisstool 48 - Page 4 7307174b

E тоя клип наистина ме разби от смех, особено като слушах тънкото педaлско гласче на Мерчев с въпроса "ама нали нищо не е сложено долу", когато движи апарата и той постоянно звучи, сякаш има сигнал, е просто нема друг такъв жалък смешник!


:mdr97: 
Върнете се в началото Go down
Mladencho
Цезар
Цезар
Mladencho



имам blisstool 48 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: имам blisstool 48   имам blisstool 48 - Page 4 EmptyЧет Май 01, 2014 6:38 pm

borislav123 написа:
Младенчо остави го човека да си мечтае колко е добър апарата му . Скоро се засякохме с колега който работеше с апарат като твоя . Наистина много добър апарат.За облога надали ще се навие. Мястото беше около Копринка Близо до там където Блистола не може да тръгне на клипа. Very Happy 


Ае той да си мечтае,ама да не лъже хората поне,че едва ли не неговата машина е най-добрата.  Very Happy 
Върнете се в началото Go down
yaponetsa
Цезар
Цезар




имам blisstool 48 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: имам blisstool 48   имам blisstool 48 - Page 4 EmptyЧет Май 01, 2014 9:49 pm

.


Последната промяна е направена от yaponetsa на Вто Сеп 13, 2016 7:52 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
nasko75
Джадай
Джадай
nasko75



имам blisstool 48 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: имам blisstool 48   имам blisstool 48 - Page 4 EmptyНед Май 18, 2014 8:26 pm

Японец какво стана с космическите разработки на Мерчев и неговия BLISSTOOL ,щеше да бие  Minelab GPX  ПАЛЯЧОТО  jocolor  пак се покри нали ,за  другия събор може би  Laughing Very Happy LaughingТо пък сигурно го е страх/срам/ от Краси затова не идва
Върнете се в началото Go down
maximus_kn
Консул
Консул
maximus_kn



имам blisstool 48 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: имам blisstool 48   имам blisstool 48 - Page 4 EmptyНед Май 18, 2014 9:43 pm

И аз още го чакам в Кюстендил, но нещо не идва.
Върнете се в началото Go down
Petronii
Цезар
Цезар




имам blisstool 48 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: имам blisstool 48   имам blisstool 48 - Page 4 EmptyНед Май 18, 2014 9:55 pm

Сигурно пак е закъсал по пътя и не е могъл да дойде  Very Happy 
Имаше един пич с блистул, ама завалията от толкова много провали, лошо име на марката, много плахо пристъпваше на пробите
Върнете се в началото Go down
yaponetsa
Цезар
Цезар




имам blisstool 48 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: имам blisstool 48   имам blisstool 48 - Page 4 EmptyНед Май 18, 2014 11:49 pm

.


Последната промяна е направена от yaponetsa на Вто Сеп 13, 2016 7:52 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Джэк
Новобранец
Новобранец




имам blisstool 48 - Page 4 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: имам blisstool 48   имам blisstool 48 - Page 4 EmptyПон Май 19, 2014 10:25 am

Колеги, извинявам се, ама просто не издържах на веселбата, четейки сайта на Блистул, затова ще си позволя следния цитат:

След като металдетектор BLISSTOOL LTC64X се доказа като един от най-дълбоко засичащите металдетектори в света, особено когато става въпрос за не резонансни металдетектори тип индуктивен баланс, той си спечели прякора THE BEAST (ЗВЯРА). Този прякор беше измислен главно от потребителите на BLISSTOOL LTC64X v3, като олицетворение на неговата екстремна производителност. Доказвайки се навсякъде по света, BLISSTOOL LTC64X v3 се превърна в най-популярния и най-успешния BLISSTOOL металдетектор до момента. В тази връзка, а и предвид всички технологии, иновации и подобрения които ние вложихме в него, за нас беше истинско предизвикателство да разработим нещо още по-добро, т.е. да подобрим него. За реализацията на тази цел, ние работихме основно в две направления, които на пръв поглед са противоречиви едно спрямо друго: укротяване на ЗВЯРА и увеличаване на мощта на ЗВЯРА. След влагане на много време, ресурси, проучвания, изследвания и тестове, ние постигнахме целта си и сега с гордост ви представяме нашите най-нови модели металдетектори: BLISSTOOL LTC64X v4 и BLISSTOOL LTC64X v5. ЗВЯРЪТ в тях е по-мощен и по-стабилен.


Не съм вещ по психоанализа и не знам каква е точната диагноза на Мерчев, но определено завалията живее в някакъв виртуален свят на високи технологии, иновации, разработки, проучвания, изследвания, тестове... :mdr97:
Върнете се в началото Go down
 
имам blisstool 48
Върнете се в началото 
Страница 4 от 5Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» BLISTUUL-48
» BLISSTOOL предизвиква Nexus и Golden Mask, 08.06.2014, полигон ПЕРЕГРУЗКА, гр. Пловдив, България.
» Търся металодетектор под наем

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Български металдетектори-
Идете на: