Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
 

 Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате

Go down 
+11
vasilevs
slavitoooo
krasko
pechkata
aiko
zempar
stran
NERON
adminn
Aemilivs
ztec
15 posters
Иди на страница : 1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
ztec
Консул
Консул
ztec



Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате Empty
ПисанеЗаглавие: Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате   Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате EmptyВто Ное 03, 2009 10:11 pm

Very Happy


Последната промяна е направена от ztec на Пет Дек 23, 2011 5:58 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
ztec
Консул
Консул
ztec



Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате   Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате EmptyВто Ное 03, 2009 10:13 pm

Very Happy


Последната промяна е направена от ztec на Пет Дек 23, 2011 5:58 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
Aemilivs
Джадай
Джадай




Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате   Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате EmptyВто Ное 03, 2009 10:17 pm

От вторя вид имам един почти цял и няколко парчета от втори.Причина : среща със скала заради хубавата му дискриминация дето викаш и работа като цяло Smile
Върнете се в началото Go down
ztec
Консул
Консул
ztec



Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате   Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате EmptyВто Ное 03, 2009 10:20 pm

Very Happy


Последната промяна е направена от ztec на Пет Дек 23, 2011 5:59 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
ztec
Консул
Консул
ztec



Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате   Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате EmptyВто Ное 03, 2009 10:22 pm

Very Happy


Последната промяна е направена от ztec на Пет Дек 23, 2011 5:59 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате   Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате EmptyВто Ное 03, 2009 10:23 pm

Ауууууууу обичам всички тука Smile Смядовкааааа Razz Twisted Evil Basketball affraid


http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14

КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА БАТСЗМ
Върнете се в началото Go down
NERON
Цезар
Цезар
NERON



Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате   Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате EmptyВто Ное 03, 2009 10:27 pm

ztec написа:
Браво бе
31 преглеждания и 1 отговор
голяма помощ ми оказвате

по добре да ти каже някой който има или е ползвал
отколкото някой който само е чувал и може да те заблуди
Върнете се в началото Go down
ztec
Консул
Консул
ztec



Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате   Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате EmptyВто Ное 03, 2009 10:29 pm

Very Happy


Последната промяна е направена от ztec на Пет Дек 23, 2011 5:59 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
NERON
Цезар
Цезар
NERON



Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате   Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате EmptyВто Ное 03, 2009 10:30 pm

обикновенно става обратното
кои апарат те е разочаровал ?
Върнете се в началото Go down
stran
Легионер
Легионер




Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате   Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате EmptyВто Ное 03, 2009 10:37 pm

ztec написа:
Здравейта на всички
Не съм запознат много с бг.апаратите и ме интересува,кой апарат според вас от бг машините е с най добра ДИСКРИМИНАЦИЯ.
Не ме интересува дълбочината а само ДИСКРИМИНАЦИЯ
Който има някакво наблюдение нат даден апарат нека му напише името
Само името без да се пишат коментари,че големи спорове стават и се измества темата.
Благодаря Ви предварително за отделеното време и внимание!


ZLAT ZF-1
Върнете се в началото Go down
ztec
Консул
Консул
ztec



Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате Empty
ПисанеЗаглавие: здр   Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате EmptyВто Ное 03, 2009 10:38 pm

Very Happy


Последната промяна е направена от ztec на Пет Дек 23, 2011 6:00 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
Aemilivs
Джадай
Джадай




Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате   Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате EmptyВто Ное 03, 2009 10:42 pm

А сега кажи и че адриана лима не става Very Happy
Върнете се в началото Go down
NERON
Цезар
Цезар
NERON



Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате   Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате EmptyВто Ное 03, 2009 10:44 pm

да не си попадал на дефектни апарати ?
Върнете се в началото Go down
ztec
Консул
Консул
ztec



Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате   Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате EmptyВто Ное 03, 2009 10:45 pm

Very Happy


Последната промяна е направена от ztec на Пет Дек 23, 2011 6:00 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
ztec
Консул
Консул
ztec



Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате   Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате EmptyВто Ное 03, 2009 10:45 pm

Very Happy


Последната промяна е направена от ztec на Пет Дек 23, 2011 6:00 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
NERON
Цезар
Цезар
NERON



Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате   Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате EmptyВто Ное 03, 2009 10:46 pm

това са сравнително сносни апарати
да не е в теб проблема ?
Върнете се в началото Go down
ztec
Консул
Консул
ztec



Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате   Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате EmptyВто Ное 03, 2009 10:48 pm

Very Happy


Последната промяна е направена от ztec на Пет Дек 23, 2011 6:00 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
NERON
Цезар
Цезар
NERON



Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате   Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате EmptyВто Ное 03, 2009 10:51 pm

събираи пари
или направи компломис с 2 ръка
Върнете се в началото Go down
ztec
Консул
Консул
ztec



Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате   Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате EmptyВто Ное 03, 2009 10:52 pm

Very Happy


Последната промяна е направена от ztec на Пет Дек 23, 2011 6:01 am; мнението е било променяно общо 2 пъти
Върнете се в началото Go down
ztec
Консул
Консул
ztec



Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате   Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате EmptyВто Ное 03, 2009 10:53 pm

Very Happy


Последната промяна е направена от ztec на Пет Дек 23, 2011 6:01 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
ztec
Консул
Консул
ztec



Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате   Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате EmptyВто Ное 03, 2009 10:54 pm

Very Happy


Последната промяна е направена от ztec на Пет Дек 23, 2011 6:01 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
NERON
Цезар
Цезар
NERON



Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате   Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате EmptyВто Ное 03, 2009 11:04 pm

металдетектинга не опира само до средства а и до майсторлък
виждал съм колеги с хубави машини , но като търсят държът сондата на 1 - 2 педи отземята и е мятат като бейзболна бухалка
е какво да намеят във въздуха
най-много да засече пломбата на някой бръмбър
Върнете се в началото Go down
ztec
Консул
Консул
ztec



Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате   Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате EmptyВто Ное 03, 2009 11:12 pm

Very Happy


Последната промяна е направена от ztec на Пет Дек 23, 2011 6:02 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
NERON
Цезар
Цезар
NERON



Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате   Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате EmptyВто Ное 03, 2009 11:16 pm

аз мисля , че в форума има хора който ще ти помогнат по-добре от мен
аз мога да те заблудя неволно
Върнете се в началото Go down
ztec
Консул
Консул
ztec



Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате   Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате EmptyВто Ное 03, 2009 11:21 pm

Very Happy


Последната промяна е направена от ztec на Пет Дек 23, 2011 6:02 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
 
Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате
Върнете се в началото 
Страница 1 от 3Иди на страница : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Анкета за разнообразяване на темите във Форума
» Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г.
» ЗА КОЙ ЩЕ ГЛАСУВАТЕ ПРЕЗ 2013

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Български металдетектори-
Идете на: