Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
 

 Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате

Go down 
+11
vasilevs
slavitoooo
krasko
pechkata
aiko
zempar
stran
NERON
adminn
Aemilivs
ztec
15 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
zempar
Цезар
Цезар
zempar



Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате   Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате - Page 2 EmptyВто Ное 03, 2009 11:35 pm

от колко време работиш с експлорера че не си доволен , и аз съм с екс...СЕ и съм много доволен , особенно на замърсено


Български металотърсачи
Върнете се в началото Go down
ztec
Консул
Консул
ztec



Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате   Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате - Page 2 EmptyВто Ное 03, 2009 11:40 pm

Very Happy и


Последната промяна е направена от ztec на Пет Дек 23, 2011 6:02 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
ztec
Консул
Консул
ztec



Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате   Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате - Page 2 EmptyВто Ное 03, 2009 11:44 pm

Very Happy


Последната промяна е направена от ztec на Пет Дек 23, 2011 6:02 am; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
zempar
Цезар
Цезар
zempar



Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате   Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате - Page 2 EmptyВто Ное 03, 2009 11:51 pm

работил съм с 2 бг апарата(няма да споменавам марки) и един гарет аце250 , ЕСЕто ги бие по всички показатели , при мен почвите са много леки и за 2 години от както я имам не съм попадал на орудено , така че не знам там как ще е
за паразитните сигнали , да не би да си издул опцията гейн


Български металотърсачи
Върнете се в началото Go down
aiko
Консул
Консул




Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате   Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате - Page 2 EmptyСря Ное 04, 2009 1:25 am

И аз съм за тежона. Рядко има уред, от който никой да не се оплаче.
Ако хобито ни беше законно и аз щях да си купя, но да дам толкоз пари и да се озъртам като автоджамбазин - мерси!
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате   Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате - Page 2 EmptyСря Ное 04, 2009 1:37 am

[quote="aiko"]И аз съм за тежона. Рядко има уред, от който никой да не се оплаче.
Ако хобито ни беше законно и аз щях да си купя, но да дам толкоз пари и да се озъртам като автоджамбазин - мерси![/quot lol! споко ти минаваш за производител Very Happy
Върнете се в началото Go down
Гост
Гост




Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате   Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате - Page 2 EmptyСря Ное 04, 2009 11:23 am

Майсторлъка при търсене е много важен. винаги съм давал за пример един старец (лека му пръст) дедо Цветко (паричката), който за мен беше пример за търсач. Лично съм пробвал неговия уред (стар Магнум) и той хващаше 20 стотинки въздушно на 15-16 сантиметра. Но въпреки това за този човек нямаше събота и неделя и почти до последните си дни ходеше по полето и намираше . Даже ми направи впечатление че той разпознаваше звуците на металдетектора и без включен дискриминатор. Е тва е майсторлъка и много от колегите-търсачи ще трябва "доста боб да изядат". Мисля че всеки от Монтана би потвърдил тези ми думи, тъй като почти всички познаваха този човек.
Върнете се в началото Go down
aiko
Консул
Консул




Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате   Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате - Page 2 EmptyСъб Ное 07, 2009 2:47 pm

Който от БГ производителите твърди, че апаратът му работи добре на замърсен терен, може да си направи малко реклама с един подобен тест:

https://www.youtube.com/watch?v=hsX1MSCFl2I&feature=related
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате   Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате - Page 2 EmptyСъб Ное 07, 2009 7:02 pm

В момента съм разработил една схема със чип която работи много добре на замърсено и орудено в момента предстоят тестове ще има клипчета и др.
Върнете се в началото Go down
krasko
Преторий
Преторий
krasko



Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате   Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате - Page 2 EmptyПон Ное 09, 2009 2:53 pm

според мен колкото е по натегната дискриминацията толкова повече пропускаш аз работя с миладинка и олабвам доста дискриминацията и намирам повече.
Върнете се в началото Go down
slavitoooo
Джадай
Джадай




Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате   Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате - Page 2 EmptyПон Ное 09, 2009 5:07 pm

krasko написа:
според мен колкото е по натегната дискриминацията толкова повече пропускаш аз работя с миладинка и олабвам доста дискриминацията и намирам повече.

И аз така мисля колега с тази дискриминация много се спекулира ! Апаратите с яката дискриминация най- много цвят пропускат !
Върнете се в началото Go down
vasilevs
Новобранец
Новобранец
vasilevs



Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате   Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате - Page 2 EmptyПон Ное 09, 2009 7:37 pm

на колко слагаш дискриминацията на миладинката 4е един приятел има ама не6то бере ядове
Върнете се в началото Go down
bulpan
Легионер
Легионер
bulpan



Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате   Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате - Page 2 EmptyПон Ное 09, 2009 8:11 pm

aiko написа:
Който от БГ производителите твърди, че апаратът му работи добре на замърсен терен, може да си направи малко реклама с един подобен тест:

https://www.youtube.com/watch?v=hsX1MSCFl2I&feature=related
pravih testove s 2 Tejona i ne vidqh ni6to pove4e ot tova koeto proizvejdam az. Tova mogat da go potvardqt sobstvenicite. Perfektni detektori nqma. ako zasili6 ednoto gubi6 drugoto, ako othlabi6 ednoto kopa6 mnogo.Uspeh na vsi4ki !
Върнете се в началото Go down
aiko
Консул
Консул




Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате   Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате - Page 2 EmptyПон Ное 09, 2009 8:33 pm

bulpan написа:
aiko написа:
Който от БГ производителите твърди, че апаратът му работи добре на замърсен терен, може да си направи малко реклама с един подобен тест:

https://www.youtube.com/watch?v=hsX1MSCFl2I&feature=related
pravih testove s 2 Tejona i ne vidqh ni6to pove4e ot tova koeto proizvejdam az. Tova mogat da go potvardqt sobstvenicite. Perfektni detektori nqma. ako zasili6 ednoto gubi6 drugoto, ako othlabi6 ednoto kopa6 mnogo.Uspeh na vsi4ki !

Колега, за да не са думите ти голи приказки, едва ли ще ти коства нещо, да направиш същия тест и да пуснеш клипчето да го видим.
Върнете се в началото Go down
индиана джоунс
Легионер
Легионер
индиана джоунс



Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате   Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате - Page 2 EmptyПон Ное 09, 2009 8:44 pm

колега ztec какьв апарат фабричен си имал досега ???гледам че се изказваш малко неподготвен за xlt to в една предишна тема ,а относно това тесоро тейджон не е нищо особено,не знам защо го хвалите толкова.
Върнете се в началото Go down
aiko
Консул
Консул




Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате   Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате - Page 2 EmptyПон Ное 09, 2009 8:59 pm

индиана джоунс написа:
колега ztec какьв апарат фабричен си имал досега ???гледам че се изказваш малко неподготвен за xlt to в една предишна тема ,а относно това тесоро тейджон не е нищо особено,не знам защо го хвалите толкова.

Според теб, кой апарат от този ценови клас /1200-1300 лв/ е по-добър?
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате   Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате - Page 2 EmptyПон Ное 09, 2009 9:03 pm

aiko написа:
bulpan написа:
aiko написа:
Който от БГ производителите твърди, че апаратът му работи добре на замърсен терен, може да си направи малко реклама с един подобен тест:

https://www.youtube.com/watch?v=hsX1MSCFl2I&feature=related
pravih testove s 2 Tejona i ne vidqh ni6to pove4e ot tova koeto proizvejdam az. Tova mogat da go potvardqt sobstvenicite. Perfektni detektori nqma. ako zasili6 ednoto gubi6 drugoto, ako othlabi6 ednoto kopa6 mnogo.Uspeh na vsi4ki !

Колега, за да не са думите ти голи приказки, едва ли ще ти коства нещо, да направиш същия тест и да пуснеш клипчето да го видим.
Нямаш никакви грижи ще направя тест в реални условия на полето и ще го пусна.
Върнете се в началото Go down
aiko
Консул
Консул




Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате   Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате - Page 2 EmptyПон Ное 09, 2009 9:11 pm

Че аз грижи нямам, поне не от такова естество. Грижи имат хората, които искат да продават детектори в тази криза, без дори да се напънат малко.
Върнете се в началото Go down
pechkata
Джадай
Джадай




Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате   Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате - Page 2 EmptyПон Ное 09, 2009 9:13 pm

krasko написа:
според мен колкото е по натегната дискриминацията толкова повече пропускаш аз работя с миладинка и олабвам доста дискриминацията и намирам повече.
Мисля че грешите Минелаб пусна на пазара два нови апарата Е-ТРАК и САФАРИ работя с един от тях и мога да кажа че се справя добре, много съм доволен от него.
Върнете се в началото Go down
индиана джоунс
Легионер
Легионер
индиана джоунс



Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате   Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате - Page 2 EmptyПон Ное 09, 2009 9:35 pm

aiko купи си апарат 2ра рька запазен ,за 1300 доста добьр избор аз сьм за xlt .
Върнете се в началото Go down
aiko
Консул
Консул




Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате   Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате - Page 2 EmptyПон Ное 09, 2009 9:43 pm

индиана джоунс написа:
aiko купи си апарат 2ра рька запазен ,за 1300 доста добьр избор аз сьм за xlt .

Съгласен съм колега, само дето хората не се избиват да ги продават добрите машини. Затова, човек като го напъне мерака и гледа да си вземе нещо бързо и ново. Аз затова питам, кой е по-добрия вариант от Тежона за цена до 1300 лв.
Върнете се в началото Go down
bulpan
Легионер
Легионер
bulpan



Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате   Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате - Page 2 EmptyПон Ное 09, 2009 9:54 pm

aiko написа:
Че аз грижи нямам, поне не от такова естество. Грижи имат хората, които искат да продават детектори в тази криза, без дори да се напънат малко.
prodajbata na m. detektori ne mi sa na prima vista !!! Imam si dr. rabota, no s vsi4ki testove do sega razbrah, che ot zavodskite nikoi nqma shnsove .. mojem da probvame Very Happy Laughing Laughing vsichki na koito im e qsno mogat da kajat, 4e s o6te malko podobreniq , podbor na elementi i staranie ima kakvo oshte da se izvadi / evoliociq/ sorry za Latinicata No
Върнете се в началото Go down
индиана джоунс
Легионер
Легионер
индиана джоунс



Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате   Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате - Page 2 EmptyПон Ное 09, 2009 10:17 pm

тежона не може да работи в режим всички метали и затова не става за нищо, а за другия колега дето хвали бг машините сьм готов на всякькьв тест дьлбочина дискриминация каквото кажешуродено и всичко......
Върнете се в началото Go down
aiko
Консул
Консул




Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате   Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате - Page 2 EmptyПон Ное 09, 2009 10:41 pm

Колега, не съм работил с Тежон, но какво имаш предвид това че не работи на режим "всички метали"? Я виж на тази картинка позициите на превключвателите "All metal":

http://www.accuratemetaldetectors.com/tesoro/Conqui2.jpg

... честно казано, твърдението, че Тежонът не става за нищо е несериозно.
Върнете се в началото Go down
bulpan
Легионер
Легионер
bulpan



Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате   Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате - Page 2 EmptyПон Ное 09, 2009 10:58 pm

индиана джоунс написа:
тежона не може да работи в режим всички метали и затова не става за нищо, а за другия колега дето хвали бг машините сьм готов на всякькьв тест дьлбочина дискриминация каквото кажешуродено и всичко......
Ayyyyy , derzaite... interesno , ima novi hora vuv foruma lol! leka ve4er na vsi4ki !
Върнете се в началото Go down
 
Моля да вземете участие в публикуваната от мен анкета във форума , като гласувате
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Анкета за разнообразяване на темите във Форума
» Участие в сутрешния блок на БТВ на 28.12.2009 г.
» ЗА КОЙ ЩЕ ГЛАСУВАТЕ ПРЕЗ 2013

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Металдетектори-монетари :: Български металдетектори-
Идете на: