Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
 

 Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате

Go down 
+11
vasilevs
slavitoooo
krasko
pechkata
aiko
zempar
stran
NERON
adminn
Aemilivs
ztec
15 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
индиана джоунс
Легионер
Легионер
индиана джоунс



Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате   Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате - Page 3 EmptyПон Ное 09, 2009 11:06 pm

aiko ,не спори за работи с които не си запознат....пожелавам т да си купиш тейджон cheers
Върнете се в началото Go down
aiko
Консул
Консул




Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате   Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате - Page 3 EmptyПон Ное 09, 2009 11:25 pm

Аз също съм на мнение, че не се е родил още този БГ майстор, който да направи машина, комплексно по-добра от който и да е от успешните модели на производител, като Whites, Minelab, Tesoro и т.н.

Разбира се затова и цените на българските апарати, рядко са над 500 лв щото иначе няма кой да ги купува.
Върнете се в началото Go down
aiko
Консул
Консул




Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате   Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате - Page 3 EmptyПон Ное 09, 2009 11:30 pm

индиана джоунс написа:
aiko ,не спори за работи с които не си запознат....пожелавам т да си купиш тейджон Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате - Page 3 Icon_cheers

Аз не споря, но като ме хвърляш на картофите с твърдения, че Тежонът нямал "All metal", вземи поне обясни какво имаш предвид, щото аз за IB детектор без такъв режим досега не съм чул. А и дори да си прав че няма такъв режим, кой ще копа за всеки черен сигнал?
Върнете се в началото Go down
индиана джоунс
Легионер
Легионер
индиана джоунс



Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате   Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате - Page 3 EmptyПон Ное 09, 2009 11:35 pm

aiko,ти си голям философ, с теб не можеда се спори ,в режим ал метал тесорото не може да работи.
Върнете се в началото Go down
индиана джоунс
Легионер
Легионер
индиана джоунс



Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате   Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате - Page 3 EmptyПон Ное 09, 2009 11:40 pm

aiko ти си на ход Primus Pilus
продава тейжон на супер цена
Върнете се в началото Go down
aiko
Консул
Консул




Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате   Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате - Page 3 EmptyПон Ное 09, 2009 11:41 pm

Че съм философ - философ съм, но чак да не може да се спори с мене Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате - Page 3 Icon_lol

Вземи да обясниш в какъв смисъл не може да работи - въобще ли не работи, зле ли работи или какво? Фабричен дефект на модела ли? Щото режимът "All metal" си го има по копчалъците.

Някой от колегите с такъв апарат, няма ли да изкаже мнение ...
Върнете се в началото Go down
индиана джоунс
Легионер
Легионер
индиана джоунс



Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате   Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате - Page 3 EmptyПон Ное 09, 2009 11:50 pm

колега ,пошегувах се ,тесоро са едни от най -хубавите апарати който имат супер дьлбочина ,стабилност и безшумен режим на тьрсене ,с голямата бобина са още по добре ,пробвал сьм колата вьздушно я хваща на 3 метра с дд бобината .
Върнете се в началото Go down
aiko
Консул
Консул




Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате   Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате - Page 3 EmptyВто Ное 10, 2009 12:10 am

индиана джоунс написа:
колега ,пошегувах се ,тесоро са едни от най -хубавите апарати който имат супер дьлбочина ,стабилност и безшумен режим на тьрсене ,с голямата бобина са още по добре ,пробвал сьм колата вьздушно я хваща на 3 метра с дд бобината .

Колега, не обръщай лопатата заради Примус Плиус Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате - Page 3 Icon_wink

1000 кинта за ползван Тежон е всичко друго но не и супер цена.
Върнете се в началото Go down
индиана джоунс
Легионер
Легионер
индиана джоунс



Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате   Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате - Page 3 EmptyВто Ное 10, 2009 12:22 am

на тесорото му дават 20 години гаранция ,ако не вярваш обади се в софилко,така че ,няма значение дали е втора рька,ама ти нали си много отворен купи си нещо друго,,ем сьрби ем боли ,,по добре си смени хобито не се занимаваи с това .
Върнете се в началото Go down
aiko
Консул
Консул




Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате   Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате - Page 3 EmptyВто Ное 10, 2009 12:28 am

Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате - Page 3 Icon_lol Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате - Page 3 Icon_lol Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате - Page 3 Icon_lol що да съм отворен, щото питам логични въпроси и не съм някой абдал ли. Благодаря за комплимента иначе! Аз хобита имам много - не ме мисли Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате - Page 3 Icon_wink
Върнете се в началото Go down
K7650
Легионер
Легионер
K7650



Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате   Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате - Page 3 EmptyВто Ное 10, 2009 12:30 am

От Българските апарати е Станимирка - Варна
Виждал съм как работи
и тези които е имат си мечтаят за Whites - разликата е една крачка
Върнете се в началото Go down
krasko
Преторий
Преторий
krasko



Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате   Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате - Page 3 EmptyВто Ное 10, 2009 9:08 pm

абе пич нее важно с кво си правиш кефа на полето важно е да идеш и поне за няколко часа да растовариш натрупаното през седмицата напрежение.нали за това е хоби.
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате   Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате - Page 3 EmptyВто Ное 10, 2009 9:29 pm

aiko написа:
Аз също съм на мнение, че не се е родил още този БГ майстор, който да направи машина, комплексно по-добра от който и да е от успешните модели на производител, като Whites, Minelab, Tesoro и т.н.

Разбира се затова и цените на българските апарати, рядко са над 500 лв щото иначе няма кой да ги купува.
Правилен отговор поздравления!!!!!
Върнете се в началото Go down
aiko
Консул
Консул




Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате   Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате - Page 3 EmptyВто Ное 10, 2009 9:44 pm

krasko написа:
абе пич нее важно с кво си правиш кефа на полето важно е да идеш и поне за няколко часа да растовариш натрупаното през седмицата напрежение.нали за това е хоби.

Е па то ако е така да вземе по едно хвърчило - поне няма да се оглеждаме като престъпници.
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате   Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате - Page 3 EmptyВто Ное 10, 2009 10:07 pm

pechkata написа:
aiko написа:
Аз също съм на мнение, че не се е родил още този БГ майстор, който да направи машина, комплексно по-добра от който и да е от успешните модели на производител, като Whites, Minelab, Tesoro и т.н.

Разбира се затова и цените на българските апарати, рядко са над 500 лв щото иначе няма кой да ги купува.
Правилен отговор поздравления!!!!!
друг е проблема на бг апаратите все нещо нее както трябва или за дооправяне
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате   Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате - Page 3 EmptyВто Ное 10, 2009 10:13 pm

zanvan написа:
pechkata написа:
aiko написа:
Аз също съм на мнение, че не се е родил още този БГ майстор, който да направи машина, комплексно по-добра от който и да е от успешните модели на производител, като Whites, Minelab, Tesoro и т.н.

Разбира се затова и цените на българските апарати, рядко са над 500 лв щото иначе няма кой да ги купува.
Правилен отговор поздравления!!!!!
друг е проблема на бг апаратите все нещо нее както трябва или за дооправяне
Да знам и аз съм един от БГ майсторите така, че направи извод - аз работя с MINELAB
Върнете се в началото Go down
krasko
Преторий
Преторий
krasko



Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате   Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате - Page 3 EmptyСря Ное 11, 2009 1:05 am

вносните апарати са скъпо удоволствие а от търкане финанси никакви.
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате   Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате - Page 3 EmptyСря Ное 18, 2009 9:56 pm

krasko написа:
вносните апарати са скъпо удоволствие а от търкане финанси никакви.
Мисля че не си прав-винаги има надежда, ако я нямаше няма да има и живот.
Върнете се в началото Go down
nikito
Новобранец
Новобранец




Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате   Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате - Page 3 EmptyСря Ное 18, 2009 11:28 pm

krasko написа:
абе пич нее важно с кво си правиш кефа на полето важно е да идеш и поне за няколко часа да растовариш натрупаното през седмицата напрежение.нали за това е хоби.
mnogo si prav pich xich da ne tarsich da podichach vazdyx da xapnech i da si tarsich koparkata si e napravo relaks
Върнете се в началото Go down
 
Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Анкета за разнообразяване на темите във Форума
» Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г.
» ЗА КОЙ ЩЕ ГЛАСУВАТЕ ПРЕЗ 2013

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Български металдетектори-
Идете на: