Форум за Металотърсачи www.imperio.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz

Металотърсачи България. Форум за мнения за металдетектори и металдетектинг. Спортен клуб по металдетектинг MDETECTORS
 
ИндексИндекс  ГалерияГалерия  Мнениея за МеталотърсачиМнениея за Металотърсачи  ТърсенеТърсене  Последни снимкиПоследни снимки  Регистрирайте сеРегистрирайте се  Вход  Списание IMPERIO.BGСписание IMPERIO.BG  
Клондайк Металотърсачи
Металотърсач от Клондайк
Съвет за избор на металотърсач
Съвет за избор на металотърсач
ОФИЦИАЛЕН ПРЕДСТАВИТЕЛ

Similar topics
Keywords
GOLD mask Fisher tesoro Minelab Майнлаб пират deus 5000 kupuvam голден грунда VANQUISH Simplex nokta lorenz Coil nexus miladinka маск TEKNETICS Spectrum wave prodavam врътка нишани
 

 до всички колеги

Go down 
+19
djendaka
vvurbanov
Санчо
ivangrozni
comander
ferovo
borislav123
Трибал-М
stan960
van_helsing
Petronii
Manarov
pechkata
lobo
yon
Kolev
adminn
Viktor Ivanov
skita6t
23 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
АвторСъобщение
Kolev
Цезар
Цезар
Kolev



до всички колеги - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: до всички колеги   до всички колеги - Page 6 EmptyСря Авг 27, 2014 2:22 pm

Аз например, ако бях на мястото на ръководството на БФМД, първо щях да сондирам с една форумна анкета, какъв процент от хората биха подкрепили подобна инициатива и обвързване с конкретна партия. Едва после, ако има широка подкрепа, бих си гърмял патроните ... защото един път излъжеш ли хората връщане назад няма!
Върнете се в началото Go down
lobo
Новобранец
Новобранец




до всички колеги - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: до всички колеги   до всички колеги - Page 6 EmptyСря Авг 27, 2014 2:54 pm

vvurbanov написа:
Колега lobo, не познавам лично хората(дали са кандидати за депутати) нито съм запознат със случая, но явно не става въпрос за  политика.Въпросите с мъжките и женски ласки или кого са изхвърлили от кръчмата са лични и не касаят кандидат депутатите.Предполагам че те не отговарят за тия работи.[/quote]

Ловко се измъквате от реторичния ми въпросът, по точно съвет. Даже долавям нотка на тънка подигравка, със сигурност отговаряте на критериите за кандидат депутат.
Искам само да уточня, че аз не съм против вашите намерения да влезлите в парламента, като депутати. Даже съм щастлив, че ще имам представители в бг парламента. Против съм да се хващате като удавници за сламка, като се коалирате с тая партия, която има за цел да "размие" вота на предстоящите парламентарни избори! И най много да и докарате държавни субсидии с нашата подкрепа, които ние плащаме!
И няма как да измъкнете от субсидиите на останалите политически партии, за тях си гласуват само твърдите електорати (масово хората не гласуват) субсидии не се вземат пропорционално, а се вземат на база брой гласове.
Аз съм един от вас, но на всяка цена никога няма да се коалирам.
Още веднъж ви желая успех.
Върнете се в началото Go down
vvurbanov
Консул
Консул
vvurbanov



до всички колеги - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: до всички колеги   до всички колеги - Page 6 EmptyСря Авг 27, 2014 3:05 pm

Трибал-М написа:
vvurbanov написа:
....
Трибале, може да сме изпуснали златни възможности.Това обаче не е причина да изпуснем всяка следваща която се появи....

Прав си ,колега Върбанов,но голяма част от хората в нашата гилдия биха заложили на нещо по-реално и сигурно.Неуспехът ще има и друг резултат- хиляди отклонени гласове...,което пък устройва други участници в надпреварата.
Законът за културното наследство влиза в сила от 10.04.2009 година.Последните правителства са ангажирани с приемането и прилагането му, когато имаше и най големи несправедливи репресии срещу търсачите.Аз загубих надежда че новите правителства(както се очертават,-бивши стари) ще направят нещо за легализиране на металдетектинга.Над разумните ни предложения надделяват икономическите интереси на управляващите и няма друг начин да ги накараме да се съобразяват с нашите искания.Правилен ход е че спираме молбите и напущаме позициите на изчакване нещо добро да се случи.Не вземем ли и нещата в свои ръце и не принудим ли законодателя да се съобразява с нас, законът никога няма да се промени.
Върнете се в началото Go down
Kolev
Цезар
Цезар
Kolev



до всички колеги - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: до всички колеги   до всички колеги - Page 6 EmptyСря Авг 27, 2014 3:20 pm

Двеста човека пред министерски съвет на протест с плакати, тромби и металотърсач в ръка биха имали огромен ефект. Вече дори си представям лозунгите: "Ние не сме престъпници!" , "Искаме си хобито!", "Нов закон за КН!", "В цял свят това е хоби, само у нас престъпление!" и т.н. Very Happy
Върнете се в началото Go down
vvurbanov
Консул
Консул
vvurbanov



до всички колеги - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: до всички колеги   до всички колеги - Page 6 EmptyСря Авг 27, 2014 4:45 pm

Kolev написа:
Двеста човека пред министерски съвет на протест с плакати, тромби и металотърсач в ръка биха имали огромен ефект. Вече дори си представям лозунгите: "Ние не сме престъпници!" , "Искаме си хобито!", "Нов закон за КН!", "В цял свят това е хоби, само у нас престъпление!" и т.н.  Very Happy
Двеста човека са малко, колкото и да викат не могат да размекнат сърцата на управляващите.Само ако търсачите си заковат тестисите с гвоздеи за асфалта пред парламента, (както направи руския художник Дмитрий Зиков на "Червения площад") може да очакваме намаление на металотърсачите с 3% - 5% Razz
Върнете се в началото Go down
ferovo
Новобранец
Новобранец
ferovo



до всички колеги - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: до всички колеги   до всички колеги - Page 6 EmptyСря Авг 27, 2014 4:59 pm

[quote="lobo"


Последната промяна е направена от ferovo на Сря Авг 27, 2014 5:22 pm; мнението е било променяно общо 3 пъти
Върнете се в началото Go down
Petronii
Цезар
Цезар




до всички колеги - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: до всички колеги   до всички колеги - Page 6 EmptyСря Авг 27, 2014 4:59 pm

Санчо написа:
Serdika написа:
Нормално е да има дебати по темата,тук всеки симпатизира на различни политически партии и коалиции.Други не ги интересува политиката.Но най ми е интересно защо друг пуска темата и защото никой от управата на тая федерация не смее да влезне и да напише две думи.По този начин няма да може да съберете много симпатизанти към тази ваша идея,или на управата на тая федерация са обещани някакви пари от тези хора/ в което няма нищо лошо разбира се/стига да се харчат по предназначение а не да отиват в нечии джобове.Гледам в един друг форум който няма нищо общо с закона за културата човек от контролния съвет/Славитоо/ вече иска лични данни и автобиографии за предстоящи кандидати.Така по този начин не става,човек с анонимен ник да пуска тема и да иска подкрепа,а хората от управителния съвет да не влезнат и да напишат нещо по темата.Предлагам на админите ако така вървят нещата просто тая тема да я махнат.Не политизирайте форума нека си остане чист откъм практикуване на различните хобита.Успех на всички.

Така е,само че някой имат голямо его и ще им е трудно да пуснат нещо токова в друг форум.Кой да го пусне,ами някой който може да преодолее егото си и да работи за хобито,дори да не му харесва....еми кой да свърши черната работа....Скитащ кой друг.Изглежда Славето,Илия,там има и един Митака той е от интелигенцията Дон Кихот .... много им нарасна егото,почти се самозабравиха...Между другото Скитащ го познавам.... работи си човека за хобито и това си е.Успех с начинанието им,въпреки че специално аз не мога да свържа политиката с хобитоSad нещо не пасват като че ли.

Колега, точно затова от както има федерация, нищо съществено не е постигнато.
Заради тази тема влязох в техния форум и прочетох темата и аха аха да се съглася с идеята до момента, в който прочетох, че за пореден път обиждат и хулят нас от другите форуми, а поне според мен от дълго време никой не се е занимавал с тях, за да има някакъв повод.
Този джендака си позволява да ни обижда, като "измекяри", без дори да ни познава, пък другия славотооо, се бил равнявал по форума и се радвал ако го нападат. Не ствава така, това интелигентни хора не биха си позволили, хем искат подкрепа, хем хулят колегите.
За идеята, добра идея, ама на онези от властта, които си правят стратегии и искат да се лансират техни хора и в комбинация с големите партии да разводнят вота на избирателя и с техните гарантирани гласоподаватели , да си осигурят влияние в парламента. Ако бяха направили отделна партия щях да гласувам за тях, ама за такава партия хамелеон, създадена от бивши министри и то от НДСВ, няма как, точно оная чума чилова ни го вкара яко с този закон за културното наследство.
Още повече, че този цонев е съден за корупция с резерва на армията, бил е министър на отбраната, а и е свързан със съмнителни бизнес кръгове.
Не съм член на федерацията и не ми пука, но не знам техните членове, защо не зададат въпроса- как така решиха да се обвързват с партия, защо точно тази, защо не взеха под внимание мнението на търсачите, а спускат наготово вече взети решения ?
Лошото е, че се деформира идеята и както обикновенно тя се загърбва за сметка на облаги за някой хора в управлението, ми да, за предпочитане е, отколкото някаква утопична борба за права, ама кой ги е излъгал че ще станат депутати.
Ех мечтиии, обещай на простия да стане депутат и му гледай сеира, само че за да се влезе в парламента трябва много кинти да се вкарат в партийните каси, това за съжаление е нашата действителност
Върнете се в началото Go down
adminn
Admin
Admin
adminn



до всички колеги - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: до всички колеги   до всички колеги - Page 6 EmptyСря Авг 27, 2014 6:39 pm

Проблемите идват от 3-ма човека, но хората не са слепи и глупави и показват с членството си кой кого подкрепя. Лошото, е че точно заради тези хора добрата идея явно няма да получи подкрепа.


http://www.imperio.dir.bg/_wm/catalog/?df=14

КАК ДА СТАНА ЧЛЕН НА БАТСЗМ
Върнете се в началото Go down
Kolev
Цезар
Цезар
Kolev



до всички колеги - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: до всички колеги   до всички колеги - Page 6 EmptyСря Авг 27, 2014 7:15 pm

adminn написа:
Проблемите идват от 3-ма човека, но хората не са слепи и глупави и показват с членството си кой кого подкрепя. Лошото, е че точно заради тези хора добрата идея явно няма да получи подкрепа.

Идеята според мен е обречена още в замисъла си. Разберете, че няма как да си мислещ човек с политическа позиция, някой да вземе да те кара да гласуваш за партия дето не си я чувал и да не се възмутиш.
Върнете се в началото Go down
Manarov
Новобранец
Новобранец
Manarov



до всички колеги - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: до всички колеги   до всички колеги - Page 6 EmptyСря Авг 27, 2014 7:56 pm

adminn написа:
Проблемите идват от 3-ма човека, но хората не са слепи и глупави и показват с членството си кой кого подкрепя. Лошото, е че точно заради тези хора добрата идея явно няма да получи подкрепа.

Много правилно си го написал админе 3-4 човека.И ако си мислят че като пишат глупости в техния форум против всички тук потребители и ще имат подкрепа много се лъжат.Вола като рие си рие на главата,така че по този начин обединение няма как да стане.Няколко човека правят сбъркана политика с обиди и наричане на ,,измекяри" всички потребители тук ,даже и тези които са членове на тяхната федерация.Мислех да ги подкрепя ,но след тези обиди се отказвам.Много ще ми бъде интересно кои ще се опитат да вкарат в парламента/ не че ще стане/.Това са едни мишоци които даже нямат доблестта да влезнат тук и да напишат нещо относно темата която накараха Радослав да им пусне.Важното е да си вземат паричките хората от Ловеч.Интересно ми е каква агитация ще се прави на събора им в Крайморие.Smile Не си мислете че заради едното хоби ще накарате хората и техните семейства да гласуват за някаква измислена партия.Д а продължават да сипят обиди и заплахи,само по този начин ще успеят да накарат хората да гласуват.Успех на БНФМ в предстоящите избори.
Върнете се в началото Go down
ferovo
Новобранец
Новобранец
ferovo



до всички колеги - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: до всички колеги   до всички колеги - Page 6 EmptyСря Авг 27, 2014 7:59 pm

ferovo написа:
Kolev написа:
ivangrozni написа:
Мнението на serdika е класически пример за манипулация и подлост за да бъде дискредитирана и оплюта една идея ,чиято реализация може да докара само плюсове. Нима не сме гласували досега за хора и партии, които не са заслужавали? Какво пречи да опитаме ?

А според мен по-голяма манипулация и подлост е да се излъжат няколко хиляди души да гласуват за абсолютно безперспективна "NO NAME" партия, при положение, че всеки разумен човек тук си дава сметка, колко безсмислено би било това. Да те питам теб лично да ми отговориш - нека приемем че всички хора в този форум гласуват за тази партия, това са има няма 4-5000 души максимум, можеш ли да сметнеш приблизително, колко процента е това в гласове от 3 милиона гласа при една нормална избирателна активност.
 Kolev, на последната ви оперативка на гербаджийската шайка това ли ти заповядаха , да обясняваш колко е безсмислено да гласуваш за НОВА АЛТЕРНАТИВА ,че видите ли това са загубени гласове. Вас гербаджиите ви е страх ,нали, защото над 100 000 гласа ще има за НОВА АЛТЕРНАТИВА само от Федерацията, което е реален шанс за влизане в Парламента.
Kolev,
Върнете се в началото Go down
skita6t
Новобранец
Новобранец




до всички колеги - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: до всички колеги   до всички колеги - Page 6 EmptyСря Авг 27, 2014 8:05 pm

Serdika написа:
adminn написа:
Проблемите идват от 3-ма човека, но хората не са слепи и глупави и показват с членството си кой кого подкрепя. Лошото, е че точно заради тези хора добрата идея явно няма да получи подкрепа.

Много правилно си го написал админе 3-4 човека.И ако си мислят че като пишат глупости в техния форум против всички тук потребители и ще имат подкрепа много се лъжат.Вола като рие си рие на главата,така че по този начин обединение няма как да стане.Няколко човека правят сбъркана политика с обиди и наричане на ,,измекяри" всички потребители тук ,даже и тези които са членове на тяхната федерация.Мислех да ги подкрепя ,но след тези обиди се отказвам.Много ще ми бъде интересно кои ще се опитат да вкарат в парламента/ не че ще стане/.Това са едни мишоци които даже нямат доблестта да влезнат тук и да напишат нещо относно темата която накараха Радослав да им пусне.Важното е да си вземат паричките хората от Ловеч.Интересно ми е каква агитация ще се прави на събора им в Крайморие.Smile Не си мислете че заради едното хоби ще накарате хората и техните семейства да гласуват за някаква измислена партия.Д а продължават да сипят обиди и заплахи,само по този начин ще успеят да накарат хората да гласуват.Успех на БНФМ в предстоящите избори.
извиняваи но никои не ме е накарал,а всеки си има право на избор за кои да гласува друг е въпроса че някои им харесва деиствашия закон.Всеки ше прецени за кои да гласува. Иначе си гласуваите за престъпниците от герб бсп и дпс имате това право
Върнете се в началото Go down
Kolev
Цезар
Цезар
Kolev



до всички колеги - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: до всички колеги   до всички колеги - Page 6 EmptyСря Авг 27, 2014 8:13 pm

Човече, на мен никой не ми заповядва нищо. Ако виждам, че някой се опитва да се възползва от едни неориентирани хора, какво да направя, да си мълча ли? Този форум има около 4500 члена от които реални са сигурно 4000. И това е най-големия форум. Хайде пак да си помислиш дали има 100 000 търсача в България и как видиш ли всички те ще гласуват за онази партийка. Слушай сега един умен човек какво ще ти каже - в България има 10-15 000 човека с металдетектори максимум. От тия 15 000 ги вземи, 10 000 няма и да чуят за тази инициатива, от останалите 5000 максимумът е 1000 гласа за тази партия и това при най-доброто стечение на обстоятелствата, защото има твърди ядра и един комунист, Атакист, или ГЕРБер, няма как да го накараш да гласува за някаква партия еднодневка. Хората не са идиоти. За това вместо да ме плюеш се замисли малко.


Тaм, където глупостта е образец, разумът е безумие.
На неграмотници, тролове и лаладжии не отговарям!!!
Върнете се в началото Go down
djendaka
Консул
Консул
djendaka



до всички колеги - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: до всички колеги   до всички колеги - Page 6 EmptyСря Авг 27, 2014 8:17 pm

lobo написа:
vvurbanov, това в кавичките е коментар от форума на федерацията на един, мисля, че е кандидат за депутат от федерацията:
- " Докторе за 5-тима незнам ама двама съм им обешал мъжки ласки , както се казва мъжката любов е най силна ама все не можем да се видим щото не можели да излязат от домовете си , имали много за писане в империото"

Вие още не сте станали депутати, хора с голяма власт... а някой започнаха да отправят заплахи!
Кажете на колегата (кандидат депутата) да си изтрие коментара, защото по тоя начин прави лошо впечатление и надали ще привлечете симпатизанти.
Иначе ви желая успех!
Колега не мога да си изтрия поста защото аз перманентно си ги предупраждавам тези двамцата че да не вземат случайно да се излъжат да излязат от тях и да вземем да се видим поне да не се чудят от къде им е дошло . Колкото до изборите подкрепа от тук присъстващите не всички но голяма част с по няколко ника не търсим , а малкото свестни така или иначе ще ни подкрепят в каузата защото те до болка знаят проблемите ни и са съпричастни с тях , аз не очаквам подкрепа а и не я искам от мишоците за които бях писъл във въпросния пост .
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




до всички колеги - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: до всички колеги   до всички колеги - Page 6 EmptyСря Авг 27, 2014 8:57 pm

Kolev написа:
Човече, на мен никой не ми заповядва нищо. Ако виждам, че някой се опитва да се възползва от едни неориентирани хора, какво да направя, да си мълча ли?......защото има твърди ядра и един комунист, Атакист, или ГЕРБер, няма как да го накараш да гласува за някаква партия еднодневка. Хората не са идиоти......

Колеги,има ли някой,който не може да осъзнае тази желязна истина,акцент на която прави Колев?
...Някой много бързо разкопчават кобурите на "Колтовете"...Кому е потребно това да се случва в един развлекателен,любителски сайт?


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
Kolev
Цезар
Цезар
Kolev



до всички колеги - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: до всички колеги   до всички колеги - Page 6 EmptyСря Авг 27, 2014 9:02 pm

Към Джендака - Колега, моите уважения, но аз дори най-големите си политически врагове, колкото и да се карам с тях не си позволявам да ги определям, като не "свестни", или "мишоци". Всеки си има политически възгледи и повечето от нас си имат и глави на раменете в бонус и ако реша, че дадена партия не ме кефи няма да гласувам за нея ако ще майка ми и баща ми да ме молят от сутрин до вечер. От всяка партия има свестни хора, колкто и промити да са, така че по-леко с квалификациите! А това дето стигате до заплахи дори не искам да го коментирам.
Върнете се в началото Go down
Petronii
Цезар
Цезар




до всички колеги - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: до всички колеги   до всички колеги - Page 6 EmptyСря Авг 27, 2014 9:33 pm

Kolev написа:
Към Джендака - Колега, моите уважения, но аз дори най-големите си политически врагове, колкото и да се карам с тях не си позволявам да ги определям, като не "свестни", или "мишоци". Всеки си има политически възгледи и повечето от нас си имат и глави на раменете в бонус и ако реша, че дадена партия не ме кефи няма да гласувам за нея ако ще майка ми и баща ми да ме молят от сутрин до вечер. От всяка партия има свестни хора, колкто и промити да са, така че по-леко с квалификациите! А това дето стигате до заплахи дори не искам да го коментирам.

Остави го колега, не виждаш ли че ни приема-ни предава, диалог не иска да прави и продължава да се държи неуважително . Не стига че ни обижда в други форуми, а най-нагло и тук продължава да го прави. Аз ако бях, поне щях да се извиня или въобще нямаше да влезна в подобен форум. Иначе си прав колега, макар че сме на различни политически позиции, имаш много точно виждане, и аз мисля, че повече от 1000 гласа преко сили може да събере това формирование, търсачите е мит че са стотици хиляди. Отдавна търсачите се превърнаха в екзотика, а и никога не са били толкова, колкото ни набеждават, но нека кандидат депутатите се надяват.

cheers
Върнете се в началото Go down
apolon
Про-Консул
Про-Консул
apolon



до всички колеги - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: до всички колеги   до всички колеги - Page 6 EmptyСря Авг 27, 2014 9:49 pm

колеги сега се вижда че има измислени търсачи между нас които може даже и да нямат детектори това са провокатори това което направи БНФМ никога не правено за търсачите късмет на всички находка
Върнете се в началото Go down
djendaka
Консул
Консул
djendaka



до всички колеги - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: до всички колеги   до всички колеги - Page 6 EmptyСря Авг 27, 2014 9:52 pm

Kolev написа:
Към Джендака - Колега, моите уважения, но аз дори най-големите си политически врагове, колкото и да се карам с тях не си позволявам да ги определям, като не "свестни", или "мишоци". Всеки си има политически възгледи и повечето от нас си имат и глави на раменете в бонус и ако реша, че дадена партия не ме кефи няма да гласувам за нея ако ще майка ми и баща ми да ме молят от сутрин до вечер. От всяка партия има свестни хора, колкто и промити да са, така че по-леко с квалификациите! А това дето стигате до заплахи дори не искам да го коментирам.
Колега малко неподготвен изскачаш ама ти е простено то от край време се пише без да се знае за какво става на въпрос , а за конкретните двама те знаят много добре кои са защото съм им го казъл лично още прди много години когато никой не беше чувал теб и много от сериозните във форума които сега пишете , така че не ми влизай с някви финтови за партии и други темподобни .Политическите им пристрастия ще са последното нещо за което ще го отнесът въпросните МИШОЦИ
Върнете се в началото Go down
Petronii
Цезар
Цезар




до всички колеги - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: до всички колеги   до всички колеги - Page 6 EmptyСря Авг 27, 2014 10:02 pm

apolon написа:
колеги сега се вижда че има измислени търсачи между нас които може даже и да нямат детектори това са провокатори това което направи БНФМ никога не правено за търсачите късмет на всички находка

И как го прецени това ? Значи който не е с вас е враг, това са болшевишки виждания и затова федерацията не я харесвам, защото няма диалогичност и скача срещу инакомислещите .
А дали съм търсач, не знам, имам пет детектора, сигурно съм колекционер Shocked
Върнете се в началото Go down
djendaka
Консул
Консул
djendaka



до всички колеги - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: до всички колеги   до всички колеги - Page 6 EmptyСря Авг 27, 2014 10:06 pm

Petronii написа:
Kolev написа:
Към Джендака - Колега, моите уважения, но аз дори най-големите си политически врагове, колкото и да се карам с тях не си позволявам да ги определям, като не "свестни", или "мишоци". Всеки си има политически възгледи и повечето от нас си имат и глави на раменете в бонус и ако реша, че дадена партия не ме кефи няма да гласувам за нея ако ще майка ми и баща ми да ме молят от сутрин до вечер. От всяка партия има свестни хора, колкто и промити да са, така че по-леко с квалификациите! А това дето стигате до заплахи дори не искам да го коментирам.

Остави го колега, не виждаш ли че ни приема-ни предава, диалог не иска да прави и продължава да се държи неуважително . Не стига че ни обижда в други форуми, а най-нагло и тук продължава да го прави. Аз ако бях, поне щях да се извиня или въобще нямаше да влезна в подобен форум. Иначе си прав колега, макар че сме на различни политически позиции, имаш много точно виждане, и аз мисля, че повече от 1000 гласа преко сили може да събере това формирование, търсачите е мит че са стотици хиляди. Отдавна търсачите се превърнаха в екзотика, а и никога не са били толкова, колкото ни набеждават, но нека кандидат депутатите се надяват.

cheers  
Колега няма да изпадам с подробности той колегата Командер достатъчно правилно се е изразил в предни постове а колкото до влизането тук го правя рядко но най вече заради стойностните колеги и приятели тук и когато пишех във форума , беше приятен и единен , а теб също не те помня да те е имало тогава , за сметка на това сега явно си в свои води и добре се вихриш . Пк ви казвам на всички никой не агитирам да гласува за БНФМ или която и да е друга структура нападките ми не са нито към форума , още по малко пък с собственика си имаме добри отношения ,поста ми публикуван във сайта на федерацията се отнася за конкретни хора не мога да разбера вие с колегата Колев защо се засегнахте от мишоците Very Happy
Върнете се в началото Go down
Трибал-М
Джадай
Джадай




до всички колеги - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: до всички колеги   до всички колеги - Page 6 EmptyСря Авг 27, 2014 10:10 pm

apolon написа:
..... това което направи БНФМ никога не правено за търсачите късмет на всички находка

Възможно е да се окажеш прав,колега...


Хаосът е или временен,или гибелен!
Върнете се в началото Go down
Kolev
Цезар
Цезар
Kolev



до всички колеги - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: до всички колеги   до всички колеги - Page 6 EmptyСря Авг 27, 2014 10:11 pm

Аз лично не съм се засегнал, но от контекста на поста ти се подразбира, че който е с вас е свестен, а останалите са мишоци с по няколко ника. И понеже мама ме е родила с болезнено чувство за справедливост, те репликирах. Както и да е - успех в начинанието.


Тaм, където глупостта е образец, разумът е безумие.
На неграмотници, тролове и лаладжии не отговарям!!!
Върнете се в началото Go down
comander
Цезар
Цезар
comander



до всички колеги - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: до всички колеги   до всички колеги - Page 6 EmptyСря Авг 27, 2014 10:13 pm

Търсачите може и да са 500,но емигрантите са вече 2000000 което е по притеснително,потъва си кораба България.продадоха заводите затриха животните превърнаха ни в консуматори да копуваме боклусите от големите вериги магазини.На Баи Тошо паметник трябва да му вдигнем.
Върнете се в началото Go down
Petronii
Цезар
Цезар




до всички колеги - Page 6 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: до всички колеги   до всички колеги - Page 6 EmptyСря Авг 27, 2014 10:20 pm

djendaka написа:
Petronii написа:
Kolev написа:
Към Джендака - Колега, моите уважения, но аз дори най-големите си политически врагове, колкото и да се карам с тях не си позволявам да ги определям, като не "свестни", или "мишоци". Всеки си има политически възгледи и повечето от нас си имат и глави на раменете в бонус и ако реша, че дадена партия не ме кефи няма да гласувам за нея ако ще майка ми и баща ми да ме молят от сутрин до вечер. От всяка партия има свестни хора, колкто и промити да са, така че по-леко с квалификациите! А това дето стигате до заплахи дори не искам да го коментирам.

Остави го колега, не виждаш ли че ни приема-ни предава, диалог не иска да прави и продължава да се държи неуважително . Не стига че ни обижда в други форуми, а най-нагло и тук продължава да го прави. Аз ако бях, поне щях да се извиня или въобще нямаше да влезна в подобен форум. Иначе си прав колега, макар че сме на различни политически позиции, имаш много точно виждане, и аз мисля, че повече от 1000 гласа преко сили може да събере това формирование, търсачите е мит че са стотици хиляди. Отдавна търсачите се превърнаха в екзотика, а и никога не са били толкова, колкото ни набеждават, но нека кандидат депутатите се надяват.

cheers  
Колега няма да изпадам с подробности той колегата Командер достатъчно правилно се е изразил в предни постове а колкото до влизането тук го правя рядко но най вече заради стойностните колеги и приятели тук и когато пишех във форума , беше приятен и единен , а теб също не те помня да те е имало тогава , за сметка на това сега явно си в свои води и добре се вихриш . Пк ви казвам на всички никой не агитирам да гласува за БНФМ или която и да е друга структура нападките ми не са нито към форума , още по малко пък с собственика си имаме добри отношения ,поста ми публикуван във сайта на федерацията се отнася за конкретни хора не мога да разбера вие с колегата Колев защо се засегнахте от мишоците Very Happy

Засягаме се, защото квалификациите, които слагаш не са конкретно към някой, а към всички от форум империо. Аз не посешавам други форуми и ми е обидно някой непознат да обобщава кардинално. Вие сте модератор в форума на федерацията и би трябвало да се въздържате от обиди, а най-малко да си коригирате постовете като такъв. Поне може да се извините, след като казвате че има хора които уважавате тук и влизате заради тях, другите всички ли са лоши.

scratch
Върнете се в началото Go down
 
до всички колеги
Върнете се в началото 
Страница 6 от 8Иди на страница : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next
 Similar topics
-
» до всички колеги
» Поздрави за всички вас от Руските колеги.
» Нещо интересно и за всички колеги.

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Форум за Металотърсачи www.imperio.biz :: Общи форуми :: Общ форум-
Идете на: